Перейти к содержанию

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 827
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 120

2 Подписчика

Информация о Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  смт.Ставище Київської обл.
 • Интересы
  відпочинок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Русич 600 + 145, Дадан 12х2, 300+145, 145.
 • Порода пчел
  заброди

Посетители профиля

4 125 просмотров профиля
 1. Если сгорит поле, зная , что работа пчеловода (-ов) то аграрий уйдёт с правового поля, т.е. будет умышленно травить пчёл - зло порождает х..ло. і золотий батон в шоколаді...
 2. Не можна рахувати чужі гроші: але ж ми маленькі економісти... рік 2017, курс: 1долл=25 грн Закупка: Ціна у бджоляра 50 грн: Ціна у заготовача 55 грн 2,2 долл.США Переробка і реалізація = Гомогенізація + експортні = 5 грн = 0,2 долл. Реалізація по 2,1 долл. Тобто прибуток 0, або збиток 0,1 долл.+ 0,2 долл. = 2,5 грн + 5 = 7,5 грн ПДВ від ціни реалізації 55 /6= 9,1 грн. 9,1 - 7,5 = 1,6 грн - то вже чистий прибуток (маленький) Якщо так то де великий прибуток, адже за такий маленький ніхто не працюватиме, принаймні я в це не вірю. Можливо це права частина рівняння, а ліва утаємничена. Закордонний імпортер зацікавлений в заниженні ціни правої частини? Так.Щоби менше сплачувати ПДВ. Значить низька ціна митна влаштовує обидві сторони контракту. Решта вже не є таємниця. Наш експортер зацікавлений одержати бонусну частину в приватному неофіційному вигляді. Можливо це є плід моїх фантазій, але дуже схоже на "схеми" які суттєво впливають на ціну меду, попри всі фактори здорової конкуренції європейського ринку.
 3. «Середня ціна реалізації за 8 місяців 2017 р. — $1,8/кг, а середня ціна реалізації в 2018 р. — $2,11/кг. Тобто ми підняли ціну на 17%, після чого почали втрачати в обсязі», — пояснив Володимир Рубан. https://www.facebook.com/groups/301232653572694/?multi_permalinks=705170289845593 як це розуміти, хто пояснить?
 4. Яблочный сад

  знову зацвітає яблуня...
 5. Осінь2018\ Зима2019

  а хай йому грець... як на мене то це тортури над бджолосім'ями. Мої відпочивають з 1 вересня, розплоду немає бо матки заізольовані з 1-10 серпня. Корми на місці, чекаємо зими. Пізньо-осінній, зимовий та ранньо-весняний розплід нам не загрожує.
 6. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Да, прилепил невзначай, виноват, каюсь.
 7. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  как под мёд
 8. Пока не попробуешь не узнаешь... Можуть бути варіанти: наприклад - просочити картон і наверх рамок покласти - просто набризкати на рамки з росинки - пролляти між рамки по вуличках у всих випадках верх накрити плвкою, а кліщ повинен втікати вниз на промащений вазеліном папір чи плівку.
 9. Рідкий дим проти кліща, як придбаю обовязково спробую на бджолах проти вароа.
 10. то вже інше питання... а я ж тільки про аналогічність. Якщо про ціну - то й про якість. То в мене пічка (котел-пароутворювач) в сауні. Це я до того, що пара чиста, без іржі і окислів. Є можливість паровідводу у воскотопку шлангом - паровий душ.
 11. аналогічно... на виході 400 гр.по Цельсію , за 1 м вже 200*С, пара з верхнього крана до +100 *С, посередині висоти - вода гаряча, нижні крани автодолив ( з бачка з поплавком) і злив води.
 12. Чи обговорювали такий девайс? Тут на Точку не знайшов. https://www.varroa-killer-sound.com/epages/81838618.mobile/ru_RU/?ViewObjectID=4383515 Ціна така що й говорити не хочеться. Ефективність не доведена, адже аналізів на залишкову закліщеність не проведено. Але ідея може бути реалізована. Ультразвук не велика мудрість. При сучасному наповненні приладами здається не складним.
 13. Можно спорить, но модулировать или моделировать здесь до безконечности безсмысленно. Вы всё правильно обозначаете, а видите смысл обратный. Невозможно договориться запугать или чего ещё 200 тыс чел в том и фишка и что они заинтересованы, мотивированы, как ещё..? а голову можно купить, запугать - 100%, по-этому голова то и не решает, а люди - скопом - вместе рада и ит.д. В любом деле что-то не так. Кому то это выгодно??? Разделяй и властвуй. Демократия - видимая сторона медали, аверс нам не виден, как луна с той стороны. Вобщем этим ресурсом проблему не решить, а в других я не общаюсь. А чтам с ценой?
 14. пропонуйте ваш варіант . Бо ми так ні до чого не домовимось. Ось гляньте: тут ми всі галасуємо не здавати - не здавати, чекати ціни, а далі цього Точка хто знає, кому відомо що не здавати і від кого ця ідея пішла, на яке рішення рівнятись? А якщо від уповноваженої правомочної організації (чи її органу) то може бути підставою для дій і обовязком для всіх. Там ще багато питань... і я впевненийщо це під силу сильним "бджолиного світу цього" а не тим що ставлять дитячі питання. Пройде небагато часу може років 5 і хто доживе то й прийде до цього так як ті американські фермери.
×