Перейти к содержанию

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 646
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 699

2 Подписчика

Информация о Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  смт.Ставище Київської обл.
 • Интересы
  відпочинок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Русич 600 + 145
 • Порода пчел
  заброди

Посетители профиля

3 818 просмотров профиля
 1. Жодне посилання даної теми не відкривається, може хто знає що треба робити, прошу.
 2. 40 тис в Україні?.. і всі з інтернетом?
 3. Вчора сидимо біля ставка... підїжджає свояк... лице в білих плямах, слина з рота, каже: "Біля льотків по відрі бджіл..." яка блядь травила? - Кримінська, кажу, (в неї 50 га сої, а на ній свіріпа (горупка). Їдемо на поле дивимось так і є. - Ну, родичка, каже, я тобі зроблю... - Ні, кажу, і ди зараз до неї і пред'яви суму до відшкодування... по-свойськи. От так воно і відбувається.
 4. Как привлечь бродячий рой

  А пастки перевірять всеодно ж приходиться по узліссях та чагарниках, а кліщі чатують...
 5. Как привлечь бродячий рой

  Думка, що взяток з липи на часі змінив ситуацію в сімях: робота є - роїння немає. Ось попечатають липу та й тоді вже... якщо який газда відпустить у вирій, але вже і гречка цвіте і соняшник зацвітає - то роботи вистачає... Пасток більше 30 поставив, а тільки 3 рої невеличкі, і все так само на тих же місцях - у нашій місцині не ройовий рік. Дощу довго не було майже півтора місяця - це теж не сприяло роїнню - ні взятку для нарощування, ні опару (чи духоти) в гніздах.
 6. і брандмаухер відключив і проксі - ні хрена не відкрив петицію, а без мене не вийде.... вайбер щось відкрив але не петицію а про петиції ... що робити? З,І, Хтось її блоканув, майбуть, щоби не набрала підписів.
 7. Вони шукають юридичні докази потрави бджіл, а потрібна профілактика, потрібно не допускати такі ситуації - це недоліки мінсільгоспу - ОСОБИСТО міністра - на нари ... от якби всі бджолярі та вийшли на пікет чи протестну акцію та перекинули цього міністра в машинці мерс догори дригом то таки б щось вилупилось із його яєць... а то бовтуни одні метає в сторону Стретовича, а той хаває і смиренні балачки розводить.
 8. як на неї вийти в фейсбук чи відкрити в інших ресурсах, бо невідкрив ще.
 9. Как привлечь бродячий рой

  група крови на рукаве... пожелай мне удачи...
 10. Как привлечь бродячий рой

  в природі - то кишить, але цього що ви знайшов, якщо він вкліщився в тіло то в лабораторію на дослідження на предмет енцефалітоносійства та й своїм тілом в ретельне поле зору медицини увійти.
 11. жодна не відкрилася
 12. Как привлечь бродячий рой

  Кожного разу коли приїжджаю з полювання за роями відразу всю одежу знімаю - в прання та вишукую кліщів - сьогодні виніс вирок і виконав його двом - луснули між нігтями. В минулі роки не споглядав такого нашестя.
 13. Как привлечь бродячий рой

  вивільніть і буде вільним час... Gardener, чи не так? А ну скажіть, будь ласка, прошу. Ви мене бачите, я ВАС - так! иі-ии...
 14. Как привлечь бродячий рой

  Цікавинка: в одній пастці була суш побита восковою міллю тож бджоли всі перетрубили на дні купа сміття і почали будувати все на томість.
 15. Как привлечь бродячий рой

  Примітно те, що я по них і поїхав - тільки до цих пасток - в них в суботу була розвідка, а сьогодні чин-чином. Сюди - туди... еееееееее... до себе!лежанки заселить роями. Фото-відеодоказів жадаєте?
×