Jump to content
Форум на ТочкУ

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  5,133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,989

5 Followers

About Любомир

 • Rank
  Доктор Барменталь
 • Birthday 04/23/1958

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  смт.Ставище Київської обл.
 • Interests
  відпочинок
 • Honey Extractor type
  Електропривід радіально(24)-хордіальна(4)

General Information

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР +380676653544
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Русич 300х600 + 145, Дадан 12х2, 6х2, 300+145, 145.
 • Порода пчел
  карніка,

Recent Profile Visitors

5,369 profile views
 1. Іноді можна почути від пересічних покупців: "При ціні 20 купив за 15" якщо купив за 15 то така і є ціна... так?
 2. А в цьому є доля істини в тому, що у людей сьогодні вуха "протерті" всі вважають себе грамотними та освітченими і більше схильні прислухатися до "легенди" продавця, а ніж перейматися якістю товару. Тобто рішення про купівлю приймають відповідно до рекламної легенди - креатив.
 3. Цена не одна... бывает больше - меньше, но это не то, что просят и не то, что предлагают, а то за что отдают и оно равно тому что дают. В итоге: цена - то, что дают.
 4. раніше купив 30 корпусів + 10 денець + 10 поїлок + 10 дахів. Поробив нуки, які вже стають відводками на 300 рамку. 10 корп на 145 не задіяні. Рішив прикупити ще 10 ден, щоб їх задіяти під нуки. Для цього нове дно поставлю на корпус відводка через сітку чи плівку, на нього поїлку і дах. Таким чином два денця під одним дашком. Внизу два відводки на три 300 рамки і над ними два нуки на 145 рамку.
 5. та що нашій панській та до Вашої Княжицької..., а якщо серйозно то чув від старих пасічників в свій час коли я ще був не в літах, що липа дуже примхлива пані і теплі ночі +17 і більше і волога та й щоб не гримнуло над лісом чи блискавка не грянула бо озону не любить панянка. З.І. А за народними прикметами якщо гроза насувається з півночі її бути не повинно. Так і сталося. Пройшов тільки невеличкий дощик. Жара зпала.
 6. і на поїлках бджола добавилась, це значить, що нектару стало менше. Ночі прохолодні, +13+17 - кепська справа... для липи треба 20 + ще й щоби опар був тоді вона дасть.
 7. А най йому грець... як подивлюся на лихо людське на Заході України то мови нєт... хоч бери лопати та гей у Карпати болото копати ... А в нас все спокійно, тепло сонячно, вдень було 30+, наразі тихо. Сьогодні знову три пастки з роями привезти мені доведеться. Вдень попутно заїхав глянув і є, є, є... і дощечка, що відвалилася теж знайшлася... будь вона не ладна.
 8. а що то їх питати - за грати та й заграти...... вчора увечері десь о 22-й робив третю вимушену ходку - вполював 3 рої, 2 привіз, а третій не дався. Цеж бо я ж льоточки позакривав та й несу, а в дні дощечка чогось випала, не втямлю, я ж сам її прибивав, чи гвоздік не попав у планочку чииииии шурупчик коротенький , як і штанці на мені короткі... то ж на мене їх кинулось мабуть сотня зразу , полічити не намагався..., і всі вжалити не встигли бо місив їх як міг... Але! такого роя ще в мене не було, сьогодні дав 8 рамок і ще просять, а більш нема та й не влазить, ... ну то я ж про погоду = куди не кинь всюди блискало на всіх 360 градусах вільного розвороту шиї в будь-яку сторону і гриміло - тільки в мене над головою були зорі ясні... ставало моторошно від накондубасяного неба, але було дуже тепло на душі, що я живий і в трьох простирадлах і в трьох костюмах і в машині їде вільний рій як у вулику - повземо додому. Була темна ніч, фари світили і маниали їх на лобове скло. Жжаль не було змоги відео зняти. Виніс з машини пастку включив лампоку біля неї і виманив приблуд з авто на світло. Рано проснувся і радів від того, що проснувся, Все тіло щемить, в голові морочно, відчуття припливу сил мабуть від місяця небесного... дружину потішив новоутвореними пухлинами.... та й за погоду порадів, бо все тихо спокійно... як перед бурею. Чекаємо, але хочеться спокою.
 9. це Ви про яку таку бАтьківщину? про яку таку річечку Гнилий Тікич, він починається тут де я = де моя бАтьківщина.
 10. Вчора на шляху до Умані бачив як ця блискавка розколола небо і вдарила в землю, подумалось, що там липа вже може і не дати нектару. Але в самому Умані дощу то і не було.
 11. вчора в Каневі і по дорозі туди і назад було сухо і вночі дощу не було, а тільки-но від'їхав на 10 км пастки перевірити як заліз у болото, добре що виїхав... бродив по лісі весь мокрий, ноги в туфлях їздили взад-перед, зате добре мозолі відмякли... Чекаємо липи.... Наразі парко і жарко це як поцілунок коханої в курячі яйця...
 12. Вчора увечері небо було чорне з червоною підсвіткою.Чекав на дощ, а пройшов сліпий дощик.Тільки освіжив, як у ДобровоЛа.
 13. ну, Ви й пиярщик, пане ДоброоЛ, умієте увагу на себе потягнуть, особливо в цій темі, а gardener,он, знову дощу просить... то мое зжальтесь... поверніть до нього дишло щоб мокре із сухого вийшло...
 14. так розсмішили, що gardener зрегагував. Переймаюсь, бо казав Один шановний (це не про Вас) "тра було нагадать..."
×
×
 • Create New...