Jump to content
Форум на ТочкУ

Nikan

Пользователи
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

460

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Винницкая обл.
 • Honey Extractor type
  6-ти рамочная хордиальная, нерж.

General Information

 • Пасека в
  Возле дома моего
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Рамочные многоэтажки
 • Порода пчел
  Месная-медоносная

Recent Profile Visitors

742 profile views
 1. Володимире, ви ж не експортер, то чому підтримуєте фейк про ОМФ, Тут вже обговорювали про вміст ОМФ в жареній каві. Через такі фейки я неможу довести знайомим, що в гарячий чай корисніше класти мед ніж цукор. Якби не оте бла, бла, бла, з телевізора, внутрішній ринок набагато більше споживав би меду, не гоже бути проти самого себе. Ви ж казали : я за здоровий глузд, то де він?
 2. Такого як я не спіймають, за життя навчивсь, що закону везіння не буває, лише закон підлості. Або в списки не включать, або грошей не вистачить, або якась довідка прострочена . Мене досить часто запитують де я був раніше. Ще не вродивсь.
 3. Це дурня, якщо мені реально дадуть 200грн на сім'ю то у мене до осені буде 1000 сімей, а за 200 тис грн в рік мені меду вже і не потрібно. І так подумають багато хто
 4. Мне предложили 26.5 , от 500 кг, правда заготовитель незнакомый, может цена к верху или всё же веса с пультом, как думаете?
 5. Хотите или нет господа пчеловоды, а наши "друзья" зговорились заработать на пчеловодах по максимуму. И если завтра пчеловоды уничтожат пчеловодство ( а именно так наши "друзья" и скажут), то они будут зарабатывать на улиточниках, лесниках(павловния рекламируется во всю) или других ...ках. И правда таких, как И.И. всегда и аргументированно будет превыше нашей. Это как со своей бабой спорить, всеравно виноватым останешся. Нет смысла спорить
 6. Нет! Неправда! Пошлина это способ спасти свое производство. Из-за ввоза китайского "дерьма" у нас нет никакого производства, а про знак качества все только вспоминают. Вот и европа спасает свое пчеловодство, как может и не только пошлиной.
 7. Так именно вы и воспринимаете: почему же Украина должна платить, когда мед уже на другой территории, так сказать заграничный. Заврались однако!
 8. Плохо что И.И. часто бывает несдержанным, от того и в бане часто моется. А по сути он открывает нам то, в чем мы, сами себе боимся признатся. Ну вот сидим мы на бочках и потихоньку сливаемся, кто ближе к гОроду, имеет прослойку из розницы, а кто ближе к горОду, вынужден как то жить, и будем сидеть пока бочки не закиснут или не припрёт нужда. Но в конечном итоге, все равно сдадимся. А и еще, скоро и розница рухнет, продавцев, с каждым днем, все больше а покупателей меньше, вот и реалии.
 9. У нас за всі часи ініціатива була наказуєма, тому і не дуже спішать поперек борозни. Аби до небесної сотні не додалась бджолина.
 10. Ага! Ви спочатку накачайте 100 відер, а потім будете розливати, бажано акацію і буде вам суперак(а)ція. Зроблять з вас бджолину сотню і підвішають за дошку пошани, Вибачайте може трохи незграбно написав, але такий задум.
 11. ДФС певно добре відмітила різдвяно-новорічні свята, вже 20 січня минуло, а вони і досі не подали звіт. Певно і вони отримали за зниження закупівельних цін на мед.
 12. Якщо Вапнярка, то це міф. Плани по створенню дійсно були і експорт мав бути, але коли дійшло до діла, то по трохи розпродують, мед мали експортувати свій, але не проконало. Можна ще довго описувати, але загалом то лише мильна булька, яка вже лопнула. Доречі це вони осінню давали 36, але лише деяким і з відстрочкою , мутно там все. Вибачаюсь сплутав з Томашпільським.
 13. При наших реаліях, дірки треба ближче до пражки малювати.
×
×
 • Create New...