Jump to content

medhon

Активные Пoльзователи
 • Content count

  429
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,128

1 Follower

About medhon

 • Birthday 07/29/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Київ

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  українські/дадани лежаки, багатокорпусні 10 р. - 300 гніздо+145 магазини
 • Порода пчел
  місцеві

Recent Profile Visitors

293 profile views
 1. так і я ж про шо постійно кажу - поки люди не почнуть сприймати мед як здорову і тому дорожчу альтернативу цукру, у нас його не будуть споживати масово. ціна ні до чого - не звикли!
 2. Категорично не згодний! Більшість моїх знайомих купляють цукерки в середньому по 130 гривень за кілограм, які з'їдаються за кілька днів. При цьому або шкодують, або не хочуть, бо не звикли, витрати тіж 130 гривень на кілограм меду.
 3. За маркетинговий хід однозначно колись спробую, залишилася дрібниця - де знайти для різноманіття кольорів гречаного меду, якого я за всі роки свого пасічникування жодного разу не качав Хоча в асканіїпак крем-мед усіх кольорів райдуги - якось же в них виходить!?
 4. Медовуха

  Чи можна робити із заброділого меду медовуху, якщо так , то які зміни у порівнянні у рецепті у порівнянні із використанням нормального меду?
 5. ну раз ви в нас такий "раздупльонний", то спробуйте організувати власну винокурню вдома, я вже мовчу про власний магазин медовухи. тут на форумі проскакувала інфа як наші "доблесні митники" хотіли за "жабри" взяти дядька з медовухою на сільгосп ярмарку. тоді не вийшло. Думаєте, якщо у вас заведеться невеличке підприємство з виробництва тої ж медовухи, яке буде користуватися популярністю і створюватиме конкуренцію "пиву/вину" у вашій місцевості, вас не возьмуть за "жабри" у тому числі й по наводці місцевих представників торгових марок цих самих "пивів/винів"? теж саме і з нормалізацією дозвільного законодавства, гадаєте навіть при їхніх "космічних розмахах" конкуренти навіть теоретичні їм треба? А якшо ви так думаєте, то це ще в чиїй адекватності і максималізмі можна засумніватися
 6. Ідея з медовухою, або медовим вином геть непогана і могла б стати непоганою альтернативою доходу пасічників Сезон закінчив і вперед робити смачні й корисні слабоалкоголки! Але боюсь, що виробники сурогатів на основі спирту, барвників і прочая порошків, які в нас називають "пивом" і "вином" не дозволять цього узаконити, надто там великі гроші крутяться
 7. Питання не мені, але турбує не менше. в загальному вийшло приблизно 55% соняшника, 40% - акації, 3 % липи і 2% садка. Акацію, садок і липу допродую вроздріб, соняшник стоїть "мертвим" вантажем. Не продав жодного кілограму всі хочуть тільки акації, ну може ще липи. Про садок не чули взагалі і беруть на пробу.
 8. Ну про хліб, який старики не можуть купити, це ви вже загнули! Життя - далеко не мед, але вже не настільки ж! так а якщо в ерефії так добре все розходиться вроздріб, то в них виходить як такого і отпового ринку немає?
 9. А чого? Правильно, бо його було мало! Приміром, далеко не кожен колгоспник міг виписати на зарплату, здебільше якшо товаришував з комірником . Куди він той мед дівався з колгоспної пасіки в 100+ бджолосімей, ХЗ. Тоді був малим, а зараз в живих ні колгоспного пасічника, ні голови колгоспу вже не лишилося, щоб розпитати. Є версія від мами, що розвозився по районному начальству, але скільки те "начальство" могло споживати, якщо майже в кожному колгоспі була своя пасіка.
 10. Опт у них тоже такой как у нас но розница в разы больше. Тоді у їхніх пасічників ситуація ще гірша, якщо враховувати, що ціни і зарплати у них по країні в загальному вищі у порівнянні з українськими. Хіба що все йде в роздріб, і тоді ситуація краща
 11. А в нас уже як три роки розорюють і засівають. Але ніхто особливо не обурювався, бо корів майже в табуні не лишилося. Для того десятка що ще є, вистачило і неудобів обгородити електропастухом. Землі не вистачило навіть щоб усім учасникам бойових дій у повному об'ємі наділити.
 12. згоден, але шо робити, якщо сотні гектарів соняшника прямо за городом? всеодно доведеться напахатися як віл і віддавати за безцінь?
 13. а ви себе, соромлюсь запитати, до якої категорії відносите, до "нас", чи "вас"?
 14. І не говоріть! Це все вони, прокляті колеги-конкуренти!Вони заважають розвиватися! Це з-за них справжній професіонал не може отримати нормальну ціну!
×