Перейти к содержанию

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 603
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 619

2 Подписчика

Информация о Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Интересы
  відпочинок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Русич 600 + 145
 • Порода пчел
  заброди

Посетители профиля

3 661 просмотр профиля
 1. Рапс (ріпак)

  При сельсовете создать комиссию, (побольше туда пчеловодов) для контроля препаратов и ситуации по обработках рапса и др с/х культур.
 2. С днём рождения!

  21-го родилась Елизавета II, 22 -го В.И.Ленин, а вот 23 сразу трое: @Любомир @pr1zZ @аматор Всім спасибі за вітання. Всім бажаю - здоров'я, миру, процвітання.
 3. С днём рождения!

  Seos - Вам респект і уважуха. Вже прочитав та продививмся "кіно" і взаємно вітаю в цей день роджених ровесників і достойних Тельців та впертих хлопців Приза і Аматора. Всім добра, здоровя, миру, удачі. Хай щастить.
 4. голитись треба пане ДобровоЛ, голитись і ще раз го - ли - тись...
 5. Весна/Літо 2018

  Що? не вистачає води з нектару для розплоду, тому інтенсивно воду носять? А є така думка, що розплоду ну, дуже рясно тому води потреба відповідно велика. Майбуть і те і друге. Плотик з фольгоізолу на якому агроволокно чорне + чорне відро + акваріумний підігрівач + вранці додаю теплу воду 5-6 л.
 6. Весна/Літо 2018

  В такому аспекті не маю відомостей. А зимового розплоду не було. Трутні осінні.Дякую за пояснення.
 7. Да,у нас сьогодні, проти вчорашнього тепла - дюдя.
 8. Весна/Літо 2018

  При пересадці перебирав і оглядав ще раз рамки і на тій контрольці, що я поставив із 1-но добовим розплодом - виявив маточник, ледве помітний, якби там не личинка то й не догадався би. Маточник потягли - значить матки немає. Бджіл мало - на три рамки, поки матка облетиться це - місяць стане ця сімейка нуклексом. Маточник знищив і обєднати мав ще з маленькою, але виявилась, що вона така сама - без матки тому обидві безматкові приєднав до сильної. Горбатого розплоду не було, але скриті трутовки вже могли би бути то для страховки матку сімї-реціпієнта під ковпачок і через добу випустив під наглядом. При обєднанні капнув у пляшку з водою пару крапель валеряни і з росинки почмихав на зведенюків. Бійок не було, але на дні появилось пару десятків трупишних - може то забили трутівок. Все добре. Далі планую її на стартер тому і саме її підсилив. І вже пора стартувать та через тиждень починати засівати на маточники.
 9. Весна/Літо 2018

  а сам-то на табуретці стоїть, і помолодів замітно за зиму...
 10. Весна/Літо 2018

  а як приспічило... та ж таки має право.
 11. Весна/Літо 2018

  та чекайте-но! ну, що Ви вже, ото їй Богу, справді меду вже бочок не вистача.
 12. Весна/Літо 2018

  то ж і Ви не праві....бо трутову пора вже засівати (як для неї - сім'ї). 40 днів до роїння - порахуйте, там де вона її знайшла там і посіяла.
 13. Весна/Літо 2018

  почав об'єднувати з малосімейкою, аж тут виявив маточник на контрольці невеличкий малозамітний але вже з личинкою. Знищив бо бджіл жменька. Оглядаючи сімейку подругу (треба ж матку закрити під ковпачок), а матки то нема і розплоду теж нема. От тобі і маєш горбатого до горбатого. Прийшлося розквартирувать по сусідах до я ких і приєднав. Прямо рамки у вулик, цвиркнув валер'янки і най знають як маток втрачати.
 14. Весна/Літо 2018

  Дав рамку з розплодом - маточника не потягли, значить матка є. А може трутівка. Та треба її приєднатти до слабшої - тільки матку захистити на днів 3-4 ковпачком.
 15. Весна/Літо 2018

  а я ж говорив... чи не говорив? що багато перезимувалих трутнів... а ні матки ні розплоду .... от де нонсенс. Міркую так: матку міняли осінню, облетітись не встигла, тому трутнів зберегли.
×