Перейти к содержанию

Stepan64

Пользователи
 • Публикаций

  9
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

14

Profile Information

 • Место расположения
  с. Жнятино

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с. Жнятино
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Многокорпусные
 • Порода пчел
  Карпатка
 1. Фацелия

  Добрый вечер. Землю готовим ещё с осени. Если большая засоренность опрыскиваем раундапом. Это гербицид сплошного действия. Если правильно делать севооборот тогда и сорняков будет меньше. У нас возле пасеки есть больше 12га земли и выбираю меньше засоренные.
 2. Фацелия

  Кожного року по різному. Було, що сіяли в середині березня, а було, що в середині квітня. Все залежить від погоди, коли можна вийти на поле з трактором. Зацвітає через 40-50 днів. Це залежить теж від погоди (тепла і дождів).
 3. Фацелия

  Доброго вечора всім форумчанам. Від Серж 82 поступила пропозиція,щоб написати як сіємо і вирощуємо фацелію. Фацелію сіємо зерновою сівалкою *Amazon* якою можна сіяти від насіння трави до кукурудзи. Землю під фацелію бажано готувати з осені. У вересні-жовтні землю переорюємо, а ранньою весною, як тільки позволяє погода землю дискуємо і висіваємо насіння. На 1га вносимо 100кг нітроамофоски. Гербіциду для посівів фацелії немає, по крайній мірі я їх ні в одній літературі не зустрічав. Уборку насіння проводимо прямим комбайнуванням коли на стеблі дозріли 2/3 насіння. Після уборки зразу проводиться первинна очистка і висушування насіння. Коли насіння висушилось, через 2-3 тижні, проводимо повну очистку насіння від сорняків зерноочистною машинкою..Ми це робимо в такий спосіб. Буду радий якщо ще хтось поділиться своїм методом.
 4. Продам семена фацелии.

  Фацелія ще є. Подзвоніть завтра з ранку , або напишіть в лічку.
 5. Продам семена фацелии.

  Извиняюсь № тел. 0667244183
 6. Продам семена фацелии.

  Просили выложить фото семьям фацелии. И номер моего телефона если у кого то есть каки то вопросы 0667244173.
 7. Продам семена фацелии.

  Жнятино це Закарпатська обл Мукачівський р-н.
 8. Продам семена фацелии.

  10-12кг на 1га.
 9. Продам семена фацелии.

  Продам семена фацелии 2018г урожая. Семена прочищенные. Есть в наличии 250кг. Цена 50гр за кг. Отправить могу любым перевозщиком и в любом количестве.
×