Jump to content

Nikan

Пользователи
 • Content count

  134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

427

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Винницкая обл.
 • Honey Extractor type
  6-ти рамочная хордиальная, нерж.

General Information

 • Пасека в
  Возле дома моего
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Рамочные многоэтажки
 • Порода пчел
  Месная-медоносная

Recent Profile Visitors

650 profile views
 1. У нас за всі часи ініціатива була наказуєма, тому і не дуже спішать поперек борозни. Аби до небесної сотні не додалась бджолина.
 2. Ага! Ви спочатку накачайте 100 відер, а потім будете розливати, бажано акацію і буде вам суперак(а)ція. Зроблять з вас бджолину сотню і підвішають за дошку пошани, Вибачайте може трохи незграбно написав, але такий задум.
 3. ДФС певно добре відмітила різдвяно-новорічні свята, вже 20 січня минуло, а вони і досі не подали звіт. Певно і вони отримали за зниження закупівельних цін на мед.
 4. Якщо Вапнярка, то це міф. Плани по створенню дійсно були і експорт мав бути, але коли дійшло до діла, то по трохи розпродують, мед мали експортувати свій, але не проконало. Можна ще довго описувати, але загалом то лише мильна булька, яка вже лопнула. Доречі це вони осінню давали 36, але лише деяким і з відстрочкою , мутно там все. Вибачаюсь сплутав з Томашпільським.
 5. При наших реаліях, дірки треба ближче до пражки малювати.
 6. Получилось! Спасибо!
 7. Не знаю де запитати, як ігнорувати користувача , бо забув як?
 8. Павловнія

  Я перший раз, якщо зимою здохнуть то навесні буде друга спроба, ще трошки насіння залишилось. На городі залишилось 10шт великих, залишу на експеримент, 14 пересадив на пістійне місце дислокації, тепер думаю чи потрібно вкривати, чи хай зимують так.
 9. Сьогодні продав (майже) аж 3 відра по 20л, за 4800грн, і головне не торгуються, і гроші бажають вперед проплатити, і пересилку на себе беруть, лише хочуть знати термін дії карти і код. І це вже не перший раз, так що в даному виді реклами - я профі! В результаті даремно потрачений час. Ось такі торги бувають,будьмо уважні.
 10. Павловнія

  То були великі, десь 1м, а малі в погребі будуть чекати весни:
 11. Павловнія

  Головне почати, це така зараза, що росте само. Сьогодні пересаджував на постійне місце
 12. В данной ситуации самолет купит у того кто купил за 1000, а про меня никто и не вспомнит, точно так и мёдом происходит.
 13. Бросить бы вас в большой пруд и посоветовать " не хочеш не греби, я всёравно в лодке" Меня все устраевает, просто не люблю вранья. А по поводу розници, если все перейдут на розницу,то не только моя цена не повысится, но и ваша понизится.
 14. Что же вы, господа экспортёры, врёте-то так здорово. Это же школьная математика: если на 1 кг мёда 0.2$ это толко на одной фуре 4000$, а если весь контракт посчитать? А вам всё мало, это у вас совесть маленькая, а не цена контракта. И если кто скажет попробуй сам экспортировать, то попробуйте обслужить сотку ульев и пусть вам с весны, сначала потравят, потом подстроят метеоусловия, какие кто хочет и если всётаки соберёте мёд, пусть надуют на весах, с пультом и тару не вернут.
×