Jump to content

Nadia

Пользователи
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50

Profile Information

 • Location
  Днепропетровская обл.

General Information

 • Пасека в
  Днепропетровской обл.
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  Дадан с магазинами
 • Порода пчел
  Местная УС

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. Нужна срочная помощь

  Я шукала, не знайшла, але бджоли багато, і сім'я дуже непривітна (з маткою також була така). Перевірити наявність матки - це тільки рамку з яйцем поставити?
 2. Нужна срочная помощь

  11.08 бачила неплідку, маточник, з якого, скоріш за все, вона вийшла та кілька розгризених з боку маточників. Зараз, через 2 тижні, засів не знайшла. Вважала, що він вже має бути. Перерахувала ще раз, почекаю кілька днів. Сильна сім'я була, не хочеться, щоб стала трутівкою, та не перезимувала...
 3. Весна-Літо 2019

  Здається, таке й в мене сталося, тільки підсаджувала на дворових, які колись, начебто, були УС.
 4. Нужна срочная помощь

  Шановні колеги, продовження історії... До цього моменту засіву немає. Станом на 11.08. цілих маточників, начебто, не було, бачила відкритий маточник та кілька розгризаних. Останній засів від вбитої матки був, приблизно, 4 серпня. Тож, скоріш за все, матки ніякої немає (бджоли трохи агресивні, 2 корпуса дадан, передивлялась швидко, матку не бачила, маточників немає; контрольну рамку з іншої сім'ї підставляти не хочу - вона наразі слабша, розплоду небагато). Отже, треба придбати та підсадити матку?
 5. Нужна срочная помощь

  Доброго дня, шановні форумчани! Прошу вашої поради. Зробила помилку при заміні матки. Замінювала через відводок (5 рамок, 4 рамки дадан з розплодом було), 25.07 з'єднала з сім'єю (сильна, не меньше 7 рамок дадан з розплодом було), видаливши в сім'ї матку. 28.07. передивилась сім'ю, матка сіяла, маточників начебто не було. Зі спокійною душою поїхала на тиждень відпочивати. У п'ятницю качала мед, бджоли стурбовані, знайшла і зірвала кілька відкритих маточників. Сьогодні передивилась сім'ю, відкритий розплід десь мінімум 6-7 - денного віку, яєць немає, бджоли трохи агресивні. Побачила, начебто, залишки маточників, і неплідку точно, аж здивувалась. Може, вона там не одна. Питання, мені залишається тільки надіятись, що неплідка облетиться і почне сіяти, краще вже нічого з ними не робити? Мені наразі все одно, яка матка піде в зиму, головне, щоб було кому з нею туди йти... Зараз бджоли багато (дадан + 2 магазина), але розплоду рамок 5, як не менше, і майже весь печатний.
 6. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Мала нагоду сьогодні попрацювати з карнікою (здається, VT, але можу помилятись), була приємно вражена її миролюбністю. Хоча й мої "дворові" досить адекватні бджілки, але що все-таки значить відселекційована порода. Тепер планую у майбутньому спробувати її на своїй пасіці.
 7. Весна-Літо 2019

  Це подарунок від магазину, де брав вощину та різні «мєлочі»... Мені ці полоски також дістались чи по акції, чи у подарунок від магазину.
 8. Весна-Літо 2019

  Такі ставила у травні придбаним пакетам, більше для самозаспкоєння. Контроль осипу, звістно, не робила. А зараз буду обробляти чимось іншим.
 9. +28, навіть трохи спекотно, проте хоч вітру немає. Дніпропетровський район.
 10. Весна-Літо 2019

  Собаке давали от аллергической реакции (правда, не на пчёл) обычный диазолин. Думаю, козе тоже можно. А вообще, соглашусь с постами выше - лучше спросить у ветеринара.
 11. +22, солнечно, но поднимается ветер.
 12. Весна-Літо 2019

  Сегодня пчелки работают, но не очень активно - в мае наблюдала куда более сильный лёт. В 500 м зацвёл подсолнух, но пчел с желтой пыльцой не вижу. Из двух самых сильных ульев выгоняют трута...
 13. +36 в тени, жарко невероятно. Через час по прогнозу обещают дождь, но пока на него ни намёка нет...
 14. Весна-Літо 2019

  Мои пакеты за май-начало июня отстроили по 6 рамок дадан и 2 магазина, сейчас в магазинах пчел практически нет, меда тоже нет... Со вчерашнего дня стали летать активнее, но куда - не пойму, на поле с подсолнухом только маяки расцвели.
 15. Весна-Літо 2019

  Мдааа... вдалий я рік вибрав для старту пасічникування... Ви, Вадиме, не один вдало рік обрали для початку) До речі, пан Wladimir_K дуже правий.
×