Jump to content

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Content count

  4,917
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,391

3 Followers

About Любомир

 • Rank
  характерник
 • Birthday 04/23/1958

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  смт.Ставище Київської обл.
 • Interests
  відпочинок

General Information

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Русич 600 + 145, Дадан 12х2, 300+145, 145.
 • Порода пчел
  карніка, італійка

Recent Profile Visitors

4,684 profile views
 1. Нужна срочная помощь

  При відкриванні кліточки пурхнула у повітря... але ж мені не вперше - лишив вулик відкритим і через 5 хвилин знайшов на рамці... її обступили і "цілують" - прийняли. Все пройшло без стресу, а от коли купуєш матку за сотку баксів і вона полетіла, тоді стає трохи моторошно. Не слід так випускати, краще вже через канді чи вощину чи в закритому приміщенні.
 2. Українська степова порода

  Прошу уточнить: в сентябре? рапс в сентябре? эт чё за рапс такой в сентябре? Вродь уже пожил, а не слыхал такого... Мож чего из местных сортов... а когда ж его убирают? В октябре что ли? Да, кажись прозрел... яровой рапс, у вас же озимый сеять не получается по климату, наверное.
 3. Как привлечь бродячий рой

  Вчора (це вже останній) пересадив із пастки у вулик. Та й знову подивувався : в рою лупиться бджола - народжується, розгризає кришечки і вилазить. Я довідувався до неї раз на тиждень і так разів три. Не було бджіл. От які скритні. Щоб сказать, що мало бджоли - то ні - 4 добрих вулички - це біля 1,2 кг. А як же я міг не бачити льоту?
 4. Подсадка маток

  спостереження такі і в мене є, але як правило є і причини такого неприймання.
 5. Українська степова порода

  да эт уж оч интересно... а нука поподробееей пжлста, чем пожжее родилась тем лучшее зимует? или как? или так?
 6. Кооперативи пасічників

  читаю та й дивуюся... відкуля все оте недобре береться. кооператив кооперативу рознь. не совок це, а як домовитесь між собою.
 7. Подсадка маток

  якщо злука проходить протягом не менш за добу чи через канді чи вощину - то всі бджоли у вулику стають однорідними по запаху і смаку і під впливом єдиного феромону матки - всі свої.
 8. Кооперативи пасічників

  або припинити діяльність при досягненні хоча б 900 тис грн до наступного календарного початку року. якщо ви стали на податковий облік 01,01,2019 року то до 01,01,20 року, а якщо 01,10,2019 р то до 01,10,2020 р. але якщо ви припините діяльність при обсягу 980 тис то ймовірність є в тому, що приїдуть з перевіркою відшукають і донарахують.... але ми ж є пасічники - підприємці в квадраті ... у нас імунітет і самозбереження.
 9. Кооперативи пасічників

  вот бы конкретнее по налогам, пжлста.
 10. все зацвітає від суми набраної рослиною температури і наявної вологи, саме так і є цього року.
 11. Как привлечь бродячий рой

  А яке пояснення: в привезеному додому рою повна рамка - розплід відкритий 3-4 денна личинка і молода матка бігає, старої чи іншої не знайшов. Пастку я перевіряв через три-чотири дні. То ж виходить, що вони були в пастці а я їх не бачив. Можливо, що в рою було дві матки і стара з частиною рою відлетіла далі (перевідроїлася)?
 12. пережили ніщету переживемо ізобіліє...
 13. Весна-Літо 2019

  не бийте "языком"
×