Перейти к содержанию

дьома

Пользователи
 • Публикаций

  34
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

84

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак на українську рамку
 • Порода пчел
  не визначена

Посетители профиля

203 просмотра профиля
 1. Вощина

  Користувався певний час вощиною з хоньківців, ніби без нарікань, проте в минулому сезоні пішла хвилями. Взяв на пробу рівненську виробник пп жуган о.в. (дуже продавець хвалив). Хтось користувся такою, хотілось би почути відгуки.
 2. Так напевно переживає -28 тернет показує, де б то той холод перечекати.
 3. С Новым годом!

  Товариство з прийдешнім 2019 Вас. Щастя, радості від кожної секунди життя, здоров'я вам та вашим сім'ям (тим що у домі та тим що у вуликах). Миру, достатку, хай все задумане здійсниться. Хорошої зимівлі та щедрих модозборів!!!
 4. Добре вам, а у нас таке враження що зима про нас забула: +4 вітер слякоть, цілу ніч дощ.
 5. згадується віршик з дитинства "ой снігу снігу білого насипала зима....". пасіку замело напевно сильно. Колеги підкажіть - якщо тиждень чи два льотки будуть засипані снігом то не дуже нашкодить полосатим.
 6. А у нас -3, зима сніжку підсипала одного.
 7. У нас у минулому році на святвечір пасіка гуділа, такий собі різдвяний обліт, можливо і цьогоріч нас чекає те ж саме.
 8. Зимние осмотры

  А це вже цікаво!!! ромео бовязково скористаюсь Вашою порадою.
 9. Зимние осмотры

  Дякую за пораду. Не закривав за порадою діда, він ніколи верхні льотки не закривав повністю казав що так краща вентиляція. Тепер не пізно закривати??
 10. Зимние осмотры

  Так, трішки. Причина може бути у цьому??
 11. Ожина

  А у мене ось таке диво у цьому році. Купив на ринку, 2 роки укорінювалась, зате цього літа був багатий урожай. Який сорт не знаю, але без колючок, при сильних морозах підмерзає, тому бажано на зиму знімати із шпалери.
 12. Зимние осмотры

  я також так думаю що не опустяться. настільки я зрозумів це ще з осені до утворення клубу треба знімати утеплення. Дякую ромео за відповідь.
 13. Зимние осмотры

  У мене поверх рамок стоять стелини а зверху утеплювальна подушка, цілком можливо що це найтепліше місце. Переглянув відео Ярослава Мухи про зимове утеплення (і не тільки). Цікаво якщо я зараз заберу утеплення чи не нашкодить це бджолам (чи опустяться бджоли вниз) адже клуб зверху. Просто Саша - дякую за пораду.
 14. Зимние осмотры

  Товариство, хто пасічникує на українцях, підкажіть - може я щось не так роблю, що у мене клуб у деяких сімях розташовується зверху. Десь читав що причиною може буди мала кількість меду у стільниках. я ж у зиму пускаю тільки повномедні та заповнені на 2/3. чи може через те що рамки повномедні і бджолам ні за що вчепитись??? от і тягнуться до верхнього бруска.
 15. Зимние осмотры

  У мене також з року в рік є частина сімей в яких клуб розміщується вгорі і це на українській рамці. Я також в перші зимівлі свого пасічникування надивившись роликів в ютубі про "правильне" розміщення клубу зимою, переживав чому мої на верху адже меду з осені достатньо. Але з практики скажу що такі сімї нормально зимують і ніякої підкормки їм не потрібно. (це я про українську рамку).
×