Jump to content
Форум на ТочкУ

дьома

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by дьома

 1. Ой не радив би я перевіряти так і без "золотого" запасу можна залишитись. Тільки мінусова температура може знищити личинки молі. В минулому році витримував рамки в морозилці (-18) добу, після такої обробки суш зберігались в пустих вуликах до травня без проблем.
 2. Полоски та апімітрин отримав, як завжди все швидко, якісно упаковано. Вже й перевірив - варофлу рулить як і минулого року. Кліщу капец. Щиро вдячний за співпрацю.
 3. Також таку маю, обслуговує 30 вуликів без проблем, моя з 1972 року. Ще б касети були поворотні то ціни б її не було. Для початківців та невеликих пасік те що треба.
 4. Вдень + 30. Зараз ,+ 20. В Серпені у мене вже кілька років прилітають звідкись поройки по дві пригорщі, от і цьогоріч почалось, вчора 2 і сьогодні 1. Мені і не треба їх, а потім стане шкода - пропадуть без пасічника, посаджу їх у рамконос докупи, потім з'єдную з відводком. Обов'язково ставлю полоски ато аж рижі від кліща. Я от думаю може то у когось злітають?
 5. Мене також перемогла цікавість, відкрив пляшечку із скабатоксом - відчувається різкий запах розчинника. Колір та консистенція така ж як у біпіна чи тактика. Виникає питання чи не викличе такий різкий запах агресію чи напад у бджіл адже при обробці уся пасіка буде одного запаху?
 6. В нас приємних 29, до "ручки" ще не дійшло, але також пригріває добряче. На вихідних качав гречку з рінотравям, то погода для качки була +22 хмарно. Думав вже за тиждень ставити полоски, глянь знову позаливали усі рамки, мабуть дістали пізній сонях (4-5км). У вуликах бджоли поменшало, розплоду майже немає все залито медом. Я от думаю якщо так буде далі - на зиму треба буде з'єднувати бо не буде кому зимувати.
 7. Скабатокс отримав, запакований Дякую!
 8. Підгаєччина. Терноп. обл. А де Заруддя я не знаю.
 9. Мої зранку ідуть на гречку потім на сонях. Вдень пригріло добряче +30. Тільки що трохи прикропив дощик, парко. Хороша погода - цьогоріч у нас гарно медує гречка.
 10. То того що болото було на пасіці, чи вашим трудівницям не сподобалися ноги в тапках. На вихідних планую гречку качнути, ато позаливались сильно, мабуть як і ви буду в чоботах, якась бджола злюща стала, вчора поліз у вулик в тапках на босу ногу то сьогодні зранку ноги в туфлі не влізали, поїхав на роботу в кросовках.
 11. а мо то не мед загустий а цьогорічні рамки крихкі.
 12. Пане Добровол, невже ви її того.... в долину квітів відправити.... ай-яй-яй. В Європі за такі діяння було б вам!!! В день було 10 тепла, тихо, мої політали. Буде вже весна, чи то такі приколи зими!!!
 13. І де ж ті обіцяні синоптиками -24 Казав же Вам - брешуть!!! В нас на вечір вияснилось. Морозець потихеньку набирає силу. Обіцяють на ніч до -10. Виніс сушнину на мороз бо вже де не де появилась міль, може трохи промерзне.
 14. Зима підкралась незамітно - в середині лютого вночі було 8 зі знаком мінус. на12 дня 2 морозу, вітерець щипається за ніс. так-так можна у вовкулаку перетворитись
 15. Брешуть. Ото як ще влітку проявиться ефект від горіння австралійських лісів. цілу ніч проливний дощ. під ранок засніжило. на 10 ранку -1 морозу та вітер піднявся. зимуємо.
 16. так-так, а березнева погода тепер буде відповідати січневій
 17. Аби не літом!!! Весь день вітрюган, на вечір стишилось, навіть місяць виглядає з-за хмар.
 18. Підтримую цілком. Жаба - то страшний звір. Р.S. А щоб ще більше та жаба душила - відкрийте вже тему "Продаж бджолопакетів на 2021" по 600 грн. Ой що тут почнеться
 19. Тенденція в принципі нормальна!!! Мо зима накінець прийде Зранку прокинувся і не повірив своїм очам - снігу підсипало добряче, шкода - напевно до вечора розтопиться.
 20. Якось не стикується одне з другим Ой Скляренко, як на мене, то все те, що Не підходить під сьогодення, клімат дуже помінявся
 21. +4. Сонечко "припікає", штиль. Мабуть сьогодні політають. м-даааа. Екватор календарної зими. Як каже мій дідо - "Але ж колись-то та зима має бути!!!! . Зимуємо.
 22. Вночі було - 10 морозу. Зараз 6. Зима накінець то прийшла і до нас. Вийшов на двір вдихнув морозного повітря - ех Різдво цьогоріч справжнє - зі снігом та морозом!!!
 23. Ех, було б ближче я б забрав без торгу. Успішного продажу!
×
×
 • Create New...