Перейти к содержанию

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 552
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 499

2 Подписчика

Информация о Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  0664476826
 • Интересы
  відпочинок

Previous Fields

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Дадана-Блатта 2х12 300+145
 • Порода пчел
  заброди

Посетители профиля

3 094 просмотра профиля
 1. Осінь 2017\ Зима 2018

  Ізолятор Хмари + рамки з медом, навіть напівзаповнені.
 2. Футбольная

  «Любомир» розгромив «Локомотив». http://www.fclubomir.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=722%3A2017-09-26-13-33-09&catid=6%3Anov4&Itemid=12 Більш не буду...
 3. Осінь 2017\ Зима 2018

  Якщо в даному випадку крайні рамки з під розплоду з пустими чарунками, а в центрі гнізда повномедні то це і є причиною. Для попередження такого явища потрібно в центрі гнізда залишити, скажем одну повну і рядом по 1 рамці з під розплоду. А гніздо то так і зжимаю - щоб у крайню вуличку повністю обсиджували бджоли - це між заставною і рамкою. А теплу заставну до бджіл холодною стороною, а на розплідний період - теплою. А на рамки покласти реєчки, щоб під положком був прохід бджолам тоді не обовязково діркувати сот.
 4. Осінь 2017\ Зима 2018

  Якщо кожного року Flumethrinum... Flumethrinum... Flumethrinum, то у вас може бути резистенний кліщ та й дозування потрібно витримати згідно інструкції.
 5. Написано всё в соответствии. Я такой вагонкой парилку себе делаю: термолипа и термоольха. А 6% влажность зачем сушить - чтобы не сварилась древесина... ну скажете эт вааааще....Даа именно так, жаренная получается, да ещё есть технология, что это всё делается при пониженном давлении в камере типа "в вакууме". Я считал стоимость Одна вагонка длинной 2,5 м 85 грн стоит, Короч 550 грн м.кв. Термодереву присуща хрупкость - вот что плохо если для корпусов.
 6. зарег-ться начало, сообщить - полдела, а ещё надо доказать... нужны механизмы против фейков. биржа мёда и другой сельхозпродукции уже есть.
 7. не тільки меду, а і будь якого товару. Вплив на ціноутворення залежить від характеру інформації НА САЙТІ: Продаю (ПРОПОЗИЦІЯ ПРОДАЖУ) - призводить теоретично до зниження ціни. Куплю (ПРОПОЗИЦІЯ ЗАКУПКИ) - веде до підвищення ціни. Хоча ПРОПОЗИЦІЯ породжує ПОПИТ,тому однозначно стверджувати про недолугість таких заходів як створення інформаційних, рекламних торгових джерел невиправдано.
 8. на бабине літечко дідів дощик...
 9. це ці що горіхи заготовлюють такого вітру випросили...
 10. Вночі помжичило, на гриби згодиться, а паркан ставить (стовпчики бетонувати) не охота болото місить. Попереджені про шторм, венскуй дає прогноз до 40 км\год - це ж не багато. Поживемо - побачимо.
 11. ставимо паркан - буримо ямки вручну, погода не заважає, зранку потучило вдень посвітило, а наразі полувидно полутемно одним словом напівпрозоро і сухо, подякував небу і Господу... всі по гриби.
 12. Нагорода чи кара... саме почав демонтаж старого паркану... щоб ставить новий зона опадів починається над Румунією через Молдову і через Ставище-Київ- на північ і вітер південний
 13. Не хватит терпения если 60 под новый год дадут ... а должно быть, кривая резко взметнулась вверх за определённо короткий период времени... чуйка Энштейна... зуб даю и ещё летом запрогнозил.
 14. Осінь 2017\ Зима 2018

  Да это оччччень больно ... подсолнушный не страшен, а вот падь ... как у меня в прошлую зимовку... все (почти) пали. Но с сахарным мёдом падь ещё как-то переживавывается, а с подсолнушным - жуть.
×