Перейти к содержанию

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 893
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 342

2 Подписчика

Информация о Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  смт.Ставище Київської обл.
 • Интересы
  відпочинок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Русич 600 + 145, Дадан 12х2, 300+145, 145.
 • Порода пчел
  карніка, італійка

Посетители профиля

4 444 просмотра профиля
 1. прошу добавити пару градусів + оС, щоб гнізда можна оглянути... та й пилку ж принесуть... не жалійте добавте, от як гісметео +3 +16 з ночі на день перекинули...
 2. Поэтическая

  Так це вірші Миколи Біденка... земляк.. відбідував та й відмучився з надзвичайною інвалідністю ... Царствіє Небесне йому та пам'ять вічна. Кому він відомий? стараємось.. ось і Біденко -фест в першу суботу квітня кожного року запровадили та організовуємо в селі Розкіша біля смт.Ставище Київської області в цьому році надіємось на статус міжнародного. Коло поціновувачів розширюється разом із осмисленням його слова... http://litgazeta.com.ua/poetry/mykola-bidenko-i-molodi-avangardysty/
 3. керамзиту в такий ставочок з мішок можна кинути, він плаватиме і нагрівається від сонця - якраз те що треба бджолам. а якщо воду у вулик дати, то все одно полетять?
 4. завтра піду шукати хазяя - не треба мені з чужої біди прибутку...
 5. кимарив під вітер, аж щось бебехнуло десь ніби на даху - вийшов бачу якась чужа дошка під дверима біля автопричіпу лежить метрів 3 буде і цвяхи рівні в ній, що замітив... кому віддати? оглянув дах- все ціле...
 6. аж до нас дістають пориви західного вітру - жуть
 7. вчора був хороший подарунок бджолам, навіть жінкам так добре не було, а сьогодні небо плаче... сусіди вчора кричали мені, що ще зарано... але, надивившись на мою працю біля бджіл сьогодні зранку винесли своїх, а тепер він ходить бурчить - сварить дружину, що та його спонукала до такого дійства.
 8. Самогон из мёда

  нахергуглнада.. если есть Измайлов...
 9. Вчора день був теплим. Обліт, чистка ден, збір підмору, звільнення маток огляд рамок і так весь день - не було часу про погоду писати - тільки увечері пару постів в темі про самогон..., що не зробиш з радощів... А сьогодні зранку тільки +5 цельсіїв і вдень 7-8... Малавата аднака будєть...
 10. Самогон из мёда

  прийшлось ще раз перечитати - тепер дійшло, дякую зауваження. скоро подкуюсь по полной и буду совсем как Брониславович... Дивуюсь його ерудиції.
 11. Самогон из мёда

  Єканоміка далжна бить еканомнай... Яка вартість якості? Якщо взяти самогон звичайний 10 л міцністю 50о розрідити до 20о і перегнати та відібрати голови і хвости. Скільки вийде очищеного самогону (тіла)?
 12. Самогон из мёда

  о вкусах не спорят... горілка буває хороша і дуже хороша, а от чи корисна? то краще як Гіпократ не скажеш :" Лечи, но не вреди" тобто аби менше шкоди від її вживання зазнати, а розуміння користі від алкоголю у кожного своє. (детей люблю не очень, но сам процессс...) egorik вказав на це перше самовільне підвищення температури... чому воно відбувається? а тому що припиняється випаровування флегми (альдегіди, ацетон, метанол і ін.), яка вже випарувалась, а випаровуючись вона знижувала температуру, забираючи теплову енергію, а коли вона припинила випаровуватись то вже тепло нікуди не дівається, а накопичується в кубі і підвищуючи температуру до рівня випаровування спирту (тут є питання метанолу кипіння 64,7 °С) спирт етанол (етиловий) кипить при 78,3 °С це на 14-15 градусів вище... так само і друге підвищення температури говорить про низьку концентрацію етанолу в бразі, його не вистачає для випаровування такої кількості, щоб відбирати тепло (охолоджувати брагу в кубі) - це так само як і в першому температурному стрибку. З.І. Хто температуру не контролює той стрибків цих не бачить.
 13. Самогон из мёда

  як я помітив, хвости починають выдгонитись після другого стрибка температури. А після першого припиняється йти голова. Ось між цих стрибків - тіло.
 14. Самогон из мёда

  есть такой опыт : тело гнать до 500 в струе, остальное взять в хвост до "последнего" градуса... и не выливать же такой хвостище там порядочно получается градусов только использовать при повторной перегонке. Что это даёт? А дело в том, что сивушные масла начинают отходить "проганяться" вообще-то не при 400 как принято считать, а уже мало-мало при 500 в струе, по-этому вот так... и получаемый чистейший продукт крепостью тела 65, 00 используем для настоек калгана, орехов и др. ингредиентов, а потом приходится разводить до 400 водой. И вот эту водку я называю - как для себя. В ней вредных примесей = около нуля. Употребив - не то что голова не болит, а через 2 часа уже трезвый... уже не чувствуешь, что пил... по-этому ещё хочется вжить.
 15. Самогон из мёда

  меня в принципе интересовали не %% а температурные режимы снятия голов, тела и хвоста - синхро. А по процентам конечно, с вами согласен. По хвостам - сивушные масла как в первой так и во второй перегонке ни в какую реакцию не вступают не превращаются не нейтрализуются ... лови чертей-галюников и с бодуна тоже голова мож. болеть будет.
×