Jump to content
Форум на ТочкУ

medhon

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  725
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,870

1 Follower

About medhon

 • Birthday 07/29/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Київ

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  українські/дадани лежаки, багатокорпусні 10 р. - 300 гніздо+145 магазини
 • Порода пчел
  місцеві

Recent Profile Visitors

630 profile views
 1. Так може це і є взаємопов'язані фактори? Через аномальний збій у погоді відбувся збій і в природі. Як таке може бути - ряд лип цвіте і нічого не виділяє, а за триста метрів за таких же умов запах дух забиває. Більш того, навіть поряд таке ж само дерево в цвіту, а запаху - нуль.
 2. Бариги в цьому році нехай готуються приймати минулорічний соняшник, у тих хто не здав торік. Бо з цьогорічним соняшником може статися теж шо і з попередніми надіями - "садку не було, ну нічо, акацію качнемо! Гм, холодрига в травні, з акацією прольот... Нічо, підгодуємо цукорком - на липі відіб'ємо! Та шо ж за фігня - липа цвіте, а меду нема?!? Всьо, тіко соняшник, тіки хардкор!" А воно раз, і з санфлауером таж муйня получится.
 3. Постійним клієнтам, які беруть тіки акацію пообіцяв, що МОЖЕ буде липа. Тепер навіть і не знаю чи обіцяти соняшник
 4. Від весни то може й піднялася, а шо буде в серпні?
 5. Коли цвіла акація, ну як цвіла, доцвітала після холодриг, теж пахло на все подвір'я з пасіки свіжим медом. Але качати нічого в результаті було Мда, дивишся шо робиться на Західній і порівнюєш з Черкащиною - як нерівномірно волога розподіляється по країні . У нас ставки як стояли пересохлими вже років зо п'ять, так і стоять, з кожним роком зменшуючись, деякі взагалі позникали. А ближче до серпня в криницях вода пропадати почне.
 6. Дивно, як може коштувати те, що добувається в кілька разів менше, всього на 10%-20% дорожче?якщо взяти за аналогію з металами - чому, приміром, титан, якого добувають приблизно 5 млн тонн в рік, коштує приблизно 11 тис$, а мідь, якої виплавляється приблизно 25 млн тонн, менше 6 тис $. Це не на "10-20% дешевше". Співвідношення між добутим липовим і соняшниковим десь таке ж як, якщо не більше, як між міддю і титаном.
 7. Все думав кого ви мені нагадуєте своїми дописамиа потім дійшло - так збірного ж персонажа безсмертних творів Леся Подерв'янського!
 8. Не забуваймо про шапочки з фольги! Дуже потрібний девайс від всього шкідливого!
 9. Печери і землянки наше все! Та й бджільництво як галузь не пропаде - мед з колод он який дорогезний! Ну в рази він корисніший і смачніший зі звичайного вулика, але це не точно але ті, що його продають, так говорять.
 10. Ключова фраза "по 3-6 кг". А на базарах "цьогорічного" меду як у звичайні роки, ще й медові ярмарки влаштовують типу "козацького" і "карпатського" медів
 11. Буде. Розтоплений минулорічний соняшник уже ніколи не закристалізується і за милу душу заканає за липу для любителів "жідєнького" меду.
 12. Та її вистачає і без Троєщини - на Виноградарі алеї висаджені, під будинками повно, у вікно гіляки заглядають. Вчора йшов по Липській, Шовковичній, Інститутській, Липському провулку - цвіте, а запаху нуль.
 13. Дурням, які возьмуть "майський" по 150, дуууууже повезе, якщо різниця з минулорічним просто буде таки лише в ціні, а сам минулорічний таки буде медом.
×
×
 • Create New...