Jump to content

Stepan64

Пользователи
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33

Profile Information

 • Location
  с. Жнятино

General Information

 • Пасека в
  с. Жнятино
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Многокорпусные
 • Порода пчел
  Карпатка
 1. Фацелия

  Раундапом опрыскиваем осенью и через 3-4 недели землю вспахиваем.
 2. Сорт фацелии Алина. Зеленую массу мульчируем и запахиваем в землю.
 3. Доброго вечера всем форумчанам. Фацелия у меня закончилась. Хочу поблагодарить всех, кто у меня покупал семена и пожелать всем удачной зимовки. В следующем году в планах посеять около 5 га фацелии. Желаю всем удачи.
 4. Насіння фацелії зберігає свою всхожість три роки і більше, це є дані різної літератури. Я сіяв двох річне насіння, все було добре. А на рахунок повитиці, в мене її немає. Землю під посів фацелії готуємо ще з осені.
 5. Хотів викласти фото, щоб показати чистоту фацелії, але не вдається. Виклав на фейсбук фото і коротке відео, силка тут https://www.facebook.com/istvan.vass.94617?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBqgdwxKV4kdKJWG4LzF5UI3zlDW8yn6giladkGkYsGcrI4Fgnr3i8AWNQfdiJG22HZAPOVSesn3M7D&hc_ref=ARR0VeTx3ACkZla-nBI55JIka6c_sAF2X0HJ01oHmTF8ZikXJEBmFuFsLDFVAgWsSHw&fref=nf
 6. Мій № тел. 0667244183 Степан.
 7. Продам семена фацелии 2019 г. урожая. Цена 50 гр. за кг. Могу отправить любым пеоевозчиком, в любом количестве. Есть в наличии свыше 500 кг.
 8. Посев, посадка медоносов

  Зараз в грунті є ще достаточно вологи, щоб були хороші всходи. По прогнозам весна буде без дождів. Якщо посіяти пізніше, то всходи будуть на багато гірші.
 9. Посев, посадка медоносов

  Доброго вечора. Посіяв 5га фацелії і 2га гірчиці білої. Викладу декілька роликів, може комусь буде цікаво.
 10. № тел. 0505076248 Витя.
 11. Фацелія у мене закінчилася. Є ще трішки у моїх знайомих. Кого цікавить можу дати номер телефону. Дякую всім хто брав у мене насіння фацелії. Всім бажаю гарного бджолярського сезону.
 12. Фацелия

  Добрый вечер. Землю готовим ещё с осени. Если большая засоренность опрыскиваем раундапом. Это гербицид сплошного действия. Если правильно делать севооборот тогда и сорняков будет меньше. У нас возле пасеки есть больше 12га земли и выбираю меньше засоренные.
 13. Фацелия

  Кожного року по різному. Було, що сіяли в середині березня, а було, що в середині квітня. Все залежить від погоди, коли можна вийти на поле з трактором. Зацвітає через 40-50 днів. Це залежить теж від погоди (тепла і дождів).
 14. Фацелия

  Доброго вечора всім форумчанам. Від Серж 82 поступила пропозиція,щоб написати як сіємо і вирощуємо фацелію. Фацелію сіємо зерновою сівалкою *Amazon* якою можна сіяти від насіння трави до кукурудзи. Землю під фацелію бажано готувати з осені. У вересні-жовтні землю переорюємо, а ранньою весною, як тільки позволяє погода землю дискуємо і висіваємо насіння. На 1га вносимо 100кг нітроамофоски. Гербіциду для посівів фацелії немає, по крайній мірі я їх ні в одній літературі не зустрічав. Уборку насіння проводимо прямим комбайнуванням коли на стеблі дозріли 2/3 насіння. Після уборки зразу проводиться первинна очистка і висушування насіння. Коли насіння висушилось, через 2-3 тижні, проводимо повну очистку насіння від сорняків зерноочистною машинкою..Ми це робимо в такий спосіб. Буду радий якщо ще хтось поділиться своїм методом.
 15. Фацелія ще є. Подзвоніть завтра з ранку , або напишіть в лічку.
×