Перейти к содержанию

дьома

Пользователи
 • Публикаций

  45
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

170

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак на українську рамку
 • Порода пчел
  не визначена

Посетители профиля

338 просмотров профиля
 1. Женя та зима ще не раз буде приходити прощатись
 2. Осінь2018\ Зима2019

  І мої сьогодні дружно облетілись. Розплід вже появився в більшості сімей. Корму достатньо, дозимовуємо.
 3. +3. Невеликий вітерець. на вечір обіцяють дощ.
 4. та то як надивишся тої реклами про вибори то таким злим як та полосата муха з аватарки стаєш.
 5. В обід в кількох сім'ях вискочило по кілька десятків бджіл, але масового обльоту не було. в тіні було +5, але на сонці біля +11. не знаю одне з двох - або захолодно, або добре зимують, кишечник не переповнений. Телефонував товариш (живе десь за 5 км.) казав що його пасіка облетілась сьогодні, сніг довкола став жовтішим.
 6. Не знаю як у вас, а у нас на понеділок обіцяють. Будем чекати, але щось я тим прогнозам не дуже вірю!!!
 7. Навіть не знаю, що й казати за один день помінялося з +10 в неділю на +7, +8 в понеділок. Ромео - забирайте собі тих синоптиків-брехунів навіть на місяць і так толку з них - 0.
 8. Приїхав на пасіку сьогодні зранку, розсіяв дерев'яну стружку по снігу поміж вуликів, тишина, сонце виглядає з за хмар - красота, заварив запашного трав'яного чаю, ну думаю буде обліт. Та не тут то було, мої полосаті дівки не хочуть облітуватись при +5!!! Обіцяють синоптики тепло на наступні вихідні, будем чекати!!!
 9. Добре Вам пане Джаз, підженіть ще й нам тих +8+10. -2 туман такий що зблудити можна по дорозі на роботу.
 10. будемо надіятись, минулої зими мої смугасті мали кілька вікон для обльоту, а цієї як у першій декаді листопада похолодало так до цього часу і сидять.(недавно слухав ніби все гаразд).
 11. Була зима як зима - сніг, мороз, а то стала якась бяка!!!! +1 слякоть, туман. Синоптик показує що до обльоту не дотягнемо - максимум +3 на днях, потім піде у мінуси. (але ж синоптики часто і помиляються, може і дотягнемо).
 12. Вощина

  Користувався певний час вощиною з хоньківців, ніби без нарікань, проте в минулому сезоні пішла хвилями. Взяв на пробу рівненську виробник пп жуган о.в. (дуже продавець хвалив). Хтось користувся такою, хотілось би почути відгуки.
 13. Так напевно переживає -28 тернет показує, де б то той холод перечекати.
 14. С Новым годом!

  Товариство з прийдешнім 2019 Вас. Щастя, радості від кожної секунди життя, здоров'я вам та вашим сім'ям (тим що у домі та тим що у вуликах). Миру, достатку, хай все задумане здійсниться. Хорошої зимівлі та щедрих модозборів!!!
 15. Добре вам, а у нас таке враження що зима про нас забула: +4 вітер слякоть, цілу ніч дощ.
×