Jump to content
Форум на ТочкУ

Віталій.В

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,810

2 Followers

About Віталій.В

 • Birthday 08/02/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  с.Протопопівка

General Information

 • Пасека в
  Кіровоградська обл. Олександрійский р-н
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  10р ппс, 12р очерет 300+145
 • Порода пчел
  карпатка, пробую карніку

Recent Profile Visitors

1,127 profile views
 1. Ситуация аналогичная, семьи в зиму пошли сильнее как в прошлом году, из зимы вышли сильнее как в прошлом году но стремительного развития семей не видно, обычно после весеннего сокращения ожидаю 24-ри дня и расширяю по силе, в этом году расширил через 28-мь дней но чтобы ваУ как семьи развились не заметил, это при том что от первых дней летания пчел около двух недель подкармливал пыльцой и кормов вдоволь. Семьи летали пол зимы но действительно был настоящий облет так же 3 - 5-того марта, расплода на момент осмотра среднем 4 - 5 рамок есть и меньше хотя и 7-мь рамок имеют, трутня начинают сеять в стандартном режиме первую прививку планирую в первых числах мая, а там по погоде .
 2. Будет всхожесть в несколько этапов, и это есть хорошо для ( пасечников ) одно и то же поле выделяет на неделю дольше понятно если погода позволяет,а аграрии ""выровняют" дозревание подсолнуха десикантом .
 3. Іосифович , крепкого здоров'я, нескінченної вдачі, добрих медозборів та достойної ціни !!!
 4. Ну коль о цене пошла такая беседа ... Если все таки решились брать , то берите не менее как 280-ю но лучше еще больше , желающих поехать куда то порыбачить всегда есть а вот со своей нормальной лодкой не густо...
 5. Попередні роки пробував мітить коректором, в коректор добавляв краску для принтера ( спосіб вичитав на жовтому ) мені не сподобалося колір матовий і коректор бджоли частково згризають.
 6. Смайлик гарний Я теж так думав поки в тиху брав лак у дружини та доньки ...
 7. Якщо купити лак на парфумах там дійсно смердючий і ціна від 40-ка грн, в селах в не великих продуктових магазинах лак коштує 15 - 20 грн і майже без запаху ацетону, навіть приємний запах, лак бистро висихає, матки не завмирають, бджоли після помітки матки на матку не кидаюця ( в тім році помітив близько 80-ти маток ) без проблем. Також лак з таким запахом можна купити в мережі магазинів Аврора, але треба відкривати в магазині буває вонючий буває ні.
 8. Светло зеленый - салатный или голубой лак для ногтей видно даже в сильно пасмурную погоду
 9. Можно поинтересоваться причину или что нашли в меде ? я так понимаю это же не с одной пасеки ?
 10. Спасибо за поправку , Вы абсолютно правы, Абортация .
 11. Якщо впевнені що матка дійсно не плодна, давіть матку та обєднуйте з другю сімейкою, інакше сім'я розтає, а в травні розділете на півльоту та знову відновете сім'ю, і на сонях будут дві добрі сімї. 3-ри роки тому в мене в двох сім'ях була така ситуація, поради досвідчених бджолярів що треба обєднати не послухав ( жаба задавила ) обидві сімї потроху розтаяли після чого прийшлося їх об'єднати на молоду матку, але толку з тієї сімї в тому році не було. Якщо із сушниною недостача також можна з сімєю що зайшла в ройове зробити Обертацію роя по методу Таранова в тів році спробував ділення та обертацію, обидва способи мені більше сподобались як відводок, або якщо робити відводок, то відразу на 10р збірний також
 12. Добре, перефразую. Ви вили якісь спостереження та підрахунки, чи це Ваша думка ?
×
×
 • Create New...