Перейти к содержанию

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 572
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 552

2 Подписчика

Информация о Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Интересы
  відпочинок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Дадана-Блатта 2х12 300+145
 • Порода пчел
  заброди

Посетители профиля

3 543 просмотра профиля
 1. С днём рождения!

  @Бджолопотам З Днем народження, шановний колего. Бажаю тобі добрих успіхів, міцного здоров'я, великих грошей, шаленного кохання та радості від діток та внуків.
 2. Донный пыльцесборник

  те що на на ніжках і мілке яке не відірветься, а пролізе із бджолою - почистять. Тут вже питання діаметру отвору в пилкознімачі. Бджола і в 4,5 пролізе навіть якщо і без ніг, а в 5.0 то з мілким обніжжям пролазить, а мені мілке й не треба.
 3. Донный пыльцесборник

  тут більше 3,5 мм
 4. Донный пыльцесборник

  а в 2,5 мм квадратну тканну голову не встоме - не влізе? Бо я замовив перфолист 3,5 мм круглий отвір щоби голова не застрягала. Чи є напрацювання з такого ?
 5. Донный пыльцесборник

  а там внизу справа на фото есть eglass.com.ua Володя ‎0979328806 и ‎0662077329 OLX https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/setka-nerzhaveyuschaya-shtukaturnaya-armopoyas-rabitsa-svarnaya-perfolist-IDgynKC.html тут тканні сама низька ціна https://grantmetall.prom.ua/p551662673-setka-tkannaya-nerzhaveyuschaya.html
 6. Донный пыльцесборник

  не тканна і не просічна, а перфолист, вона ж противароатозна решітка і вона ж решето для обніжжя, крупні зернини якого бувають до 3,5 мм. В квадратний отвір голову точно встромить, і в ромбовидний теж, а в таку (круглу) - просто не лізе.
 7. Ось таку надибав. Сподобалась, - це перфолист є і 3х3 і 3,5х3,5 ... який взять? думаю, що 3,5 і голова не застрягне і тілом не пролізе, а крупняк-зерно пилок таки до 3,5 мм буває. Чи є в кого та які заперечення чи сумніви?
 8. Донный пыльцесборник

  щоби все сипалось і бджола не пролізла то 3,5 мм
 9. Ці рамки передбачено невикачувать і тут постає питання : "Чи буде мед сади+акації в медових надставках при гнізді 8рамх300х600?"... так, згода, що заморочливо, але ж і цікаво? А на рахунок "колхозить" - досконалість безмежна... але в цього майстра, на мій погляд, "все включено" - і для нього це не нове. цвях то якось грубовато, я кнопку з головкою пластиковою 6 мм приколював і то теж є рішення того питання. В цьому гнізді (теплоізольованому - вулик двохстінний) може шаритись, хоч і рідко, а мій мед має бути в надставках і на разі так і є при гнізді 12 рх435х300.
 10. Остановлен по моей просьбе. Да, спасибо, уже разобрался с ньюансами теперь нужно чуть-чуть времени чтобы это изобразить, а лучше покажу фото в деталях. Дело в том, что : Рамка очень высокая, травмоопасная для пчёл при её извлечении. Как ни старайся по стенке размазать пчёл как пить-дать, а не дай Бог матку... Ну, дык, страховочный упор нижней планки так наз. "загабарит" нужен, заточеный под конус. Когда-то видел такие на р/украинках и ещё _ перегородка рамки горизонтальная под вопросом.
 11. Жил в Первомайске когда мне біло 5 лет. Здравствуйте, Виталий! Прошу 100 рамок размером как украинка только выше - 60 см это на высоту 2-х корпусов Дадана, т.е. боковые планки длиной 59 см толщина 10 мм ширина 25, раздГофмана -36. Верхняя планка ширина 20-22.(не смыкающаяся).
 12. Я вважав, що я здоровий (при 2-й гр.інвалідності)... але виявилось, що погано обстежений. Стеатоз печінки. Ну, і до лікування. Лікарі прописали гепатопротектори: енерлів, гепабене, карсил..., панкреатин і т.п. Наклали заборону на вживання гострого солоного копченого, солодкого. Але ж мені цікаво довідатись інтернет-інфу і ось тут https://ukrhealth.net/top-6-produktiv-dlya-smachnoi-detoksikacii-pechinki/ Мед – єдиний солодкий продукт, який дозволено на період чищення. Мало того, він не просто дозволено, а рекомендований. Мед сприяє активному виробленню жовчі, яка відповідає за виведення шкідливих речовин. Також продукт дозволяє відновити пошкоджені клітини печінки. Якщо щодня з’їдати по чайній ложці органічного меду за 30 хв до прийому їжі, помітно покращиться функціональність печінки і загальний стан здоров’я. Стеатоз у чверті населення і їм про мед як ліки не відомо.
 13. 8 за раз і 4 за другий... що не так?
 14. Осінь 2017\ Зима 2018

  фанатка...
 15. Осінь 2017\ Зима 2018

  О!!! Згода... Ведмідь чи медвідь назвали так тому, що медом відає "ведает мёдом", але ж не зимою коли лапу ссе... тому називати медведями зимових пасічників не коректно. Ну, що я ведмідь? чи що, чуть припідняв і глянув тільки за стелину, а вони вже під задньою стінкою - то який висновок? - треба ждать чи треба Ж дать?
×