Jump to content

ГЕО-ГРАФ

Пользователи
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

103

Profile Information

 • Location
  південь Харківської області

General Information

 • Пасека в
  Харківська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  дадан з магазинами
 • Порода пчел
  Українська степова
 1. Минулорічного мабуть в заготівельників як і в пасічників не залишилось,бо не всі експортні контракти були виконані нашими компаніями,а якщо в когось і залишивсь якийсь бідон,то він погоди не створить в великому потоці.
 2. Дехто з перекупів почав розуміти,що меду не лишнього і починають піднімати ціну до 34 і зв'язувати наявних продавців обіцянками забрати після аналізів
 3. Сравнение пород в Украине. Практический опыт

  мій товариш провів експеримент взяв зрівняв роботу 10 сімей бакфаст і 10 української степової на одному точку, бакфаст принесли меду більше,але рекордсменок серед них не було,через 2 роки прийдеться знову купувати маток,бо онучки бакфаста вже нікуди не годяться...
 4. кг допишуть,якщо у вас меньше тони, ухиляються дехто від податків, а фірма виїздить на тих, хто здає малі об'єми!моя думка!
 5. то люди нектар непечатний качають, а не мед!У нас перекупи на Асканію скуповують по 32грн і перші 10 тонн вже поїхали
 6. а може це психологічний тиск на пасічників, щоб не залишали мед на 2 рік
 7. В минулі роки за серпень з нашого району відчалювало 3-4 (10 тонники) заготовлювачів,а зараз і на одну машину набрати не можуть,такі реалії сьогодення!
 8. А хтось хоч чув про вдалу скупівлю та вивіз у серпні у вашому регіоні оптовиком меду ?
 9. Всіх хто себе вважає Пасічником вітаю зі святом! Не напивайтесь в хлам брати і сестри-пасічники, бо тверезість - це перед усім норма, а норма в кожного своя! Всіх хто себе вважає Пасічником вітаю зі святом! Не напивайтесь в хлам брати і сестри-пасічники, бо тверезість - це перед усім норма, а норма в кожного своя!
 10. У колег-пасічників кількість викачаного коливається від 50 до 70 % в порівнянні з минулим роком, а в інших регіонах як?
 11. Тара для меду

  Харківське відро важить 1,25кг, а рахують за 1,5кг.Використовую протягом років 5-6,в одному лише відірвалась ручка.
 12. Тара для меду

  Непогана тара 20л відра Харків випуска(140-160грн),але вони з добротного пластика,товсті стінки, з боків ручки, складаються одне в одне і мало місця займають, з медом 28-30кг не надірвешся, можна також по 3-4 вгору ставити одне на одне при зберіганні.
 13. Як у кого із взятком на соняшнику?Південь Харківщини за півмісяця магазини сухі все поміщається в гнізді,хоч цілими днями літають на поля.
 14. Ну,нехай не на крутій машині,але хоча б тисяч 6-7 американських долларів щорічна зарплата у пасічника, що обслуговує 50-60 сімей, має бути.Щоб не було бажання їхати до Польщі!
×