Перейти к содержанию

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 872
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 250

2 Подписчика

Информация о Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  смт.Ставище Київської обл.
 • Интересы
  відпочинок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Русич 600 + 145, Дадан 12х2, 300+145, 145.
 • Порода пчел
  заброди

Посетители профиля

4 375 просмотров профиля
 1. Ну а якщо морози нижче -10 і тиждень-10 днів - я виймав рамки з розплодом
 2. ну і що? та ж не літали, бо це мало навіть на сонці
 3. Та це так, якщо розплід і потім мороз - то все може бути. А я заспокоююсь тим, що матки в ізоляторах і розплоду немає. на хрен потрібні... чи не так? адже ніякої складової константи вони не вирішують.
 4. Зняв дашки з вуликів о 10.30 на градуснику +5*С в тіні, але сонце і без вітру.
 5. Самогон из мёда

  і я теж продаю 3 шт.
 6. Вони в мене розкриті, під дашками пусто... Я їх вижену на обліт... як тільки сонце і +9 - познімаю дахи і хай літають... розплоду нема бо матки всі ізольовані. Справжнє стрітення зими і весни...
 7. Самогон из мёда

  клац-клац... хочаб 12-ть по 1л на місяць : 30 днів= 333.33 грамів на день - це 0,00001 проміле - тре авто купувати. З,І, 9 - маловато буде.
 8. Самогон из мёда

  який такий? та такий безголовий і безхвостий
 9. рамка высотой на 2 корпуса дадана т.е. 300х575 мм в гнезде 9 рамок х34 мм или 8 на 37 мм, если интересно загуглите или в ютубе "улей великорусский" или козацкий.
 10. Ті 2 тис членів так само як і я і всі не члени розуміють, що крім членства в СпаСУ від неї нічого не мають і нічого вона для них не вирішує, а тільки використовує їх прізвища для всеукраїнства абревіатури... розуміють це і в мінагрополі звідси така дієвість - не ринкова. Експортери в картельній змові, пасічники в розбраті, Стретовича підтримують тільки "вагомі" конкретні інвестори, що надіються на бодай якусь підтримку державного бюджету решта членів не в полі зору, тому і Дратує статус "всекраїнське"? але життя на місці не стоїть, час плине, а ринок бджолярства активно досліджується і вивчається зарубіжними компаніями, які вже в цьому 2019 році суттєво вплинуть на утвердження ринкових відносин в бджолярстві та на ціну і якість бджолопродукції. Думаю, що це будуть найліпші ліки і для бджіл і для пасічників і для СпаСУ і решти ГО.
 11. саме тому я декламував тут свої варіанти виходу із ситуації чи розвитку подій...
 12. Наші управлінські кадри натільки отруєні і радянщиною і кремлядями і настільки погрязли в корупції, що низи ніяким чином нічого не можуть добитися ... тому надія на бізнесові євроструктури, які будуть зацікавлені в розвитку наших пасік - це щодо доброго царя. І коли це станеться то СпаСУ залишиться тільки на папері. Тому потрібно заздалегідь всім готуватися до цих подій налагоджувати звя'зки, готувати пасіки, документи тощо. От тоді і побачимо вплив конкуренції.
 13. Саме так. Так і починав відроджувати СПУ Веред Л.І. "з низів", а ділки переграли по своєму.
 14. можливо і не у відповідності до юридичних канонів а для пояснення моделі див. Конституцію України, яка дає відповідь на це питання: Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Я не вважаю, що дана стаття 100 відсот трансформує свою дію на на пасічників та СпаСУ, але разом з тим я вважаю, що СпаСУ не відповідає і ніколи не відповідатиме статусу громадської організації саме пасічників, які делегували їй повноваження. ПАСІЧНИКИ НІКОЛИ ІЗ СпаСУ НЕ МАТИМУТЬ ЗИСКУ тому, що не вони заснували дану спілку, а там є "свої" засновники, які наразі мають зиск від діяльності СпаСУ і праці бджолярів. Тому потрібно або перезаснувати дану спілку або створити нову, а для цього потрібен з'їзд пасічників України (не СпаСУ) а для того щоб його провести потрібно організувати оргкомітет. Ініціативна група по створенню оргкомітету може бути будь хто, навіть рада Київської обласної спілки бджолярів, представників котрої не пустили на зібрання СпаСУ. Так, це бджолярський майдан. І якщо ці мужі вирішать таке вчинити то все получиться.
×