Jump to content

пенсіонер

Пользователи
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Кіровоградська обл.

General Information

 • Пасека в
  Кіровоградська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  різні
 • Порода пчел
  українка

Recent Profile Visitors

89 profile views
 1. Можливо і вірно. У нашому кримінальному кодексі і так достатньо фактично "не працюючих" статей. А відповідальності достатньо і цивільно-правової та адміністративної.
 2. Приєднуюсь до привітань! Усіх зі святом!
 3. Вночі притрусило сніжком, температура біля 0, туман.
 4. Павловнія

  Шановні форумчани, а у когось є черенки (саджанці) на продаж?
 5. ст. 165.1.24 Податкового Кодексу України. При продажу власної продукції тваринництва груп 1-5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Такі фізичні особи здійснюють продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок. У разі коли сума отриманого доходу перевищує встановлений цим підпунктом розмір, фізична особа зобов’язана надати контролюючому органу довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видається у довільній формі сільською, селищною, міською радою або радою об’єднаних територіальних громад, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за місцем податкової адреси (місцем проживання) власника продукції тваринництва. Якщо довідкою підтверджено вирощування проданої продукції тваринництва безпосередньо платником податку, оподаткуванню підлягає дохід, що перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Ставка податку 18% + 1.5% військовий збір.
 6. І що варте уваги? В кого які думки?
 7. А в нас взагалі нічого не пропонують і ще якби й меду дав задарма
 8. Тобто, якщо б Ви продали мед полякам, а вони німцям, то це було б добре, а коли напряму, то забувається і добросусідство. А взагалі, як говорить народна мудрість, "На погане дерево і кози скачуть" де є сильна держава, яка може захистити права своїх громадян і бізнесінтереси експортерів таких питань не виникає
 9. Мабуть варіанти бувають різними. У мене відбирали 1 зразок з тони, а говорили, що мінімально відбирають 1 зразок із 300 кг.
 10. Прошу розтлумачити фразу "осінню палила рамки з бджолою"
 11. На мій погляд це монополія, яка в даний час підтримується державою. На днях розмовляв із закупівельником одного із найбільших експортерів, то він повідомив, що у них авто в європу йдуть постійно і без проблем.
 12. Це так здається, а якщо є сили і бажання, то чому і не більше?
 13. Так-так, пенсіонери бувають різні
×