Jump to content
Форум на ТочкУ

Славік

Пользователи
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

196

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Село

General Information

 • Пасека в
  Николаевская обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  151-200
 • Ульи
  Дадан
 • Порода пчел
  Карника

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Як мир меда на місто меда , а номера телефону однакові !!!
 2. Ох як же цікаво зараз на різних сайтах де купляють мед!!! Один попереду одного і за день пишуть по пару раз , щоб на початку бути !!! У вересні такого ажіотажу не було як зараз!!! Золота лихоманка починаєця якась !!
 3. Чим більше дивлюся на бджільництво наших наших світових конкурентів!!! Є чому повчитися в них як качати сіропчики , як фальсифікувати медок , відстаємо ми від прогресу!!!
 4. Вже на пасікі біз мед за 2018, 2019 рік беруть!!! Мабуть мед потрібен !!! Даа і в Аргентині мед подорожував на 50 центів!!! Да і долар зараз 24.250!!!
 5. Ось щойно на сайті куркуль!!! Вийшла стаття що в цьому році ми побили рекорд більше експортували меду ніж в Прошлому році 2018 !!! Але менше заробили пасічники!!! 49.739 тисяч тонн і заробили $90,7 мільйонів !!!
 6. Щось новеньке з'являється новий тренд мед відай , а гроші потім!!! Під реалізацію!!! На форумах по продажам море стало об'яв про покупку!!! Щось відчувають !!!
 7. Нова мед !!! Пугає ціною !!! Марно бо вже зайці здалися
 8. Нуу значить морально бути готовим до слів спекулянта - Не можу я тобі заплатити те що обіцяв бо мені не вигідно по тій ціні !!! А бумага з договором в нас час нічого не варта !!!
 9. Індія мабуть підперла із передовими технологіями по бджільництву!!! А що тут розбератися все на поверхні СПРАГА НАЖИВИ ЗА ЧИЙСЬ РАХУНОК!!! ТОБТО ЗА НАШИЙ З ВАМИ
 10. Коли на такому дивані то даа ліпота!!! Алеж ми вже знаємо де цю красу брали !!!
 11. Нуу он які технології для дозволу щоб експортувати в сша!!! Отстаємо в технологіях!!!
 12. На агропорталі з'явилися протоколи для експорту меду в китай!!! Є стаття в протоколі про те що в радіусі 5 км від пасіки з якої мед експортуєця не має бути ні яких захворюваннь у бджіл!!! А на ютюбі є відео перевод із індійських сайтів пасічницьких що в них закупка оптова була в августі 2019 на наші 20 гривасиків що для них ця ціна збиткова і вони хочуть змінити стандарти якості щоб дорожче продавати в них зараз 25 % вологість, а хочуть 20 зробить і в них 80 % меду із сіропами фальсифікат
 13. А чому газ населенню не продають по 50 копійок!!! Для чого їм рентабельність і собівартість !!!
 14. Виявляється мед поставляють в китай і Аргентина і Германия бо там гарно за нього платять! А може оце все із ціною спекулянти для китаю стараюся дешево купи а дорого продай!!! Про експорт із китаю то інша розмова вивозять хрень а завозять тільки екстра !!! Там за бодягу продану торгашами до стіни ставлять
 15. За даром і на новий рік приймуть !!! Цікаво на скільки долар опустиця ??? На цій неділі повинен опуститися із завтрашнього дня нижче 24 !!!
×
×
 • Create New...