Jump to content
Форум на ТочкУ

medhon

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  677
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,752

1 Follower

About medhon

 • Birthday 07/29/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Київ

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  українські/дадани лежаки, багатокорпусні 10 р. - 300 гніздо+145 магазини
 • Порода пчел
  місцеві

Recent Profile Visitors

532 profile views
 1. Розум приходить з віком, але іноді вік приходить сам.
 2. "Пукан рвет" - до болі знайомі фразки одних наших "мишебратьев" і "іже ім сочуствуєщім"! знаємо ми вашу економіку - поки ціна на нафту була нормас, була у вас "економіка", а як вашого царька саудити кинули через одне місце, то тут вашій "економіці" і прийшов "північний лисець". Не пішли б ви уже зі своїм "тайожним союзом" куди подалі, а? Якось самі раду дамо і без таких "партнерів".
 3. Цього "партнера" треба було ще з початком війни перекривати наглухо, а цього, на жаль, і досі не зробили. Навіть якби кацапстан і не проявив відкриту збройну агресію, то з у зв'язку з нинішніми подіями просто потягнув би на дно за собою. Випереджаючи запитання - у порівнянні з нинішнім дном, будь ми з кацапи "партнерами", знизу ще б постукали.
 4. Мене не цікавить "3 чи 1", мене не цікавить що особисто вас "влаштовує глобально". Я поставив вам конкретне запитання - коли мед буде по 2$ після вашої самовпевненої заяви - "У нас і без мене проповідників і віруючих вистачає, а живу цифрами і реальністю, яка зазвичай здійснюється" , а ви починаєте з'їзжати з теми використовуючи якісь примітивні "відмазки" і таку ж демагогію. Раз ви позиціонуєте себе таким досвідченим аналітиком, то дайте відповідь, а не змінюйте дискурс, вигідний для вашого з'їзду.
 5. Двічі на день, зранку перед виходом на роботу і ввечері перед сном, заправляю небулайзер і дихаю. Спочатку насадкою для носа, потім для горла. Раніше чергував з декасаном, через раз, тепер тільки з настоянкою. Єдина незручність - відмивати камеру небулайзера ("стакан" в який заливається рідина). Самі знаєте що таке прополіс, або під холодною водою, або в морозильну камеру перед тим ставити. Як почав використовувати, то вперше за всі роки жодного дня зими не був на лікарняному!
 6. Нічого собі які поради!? Чий же ви "кум" насправді, "наш" чи "ведмедя"?
 7. Це той про якого всі подумали? Якщо він, то тоді його заклики про розширення не виглядають такими вже не логічними
 8. В тому році можна було, в цьому малина якось не дуже медувала, бо мед вийшов з яскраво вираженим липовим смаком.
 9. Так це ж Митець! Так це ж "жива" класика! P.S. Очколас значить не добрий, а Кошлатий - "цукерочка" по вашому?
 10. На скільки - 2, 3 чи може, о боже!, на цілих п'ять гривень!?
 11. Не знаю як крушина, а малина зацвітає після акації, практично разом з липою. Принаймні у нашій місцевості так вже кілька років. І мед виходить липово-малиновий.
 12. Нічого не вийде, хто хоче/кому треба, здадуть. Так шо агітуй не агітуй, всеодно всі получим ху.... хурму! Єслі чо, то теж два роки не здаю, хоча мама з дружиною вже починають натякати, шо "можна було б подумати чого, воно ото в бочках даром стоїть", поки що відповідь: "стоять в гаражі і їсти не просять, треба ще підзбирати за пару років і тоді оптом здамо", наче знімає питання з "з повістки дня"
×
×
 • Create New...