Jump to content

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Content count

  5,001
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,573

4 Followers

About Любомир

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  смт.Ставище Київської обл.
 • Interests
  відпочинок
 • Honey Extractor type
  Електро

General Information

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР +380676653544
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Русич 600 + 145, Дадан 12х2, 300+145, 145.
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

4,959 profile views
 1. діліться! у вас снігу зимою не випросити... та...приезжай бери не хочу. Ви пришліть нам
 2. О, оце тут була зима... а казали...
 3. Ну, нарешті зима помилково зайшла у наступне повідомлення.... майбуть під градусом.
 4. Нужна срочная помощь

  а вони одна одній спини чешуть, якщо він впасти не може то навіщо тертись???????????????
 5. Нужна срочная помощь

  Природп дупла і Логіка підказує що так і на всю висоту.
 6. Нужна срочная помощь

  як завшев природі бджоли, щоби вчепити стільник труху вигризають до твердого, його прополюсують на стан плівки а потім чіпляють стільник.
 7. Нужна срочная помощь

  2 хвилини тому, Николай S сказав: Цілком згоден, можливо навіть 35см.але аж ніяк не менше..... В природі, в дуплі над гніздом трухляк, він дихає, це компенсатор вологи, як вважаєте чи не краще дихаючий положок+утеплення.
 8. Нужна срочная помощь

  Так, це ви про технологічність у всіх пиьаннях. Ціль будь-якої технології - підвищення продуктивності. Якщо дана технологія додає % 10-15 то варто пробувати. Скажем, якщо у такому гнізді запасів корму вистачає, щоб не підгодовувати весною і розвиток сім'ї без втручання пасічника і т.д. і вони принесуть магазин меду з верби то це захоплює, а потім справа доходить до поширення методу а далі - до масовості технології.
 9. різко сушить землю - то на мороз, у повітрі різко падає вологість
 10. Нужна срочная помощь

  я вихожу з того, що для зимівлі вистачить, а для розплоду ? Таке питання не стояло... можливо, що маєте рацію і на більше і аж до низу теж. В такому разі стільники внизу будуть фіксованої товщини і вулички однакові - менше трутня будуть закладати і кліща зменшиться (в мене вуличка 9 мм, ширина бокової планки рамки по розд Гофмана 34 мм. Чим я тільки не обробляв кліща - впаде 5-10 кліщів ...).
 11. Нужна срочная помощь

  Я вважаю, що в гніздових треба 25-30 см і верх гнізда по рамках до заставних якщо вони є, наглухо перекривати плівкою а краще прополюсованим положком. Дно дихаюче - прорізи 2,5-3,0 мм або мережка захищена від вітру.
 12. Нужна срочная помощь

  З Вами приємно мати справу. Бажаю успіхів! Все вами описане дуже правильно коротко стисло вправлено в систему ЇЇ Величності. З.І. щодо бокових стінок - роздільник Гофмана в рамках 25 см що дозволяє на таку висоту тримати суцільність бокових стінок. Цілком можливо, що бджоли вибирають саме дану ділянку гнізда для зимівлі (версія) тому не сідають знизу рамок і складається враження, що вони сидять зверху.
 13. Да, Вы, как всегда, воперди планеты всей. Теперь дожидайся и думай потом, что с ею делать да куда девать... На ульи годятся-то?
×