Jump to content

дьома

Пользователи
 • Content count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

251

2 Followers

General Information

 • Пасека в
  Тернопільська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак на українську рамку
 • Порода пчел
  Ápis melliféra

Recent Profile Visitors

448 profile views
 1. Весна-Літо 2019

  думаю вони вам віддячать сторицею
 2. Весна-Літо 2019

  Рій він і в африці рій, тим більше такий великий. Не переживайте працювати буде без сумніву. Ройову енергію використовуйте по повній - дайте на перший час вощину - хай тягнуть. У себе я рої використовую в першу чергу на відбудові вощини - дуже гарно у них це получається. А матку міняю у серпні якщо не сподобається.
 3. Весна-Літо 2019

  100%. В минулому році залишив 2 маточника в одній сімї, так потім мусив лазити на липу за ройом. хоча залишав 2 кращих уже кілька раз, все проходило.
 4. Весна-Літо 2019

  У мене в суботу та кож була "веселуха" +5 один за другим прилетіли. Маю порожні вулики поклав дві-три сушнини, кілька вощин і лазити по деревах та плотах не потрібно. Мої кілька на старті, бджоли у вулику битком, зробив збірні відводки, розширив вощиною, ніби помогло. мабуть рік дійсно буде ройовим.
 5. Весна-Літо 2019

  Сусідський здоровий!!! Переглядав свої вулики на предмет ройового стану. Дві сім'ї заклали маточники, зробив збірні відводки, підкинув вощини, яка за ніч була відбудована майже повністю. Не можу зрозуміти, сім'я в ройовому ніби не має тягнути вощину, чи я чогось не розумію!!!
 6. Весна-Літо 2019

  Що не кажіть, весна цьогоріч особлива. От синоптики і надалі не можуть порадувати нас, дощі тай грози..... добре що хоч такі вікна як сьогодні є.
 7. Весна-Літо 2019

  Бачив цей метод у ютубі, при нагоді спробую. На рахунок розширення пасіки ройовим методом - цілком із Вами згоден, ройові гени і так докучають нам.
 8. Весна-Літо 2019

  Даний метод використовую в крайньому випадку, коли інші не діють, для пасічника вихідного дня - саме те. Не переживаєш цілий тиждень полетять чи не полетять.
 9. Весна-Літо 2019

  Якщо сім'я потягла маточники, час втрачено, можна попробувати зірвати усі маточники, проте метод здебільшого малоефективний, необхідною умовою є сильний взяток. Вивести сім'ю із цього стану простим розширенням чи відводком не завжди вдається. Тут потрібні радикальні методи. Я роблю наступним чином: переношу усі рамки в інший вулик, одночасно відшукую матку та саджаю в кліточку яку підвішую в материнському вулику під стелини, цю процедуру бажано робити зранку або в першій половині дня, щоби до вечора уся льотна бджола злетіла на старе місце, де вона робить клуб під стелинами. На другий день повертаю рамку дві кормових та можна кілька з печатанм розплодом, матку випускаю з кліточки. Роїтися дані сім'ї уже не будуть. Також слід зірвати усі маточники залишивши 1 кращий у переселеної сім'ї. До пізнього взятку будуть дві повноцінні сім'ї. Хороших медозборів Вам!
 10. ну 4 дні погоди із таким травнем то дууууже добре
 11. Ура!!!! накінець-то сонце. Дістали ті дощі. Гул на пасіці стоїть ще той. Бджоли летять юрбою на ріпак, аж серце радіє.цікаво чи надовго
 12. А мої полосаті трудівниці не дуже на дощ вважають, перестають літати вже як дууууже лиє. Дощ моросить а вони літають.
 13. Нужна срочная помощь

  Матка червила, питання в тому, чому не потягнули свищі, якщо вона загинула? Може тиха зміна? Хоча у себе також не бачив слідів маточника?
 14. Весна-Літо 2019

  А ще краще впіймати того горе-фермера що кропить поля всяким г...м, сипнути зо дві жмені бджіл за пазуху (або у штани) все зафільмувати з коментарем "любиш кропити - люби танцювати"
 15. Весна-Літо 2019

  Золоті слова!!! Цілком із Вами погоджуюсь. Але тсссс.." Ава " не спить!!!!
×