Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  4 211
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 510

2 подписчика

О Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  0664476826
 • Интересы
  відпочинок

Previous Fields

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  ДБ 2х12 300+145
 • Порода пчел
  заброди

Посетители профиля

2 433 просмотра профиля
 1. В цей час синхронно з акацією цвіте малина - і дає надзвичайно приємний і рідкісний присмак меду та рідку консистенцію. В кого в лісі багато малини тому відомо, що саме такий купаж є неперевершеним, як на мій смак, перевершує Канівську ЧИСТУ акацію.
 2. Ловіть їх, най живуть.
 3. то ви свій рій піймали, який з вашого вулика чи бродячий-чужий?
 4. В зоне ближе 1 км от населённого пункта не поймал ни одного, хотя видеоматериалы Ютюба показывают как в населённом пункте в улей заходят. Ставлю в основному на узліссі без драбини на висоту зросту людини та обов'язково з "вікном" вильоту поміж гілок дерев. Тепер спробую кілька поставити на землю.
 5. на 90 - горючего не хватит... разве что если с дозаправкой в пути. Зобика мёда хватает на 25 км - таким сложилось моё мнение из прочитаных разных источников. На такое же расстояние устанавливается карантинная зона изолированных облётников.
 6. напевне... т-т-т-тема притихла... всі в очікуванні.... бігаємо дивимось по різних місцинах на суцвіття - розчарування передчасні.
 7. Живу как обезяна - не пью... жую бананы, но иногда хочется выпить по-человечьи, и как выпью сразу после первой умным и мудрым человеком становлюсь а пагуглить слабо - узнаш. Читать всем! Немедленно! Книга, в которой автор, ни много ни мало, предлагает свою теорию смены глобальной парадигмы интеллектуального развития человеческой цивилизации для решения все возрастающих проблем планетарного масштаба. И обосновывает ее. Более того, предлагает для этого лично разработанные практические инструменты и теоретическую базу.
 8. За то и боремся, именно чтобы єкспортёр дал цену пасечнику ту, что даёт заготовителю - 60 гре... х о т я б ы ...
 9. промахиватся стал чево-то...
 10. А-а-а-а, да-да-да.... я Вас понял... ихтамнету.
 11. Так-так. Угорщина, Немеччина та Польщина вже профорінмовані, Нідераландщину попрошу Добровола опрацювати, а там піде як по-маслу... підключайтесь. Беру на себе ще Іспанію, Італію та Португезу і Греціку. Головне розповсюдити інхфу і створити ажіотаж Покупців, а скільки того меду буде ніхто і не взнає (митницю не чіпать - то наші).
 12. Винимание! В слове "Кузмича" изЪяли нету "Ь", стоит ли бояцца.
 13. Набуваю впевненості в своєму прогнозі, поки що умови створюються на його користь, але чи буде пасічник мати більше виторгу то ще питання відкрите. Менше меду - то більша ціна, а результат однаковий, хіба що менше наробитися з викачкою та завантаженням меду. а то і за 60. Чув коробка говорила, що мед наш в Європі полюбляють і є можливість для продажу, потрібно збільшувати виробництво...а значить попит наростає і відповідно повинна зрости ціна. Моя ставка на осінь 60 грн то 2 долари при курсі 30.
 14. все по людськи... корову на спину поклали, а бика на коліна... ну ніяк.
 15. ... и жидкость белая стекла в ведро струёй... надо ж договаривать до конца ...экстаз - в самый раз