Jump to content
Форум на ТочкУ

Inna

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,402

4 Followers

Profile Information

 • Gender
  Female

General Information

 • Пасека в
  с.Гореничі, Києво-Святошинський район, Київська область.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  ППС,ППУ, 10 рам 300+145.
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ЖЕНЯ, нуууу это вы там рамки таскаете, спину ломите)) Это не мои, сосед выращивает.Уже все проданы тут по месту.
 2. Саджанці Павловнії, гарні, міцні.Повністю загартовані для висадки у відкритий грунт. Ціна 50 грн/шт. Від 10 шт-40 грн/шт. Для контакту 067 500 71 21 Андрій (є вайбер і телеграм) Або пишіть мені в приват.
 3. Хтось мені це сказав, що типу вона важка, бо сіє, я вже не згадаю хто...тому якщо трухануть подалі, то вона не долетить Я більше з ними боротись не буду, в мене причина в погоді- результат тотальний необліт і зараз л*є, я навіть не можу подивитись чи всі матки вийшли( Завжди робила для сім*ї 1 чи 2донори з неплодками: хоч одна б мала облетітись,тоді об*єдрувала чи не об*єднувала (бувало вся прекрасно облітаються і основна і донори)...а цей раз не облетівся ніхто(((( 2 сім*ї прийдеться все таки вивезти подалі, то вже для мене *як ніж в сердце*(((( я не готова зараз в інших відбирати розплід, знову купувати плідну, і намагатись спасти цих(( форс-мажор. Нуки витрксить *по вітру* я ще якось переживу... Висновки зроблені.І це головне. Це просто неприємно дуже, але не смертельно.
 4. Подалі, так щоб не вернулись? Та я на одних вже махнула рукою.З іншими є надія, бо там ще тільки 3 тижні дуже багато молодої бджоли.
 5. Ню-ню, і вона повернулась по ходу.
 6. Який?Я все зрозуміла, що це дурноватий метод.Геморний і неефективний.
 7. Зараз особиливо з такими обльотами В мене грохнули 2 плодні сьогодні.Я так і не зрозуміла шо то було витрусили серед пасіки, взагалі все забрала в них, неплодок я там не бачила, да і вже 4 тижні без матки по суті, трутовка по теорії повернутись у вулик не могла.Якого чорта вони їх вбили? Завтра просто серед пасіки витрушу і хай летять куди хотять.Дурдом продовжується.
 8. Я вже Вам уточнювала-шкіру полірувать А тепер ще й пил потрусить не з себе, з креселка. Блін, всьо прощайте другіз вівторка уходЮ
 9. ну я ж тягну час щоб хоч тиждень ще дома типа - хай вивозить, що мені не треба і вазони а я з числа 10 буду вже там бо туди як попаду, то тут точно вже писати не буду
 10. 10 папок регістраторів, це такі великі томи ноут ( для роботи, якщо не в межах дому), сканер, принтер, ще монітор і системний блок , клавіатура, мишка, купарізних проводів, 4 вазони а ФО? будете грузить я на охороні пропуск замовлю))) Атестат про освіту, як диплом вже нікому не цікавий. В мене їх ніхто ніколи не дивився, як і трудову книжку. Цікавить лише твої знання і досвід, наскільки ти профі у своїй спеціальності і відповідаєш вимогам компанії.
 11. Але не всі готові за це говорити у відкриту признатись в тому, що лоханувся. Але не помиляється лише той, хто нічого не робить я он на 30 тис. чуть не ненароком не *взула* компанію, замісь 110 000, перерахувала 140 000 поки додзвонилась контрганету, ла-ля-тополя)), домовилась за повернення , думала посивію якось не хо без зарплати сидіть так ШО. Було б здоров*я- все інше можна заробить і купить при чому будь що, було б бажання.
 12. Бджоли хіба що офіційно в мене в 10.00 до 19.00 робочий день просто через карантин привезди всю техніку і документи додому. Але з понеділка, водій почне все вивозити знов в офіс а дома так добренько було
 13. То в мене вчора такий день був(( морально тяжкий(((( Але куди я дінусь * с подводной лодки*))) В мене сьогодні лупляться, такі гарнюні, вже бачила парочку крупненьки, жопастеньки теж маю надію на гарні обльоти цієї партії. І все таки буду прививатись з наступного тижня ще раз.
 14. Подумаю, порахую, може взагалі їх виводить не буду сама.Мене так ця весна наламала, що хай цей клопіт з обьлотами буде чужий, а не мій і сбогодні ьув і фізично і морально важкий день на пасіці і все через обльоти =0% .Плодок взяла, підсадила у нуки і тільки нарощуй.Але тоді ціну підніму на пакети.Бо досі дзвонятья об*яву вже давно зняла.
 15. Я не орієнтуюсь на погоду-треба робить-роблю.Як сьогодні, між дощами трусим пасіку+ як завжди керівництву треба мене набрати через відеодзвінок і терміново обговорити, уточнити. Бо просто подзвонити у нас в компанії вже не проходить.І я точно, як в інеті, зриваю з себе костюм пасічника, футболочку чергову розпускаю хвостик, сідаю на терасі за стіл і оппп, вже на нараді корчу умняк і намагаюсь *вклиниться в тему* ))
×
×
 • Create New...