Jump to content

Nikan

Пользователи
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

419

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Винницкая обл.
 • Honey Extractor type
  6-ти рамочная хордиальная, нерж.

General Information

 • Пасека в
  Возле дома моего
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Рамочные многоэтажки
 • Порода пчел
  Месная-медоносная

Recent Profile Visitors

592 profile views
 1. Получилось! Спасибо!
 2. Не знаю де запитати, як ігнорувати користувача , бо забув як?
 3. Павловнія

  Я перший раз, якщо зимою здохнуть то навесні буде друга спроба, ще трошки насіння залишилось. На городі залишилось 10шт великих, залишу на експеримент, 14 пересадив на пістійне місце дислокації, тепер думаю чи потрібно вкривати, чи хай зимують так.
 4. Сьогодні продав (майже) аж 3 відра по 20л, за 4800грн, і головне не торгуються, і гроші бажають вперед проплатити, і пересилку на себе беруть, лише хочуть знати термін дії карти і код. І це вже не перший раз, так що в даному виді реклами - я профі! В результаті даремно потрачений час. Ось такі торги бувають,будьмо уважні.
 5. Павловнія

  То були великі, десь 1м, а малі в погребі будуть чекати весни:
 6. Павловнія

  Головне почати, це така зараза, що росте само. Сьогодні пересаджував на постійне місце
 7. В данной ситуации самолет купит у того кто купил за 1000, а про меня никто и не вспомнит, точно так и мёдом происходит.
 8. Бросить бы вас в большой пруд и посоветовать " не хочеш не греби, я всёравно в лодке" Меня все устраевает, просто не люблю вранья. А по поводу розници, если все перейдут на розницу,то не только моя цена не повысится, но и ваша понизится.
 9. Что же вы, господа экспортёры, врёте-то так здорово. Это же школьная математика: если на 1 кг мёда 0.2$ это толко на одной фуре 4000$, а если весь контракт посчитать? А вам всё мало, это у вас совесть маленькая, а не цена контракта. И если кто скажет попробуй сам экспортировать, то попробуйте обслужить сотку ульев и пусть вам с весны, сначала потравят, потом подстроят метеоусловия, какие кто хочет и если всётаки соберёте мёд, пусть надуют на весах, с пультом и тару не вернут.
 10. Есть такие, знакомый разсказывал : старовали - по нолям, стал на весы сам 80кг , как в аптеке, закотили бочку - 272 кг, ну вроде не полная, а он бац и сам залез на бочку - 348. Больше не перевешивали, бочку на место, а заготовителю щастливого пути. П.с. вес бочки придумал сам, а нестыковка на 4 кг точная, 5% как в аптеке.
 11. Так це ж наш бізнес: весною вкластися по повній в пакети, а восени здати мед за "щодадуть" і якщо на весну на пакети не хватає, то можна за зиму в польщі заробити.
 12. Будуть! Бочки з медом. Колись чекали 2$, а здавали по 1.5, а зараз чекаємо 1.5$, а здаєм по 1$. І це ще не дно!
 13. От коли "человек"почне старі не міняти, а продавати тоді і піде ціна вгору, а поки що терпимо і ціна падає.
 14. Ага чекайте! Всі розширюються і ось доказ: Прошу вибачення у Романовича, за те що спалив контору.
×