Jump to content

Inna

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,982

2 Followers

Profile Information

 • Gender
  Female

General Information

 • Пасека в
  с.Гореничі, Києво-Святошинський район, Київська область.
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  ППС,ППУ, 10 рам 300+145.
 • Порода пчел
  карніка
 1. Гыыы

  Блін, а я зараз реально на жирафа схожане метафорично обсипало якимись п*ятнами.Чи це від соку апельсинового чи від перебор брендіоце делема вечораЗатра сухий закон фатітЬ злоупотреблять
 2. Гыыы

  Так я ж оце зайшла, прочитала і ажж здивувалась.Думаю: Оце в людей довіра.
 3. Гыыы

  Шо тут новенького?Я геть пропала з форуму Шо там в Раду не пройшлаакредитацію?
 4. А у нас +25 пече подія дня-вкусила рибка за руку, що скубала корал, а я її пірнала і дразнила
 5. Треба загуглити, яка то мова мого написання. Навчіться в своєму віці сприймати і іншу точку зору, а не тільки повчати.Ви не дома,шановний.
 6. Можете стелитись під покупця.Адеквати знають ціну.А на шармака-хай заводить свою пасіку. Коли в роздріб у нас тут, де живуть люди з грошима продають по 300 грн за 3 л.То в мене запитання:дядя, ти дурак???Два здоров*я?5 -ть життів? Я не кажу за всю Україну, там інша ситуація.За Київ.
 7. Та, я знаю(((( Зате в нас такі черги перед НГ в магазигах за харчами, наче завтра кінець світу.Київ скоро лопне від такої навали((( цікаво де вони всі тут працювати збираються.Тут ні заводів, ні фабрик.Ааа, в офісах ага-ага
 8. прикол. Собака...в мене була стара емальована кастрюля.Я її виставила на вулиці, собачку підгодовувать, що бажає вільного життя і в двір не хоче йти)))І ту кастрюлю сперли.Думаю, ті самі бобмели, що і мідні проводи на стовпі пообрізали.
 9. В нас в країні немає культури споживання меду.Мождиво, при більшому попиті на внутрішньому ринку, ціна була б інша. Як одна, ко-заааа, по іншому назвати не можу питає(а я онлайн продаю).А 200 грн це за 3 л?Я аж оторопілаНєє, дєточка, то за літр, 3 л -600 грн.То сказала -дорого. На що я їй запропонувала купити в мене сім*ю.за 100 дол і вулик Лисонь ще за 100 дол.Рамки і весь інвентар і жерти мед безкоштовно
 10. Веліки знаєте як тирять у нас під магазинами і з дворів.А.потім продають на ОЛХ.У всіх моїх знайомих вже потирили.В поліцію звертатись сенсу немає, вони не шукають. А хороший вєлік від 8000 грн.
 11. Так, я розкажу, да простить мене адмінприйде, зачистить Ми наймали для робіт 2-х хлопців по 20 років.Вчаться в ПТУ на слюсарів.Робота була- буром через кожні 3 метри по периметру поля насверлить ямок.Гдибиною по 50 см кожна.Земля не тяжка.Знаєте, буває глина і т.д.А там нормальна.Оплата 800 грн за 8 годин 1 людині.Ціна їх влаштувала. Короче, я їх поки до поля довезла, то основні їх розмови: як спиляли десь забор і здали на метал і т.д. і т.п.І розказують це як цілком нормальне явище... Короче, я в кінці дня приїзжаю, а там не ямки набурені, а комірки коту покакать. То не тяжка була праця.Але ж то не смартфон стирить і в ломбард здать. Я не знаю.Ситуації різні.Ціна навіть не дно...Але як гроші треба людям...то хто їх осудить?
 12. Оооо, клас.Подорожувати, то завжди круто.А як до рідних, ще й океан позитивних емоцій. Та немає синиць взагалі, я щось не бачу їх
 13. Молодь така лінива, що їх тільки батогом можна змусити фізично працювати.За рік стикнулась з різними у різних сферах.Одні хочуть красти і тяжкого в руки не брать.Інші лазять, як слимаки по офісу, свої обов*язки знають не дуже, зате знають коли дата авансу і зарплати. Так що, спокійно.Думаю, конкурентів не буде більше.А може й навпаки.
 14. На зимівлю феєрверки не впливають.Мої новорічну ніч проводять як під артобстрілом.В тому році взагалі жах був,я думала і клуби порозападаються і хана всьому.Але все ок. Цьогоріч тихіше.Але все одно гатять з усіх сторін.
 15. Як Ви?Як бандитки ваші смугасті?Мої ще облітались в грудні, як було +15.Але я того не бачила лише відео по вайберу. Я люблю Київ, це моя мала Батьківщина.Але, як воно комусь зламало хребта.То так буває. І це не привід його паплюжити і згадувати лише погане. У нас то сніг, то дощ, вітер, -2 і дурноверхі сусіди з салютами другу добу.За-дов-ба-ли.
×