Jump to content

medhon

Активные Пoльзователи
 • Content count

  535
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,392

1 Follower

About medhon

 • Birthday 07/29/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Київ

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  українські/дадани лежаки, багатокорпусні 10 р. - 300 гніздо+145 магазини
 • Порода пчел
  місцеві

Recent Profile Visitors

377 profile views
 1. Головне що веселі і щасливі, принаймні так на відео здається Цілий рік тепло, про опалення не паришся, 100500 одежин не треба одягати щоб пройти 50 метрів за хлібом. Щось там ті бджоли найшли у тих вічно мокрих джунглях, забризкали верх 10-рамкового корпуса і їм, в'єтнамським бджолярам, за щастя Вирив ямку під каністру, бо кебети не вистачає підняти медогонку вище і все, качай собі в задоволення. А якщо і зі здоров'ям все гаразд, то взагалі зашібісь - можна тіки позаздрити!
 2. Та хз, всяке може бути. Он наша сусідка якось дорікала що "ваші бджоли повипивали всю воду у наших котів"', я потім не знав як дивитися їй у вічі, уявляючи в яких "муках від обезводнення помирали бідні котики" через наших бджіл хоча, здається, якимсь "дивом" таки вижили всі, мать', до ставка неподалік (тоді ще там вода була) бігали і так врятувалися.
 3. Це що за пора року така, на планеті якої зоряної системи!?
 4. Ми тут обурюємося "антисанітарія, гидко, бридко!", а ще не відомо хто з нас розумніший - ми чи вони, хто більше поважає свою працю - ми чи вони. Вони, на відміну від нас, "за 1$ кілограм" чи скільки їм там платять, не паряться з умовами тримання бджіл, викачки і зберігання, а дотримуються принципу "яка ціна, така і якість". Не вкладаються при таких цінах в цехи, в обладнання, в тару, в нові рамки/вулики, вощину, щоб потім подарувати мед за 24 гривні, бо бачте, мед у нас "технічний" і вабщє не тої якості
 5. Мед в пластиковой упаковке

  Объясняем, что это специальная технология, при которой мед не засахаривается», Знаємо ми цю технологію, газова/електрична конфорка називається колись "кам'яний" соняшник розігрівав у духовці, щоб хоч трохи можна було вколупати. І остання партія, чотири півлітрові банки, трохи перетримав до рідкого стану. Так цей мед так більше і не кристалізувався, може через півроку на дні трохи.
 6. "Граждане, держите деньги в сберегательной касе! Если они, конечно же, у вас есть"
 7. як це шо!? маючи на руках такі гроші наші пенсіонери за прикладом американських поїдуть мандрувати світом
 8. Не отримали тільки ті, які не працювали в колгоспі! У моєму селі отримали навіть ті, які пропрацювали в колгоспі без року день.
 9. Приблизно теж саме запитує Жіріновський про якесь там деревообробне підприємство на Західній Україні, яке буцімто відібрали у його діда більшовики Але ж я, на відміну від декого, не ставлю риторичних запитань "де моя земля"
 10. Ну, по-перше, шановний, попросив би вас не "тикати", я з вами свиней не пас. Так шо слідкуйте за своєю "бовтанкою". По-друге, треба уважніше букви читати - мова йшла про жителів міст, які хочуть тої ж земельки, що й селяни, котрі на ній працювали. А по-третє, я не буду говорити за всю Україну, але в моєму рідному селі і селах навкруги паї отримали ВСІ хто працювавав у колгоспі. Не отримали лише продавці з магазів, культпрацівники і вчителі, які не були членами КСП. і то, якщо обоє в сім'ї не працювали в колгоспі, приміром, сім'я вчителів, всеодно один пай давали.
 11. ну так а чого ж ви, городяни, та й покинули малу батьківщину і поперлися "мучитися" в "загазовані міста з поганою екологією"? треба було лишатися, або переїздити в "колиску України", на свіже повітря, вйо...ть в ріднесеньких колгоспах і при розпаюванні були б у вас паї земельні. Чи ви того, і рибку, і... квартирки на шару отримати, і ще щоб вам земельки відвалили? а одне місце не злипнеться? от мені вже ці "городяни", подобаються, "санти сімпліціти" ще ті все життя селян за лохів тримали - а як по іншому нахабство пояснити, що "хатку в місті отримав, а тепер і від земельки не відмовлюсь", красави, чьо у мене теща така ж - в 16 виїхала з села, все життя в Києві, а туди ж - "а мій пай де!?"
 12. ці під забороною, тому на них пох
 13. О, то це ж те, про що мріють пасічники!
 14. Шо, "барадатий і пацаватий" конкурент підписників переманює?
 15. я двісті сімей не тримав, але навіть тридцять вуликів легше обходити, аніж одну корову. Це я вам як власник тридцяти сімей і людина, родина якої тримала трьох корів і стільки ж телят заявляю. Важка і головне невдячна справа! Сам тримав би корову тільки в тому випадку, якби була велика родина і всі любили б молоковико. Бо для невеликої можна обійтися і козою.
×