Jump to content

Вадим Попов

Активные Пoльзователи
 • Content count

  459
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,176

2 Followers

Profile Information

 • Location
  Капустяни, Вінницька обл, Україна

General Information

 • Пасека в
  Капустяни, Вінницька обл. Україна
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  16*300+145, 12*300+145, лежак
 • Порода пчел
  Мєсна якась з рижинкою на черевці

Recent Profile Visitors

408 profile views
 1. Гыыы

  Не зручніше. По крайній мірі в мене рот так не відкривається, щоб його увесь той ролл в рота впхати.
 2. На пасеке все мелочи важны

  Ну так підсійте синяка, щоб більше було. Вибачте за оффтоп, але я дозволю собі розказати Вам ще одну байку, щоб показати, як робити не бажано. В мене, виявляється, мої пакети, що я купляв - всі з матками ф2 від маточки карніки ІО. Внучки. Ф1 були облітані на місцевому трутні. Ф2 теж. Бджоли не агресивні, але деколи трапляються атаки. Так мої носять соняшник нормально. Немає з чим порівняти, але мене влаштовує. В сусіда тещі місцева, відводки на торішніх матках, зроблені на тижень пізніше моїх, вже наносили по 3 магазини 15*145 соняха. А в мене лише другий доносять. Хоча в мене були по силі 5+2, а в нього 3+1. Ну то таке, тут багато факторів. Але з цим дядьком взагалі анекдот вийшов. Жаліється, що сильно рояться. Буває, каже по 2 рази на рік в ройовий стан входять. Але добре, що своїх маток виводить. Питаю як маток виводите? Каже: «Як як... сім'я увійшла в ройовий, я маточники повирізав акуратно і у відводки.» Яплакав. Кажу, що роїння в нього через тих маток ройових, він вперся, що я неправий і що я взагалі нічого не розумію, бо я лиш новачок. Отаке. Хоче на наступний рік привитися від маточки, яку мені davolodya прислав. Кажу «Нашо воно вам, у вас же ондо меганосії. Таскають з корінням» Хоче «кров обновити» на пасіці. Я кажу виводьте своїх, будуть на моєму трутневі облітуватись. Не дядько, а анекдот ходячий. А бджолами займається вже 35 років. Отак от.
 3. На пасеке все мелочи важны

  Мені теж писало в декларації 21.07, а прийшла матка 18.07.
 4. Весна-Літо 2019

  Пан Добровол мав на увазі, що бджоли працюють з ранку до 10 години, потім з 4 до вечора, а не так як ми увесь день х***имо і потом жаліємось... От вам і мільйони років еволюції.
 5. Я дав товаришу продати мед в Одесі (він їздить торгувати щотижня). Увесь продав. Каже, що можна хоч по 100 баночок за раз брати. Тара - в основному скляні баночки по 0.5л та 1л. Одесіти не хочуть пластикової тари. А так мої 20б. і 40б. ще одного товариша продалися за 3 години.
 6. Подсолнух

  Три дні майже не було приносу. Літали в'яло. Вчора вночі був дощ. Вдень парило. То бджоли так літали як ніколи.
 7. На пасеке все мелочи важны

  Зразу ставити кілька штук. Тоді матка встигне понасівати трохи.
 8. На пасеке все мелочи важны

  Додати суші, тільки, якщо можна, зразу штуки 4-5, щоб матка встигла насіяти. Або ж качнути трохи гніздо, ті рамки, де немає розплоду. ІМХО.
 9. Весна-Літо 2019

  Можна ще з відром кип'ятка
 10. Весна-Літо 2019

  Я їм медову рамку дав в протилежну сторону лежака за заставну. Хай вночі переносять. А так, у нас зараз ще взяток потужний. У мужика неподалік сьогодні було +4.2кг на КУ.
 11. Весна-Літо 2019

  Відкривав матці прохід, щоб бджоли вибрали канді і почали годувати матку. І тут я випадково прижимаю кліточку, вона привідкривається, мене жалить бджола, кліточка випадає з рук і падає на рамки. Не питайте як сталось, сам в шоці. Короче, я у мами рукожоп. Матка приспокійнісінько виходить з клітоски і шурсть між рамки. Добре хоч відкритого розплоду немає в сім'ї. Тепер почекаю 3 дні і перевірю на засів. Про всяк випадок дав їм пусту суш в гніздо, щоб матка мала де сіяти. Надіюся, що все буде добре і я матку не знайду завтра перед льотком. Хоча маточників у сім'ї немає. Бджоли пилок тараканять звідки можуть.
 12. Весна-Літо 2019

  Щоб дощ пополоскав? Треба матці відкрити прохід для бджіл, бо ще в четвер підсадив. Як подумвю, що це в таку погоду треба до них лізти, тай зразу руки самі по собі опухають...
 13. Весна-Літо 2019

  Я б Вам віддав свою погоду. Усю ніч йшов дощ. Мені треба сонця. Хотів коври попрати. Але не судьба.
 14. Вночі був дощ. Зараз +20, хмарно.
×