Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  4 355
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 964

2 подписчика

О Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  0664476826
 • Интересы
  відпочинок

Previous Fields

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Дадана-Блатта 2х12 300+145
 • Порода пчел
  заброди

Посетители профиля

2 601 просмотр профиля
 1. Доброволу зичу міцного здоров'я, енергії і вічної молодості... З Днем народження Олександровичу. Щасти.
 2. одне другому не заважає, підключайте дітей, учіть їх цій справі і буде вам мед і щастя.
 3. Якби хтось порушив громадський порядок, скажімо, на Кіпрі. Ніхто не відреагував би по фронту в лоб, але за 10-20 хв цей молодик був би затриманий поліцією. Ніхто не постраждав і порушника притягнуто. Там є денний соонна година. Всі сплять. Ми приїхали. Через 5 хв до нас приїхала поліція. Сусіди подзвонили і повідомили про ЧП. Пасічник відреагував по-своєму самотужки (крик душі) тому, що на державні органи розраховувати не приходиться, тільки надії... хоча він поступив по-геройськи випустив пару та постраждав набагато більше ніж ми бачимо - психічно, морально, матеріально - торгове місце, родина і т.п. Висновок: козлам роги звертать гуртом треба усім СОБом ( по укр. ССБ) - служба суспільної безпеки. В таких людних місцях і містах обовязково.Пасічник же не один там був ще хтось мед продавав... Тоді нацмени будуть тихіше води і нижче трави та видаватимуть культуру поведінки вищого гатунку, хоча НЕдовіра до них у нас закладена в гени.
 4. ухо всегда нужно держать востро, могут быть провокации расчитанные на определённую реакцию. В этих случаях - конечно работа полиции. НО! У них ещё не настроена работа. Они только по состоявшемуся факту могут бумаги оформить, а пресечь или молниеносно среагировать - нет... и этим и пользуются такие типа нацмены, накрайняк - откупятся.
 5. и умный не откажется
 6. да не виноватай я-а-а ... осматривал ловушки - смотрю, а одна над муравейником висит... а мур холмистый, дожиком примокший, но они там чегото шевыряются. Ну, думаю, сюда пчёлы не пойдут, муравьи всё таки не дружны им - надо бы перевесить на другое место. Так и учинив, прислонившись к ней услышал зизиююканье - пришлось домой вести - оказался хвостик, а возможно вы правы - разведка вполне подходит - жменя пчёл. Но это потом оказалось что они там есть, после снятия. Да ладно, там в трьох метрах ещё есть ловушка, ... мда, а разведки то нет.
 7. Сьогоднішній улов - в одній третяк і в другій хвостик без матки . піпець роям. Скажіть, ну як можна піймать хвоста без матки. А я піймав. Хто хоче знать - в лічку в чергу.
 8. Я так повірив, що він пішов від мене і поїхав ройові пастки перевіряти - дякуючи Київстару мене відшукали і витягнули на дорогу трактором.
 9. Так нас "старший" "брат" "воспитывал". Ему нужно было, что бы на нас нападали, чтобы "защищать". "Воспитание" продолжается.
 10. А у меня дождик только начался, а ему : "Я же обещал дождя Мико. Иди на Харьков" и он ушёл. Теперь мне опять всё поливать, а рамками некогда заниматься. В День Молодёжи мы всегда были втроём, ой, - с дождём.
 11. я теж, а чому "на жаль" Я же обещал... и всё таки - дочекався вашего сообщения о дожде спасибо і добраніч.
 12. Це сьогодні немає, поки немає соняшника, а коли появиться мед із соняха акацієвого меду в роздріб може стати більше.
 13. вірогідність в цьому є. по весняному меду - так, а по сняшнику відмінності значної бути не повинно, тому весняний мед потрібно продавати до соняшникового періоду.
 14. да, вот так бывает, слово скажешь, а что из єтого вылетит воробей или вора бей... хотела познакомиться, а тот не понял и попёр на неё, а наш козак молодець, сил малувато але не злякався і боровся за перемогу... видать бувалий, здоровя йому бажаю.