Jump to content

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Content count

  4,949
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,449

3 Followers

About Любомир

 • Rank
  характерник
 • Birthday 04/23/1958

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  смт.Ставище Київської обл.
 • Interests
  відпочинок

General Information

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Русич 600 + 145, Дадан 12х2, 300+145, 145.
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

4,788 profile views
 1. якщо над бдж/сімєю через москітку у верхньому корпусі відводок з маткою помічницею - то які проблеми за один день вийняти 300 москіток ...
 2. і що робити? та що робили американські фермери ? - монополізували збут і ціноутворення, об'єднавшись у єдину асоціацію - типу національний кооператив, якому делегували право збуту від імені всіх пасічників і диктату ціни. А в нас асоціацій повна конкуренція... тільки пасічникові від того нічого і ще трошки.
 3. ... бажали конкуренції закупівельників та експортерів... збулося. Тепер експортерів більше за 150 і всі вони один поперед одного в Європі демпінгують аби випередити конкурента. а бджолярам чого ще бажати? Ціни? а її при такому розкладу не буде. Ліцензію на експорт меду видають усім бажаючим родичам кумам братам сватам і -ам -ам -амамам.
 4. Ніч яка місячна зоряна ясная... +10... і тишина...
 5. Утепление

  москитная сетка может пригодиться .
 6. вони в мене заперті - не поженуть, тому всю зиму сплю спокійно... Сьогодні прогноз справдився на 1 град нижче, але ще жарко, бджоли і працюють і облітуються - останні приготування "в клуб" Вночі чекаю на сильний дощ.
 7. після бабиного наступає дідове...
 8. це вже друге бабинеліто, а третє буде в листопаді.
 9. З листування: Я вражений вашим бізнес планом. Він самий короткий і самий правильний. За такими економічними параметрами ви маєте мотив запустити виробництво і негайно. Якщо виріб не патентували то ризикуєте з часом втратити бізнес. Чи може вам будь-який пасічнику замовити чи купити СМС-вагу з охоронцем і за яку ціну?
 10. мене технічка не цікавить, а бізнесплан - так. Порахувати загальні витрати на певну кількість та обчислити собівартість, а далі попит-пропозиція, конкуренти, кон'юнктурні та меркантильні питання впритул до виробництва приладу в Китаї. Порада: якщо ви збираєтеся робити щось в Китаї, знайдіть спочатку компанію-посередника: https://eukraine.org.ua/ua/news/chomu-startapam-krashche-viroblyati-produkt-v-ukrayini-ne-v-kitayi-dosvid-jollylook
 11. сьогодні тепло... передивлявся... декілька відводків ще сіють і тому корми під'їли добряче... виявив і безматкових. За Прогнозом завтра ливне дощ, а з понеділка тепло 21+С, можна буде ще і корми поповнити і маток "заперти" і слабаків об'єднати.
 12. Ще раз: я готовий розглянути Ваш проект BeeFree.XYZ на предмет інвестицій (фінансування) тому ще раз прошу діюче посилання, тому, що те що ви привели відкрити не вдалося. Для прийняття рішення проект потрібен з бізнес-планом... здається я вже про це наголошував.
 13. Це "голови" чи що?
 14. Чи Ви пробував це робити? Які відчуття? Аль хиджама відпочиває...? а взагалі то вживають заради задоволення, (удовольствие, в англ. рleasure, joy) саме цей стан організму продовжує тривалість життя. От на чому "зыждется"...
 15. Пасіка - це підприємство. Ви хочете щоб хтось подарував-пожертвував кошти чи майно? Заради того щоб ви зробили свій BeeFree.XYZ То потенційні інвестори будуть фінінсувати BeeFree.XYZ? Якщо так, то, називаючи речі своїми іменами, тему Як Ви могли-б підтримати проект створення пасіки? потрібно перейменувати Проект з розробки електроніки для бджільництва BeeFree.XYZ і відповідно питати у людей Як Ви могли-б підтримати проект з розробки електроніки для бджільництва BeeFree.XYZ? і в такому ракурсі Ви мали б підтримку пасічників, АЛЕ! навіть з таким підходом нематеріальну. А щодо інвестиційних внесків, то: я готовий розглянути Ваш проект BeeFree.XYZ в частині бізнес-плану. Про що мова? Де він? Було б добре з відгуками (номера.тел), рецензіями, експертизами.
×