Jump to content
Форум на ТочкУ

СерП

Пользователи
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

114

Profile Information

 • Location
  Хмельницька обл.

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Дадан
 • Порода пчел
  УС

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. То так. Але коли в тебе 100 +, чи 200+ сімей то ті "яйця" і так в милі. Як їх ще при цьому по різних кошиках розкласти ? Так можна і ласти зклеїти.
 2. За Вашими успіхами слідкую у Ютубі Дійсно, результати надихають. Ви чи не єдиний, хто показує вже дорослі дерева. Та є нюанс, Ви з Миколаєва, а там клімат все ж м'якший ніж,скажімо, у Хмельницькій обл, де я пробую ростити Павловнію (перший рік). Все ж, дякую.
 3. Ось така катальпа росте у мене. Дереву шість років, висота більше 3-х метрів. Доволі швидко росте, жодної зими не обмерзала. Квітнути почала на третьому році. Активно відвідується бджолами. Цвіте вже тижні два, і напевне ще тиждень буде цвісти точно, як на мене доволі пристойний термін цвітіння. Планую цього року зібрати насіння, та спробувати проростити.
 4. Тема розпочата в 2015 році. Отже мають у форумчан бути як мінімум 4-х річні деревця. Цікаво було б глянути на 3-х, 4-х, 5-ти річні деревця. Чи ростуть вони так швидко як у рекламі продавців саджанців ? Чи не обмерзають ? Чомусь, в основному, всі хваляться однорічними, максимум 2-х річними деревцями. А далі що ?
 5. Погуглив. Дійсно, схоже, що вона.
 6. Росте в Одесі. Фото невдале, родичі фотографували. Кажуть, що бджіл на ньому багато.
 7. Доброго дня. Хто знає, що за дерево ?
 8. Маврик використовую уже не перший рік, щоправда не з дим пушки, а у вигляді смужок. Бджола у мене жодного разу не сипалась, дивної поведінки не спостерігалось. Кліщ сипеться гарно, Маврик працює. У Вашому випадку яку пораду Ви чекаєте ? По факту вже нічого не змінити, обробка проведена. Доречі цікаво чи посипався кліщ ?
 9. Буду переходити на Карніку. На данний момент помісна, але терпець уже увірвався.
 10. Який саме коректор ? На водній основі ? Бо вони ж різні бувають.
 11. Сьогодні перший по справжньому погожий день після затяжних дощів. На пасіці ройовий армагедон, навіть не встигаю помітити з якого вулика вискакують рої. Усі на неплодках. Прививаються по декілька на одне місце, в результаті струшую по відру бджоли, пакую у ящики та відправляю "на підвал". Розселяти буду уже завтра, хоча напевне, завтра також будуть іти рої . Хочеться забити на ті рої, та працювати уже з тим, що залишиться. Але коли подивлюсь який об'єм бджоли може піти у ліси, то беру драбину і вперто лізу на дерево
 12. Чотири дні дощу. До пасіки не підступитись. Зі страхом чекаю першого сонячного дня.
 13. Дякувати богу у нас є поля ріпаку (вже відцвів майже). Незважаючи на дощі та ройовий стан сім'ї наносили трохи нектару, хоч качнути толком не вийде, але хоч не кормлю.
 14. Декілька днів дощу. Сьогодні після обіду вийшло сонечко і ..... декілька роїв. Полазив трохи по деревах під підбадьорливий лемент зграї щурки. Дощі, рої та щурка. Якось так проводжу цю весну.
×
×
 • Create New...