Jump to content

Nadia

Пользователи
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44

Profile Information

 • Location
  Днепропетровская обл.

General Information

 • Пасека в
  Днепропетровской обл.
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  Дадан с магазинами
 • Порода пчел
  Местная УС

Recent Profile Visitors

224 profile views
 1. Нужна срочная помощь

  Доброго дня, шановні форумчани! Прошу вашої поради. Зробила помилку при заміні матки. Замінювала через відводок (5 рамок, 4 рамки дадан з розплодом було), 25.07 з'єднала з сім'єю (сильна, не меньше 7 рамок дадан з розплодом було), видаливши в сім'ї матку. 28.07. передивилась сім'ю, матка сіяла, маточників начебто не було. Зі спокійною душою поїхала на тиждень відпочивати. У п'ятницю качала мед, бджоли стурбовані, знайшла і зірвала кілька відкритих маточників. Сьогодні передивилась сім'ю, відкритий розплід десь мінімум 6-7 - денного віку, яєць немає, бджоли трохи агресивні. Побачила, начебто, залишки маточників, і неплідку точно, аж здивувалась. Може, вона там не одна. Питання, мені залишається тільки надіятись, що неплідка облетиться і почне сіяти, краще вже нічого з ними не робити? Мені наразі все одно, яка матка піде в зиму, головне, щоб було кому з нею туди йти... Зараз бджоли багато (дадан + 2 магазина), але розплоду рамок 5, як не менше, і майже весь печатний.
 2. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Мала нагоду сьогодні попрацювати з карнікою (здається, VT, але можу помилятись), була приємно вражена її миролюбністю. Хоча й мої "дворові" досить адекватні бджілки, але що все-таки значить відселекційована порода. Тепер планую у майбутньому спробувати її на своїй пасіці.
 3. Весна-Літо 2019

  Це подарунок від магазину, де брав вощину та різні «мєлочі»... Мені ці полоски також дістались чи по акції, чи у подарунок від магазину.
 4. Весна-Літо 2019

  Такі ставила у травні придбаним пакетам, більше для самозаспкоєння. Контроль осипу, звістно, не робила. А зараз буду обробляти чимось іншим.
 5. +28, навіть трохи спекотно, проте хоч вітру немає. Дніпропетровський район.
 6. Весна-Літо 2019

  Собаке давали от аллергической реакции (правда, не на пчёл) обычный диазолин. Думаю, козе тоже можно. А вообще, соглашусь с постами выше - лучше спросить у ветеринара.
 7. +22, солнечно, но поднимается ветер.
 8. Весна-Літо 2019

  Сегодня пчелки работают, но не очень активно - в мае наблюдала куда более сильный лёт. В 500 м зацвёл подсолнух, но пчел с желтой пыльцой не вижу. Из двух самых сильных ульев выгоняют трута...
 9. +36 в тени, жарко невероятно. Через час по прогнозу обещают дождь, но пока на него ни намёка нет...
 10. Весна-Літо 2019

  Мои пакеты за май-начало июня отстроили по 6 рамок дадан и 2 магазина, сейчас в магазинах пчел практически нет, меда тоже нет... Со вчерашнего дня стали летать активнее, но куда - не пойму, на поле с подсолнухом только маяки расцвели.
 11. Весна-Літо 2019

  Мдааа... вдалий я рік вибрав для старту пасічникування... Ви, Вадиме, не один вдало рік обрали для початку) До речі, пан Wladimir_K дуже правий.
 12. +24, утром был небольшой дождь, сейчас пасмурно.
 13. Так, це курси у Боярському коледжі, просто в інтернеті інформацію про них легше найти як про школу бдіжільництва.
 14. Боярська практична школа бджільництва. Є дистанційна форма навчання.
 15. Добрый день! Можно заказать на осень розовую акацию и павловнию по 2 шт?
×