Jump to content
Форум на ТочкУ

LexDP

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

158

3 Followers

About LexDP

 • Birthday 08/30/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Днепр

General Information

 • Пасека в
  Днепр
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадан, Рут
 • Порода пчел
  Карпатка

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Всі деталі підігнані, більшу частину замінили на нові (навіть більше ніж просив замовник) Все замовлення зібрано та перепровірено перед відправкою. Також висланий 10 рамковий вулик у новому виконанні із кормушкою, як моральне відшковування та вибачення. Відправлено 30.07.2020. Ще раз вибачаюсь перед Тарасом! Сподіваюсь, що ми залагодили свою провину та більше нікого не підведем! Всім дякую за активну громадську позицію!
 2. Це питання вивчають юристи. Керівництво дало команду. Попутно виконуємо забов'язання перед замовником, щоб не втрачати дорогоцінний час. По діях. Вчора забрав товар. Доставку оплатив. Повністю все передивився. браковані деталі, що не влаштували замовника будуть замінено на нові. Конструктив по перегородках допрацював ще вчора. Косяк був нажаль повний. Робив не пасічник і не передав значення тому, що пропил має були заподлице із чвертю для рамок. Тому перегородки і не ставали. Всі перегородки стають зараз ідеально. Гадаю завтра буде готовий до відправки. Також відправлю новий 10 рамковий вулик із кормушкою. (Такий як на фото) Дякую, що не стоїте осторонь та слідкуєте за форумом!
 3. Сьогодні закінчили прессформу на 300 корпус. Тепер вся лінійка 10 рамкового вулика замінена. Нові: Криші, Днища, Кормушка, 145-й корпус, 230-й корпус, 300-й корпус Візьмемось тепер за нові 12 рамкові)
 4. Я вам все відповів! Ви не читаєте і не чуєте! І ваші коментарі не підкріплені нічим, а тільки вашим 1 вуликом. Саме ваше замовлення я не пам'ятаю. Але знайду! База є. При чому її не використовую в рекламних цілях. І ви не знайдете у себе повідомлення про знижки або рекламу. А знаєте чому? Тому що в нас нема "простоїв". Виробництво постійно із замовленнями! Якщо є 25 вуликів із браком то це 0.025% від виробленої продукції. Це супер показники виробництва! В нас на підприємстві був збій обладнання під час карантину. Більше 200 кг сировини (читай готової продукції) пішло в брак. Одразу це не помітно, а тільки при впливі ультрафіолету, тобто у людей при експлуатації . Збитки підприємства понад 80000грн. І ніде ніякої інформації. А знаєте чому? Я все за власний рахунок виправив!! І не знайдете ви людей, які не задоволені! Я намагаюсь всіх задовільнити, тому що працюю для людей! І більше нема в мене авто. І мені байдуже! Зате я все виправив! Розробив 10 рамковий вулик. Повністю новий! Який я описував. Із всіма доповненнями та наворотами. За цю ціну такі вулики 10 рамкові , поки що тільки 10 рамкові(як на фото,як кажете) це смішно! Я патріот і хочу щоб в Україні була ця продукція. Німеччина, Хорватія, Молдова та Узбекистан просто мені дають 3 ціни щоб я продав їм форми та патенти на нові вироби. Я не погоджуюсь, та лишаю все в Україні! І тут з'являється Тарас із яким все узгоджено, що косяки хлопців я виправляю. Все за мій рахунок! Все узгоджуємо ввечері. Вранці бабац все на форумі. Повів він себе м'яко кажучи негарно. Нащо мені на голову с...ти, якщо я несу забов'язання? Ну це його власна справа..І тут ви... У мене 1 вулик фуфло, і виробник фуфло, і всі фуфло. Ваш 1 вулик це 0.000012% від виробництва. Із цією статистикою ви лізете мене хаїти та повчати? У просто смішно!!! Якщо я продам все за кордон, будете за кілька років купувати продукти моїх розробок у європейців та казати, який кайф! Але дудки! Все.... І я також! Лишеться в УКРАЇНІ! Людина я дуже завзята і працьовита, як працюю я, працюють одиниці! Тому про те що я сказав ви отримаєте! А Тарас отримає своє замовлення в гарному стані. Між тим, як з'ясувалось він в мене вже замовляв))) А я буду далі займатись розробками та робити гарну продукцію і ваші спонукання мене до якості, просто зайві! Без вас розберусь!
