Перейти к содержанию

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 840
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 144

2 Подписчика

Информация о Любомир

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  смт.Ставище Київської обл.
 • Интересы
  відпочинок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Русич 600 + 145, Дадан 12х2, 300+145, 145.
 • Порода пчел
  заброди

Посетители профиля

4 237 просмотров профиля
 1. Донный пыльцесборник

  таких спостережень не проводив тому, що доступ до даного решета закритий прийомним лотком для пилку, і така проблема відсутня. Якщо вже оса хоче влізти то тільки по шляху разом зі бджолами. Я веду мову не про пилкозйомну решітку, а про решето пилку і проходу бджіл.
 2. Донный пыльцесборник

  прогуглите слово перфолист и на олх тоже есть див приват повідомлення
 3. Ні... ще більше.......................................
 4. дослухатись чи ні? - справа особиста, а от послухати та почути не завадить.
 5. Цікаві фото

  Не знаю з чого столешня, бо хлопець горіховий, а прутЕнь точно дубовий...
 6. Цікаві фото

  Задовольнявся "мінчаком" - металобрухтом "назбираним" вулицею було в нього дещо і від "України " сідло (сидів я на вУкраїні") і від ластівки - руль. А рама - то від мінського була. На разі продав чоловічого ніби-то "кетлер" 5 тис грн, і ще один стоїть аналог - жіночий (дамсякий). Викинуть жалко і залишити ніззя.
 7. агрохімскоали до сих пір смердять хімією
 8. Цікаві фото

  При таких цінах на мед і горючку і "висоті" рівня пенсій та девальвації - такого траспорту не буде за що купувати
 9. а в нас дозволено те, що не заборонено... виходить що навпаки. Так?
 10. Це якимось чином через інтернет може, треба передати в МВФ "Доки не приймуть закон про заборону пестицидів та охорону бджіл "... тощо - то наступний транш не видавати. На підняття цін на газ же спрацювало.
 11. Осы, шершни

  біантос - то сам назву придумав а що воно таке і де його взять?
 12. ти гля... дак це ж наша совєцька газбулька... от німчура, все у них по нашому, а у нас якось по-німецькому - підійшов в магазин де пиво продають та й націдив вуглекислоти в балон і пускай тіко тра.
 13. Если сгорит поле, зная , что работа пчеловода (-ов) то аграрий уйдёт с правового поля, т.е. будет умышленно травить пчёл - зло порождает х..ло. і золотий батон в шоколаді...
 14. Не можна рахувати чужі гроші: але ж ми маленькі економісти... рік 2017, курс: 1долл=25 грн Закупка: Ціна у бджоляра 50 грн: Ціна у заготовача 55 грн 2,2 долл.США Переробка і реалізація = Гомогенізація + експортні = 5 грн = 0,2 долл. Реалізація по 2,1 долл. Тобто прибуток 0, або збиток 0,1 долл.+ 0,2 долл. = 2,5 грн + 5 = 7,5 грн ПДВ від ціни реалізації 55 /6= 9,1 грн. 9,1 - 7,5 = 1,6 грн - то вже чистий прибуток (маленький) Якщо так то де великий прибуток, адже за такий маленький ніхто не працюватиме, принаймні я в це не вірю. Можливо це права частина рівняння, а ліва утаємничена. Закордонний імпортер зацікавлений в заниженні ціни правої частини? Так.Щоби менше сплачувати ПДВ. Значить низька ціна митна влаштовує обидві сторони контракту. Решта вже не є таємниця. Наш експортер зацікавлений одержати бонусну частину в приватному неофіційному вигляді. Можливо це є плід моїх фантазій, але дуже схоже на "схеми" які суттєво впливають на ціну меду, попри всі фактори здорової конкуренції європейського ринку.
×