Jump to content

аматор

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,056
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31

About аматор

 • Birthday 04/23/1967

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  200343741

Profile Information

 • Location
  смт Тростянець.Вiнницькоi.обд.
 • Interests
  Пчёлы,рыбалка, строительство своего дома

General Information

 • Пасека в
  Вінницька.обл.смт.Тросянець
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  лежаки,альпийцы на рамку300\230
 • Порода пчел
  залетевший рой

Recent Profile Visitors

1,214 profile views
 1. Как привлечь бродячий рой

  А у мене місцевість мабуть не ройоносна, або я все роблю НЕ ТАК. Крім ос, в моїх картонних ловушках ні хто не селиться. В цьому році прилетів рій 28 липня, о16 годині, перед самісінькою грозою, сів на абрикосі, заважив 2,2кг. Якось пізно для роїв, в природі вже все згоріло, взятку було провний нуль прийшлось годувати, але матка така гарна, велика, вишневого кольору. Пізніше з*єднаю з відводком.
 2. Друзья-однополчане

  КВОКДКУ ім. Фрунзе,БОУП с. Старе Бориспільський р-н 1985-87. Водій БТР60пб, БРДМ-2
 3. Сто пудів підтримую, АЛЕ БУВАЄ що розсмоктується(мрія неповнолітніх), тому повторна садка через 7-10 днів саие ТО ,
 4. Щоб зайве не хвилюватись, обзаведіться крейдою, та на клітці самиці пишіть дату прування. Якщо все гуд , то через десять днів, посадіть повторно , на 7-10 день кролиця відчуває своє "цікаве положення" , та непідпустить кроля, буде або "кричати" або "хмукати"(почуєте). Первістки коли почують сукрольніть, часто будують гніздо десь за два тижні до окролу, потім можуть розкидати, але за 1-2 години до окролу, скоренько будують нове гніздо і зазвичай все буває . Боятися що замерзне, не треба, 30* морози на дворі в клітках для здорового кролика нестрашні. Ще хочу дати одну маленьку , але важливу пораду завжди підсажуйте кролиху до кроля, а не навпаки, бо може бути люстрація або кастрація , і не буде кому засновувати кролячу династію Удачі !!!
 5. Не маю такого досвіду нажаль . Не довговічно, гризуть із задоволеням, в спеку сеча коли випаровується з поверхні буде такий штин , і саме ці випари є дуже небезпечними. Дякую, дуже приємно, життя таке непередбачуване, мабуть тепер виправлюсь
 6. Мав одну сімейку, хай Бог милує! Матку міняв, на рік у другий вулдик садив, льотком в різні сторони світу ставив, в інший кінець району дарував. Ніц не помогло, виробив їх на медозборі, тай забув. Тепер як появляються злюки, тільки на мед їх без жалю, .
 7. "Кролячий" стаж у мене на 20 років більший ніж бджолярський, тому можу сказати , що як в бджолярстві вчіть матчасть , в книжках вже все є! Але в кролиководстві є велика можливість творчого підходу. Я тримав чистопородних: фландрів, сірих велетнів, метеликів, російських сріблястих, шиншилу білу, каліфорнійців, вєнських блакитних, новозеландців. На жаль я теж попався на вудочку михайлівських акселератів, увєроваши в новітні технології, але як справжній українець не клюнув на купівлю креслень міні ферми, та іншої не потрібної документації, а сдер їх з інтернету, але тупо купився на байку про самих акселератів! Так що любі друзі "зрите в корень". Як"кроликовод любитель", можу сказати це приємна справа, яка при грамотному підході дає не поганий прибуток. Можу поділитись особистими спостереженями, щоб все було добре з вашими кроликами є на мою думку кілька простих правил: 1. Клітки повинні бути просторими. 2. Дно таким щоб вільно випадали бібки(какашки) тобто між рейками 12мм, не менше. 3. Вакцину треба купувати взимку, з хорошим терміном придатності, щоб мінімізувати можливість, порушення холодового ланцюга. 4. В теплу пору року забезпечити вуханів водою. 5. Якісні корма! Все! Бажаю успіху, та хорошого приплоду!
 8. Допомога дереву

  Дуже постраждав нектарін, всохло майже пів дерева. Може хто знає , якщо обрізати до живого, пусте молоді пагони?
 9. Содержание пчёл в колоде

  Верба, липа,тополя
 10. Воскотопки и воскопрессы

  Я смотрю воск в пластиковую тару собирается? У меня тоже такая есть, покрасил в чёрній цвет, двойные стёкла,крышка с уплотнителем, , поставил под воск пластиковую тару,через пару часов глянул, ,воск по всему дну воскотопки, а тара превратилась в маленький кусочек покорёженного чего-то . Ложил градусник, так он на солнце зашкаливает. После непродолжительных экспериментов, пришёл к выводу , наилучшая тара под воск в моей воскотопке,это силиконовая форма для выпечки
 11. Немає грошей, хочу "розкрутитись"...

  Хібащо сусіди
 12. Кормление пчёл зимой

  Для того щоб сироп інвертувався , потрібно час та стала температура ,десь є на форумі
 13. Вредители древесины

  У мене в одній лутці віконній, щось подібне мабуть завелося, вже два теплих сезони, десь з середини квітня гризе , вдень не чути, а от вночі.. Червоточин не знайшов, думав на слух за допомогою,фонендоскопа вирахувати гада, а тоді тоненьким сверлом зробити сєкірбашка. Не вийшло, треба мати мабуть абсолютний слух . Зараз похолодало, не гризе, нарік може вилізе, тоді вже
 14. Спирт

  Десь на форумі було, повідомлення ...десь роки зо два назад.
 15. Многокорпусный на рамку 145

  У мене в корпусі 10 рамок, залишаю перед загодівлею по 8 у двох корпусах. В зиму збираю по силі, за звичай від 6 до 8, по краям заставні з пінопласту та фольгоізолу, зверху зимою теж фольгоізол, кладу при перших морозах поверх плівки. Ставлю зверху пустий корпус, утеплюю подушкою набитою подрібленним пінопластом, льоток висотою 23мм на всю ширину корпуса, знизу теж пустий корпус. Весною дно мокре, нижній пустий корпус теж, кутки корпусів за заставними вологі,АЛЕ що головне на мою думку, гніздо сухе.Товщина стінок 25мм. Що до зимівлі з отвором в стелі, якось в альпійцеві не поклав утеплення(завтикав як тепер кажуть), льоток був на всю ширину, вгорі решітка10*10см , піддашок з вент. отворами і все. Коротше протяг конкретний. Весною все , і дно, і корпуса були сухі, але до першого прослуховування , роблю після нового року, кормів було ноль. За звичай кормів хватає ще й на весняний розвиток, а підмору було .
×