Перейти к содержанию

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 720
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 798

2 Подписчика

Информация о Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  смт.Ставище Київської обл.
 • Интересы
  відпочинок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Русич 600 + 145, Дадан 12х2, 300+145, 145.
 • Порода пчел
  заброди

Посетители профиля

3 929 просмотров профиля
 1. Изготовление рамок

  Теж саме питання тільки не заготовку, а деталі 145 рамки при замовленні партії 1 тисяча штук. Все мое ,ваша тiльки робота.
 2. не було би дим"цар"пушки - не було б експериментів? А без спирту якщо вже так хочеться щавельнуть - зробити сублімацію - слабО?
 3. вулики корпусні

  Файні.
 4. Изготовление рамок

  і що це за формула??? ліньки розжувати... Чим мені деякі форумчани допікають так це натяками та недописками. як я зрозумів : від комерційної ціни (що в бджмагазині) приблизно скажем 7 грн відняти собівартість... а яка вона? у кожного виробника своя собівартість, у мене наприклад 3 грн (2 грн матеріал, + 0,2 грн амортизація столярного обладнання+ 0,1 енергія і + 0,7 грн робота столяра)=3 грн. Тепер за вашим проектом: 7-3=4:2=2 грн, а в іншихх виробників, (не в бджоломагазині) ціна 6 грн, -3 =3 :2 =1,5 і т.д. а тепер я буду думати: чи виготовлю я за день 100 рамок? якщо так то зароблю 150 грн, а якщо буду зйматись іншою справою то зароблю 300 ... вибираймо...
 5. да, для вас долгожданный дождь - праздник, поздравляю... и N-бочек мёда вам.
 6. Це якесь жахіття - дві наочно визначені потрави пасіки за літо, а латентні (не видимі) про мед і не мрію, аби собі взяли. Добре що були відводки, якими підсилив сім'ї - то ці щось ще можуть принести.
 7. Оптові ціни впали

  не 1,2 а = 1,5 долл.
 8. Оптові ціни впали

  В мин році мій прогноз 2 долл не дотяг на 0,3 долл. В цьому році 1,5 долл влаштує? Якщо ні то не бийте( мене) я підправлю.
 9. у нас теж "гречана" погода то моросить то парить вологи доста але не заливає.
 10. Поэтическая

  Прошу уделить 3 минуты с 34-й............ а, так и быть, даю текст: Чем больше в разговорах наших перца, Чем громче я бранюсь и ссорюсь с ней, Тем явственней я ощущаю сердце И тем огонь любви моей сильней! (Лизистрате.) Пока вы тут беспечно верещали: Мужчина, он такой, мол, и сякой! Бесстыдницы, мы вас же защищали, Оберегая глупый ваш покой. Лизистрата Постой!.. Ты что-то путаешь в запале! Известно ведь любому пацану: На вас не нападали. Вы - напали. Вы первыми затеяли войну! Вы гражданам защиту обещали, А получился форменный скандал!.. Кого и от кого вы защищали, Когда на вас никто не нападал? Ах, сколько на земле людишек подлых! Такие уж настали времена!.. Вы подлость преподносите, как подвиг, И просите за это ордена! Предводитель (надменно) Позвольте вам заметить с укоризной - И поскорей возьмите это в толк! - Мы выполняем долг перед Отчизной, Священный перед Родиною долг! Лизистрата (раздумчиво) Пред Родиной, конечно, неудобно... Долги, конечно, надо отдавать... Но почему она - в уплату долга - С вас требует кого-то убивать? И коль у вас пред ней долги такие, Что даже жизнь - в уплату их - пустяк, То хочется спросить вас, дорогие, Зачем же вы одалживались так? Коль Родина удар наносит сзади, Да так, что аж в глазах потом круги, То лучше, дорогие, не влезайте Вы к этой страшной Родине в долги! 1-й офицер Твои слова кощунственны и глупы! 2-й офицер И больше половины их - вранье! Предводитель Выходит, зря сегодня наши трупы Клюет на поле брани воронье? Лизистрата Выходит, зря!.. Героев мы зароем И перед ними головы склоним! А вот что с главным делать нам героем? Скажи, начальник, что нам делать с ним? Предводитель молчит. Что голову повесил, предводитель? Оплакиваешь воинскую честь? В одних глазах - герой, в других - вредитель. Так кто же ты в действительности есть? Предводитель (в сторону) Бывало, недруг пер на нас стеною, Я вел себя, как воин и храбрец! А тут - она одна передо мною, Без стрел и без меча... А мне - конец! (Лизистрате.) Видать, я для тебя противник слабый, С тобою спорить мне не по плечу. (После некоторой заминки) Но падать на колени перед бабой Я все же не могу и не хочу!
 11. Что сделать с "мясной" семьей?

  підтверджую, що мясні бджоли є у мясних бджолярів, а у сальних - сальні..., а якщо серйонзно то і такі потрібні, хоча б для творення медовиків чи простого підсилення сімей чи відводків, створення нуклеусів тощо.
 12. легенький дощик, але бджілки літають (після шашлика таке виявилося...) і що примітно: летять виключно у вулик)))***...О! а воно дощить ... і завтра буде ще сильніше і після завтра і ще... гісметео велика сила - як скаже то ... ну його...деж тому меду браться як бджіл потравили. От така погода братці.
 13. Так само це зробити можна і з українкою і, звичайно, можна кілька маток зимувати: якщо в одній рамці то не 2, а 3 ізолятори(матки) та і в сім'ї можна дві рамки поставити. Чому не 2 матки, а три - вірю Малихіну В.Є., що коли дві матки то вони суперниці, а коли більше - нерозбериха, а бджолам зимою всеодно . Крім ізолятора в рамці можна зробити окремі ізолятори без рамки, аналог того, що на рамці (див.фото) і ставити їх у вулички вертикально чи під нахилом відповідно до "траекторіії" руху клуба, а ще варіант врізати в стільник бджоли його приклеять ніби він там і був...
 14. Мені дуже жаль, що саме в цих вуликах (русичі) бджоли попали під потраву двічі: на ріпаку і на сої де поле було все жовте від свіріпи(горупки). Вже тиждень як перевіз із соняха додому на гречку то днів три був хороший літ і арома гречки на пасіці, а потім літ бджіл значно зпав. Я подумав, що гречка не дає, але поїхав і перконався, що все нормально - бджоли беруть не скачуть по гречці. Але коли я глянув в гнізда, а там розплоду на 2-3 рамках і бджоли менше ніж поселяв весною. От такі справи. Прийшлося підсилити відводками, які просто взяв і поставив зверху : гніздо на гніздо, попередньо обприскавши всіх пахучкою. Як буде далі і що саме відбуватиметься - повідомлю.
×