Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  4 184
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 453

2 подписчика

О Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  0664476826
 • Интересы
  відпочинок

Previous Fields

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  ДБ 2х12 300+145
 • Порода пчел
  заброди

Посетители профиля

2 343 просмотра профиля
 1. Та да... Всім спасибі. І за Ваше здоров"я вип'ємо першу вип'ємо другу і щей і третю, четверту, вип'ємо п'яту вип'ємо шосту... І п'ятдесятую вип'єм... Всім здоров'я і всього доста і тари теж.
 2. Дак ото ж мовчав-мовчав, а тут ця тема так і лізе в душу... зимували 1 - на соняху (+сироп по 5 кг цукру на сімю). 2 - закліщеність 3 - на відкритому точку. Корма залишились на крайніх рамках та поза клубом, в деяких опоношеність, в деяких розплід. Зимою не заглядав і не слухав. Був впевнений в успішній підготовці до зими. Адже не вперше так... Та марно.
 3. У мене так було минулого року 100% збереглось і підмору мало було. А в цьому році в зиму увійшло 30 сімей, а на сьогодні залишилось 3 (Три). На перший погляд причина - голод, а більш детальніший аналіз підмору показує наявність кліща - закліщеність. І полоски ставив і сублімацію щавелькою 2 рази і біпін один раз і контроль на закліщеність по Гайдару із 3-х сімей робив і, все ж таки, чогось не вистачило. Ну нехай з 20 пійманих бродячих роїв зробив 10 сімей - всі канули, а своїх 20 то повинні були жити і кормів і всього було доста. Рік на рік не приходиться.
 4. Не всё Осташов Николай Николаевич говорит правильно, повыбрасывал изолон, плёнку... подушка ему толстая и вообще закидоны - как у военного лётчика, которым он и является - всё у него, что по его мнению не правильно разлетается ко всем чертям ...и т.п. Относительно утепления и вентиляции нужно было обеспечить вентиляцию через низ улья - хотя бы открыть леток нижний , зарешётить его или сетку в дне поставить и картина уже была бы лучше. Ещё плёнкой не перекрывать всё сечение улья, а только гнездо, потом можно изолон и подушку ложить, которая не перекрывает всё сечение улья и неподпирает крышу и обеспечивает тем самым вентиляцию улья через верх (НЕ ГНЕЗДА) . В гнезде большинство пчеловодов организовывают вентиляцию через низ гнезда, особенно в несильных семьях. Сильную можно совсем не накрывать.
 5. шевельнётся - это норма и женщины это знают и чувствуют этот оценивающий взгляд и готовятся к нему всегда даже если не подозревают что это может быть. и эти исключения стали правилами. Анекдот. Знакомство: це - друг, це - жінка, а це - друга жінка...
 6. Одним з ризиків в сільському господарстві є недостатня кількість вологи, необхідної для отримання сталого врожаю. В 1881 році відомий польський вчений-біолог Франц Каменський відкрив симбіотичне співіснування певних видів грибів і вищих рослин. Сучасною термінологією «мікориза» – це симбіотична асоціація міцелію грибів з коренями рослин. Більше 90% всіх рослин живуть в симбіозі з мікоризоутворюючими грибами, утворюючи грибокорінь. Площа поглинаючої поверхні мікоризоутворюючих грибів у 100 разів перевищує поглинаючу поверхню кореня рослини. Гриби отримують від рослин продукти фотосинтезу для свого розвитку, а взамін віддають воду і перетворені в доступну форму поживчі речовини. Завдяки рослинному гормону – індолілоцтовій кислоті, яку продукують бактерії, рослини отримують додаткове живлення з раніше недоступних сполучень грунту. Мікориза активно допомагає рослинам засвоювати азот, калій та фосфор з раніше недоступних (змінералізованих) сполучень грунту, що збільшує урожайність при малій потребі в удобренні та воді. Моя знайома набирає іміджу . Рекомендую.
 7. не тільки моя думка, а й побажання форумчан: пісюльки перевіряти до того.
 8. а мені вповадження краще фуречить.
 9. а хаскі? http://www.nexplorer.ru/news__11721.htm
 10. чепрачний - моя улюблена масть.
 11. малим до 6 місяців - так, а потім як зерно в жорнах перемелює.
 12. Позавчора узрів як моя вівчарка травичку щіпає (пирій). Що о таке подумав - весна... Вчора теж, але зниження активності не замітив. А сьогодні снідати не підійшла - подумав на дощ - сильний був. Я до неї а вона квола, голову не підіймає. Передні ноги вліво лежать, а задні - вправо. Я мерщій проконсультувався в колеги-практикуючого - рішили що найвірогідніше бабезіоз - клщі наразі "свірепствують" щоби крові насмоктатись. Вколов Пірогард і Гамавіт, який ще продовжу днів зо-три. Полежав з нею, почухав, пообнімав - ожила за три години - вже попила та кісточку з півня похрумала - буде діло - живемо далі.
 13. відшаровуються меди (їх там дві фракції) фруктозний від глюкозного. Це може бути акація + липа, або гречка + соняшник і т.п. А якщо підігрівали мед то відпущений від кристалізованого.