 5. Взагалі, не залишився! Замовник мені відправив посилку. Отримаю в середу згідно додатку нової пошти. До наступної середи все буде відправлено. Вся наша команда заряджена і чекає! Все буде виконано в той термін, який ми обговорювали із замовником!
 6. Укроп нарешті привернув мою увагу! Я знайду рано чи пізно його мотиви! Не вірю я в цього Робін Гуда нашого часу! Якщо у вас були претензії, могли їх також озвучити та отримати гарантійне обслуговування! Далі! Хто ви такий Апіслав Лучанський? Назвіть реальне ім'я! В мене дуже гарна пам'ять на імена. Я б запам'ятав!!! Такого замовника в мене не було! Наше суспільство не є "терпілами" коли стосується грошей! Коли все гаразд, всі мовчать, коли щось брак. Подивіться! Г...о в вентилятор!!!))) І 5 років тиша. А знаєте чому? Тому що якість була і буде!!! А те що там може "укропу" "попалось фуфло" і він як герой "зціпивши зуби" користується.. страждає і знов користується і так як Прометей вседенно і нощно страждає за гріхи мої бідолага...!)) При тому що у приватній бесіді (замовнику) я людині все повідмовив і запевнив в обслуговуванні! В цілому не бачу нащо було цей інцендент тулити в громаду. Але зробив і зробив будь ласка! Саме мої інвестори, які є моїми керівниками сказали так: "Якщо людина поступає до тебе так, як поступив саме Тарас, можеш скокійно нічого не робити. Наше законодавство дозволяє так поступити, тому як людина, якій НЕ відвернули в увазі та обслуговуванні НЕ має права розголошувати про НЕнадання послуг до того часу поки питання не буде вирішено. Строк вирішення 30 діб згідно чинного законодавства. Тобто впринципі я взагалі не те що в своїх правах, я ще можу і відшкодування вимагати)))) Я це питання вирішу за тиждень з моменту отримання замовлення назад, як із замовником і домовився. Більше того, косяки на будь-якому виробництві є!!! Прикиньте!)) Навіть такі корпорації , як Toyota, Volkswagen, Microsoft часом лажають та відвертають свої продукти на переробку, що казати про нас виробників вуликів.... Людяний чинник є всюди. Не те щоб я наше виробництва порівнював із такими монстрами, а зовсім навпаки. Якщо навіть ВОНИ косячать, то і для нас це не щось із катастрофічних чинників. Всі питання вирішуються! Ніхто замовників не кидає! А от як раз по вам "Укропе" буде проведена якісна робота. Хто ви, або що ви. Тому як претензії ваші пусті та мають характер: " А ось... Ну щось... Та в мене.. та ви... Та я..." І мають як раз характер поклепу! І дійсно можуть нанести шкоди бізнесу. Та згідно чинного законодавства покарання від адміністративного до уголовного в залежності від тяжкості випадку. Це юридична інформація, будь ласка перевірте у ближнього до вас нотаріуса перед тим як писати наступний гідкій пост)) Цей пост є не погрозою, а попередженням. Вивчіть питання! Ваші пости зафіксовано, гарного вечора!
 7. В мене все більше і більше враження, що ви переслідуєте якісь свої особисті цілі продовжуючи мусування питання яке впринципі вичерпане. У замовника є претензії, я їх вирішую із НИМ. Вулик котрий на фото (10 рамковий) я і так йому подарую в знак моральної компенсації. Ви до МОЇХ із НИМ відносин взагалі не маєте ніякого відношення! Тому я взагалі не бачу сенсу відповідати вам по данному питанню.
 8. Це новий 10 рамковий! 12 рамковий в такому виконанні буде блище до весни
 9. Тому що це 10 рамковий! Я вже про нього неоднократно писав!
 10. Ви мабуть не все прочитали... Я бачу що фігня!!! МЕНЕ НЕ БУЛО НА ВИРОБНИЦТВІ коли відправляли і робили це замовлення. Ті хто робив отримають по заслугах. А я, як відповідальний перед замовником, за ВЛАСНИЙ РАХУНОК забираю ВСЕ замовлення. Роблю все самостійно та замість нього висилаю НОВІ деталі також за ВЛАСНИЙ РАХУНОК! Це нормальна і адекватна практика виробника.
×
×
 • Create New...