Jump to content
Форум на ТочкУ

дьома

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

664

2 Followers

General Information

 • Пасека в
  Тернопільська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  лежак на українську рамку
 • Порода пчел
  Карпатка та місцеві аборигени.

Recent Profile Visitors

863 profile views
 1. Пане Добровол, невже ви її того.... в долину квітів відправити.... ай-яй-яй. В Європі за такі діяння було б вам!!! В день було 10 тепла, тихо, мої політали. Буде вже весна, чи то такі приколи зими!!!
 2. В пору відкривати нову тему "весна-літо 2020". В мене сьогодні вже 3 день обльоти. Також сьогодні бачив кілька бджілок з обніжкою. І з чого вони її несуть, може в сусіда мішки з дертю знайшли???
 3. І де ж ті обіцяні синоптиками -24 Казав же Вам - брешуть!!! В нас на вечір вияснилось. Морозець потихеньку набирає силу. Обіцяють на ніч до -10. Виніс сушнину на мороз бо вже де не де появилась міль, може трохи промерзне.
 4. Зима підкралась незамітно - в середині лютого вночі було 8 зі знаком мінус. на12 дня 2 морозу, вітерець щипається за ніс. так-так можна у вовкулаку перетворитись
 5. Брешуть. Ото як ще влітку проявиться ефект від горіння австралійських лісів. цілу ніч проливний дощ. під ранок засніжило. на 10 ранку -1 морозу та вітер піднявся. зимуємо.
 6. так-так, а березнева погода тепер буде відповідати січневій
 7. Аби не літом!!! Весь день вітрюган, на вечір стишилось, навіть місяць виглядає з-за хмар.
 8. Гарні коники Ну Романович вмієте Ви апетит перебити, тільки зібрався вечеряти.... тепер мабуть і снідати не буду
 9. Підтримую цілком. Жаба - то страшний звір. Р.S. А щоб ще більше та жаба душила - відкрийте вже тему "Продаж бджолопакетів на 2021" по 600 грн. Ой що тут почнеться
 10. Тенденція в принципі нормальна!!! Мо зима накінець прийде Зранку прокинувся і не повірив своїм очам - снігу підсипало добряче, шкода - напевно до вечора розтопиться.
 11. Якось не стикується одне з другим Ой Скляренко, як на мене, то все те, що Не підходить під сьогодення, клімат дуже помінявся
 12. +4. Сонечко "припікає", штиль. Мабуть сьогодні політають. м-даааа. Екватор календарної зими. Як каже мій дідо - "Але ж колись-то та зима має бути!!!! . Зимуємо.
 13. Я також утеплення не знімав ні зимою ні літом. Проте цьогоріч, половину пасіки пустив у зиму без верхнього утеплення, зверху лише потолочини (за рекомендаціями Ярослава Мухи). Ті сім'ї, які утеплені усі як одна сіли зверху, а без утеплення - знизу рамок. Поки що зимують усі гарно, різниці не бачу ніякої, підмору по кілька бджілок. Також цікаво те, що не було пізнього розплоду ні в тих ні в інших. Планую дати утеплення десь 15-16 лютого. Цікаво чи буде різниця по весняному розвитку сімей? Висновки зроблю весною. Усім хорошої зимівлі, та щедрих медозборів!!!
×
×
 • Create New...