Перейти к содержанию

Любомир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  4 841
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 145

2 Подписчика

Информация о Любомир

 • Звание
  характерник
 • День рождения 23.04.1958

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  смт.Ставище Київської обл.
 • Интересы
  відпочинок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Київська ЛЮБОМИР
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Русич 600 + 145, Дадан 12х2, 300+145, 145.
 • Порода пчел
  заброди

Посетители профиля

4 238 просмотров профиля
 1. читаючи майнуло: 1. Якщо Стретович не для пасічників, то для кого? На кого він працює? Що входить у Статутні завдання спілки, як вони виконуються? Хто його обирав? Адже є Засновники спілки є його Електорат, люди відповідальні, звіти за період роботи і т.п. і як результат - вибори перевибори імпічмент через суд - корупційна складова, не виконання функціональних зобов'язань і т.д. І, от, якщо поаналізувати всі оці питання то до Стретовича може ще й не підкопатись... а якщо завдатись ціллю то його до нагороди можна зверстати... така в нас бувальщина... цей безлад і правовий нігілізм в Україні культивувався принаймні всі роки незалежності під протекторатом відомих спецслужб от вони (такі ділки) і крутяться як вареник в макітрі, аби з неї не випасти... 2. Якщо є певна кількість людей які не задоволені роботою цієї спілки то можна згуртуватись в іншу і виконувати ту саму програму, але без Стретовича, але ж хочеться "доброго царя" от він щось зробить бо він може... 3. Ні, не може і не хоче. Не зацікавлений. Адже експорт в його руках є? Є. А далі трин-трава. А для бджолярів, як нга мене, потрібні зміни до закону про бджільництво. І постійно над цим працювати. Нарощувати юриспруденцію відповідальності для створення законних умов і підстав щодо бджолярства. Щоб пасічник і його бджоли були захищені законом, щоб був організований ринок щодо реалізації продукції і т.д. На цей рахунок є приклади досвід інших країн. От я вважаю що СПУ повинна мати саме законопроектну і лобістську функцію це і публічні заходи і протести і заяви і просування питань - гуртом спілкою. А пан Стретович таку роботу може тільки ускладнювати і робити її нездоланною, тому і виникає питання: а чи має він інтерес у розв'язанні таких проблем? Очевидно що ні. Як доказ того його не участь відсторонення від публічної ходи 5 жовтня.
 2. Донный пыльцесборник

  таких спостережень не проводив тому, що доступ до даного решета закритий прийомним лотком для пилку, і така проблема відсутня. Якщо вже оса хоче влізти то тільки по шляху разом зі бджолами. Я веду мову не про пилкозйомну решітку, а про решето пилку і проходу бджіл.
 3. Донный пыльцесборник

  прогуглите слово перфолист и на олх тоже есть див приват повідомлення
 4. Ні... ще більше.......................................
 5. дослухатись чи ні? - справа особиста, а от послухати та почути не завадить.
 6. Цікаві фото

  Не знаю з чого столешня, бо хлопець горіховий, а прутЕнь точно дубовий...
 7. Цікаві фото

  Задовольнявся "мінчаком" - металобрухтом "назбираним" вулицею було в нього дещо і від "України " сідло (сидів я на вУкраїні") і від ластівки - руль. А рама - то від мінського була. На разі продав чоловічого ніби-то "кетлер" 5 тис грн, і ще один стоїть аналог - жіночий (дамсякий). Викинуть жалко і залишити ніззя.
 8. агрохімскоали до сих пір смердять хімією
 9. Цікаві фото

  При таких цінах на мед і горючку і "висоті" рівня пенсій та девальвації - такого траспорту не буде за що купувати
 10. а в нас дозволено те, що не заборонено... виходить що навпаки. Так?
 11. Це якимось чином через інтернет може, треба передати в МВФ "Доки не приймуть закон про заборону пестицидів та охорону бджіл "... тощо - то наступний транш не видавати. На підняття цін на газ же спрацювало.
 12. Осы, шершни

  біантос - то сам назву придумав а що воно таке і де його взять?
 13. ти гля... дак це ж наша совєцька газбулька... от німчура, все у них по нашому, а у нас якось по-німецькому - підійшов в магазин де пиво продають та й націдив вуглекислоти в балон і пускай тіко тра.
 14. Если сгорит поле, зная , что работа пчеловода (-ов) то аграрий уйдёт с правового поля, т.е. будет умышленно травить пчёл - зло порождает х..ло. і золотий батон в шоколаді...
×