Jump to content

дьома

Пользователи
 • Content count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

493

2 Followers

General Information

 • Пасека в
  Тернопільська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  лежак на українську рамку
 • Порода пчел
  Ápis melliféra

Recent Profile Visitors

590 profile views
 1. Дощу дууууууже треба. На днях "пробував" копати моркву, то якийсь жах лопату всунути в землю неможливо - як бетон. Щей морква,якийсь сорт купив цього року, виросла довга, що не копнеш то і лишається половина в землі. Бум чекати дощу. +10. Холодно та вітряно, хмари темні переходять, а дощику все нема та нема.
 2. Ото начитаєшся такого на ніч то й кошмари снитись будуть Сьогодні вдень +12, вітер зірвався, а дощу так і не дочекались. Нарешті прийшла осінь.
 3. Каністру шкода. ...і записати в чорну
 4. ...я сьогодні зранку при +6 й за куртку зимову і шапку згадав. Зараз приємних 23 з плюсом. Ех, перший подих осені, а так ще не хочеться... Глянув до кількох вуликів (хочу на вечір дати сиропу) усюди наприск з чого б це вони несли? А мо то від сусіда (хвалився кілька днів тому що вже своїх загодував на зиму).
 5. Ромео можу підтвердити варофлу рулить. На контрольках кожного дня по кілька кліщів, при чому ставив спеціально на негерметично запаяних полосках і на герметичних, різниці немає. Ще раз хочеться сказати спасибі пану Володимиру за цінову політику на даний препарат.
 6. Ну тепер то на 5 рамках легше знайти матку. У мене також подібна ситуація була, але я й не намагався літом шукати - дуже вже злі. Учора знайшов - та як Мико писав - під каблук, опісля приєднав до сусідньої сім"ї під м"ятні каплі, тай усе. Не люблю у зиму пускати слабаків, що й вам рекомендую.
 7. Пан Володимир, до вас питань ніяких, велике спасибі за ціну на даний препарат. Буду у вас замовляти і надалі. На наступні вихідні протестую варофлу цієї партії, та з вашого дозволу виставлю тут результати. Тим більше що буду мати з чим порівняти, мав пачку варотому то після 2 діб випало по 5-9 кліщів. Ще раз дякую за співпрацю
 8. Полоски варофлу отримав. Дякую за оперативність. Якість пакування полосок бажає кращого. З 10 полосок в пачці, більш менш герметично упаковані лише 4 штуки. Цікаво чи не вплине це на якість?
 9. Ау нас накінець то пішов, десь з третьої ночі і до 11 дня рясно поливав. Зараз перестав, приємних 18 з плюсом. Та то ще швидко копати, зачекайте ще, може й вас трохи покропить.
 10. Проплату за 10 пачок варофлу здійснив, адрес доставки в особистих повідомленнях. Очікую № декларації. Дякую за співпрацю.
 11. Везе Вам, а у нас погриміло, поблискало, порохи прикропило тай по всьому, добре що хоч жара трохи спала. Зараз +26 похмуро, безвітряно, припарює. Бджола товчеться по сусідських малинниках. На золотарнику поодинокі бджоли.
 12. Ви ж в раді форуму ми ж Вас обрали, от і вирішить чому знак градуса відображається на форумі як нуль та вводить людей в оману, при чому тут Скляренко!!!
 13. І не кажіть, також помітив що з кожним днем тих полосатих злодійок стає все більше і більше, хоча ще тиждень тому не було, може летять на запах меду. Мабуть цьогоріч знову буде армагедон з ними. Сьогодні вдень пішов дощик бджоли присіли, а та зараза і в дощ нишпорила біля льтків. Думаю, що то тільки питання часу
 14. Весна-Літо 2019

  Біля моєї пасіки також недавно кропили сою. Також переживав, адже поле сої стоїть між пасікою і полем з соняхом який якраз на піку цвітіння, проте даремно потравлених бджіл не було, так поодинокі , можливо потрапили під оприскувач. Думаю ваших трудівниць також мине лихо.
 15. У нас сьогодні жара стояла в тіні +35. На вуликах знову з'явилися бороди. Заглянув в кілька сімей позаливались конкретно, вже й качнути би так печатки ще мало. До вихідних мабуть почекають, на такій жарі і волога з меду випаровується скоріше.
×