Jump to content

Віталій.В

Активные Пoльзователи
 • Content count

  938
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,061

1 Follower

About Віталій.В

 • Birthday 08/02/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  с.Протопопівка

General Information

 • Пасека в
  Кіровоградська обл. Олександрійский р-н
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  10р ппс, 12р очерет 300+145
 • Порода пчел
  карпатка, пробую карніку

Recent Profile Visitors

820 profile views
 1. Але черпаком бовтати не проти .
 2. На сонях не заїзджають а залітають дельтопланом або літаком, але під час цвітіння соняха за 10 років ні разу не бачив обробки.
 3. В що Ви не вірете, в тещо ці гроші ляжуть в кишені " підприємців" і ні копійки не ляже в бюджет України ? Чи те що на 800-т рамок потрібно майже 60-т кг вощини ??? Чі в те що вощина 180грн 1 кг коштує ???
 4. Тут хоч би зрівнятись на Романовича , і то... в літку ноги тримтять від спеки, зимою руки тримтять від станків , та не встигають заживати від ручного інструменту Десь так, більше як 50-т але меньше як 60 - т, а весною порахуємо .
 5. Брониславович, не оправдывайтесь, я Вас как уважал так и буду уважать, но совсем немножечко стал не доверять , и дело не в Ваших подсчетах... извините, Ваше циничное " не прибедняйтесь " сильно было лишним .
 6. Та не проблема в робітниках, проблема в нашій неспроможності відповідно заплатити, і виходить, або можу найняти але як так робитиме то краще самому, або робітник гарний але зарплатню хоче не підйомну для нас .
 7. 50% выручки, а остальные 50% уйдут на инвентарь, электроэнергию, ремонт техники, сторожа и т.д. А прибыль это государственная дотация .
 8. Ось моя думка... Для повного комплекту моєї пасіки мені потрібно до нового сезону зробити: 40 корпусів гніздових. 30 магазинів ( але бажано більше) 15 - 20 днищ, криш. 800 - 900 рамок докупити близько 30 кг вощини Для цого всього потрібно купити фарбу, саморізи, цвяхи, проволку, вощини більше як на 5000 тисяч грн... Мені наступного року враховувати затрати на вказане вище, чі просто черговий раз послухати " не надо прибедняться " Замітьте, свій час я навіть не беру до уваги.
 9. Я сам такий, але коли газ коштував 1,30, мені більше подобалось, лягаєш спати і думаєш що завтра на риболовлю чі на полювання а зараз... Тільки щоб затопити, спочатку зварив котел, переробив опалення, вичеркнув місяць життя із року щоб заготовити тільки дров, а тепер ще й дрова заносить та попіл виносить... Але все рівно, в місто не хочу . На вулиці +1, місцями визирає сонечко, с криш капає та сніжок по троху сідає.
 10. , Ви самі в це вірете ? Нам декілька років тому таке вже розповідали, і де тепер овочеводство, садоводство , твариництво, вугільна промисловість і т.д ???
 11. Про це Андрюха знає ... Алеж мене таке турбує чому Броніславович замовчує що, пасік з такою собівартісттю як він прорахував в дєдушек ( дай Бог їм здоров'я ) і пару десятків великих пасік, на яких далеко не поїдеш, і така ціна як зараз в заготовачів, це крах бджолярству України, в результаті страждатимуть і пакетчики, столяри, інтернет магазини, виробники пасічного інвентара і т,д, а це все не аби як вплине на робочі місця, податки... А кочівля це тільки сторож більше 15ти тисяч + пальне + запчастини і т.д, т.д, т.д...
 12. Цікава криша ( з 2-гої хвилини ), це тільки вентиляція ? чі також літок ?
 13. Напевно це початківці ( сварочні рукавиці ) , там в апріорі не можливо мати темних рамок .
 14. Три рази дивися початок відео, до кінця ще ні разу не осилив... Мене турбує тільки одне питання, чому Броніславович упустив той момент що, таких пасік як він прорахував від сили 10-ть відсотків ???
×