Jump to content
Форум на ТочкУ

Віталій.В

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,332
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,068

2 Followers

About Віталій.В

 • Rank
  намагаюсь стати бджолярем
 • Birthday 08/02/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Єлизаветградського вїзду, Херсонскої губерні
 • Interests
  металеве рукодєліє

General Information

 • Пасека в
  10 км від Усівки
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  10р ппс, 12р очерет 300+145
 • Порода пчел
  карпатка, пробую карніку

Recent Profile Visitors

1,282 profile views
 1. Зрозумів, виправляюсь Погонів було більше 20-ти точно ...
 2. Були і в мене... В нашого участкового єсть курсанти які переймають досвід участкового громади, що дня шастають по селу два "бобіка" поліція, місяць тому прибув участковий разом з курсантами з перевіркою до рушниці та травмата ( два бобіка ) і 7-м чоловік поліції сосіди побачили і крепко задумались , через тиждень ( напевно доклад про стан зброї з участку затримали ) прибув бобік поліція з району і 4ри чоловіка, проїзджаючи мимо, участковий їх побачив біля мого двору та підїхав до них разом із курсантами сказати що перевірив,звісно всі вийшли з авто привітати один одного, в результаті в вєталя під двором три бобіка поліція і 11 - 12 поліціянтів, сосіди вгледіли , балачок було , на думку сосідів Кеннеді тоже я.
 3. Мужики, йухньой ви займаєтесь... такі випадки і повідомлення як із ДобровоЛом який поділився своєю бідою, треба не цькувати, а дякувати !!! за те що в нього хватило духу про це розповісти на форумі, тим самим кому сімї спас, а кому дав впевненості що кормити таке треба зараз бо буде біда, і знову сімї спас... А миж браття козацького роду... Сумно, але тепер я ( і ще пів форума ) знають на 100 відсотків що ні коли ні при яких обставинах не ділись своєю бідою, толку нуль, а баян злорадства не один порвуть . Вибачте
 4. Спочатку убідіця що у Вас плодна матка на місці, потім відкриваєте ютуб і все єсть з дрібницями. Краще один раз побачить відео ніж 10 раз прочитать форум, і головне не лініця. Вдачі !!!
 5. Та як Вам сказать я такий що, все село напало і єлі єлі але отгавкаюсь завжди А взагалі це все переходне..
 6. Не пробовал, но читал что толку нет. Щурки до такой степени атакуют пасеку что, даже соседи которым пчелы мешают начали гонять пчелоедку.
 7. Зараз вже темно По часу через день дає погода. Роздав 24-ри, через 15 днів залишилось 16-ть, сьогодні глянув залишилось 3-ри і всі почали сіять. І що далі робить я взагалі не знаю, в мене всього 14 маточників і 21-не пусте маткомісце . Зате птичок красивих багато.
 8. По этому и на стороне щурок, а если бы в живую увидели как пчела пытаеца к поилки пройти и в течении часа безрезультатно у Вас совсем другое мнение было бы.
 9. А що з ним говорити ? ай яй яй так нізя ??? Я чужого не візму, але за своє кадик вирву
 10. Особливо якщо штук 70-т почне кормитись, не дай Бог звісно
 11. Яка на Вашу думку різниця між лисицьою що курей тягає і щуркою що маток нищить ??? і чому лисицю застрелити це добре а щурку ні ??? Скажу за себе... замість того щоб на матках вторгувати 1500 грн та купити два мішка цукру бо треба давати кожний 4-тий день по 1,5 л сиропа якраз мішок цукру з натягом, любуюсь які гарні птички і як гарно вже почали і сімї вибивать, гарно так
 12. Хто його зна якої вона думки, але діють вони злагоджено... перша черконула по верхньому літку, друга заходить на тойже літок і підіймає за собою до гори кучку бджіл, в горі гуртом розбили, і знову те саме, це продовжуєця до тих пір поки не спровокують масовий вихід бджоли, тільки бджола пішла 5-ть хвилин і тиша, ні бджола не виходить ні щурки пасіку не акатакують, і все спочатку... Тотально знищувать цього птаха звісно не треба і не правильно це, як кажуть не нам судити, але і бездіяти не можна це десь як із не дуже добрим сусідом по вгороді через стежку, цього року на 5-ть см сусід заліз я промовчав, наступного року ще на 10-ть, а через пять років і вгород на 5-ть метрів вущий, ще і свій бурян на твій вгород скидає, а якби відразу дав по зубах було б все добре. Я про те що, не можна давати щуркам волю, самим нахабним хвоста треба підстрижувати не відкладаючи на завтра.
 13. Ви притримуєтесь думки що трутовки не літають ? Уточнюю для себе я від різних поглядів на політ трутовки вже , але на що трутовка може робити не великі переліти до 10м , приблизно як плідна матка.
 14. Тільки що рвав цибулю на вгороді та підійшла сусідка Шо воно вчора було ?, їх страшне, хмара туда жух за забор, і таке творять, і опять ще більше хмара жух за забор і викручуюця Єлі вторпав, сусідка бачила як щурки снідали .
 15. Цитати із вікіпєдії ... их основной добыче относятся пчёлы, осы, шмели, а также летающиежуки, стрекозы и цикады. Среди пчеловодов эти птицы не очень популярны, так как бытует мнение, что щурки могут наносить большой ущерб пчелиным колониям. На самом деле — пчелы составляют очень небольшой процент в рационе питания щурок. А зараз всі 100 відсотків. https://ru.wikipedia.org/wiki/Золотистая_щурка
×
×
 • Create New...