Jump to content

ГЕО-ГРАФ

Пользователи
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

122

Profile Information

 • Location
  південь Харківської області

General Information

 • Пасека в
  Харківська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  дадан з магазинами
 • Порода пчел
  Українська степова
 1. А взагалі у нього є і цінні ідеї,тільки дійсно стрьомно з ним зв'язуватись,бо не розкрива всіх тонкощів.Колись дехто скупив заводи на ваучери,які в рядових купили за декілька пар носочків.а зараз цим ваучером стане чийсь мед,а рядові пасічники знову в прольоті будуть(меценатами для Очколаса)
 2. посадять хлопця на медову голку і все тут...
 3. А ще завалимо цукрову галузь,а то ще якісь заводи умудряються працювати в нашій країні...
 4. Говорять,що ціни на даний момент за 1 кг від 22 грн і до 27-29грн(Харківщина) А в інших регіонах соняшник скуповують в яку ціну?
 5. всі вони живуть одним днем,а після цього хоть потоп,бо в нашій країні немає впевненості в завтрашнім дні
 6. а на не убитій землі і при внесенні добрив 22ц з га
 7. Період піврозпаду Цезію-137 становить 24000 років. В довкілля потрапило 7 т ядерного палива. Чи скоро там ситуація покращиться?
 8. 2/3 Білорусії радіонуклідами забруднено і після цього ви ще купуєте білоруські продукти?
 9. якщо азартна людина тримайте, якщо дають 33 грн вдома і відразу можна здати і на депозит покласти
 10. Минулорічного мабуть в заготівельників як і в пасічників не залишилось,бо не всі експортні контракти були виконані нашими компаніями,а якщо в когось і залишивсь якийсь бідон,то він погоди не створить в великому потоці.
 11. Дехто з перекупів почав розуміти,що меду не лишнього і починають піднімати ціну до 34 і зв'язувати наявних продавців обіцянками забрати після аналізів
 12. Сравнение пород в Украине. Практический опыт

  мій товариш провів експеримент взяв зрівняв роботу 10 сімей бакфаст і 10 української степової на одному точку, бакфаст принесли меду більше,але рекордсменок серед них не було,через 2 роки прийдеться знову купувати маток,бо онучки бакфаста вже нікуди не годяться...
 13. кг допишуть,якщо у вас меньше тони, ухиляються дехто від податків, а фірма виїздить на тих, хто здає малі об'єми!моя думка!
 14. то люди нектар непечатний качають, а не мед!У нас перекупи на Асканію скуповують по 32грн і перші 10 тонн вже поїхали
×