Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  4 159
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 341

2 подписчика

О Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  0664476826
 • Интересы
  відпочинок

Previous Fields

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  ДБ 2х12 300+145
 • Порода пчел
  помісі українських, пробую бакфаст, чекаю кордован

Посетители профиля

2 088 просмотров профиля
 1. Якщо хочеться пити каву з присмаком кориці і ароматом гвоздики то в каву чайну ложку меду, але так не завжди бувають різні відтінки, що залежать від флорності меду та кави і їх концентрації.
 2. Декольте на спині?
 3. Додайте сюди рамок 3-4 з бджолами, а то вони не витримають при морозі навіть в - 10.
 4. недавно мені довелось реєструвати КВЕД 56.30 Обслуговування напоями по торговому підприємству, а інакше або пиво на розлив не продавать, або штрафи платить чи й ліцензії можуть не дати.
 5. Суть проблеми в аналізах та проходженні митниці і це верхівка айсберга, а внизу захована корупція впливових осіб, у яких все схвачено, але вовка боятись в ліс не ходити. Треба йти.
 6. бджоли застигли навколо розплоду, а якби корму не було то були б розкидані по рамках і вулички були б майже пусті.
 7. А в этих семьях есть расплод? Если нету - значит клещ? Потому как падь была бы во всех. А Сильные значит было много расплода, следовательно и клеща.
 8. - Бабцю, а чого ви оце кажете шо прицарі вам було лучче жити? - Е-е-е-е! я була молода-а-а!
 9. Та шо це... я к малі діти. Плавають чи не плавають. Це чистої води розвод. Жінки видумали, а чоловіки погодились. бо всім від того добре. Я пробував і завжди до того тонули, а після - плавали. Змінюймо тему, а то рубрика спливе. Все. Я відписався. З.І. У папці «Вхідні» немає глистів.
 10. Фруктоза перешкоджає утворенню гормону ситості - лептину та сприяє підвищенню рівня греліну - гормон голоду. При такому обороті ризик вживання більшої кількості калорій значно зростає. Тобто від вживання меду відчуття ситості не настане, а відчуття голоду може підвищитись (всередині щось аж смокче), а надмірно вжиті калорії підвищать ризик. Тому міра міра і ще раз міра, орієнтуємось на узагальнену норму і памятаймо, що для кожного вона індивідуальна.
 11. Так, схема моя, авторська. Система найпростіша яка тільки може бути. Без зайвої автоматики і агрегатів типу димосос чи турбонадув. Я вдома один - решта то жіноцтво, яке може переплутати гене- з карбю-.. Один насос для рециркуляції гарячої води, щоб вона завжди була біля крана гаряча, - дає економію- не скидається холодна з плеча подачі. Систему можна переключити з гравітаційки на закриту під тиском для використання газового опалення для цього потрібно закрити кран в розш.бак і додати тиску води. Коли горить в печі котел дає тепло, а коли ні то тепло дає теплоакумулятор, для цього потрібно пекрити подачу з котла - закрити один кран. Тепла підлога регулюється один раз краном подачі води в неї. На котлі 2 крани - на вході і виході і один зливний. Перекривши вхід і вихід зливаєм воду і гріємо котел щоб осипалась сажа. Потім після охолодження запускаєм в звичному режимі. Все більше ніяких поточних операцій. Баню (парну) гріє аквапічка.
 12. Як поставив бджіл на зиму продовжив розпочате рік тому будівництво домашнього опалювально-банного комплексу . Збудував піч Кузнецова (надзвичайно економна) з лежанкою, на якій сушу дрова поки що. Також в печі котел на 35 КВт. Вже топлю. В приміщенні нормальна температура - так що можна потихеньку працювати. На разі роблю водяне опалення як альтернативу газу від печі, теплоакумулятор, бойлер, сонячний колектор, теплу підлогу - все зразу, але потихеньку ворушусь. Прибудова до хати - 55 м.кв роботи вистачає - нескучай. Все виконую власноруч, наймаю помічника. Став я незалежним то й незалежуюсь. А немає в нас добротної лазні, як для здоровя. І підходи перекошені здебільшого. От зроблю собі те що хочу і мрію ще попаритись в своєму українському хамамі і на своїх українських дровах.
 13. про що мова ? то що таке є "ден" ? можна і без дужок. А-аааааа... а я ден був? ЗІ. Ой, щось на смішки на ніч потягло, майбуть завтра хурделиця буде. Ні не піду в ліс шукати Снігурку.