Jump to content

Grygorii

Пользователи
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25

1 Follower

About Grygorii

 • Birthday 08/06/1984

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Вінницька обл.
 • Interests
  Мікроскопія, наука

General Information

 • Пасека в
  Вінницька область, Хмільник
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  Корпусні, безфальцеві на рамку 145
 • Порода пчел
  Українська степова

Recent Profile Visitors

78 profile views
 1. Version 1.0.0

  6 downloads

  Einführung in die Imkerei Christof Hahn Вступ у бджільництво, німецткою мовою, файл із сайту de.wikibooks.org. Короткий опис основ, з картинками і посиланнями. Файл в придатному для редагування, копіювання форматі.
 2. Version 1.0.0

  10 downloads

  Imkergrundkurs FÜR EINEN ERFOLGREICHEN EINSTIEG IN DIE EIGENE IMKEREI Matthias Westerkamp Базовий курс бджільництва, книга для початківців, з картинками і можливістю копіювати текст в онлайн перекладач. Дуже коротко, про все, доступно.
 3. Version 1.0.0

  13 downloads

  Методи виведення маток. Навчальна документація для підготовки селекціонерів у випробувальних центрах Fachzentrum Bienen. Aufzuchtmethoden für Königinnen Schulungsunterlage für die Züchterschulung an den Prüfhöfen Fachzentrum Bienen. Bayerische Landesanstalt für Weinbau und Gartenbau Коротка презентація на 26 сторінок, німецькою мовою, з красивими картинками. Текст можна копіювати і вставляти в перекладач гугл.
 4. Version 1.0.0

  12 downloads

  This book will help you to start and continue to be a beekeeper. It offers advice in a very practical manner, with step-by-step guidance at each stage of the way. The advice and information it contains are based on general beekeeping knowledge, my own experiences, my successes in beekeeping and, more importantly, my frequent early failings.
 5. Уважні перехожі помітили, п'яних льотчиків, що спотикаються довкола будинку місцевого уряду Австралії в Канберрі. Глава парламенту Кормак Фаррелл розгадав таємницю в серії твітів, що пояснюють химерну поведінку бджіл. "По мірі нагрівання нектар у деяких австралійських квітках починає бродити, від цього нектару бджоли фуражири п'яніють" "Якщо вони повернуться до вулика в нетверезому стані, охоронці проганятимуть їх, доки вони не протверезіють".
 6. Павловнія

  Мені вручили листочок, там написано, що після першого року, обрізається під корінь і з наступного року формується стовбур. І тут в темі, хтось писав про це. Рослин 5 штук, із них 2 із такими твердими бурульками, як маленький зелений горіх ліщини. Із однієї ось вилізла квіточка.
 7. Павловнія

  В технології вирощування пишуть про обрізку після першого року. А хтось пробував не обрізувати і що з того вийшло? І так, між іншим, у мене ось прямо зараз зацвіла цьогорічна рослина... так має бути?
 8. Нужна срочная помощь

  Якщо там карніка сидить, то це одна справа, а якщо таке як у мене, то краще тікайте і приходьте через тиждень )))
 9. Нужна срочная помощь

  Постфактум це вже зрозуміло. А в той момент, коли під маскою вже є гості, на адреналіні рішення приймаються трохи по іншому.
 10. Нужна срочная помощь

  Значить перша спроба була не вдалою, буду продовжувати до перемоги. Знайду маток, а далі буде видно.
 11. Нужна срочная помощь

  Ну вони в пересилочній не можуть сидіти довго. Думав зможу знайти старих маток. А так, гроші заплачені, матки на руках і їх треба якось рятувати. Під ковпачком із медом і молодою бджолою на виході, у них хоч якийсь шанс дожити до суботи, щоб нерадивий пасічник якось їм зміг допомогти. Може їх вже в живих немає, шкода, буде мені наука.
 12. Нужна срочная помощь

  Якщо знайду стару матку, то як мінімум все буде по іншому. Гірше точно не стане, куди вже гірше ))).
 13. Нужна срочная помощь

  У Бабенка брав, чув хороші відгуки. Під ковпачками зараз у сім"ях, при тому що старі матки не знайдені, знаю що дурне рішення, але іншого не знайшов.
 14. Нужна срочная помощь

  Я в курсі, доки стара бджола вся не відійде, буде такий екшн. Матка тієї ж породи (умовна УС) + дам сиропу. Аби лише знайти стару матку...
 15. Нужна срочная помощь

  Маю в принципі штук 5 ящиків від бджолопакетів. Варіант, буду пробувати. Дякую!
×