Jump to content
Форум на ТочкУ

0671125005

Пользователи
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63

5 Followers

Profile Information

 • Location
  Хотин

General Information

 • Пасека в
  Хотин 0671125005
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  Лежаки Корпусні
 • Порода пчел
  Карпатська

Recent Profile Visitors

677 profile views
 1. Мико дякую за пораду, будемо надіятись що карантин не продовжуть і люди небудуть хворіти. Всім потрібно працювати щоб за шось гідно жити. На даний час беремо замовлення на відправлення. Укр пошта буде брати пакети на відправлення. Побачимо що нам погода ще покаже.
 2. Добрий день бджолярі. Ціна на пакети знижена 900 гривень з нашою тарою. Буде цікаво пишіть.
 3. Дякую. Папуги на любителя. Біля бджіл роботи вистачає.
 4. Швидко ви 90 пакетів продали по своїй ціні.
 5. Добрий вечір з правописом розберемось. Створіть собі тему і продавайте по якій ціні вам зручно, вам люди напишуть як пакет формувати і шо в ньому має бути, в кожного своя ціна. Пояснювати ви будете своїм клієнтам які пакети та рої ви продаєте та яка в них вага і матки якого року. Якісний бджолопакет я знаю сформувати і без ваших порад, та якої комплектації він має бути. Послухати ваш плач? Це взагалі до чого.
 6. Ви ше в цьому році непродали а пишите за наступний. Ринок диктує свої умови. Ніхто задурно працювати небуде ні пакетчик ні медовик. Такої ціни небуде 1100-1300 небуде років 2-3... або 35-45 гривень килограм... Нам всім потрібно робити свою роботу якісно і все буде добре.
 7. Добрий день. Те що ви записуєте не означає що ви продали пакет, на заборі теж пише. Пакет продай тоді коли у аванс, предоплата, або повний розрахунок. Ви 90 по 900 продасте а решту 210 за 800... якщо у вас є к-сть яку ви пишите або взагалі маєте 100. Ринок меду пакетів розвалюється за 1250 у вас куплять небільше 5шт. Працю кожної людини потрібно цінити. Тільки у вас одного є пакети на продажу 1250... Гарних продаж коли візмете всі замовлення телефонуйте мені.
 8. Я маю досвід формування пакетів, перевізник укрпочта достави їх якісно 100% відправляю пакети не один рік, в бджолопакеті неповинно бути важких медових рамок.
 9. В ютубі бачив відео пакетів з нічного експресу, якщо пакет сформований якісно рамки закріплені є губка з водою то все буде добре.
 10. Якщо в сформованому бджолопакеті є корма і вода ящик надійний з вентиляцією 4 рамки розплоду їдуть без проблем вони в дорозі 2дні працюючи якісно ризику немає і не пишіть дурниці...
 11. Я відповів як пакети комплктації 3+1 та 4 р.р доставляє укрпошта якісно і добре всі люди задоволені. Ви впевнені шо пакети так доїжають як ви пишите...
 12. Добрий вечір Укрпошта якісно доставляє бжолопакети швидко в них експрес доставка вони працюють з бджолами не один рік
 13. Яка ціна сформується на ринку по такій ціні і будемо працювати. Ціну на пакети завжди можна обговорити з клієнтом 800-900 думаю за якісний пакет можна заплатити
 14. Добре. Матки в бджолопакетах 2019 року мічені порода карпатка частину закупляю та вивожу сам з своїх сімей, не ефки. Працюють не гірше ф1 та всього іншого.
 15. Плануйте кількість бджолопакетів і буде працювати сформую якісні бджолопакети для всіх клієнтів
×
×
 • Create New...