Jump to content
Форум на ТочкУ

Віталій.В

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,352
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,096

2 Followers

About Віталій.В

 • Rank
  намагаюсь стати бджолярем
 • Birthday 08/02/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Єлизаветградського вїзду, Херсонскої губерні
 • Interests
  металеве рукодєліє

General Information

 • Пасека в
  10 км від Усівки
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  10р ппс, 12р очерет 300+145
 • Порода пчел
  карпатка, пробую карніку

Recent Profile Visitors

1,353 profile views
 1. Гарно !!! І в мене є бажання точити, на такі вироби в мене поки смальцю не вистачить, а бочьонки під мед зробив би, але поки часу не вистачає... Зараз купив участок під пасіку три дні чистили два дні довбав 22 ямки під стовби, земля як битон, зробити ямку під стовба зараз можна тільки шлямбуром, бури ломи і т.д підскакують як на пеньку, тепер в найкоротший термін треба обгородити жиліза лижить на 20000, та перевезти пасіку, сьогодні хотів зварить ворота, але не встиг, завтра на зміні , а там... а там на все господня воля, погода і т.д... і так вже 4-ри роки...
 2. Відходів багато безперечно, але мене це не напрягає поки природній газ дорогий. В наших краях бобер крепко хазійнує я після них збираю дерева та роблю рамки та комплектуючі до вуликів, вулики з очерету.
 3. Робив рамки також з вишні і яблуні, але з усих варіантів найбільше подобаєця рамки з верби, в цім році почав робити верхній брусок клен, бокові планки та низ верба, така рамка взагалі супер і крепка і легка і цвях на 30мм з верхньої планки не вилазить, в бокові планки під дріт бью скобу степлера.
 4. Дякую, я задумаюсь над своєю поведінкою... Але ж можуть буди варіанти що.. вербу зламав вітер, десь на дурницю купив дошку і т.д, т.д, т.д...
 5. І Вам доброго здоров'я !!! Вродь би не падав Знайомий запропонував обрізки кругляка липи по 80см по бартеру на рамки, маю не велику свою стрічкову пилораму та добрий станок, сам рамки робив з клена, дикої груші, маслини, осокора, але найілььше з верби. а продажі бачив рамки з верби, та сосни , з липи ні коли не зустрічав тому і питаю.
 6. Шалом Словяні Підскажіть будьласка, липа для виготовлення рамок підходить ? і як довго служить ? Дякую !!!
 7. Не знаю де запитати напишу тут... Підкажіть будь ласка, на зварювальний інвертор ДніпроМ 258 якої мочності потрібний бензогенератор щоб генератор не помер ? На 2,5 - 3 кВт вистачить ??? Паспорт заявляє що, Дніпро М 258 споживає 5,5 кВт судячи з практики таку напругу данний інвертор не використовує.
 8. На 12 рамок розмір 500 х 500 по 49грн, ( зимою бачив по 40 грн )такого розміру випускають ще нікот по 95грн та віндулінові по 45грн виробника не пам'ятаю, але віндулінові наце знущання на бджолами, маю 10ток решіток 10ти рамочних.
 9. А я в цім році настроїв магазиних рамок як дурнуватий німиць патронів, на взятку пів пасіки були на два корпуса через турецьку решітку ( доречі, решітка турція агонь ) і пів пасіки на два, а деякі на один магазин, всі сімї на два корпуса на 300 принисли два корпуса меду як на 10 так і на 12 рамок при тому маток зажали помірно, сімї з такоюж силою принисли два магазина одиниці, деякі по пару рамок в магазині, зате гнізо залили все та кругом і маток позаганяли на одну рамку, ліпили язики перемички і т.д а в магазин не йшли, магазини накинув ще перед акацією, в магазини ставив через одну суш - вощина, магазину вощину відбудували вісотків на 95, а при взятку соняха більшість сімей в магазин тільки заглядали ... Мій висновок такий: як добра погода та гарний взяток заливають все та кругом, а як спека та взятку тиждень то рамка на 300 рулить
 10. Вірить треба своїм спостереженням та інтуїції , погодні умови різні, технологія тримання різна, по одному шаблону робити планові роботи наврядчи правильно.
 11. Якщо зараз не обробити то засосуть так бджолу що вже не буде кому зимову бджолу нарощувати.
 12. Та хто його знає... в тім році в перше приміняв дим гармату за ефект даного пристрою були сумніви тому робив перевірки регулірно, і контрольні листки клав змазані мазю на основі воску та олівкою олією, і тиліпав в цукровій пудрі, і поступо нагрівав щитаних бджіл в воді, ( звіти по контролю кліща викладав ) припарати вродьби працювали Обробляв тактиком та мавриком, купляв у нашого форумчана, де і що робив не так що кліща багато .
 13. Щавелеві полоски можна було зробити, або хоча би прокурити пижмою в тім році заготовив цвіту, взятку всерівно не було, також того року ставив будівні рамки, в цім році будівні не ставив та й трутня взагалі не різав як зайвого не було от і результат.
 14. Наврядчи Ви помиляєтесь, прошляпив я кліща , і проблеми будуть ...пишу для того щоб колег "взбодрить" на вчасну обробку та не запустити кліща як я зробив. Взагалі весною обробляв один рік, а після акації ні разу не обробляв, і такой кількості кліща ні коли не було, в цім році це жах. В тім році обробив 3-ри рази в серпні, і 2-ва рази перед зимовкою.
 15. Ви дуже не хвилюйтеся як дождів не буде то роботи Вам наврядчи добавиця, в мене поряд з пасікою 60 га соняха благополучно згорів. Вам бажаю вчасно та достатньо дождів, тепла та сили для відкачки .
×
×
 • Create New...