Jump to content

Роман Кузів

Пользователи
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

About Роман Кузів

 • Birthday 07/09/1970

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Київ

General Information

 • Пасека в
  Київ
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  багатокорпусний 10р. (300 + 145)
 • Порода пчел
  карпатка
 1. Бджоли для початківця

  Спасибо за ответ. Я для себя уже выбрал две породы: (спасибо @Егор Юрьев) карника и бакфаст. Теперь нужно выбрать между ними. Больше склоняюсь к бакфасту.
 2. @Sanich Чи є в вас відкрита API для сторонніх розробників (3rd party developers)? Якщо так, то де можна подивитись? А якщо ні, то чи плануєте ви її відкрити?
 3. Бджоли для початківця

  Дякую за відповідь. Я щоб не пропонували все підряд вказав свої умови. Якщо для вибору цього замало, то скажіть, що ще потрібно. Я - початківець і в мене більше питань ніж відповідей. До речі, я коли купляв перший автомобіль, то також радився, так-що не судіть строго.
 4. Бджоли для початківця

  Дякую, написав @ДобровоЛ в лічку.
 5. Бджоли для початківця

  Ще раз хочу уточнити, що питання не про ціну, а про породу бджіл і до кого звертатися. Не хочеться просто зайти на olx і купити перше-ліпше.
 6. Бджоли для початківця

  1. Бюджет на 4 пакети. На olx я бачив ціну 1600 за пакет. Може не правильно зрозумів. Ціну можемо обговорити. Думаю, що домовимося. 2. Пасіка для душі. Не знаю як можна розбагатіти на бджолах. Не хочу нікого образити, але мені здається, що всі, хто живе з одних бджіл, не живе, а виживає. Забагато праці і часу на 1 гривню доходу.
 7. Допоможіть вибрати породу і купити початківцю. Бджіл ніколи не тримав, ні я, ні батьки. Мене чогось прорвало, напевно підійшов вік такий - не за горами 50, хоча бджільництвом зараз займаються дуже багато молодих. Передивився на youtube все, що знайшов - лекції Ізмайлова Генадія Броніславовича (окрема подяка. Чекаю кожної середи нових на каналі Булатова), курс Університета Гвелф, курс Унівеситета Джорджії, Генадія Степаненка, Ian Steppler і т.д. Дружина попросила окремий телевізор, бо останні півроку дивиться зі мною "серіали" про бджіл З вуликами визначився: 10-ти рамочний на 300-ту рамку + магазини на 145-ту Щоб не засмічувати тему, хотілося б почути поради від профі, хто знайомий з моєю місцевістю. 1. Пасіка буде на дачі недалеко від села Малютянка - це на південь від Києва. Кочувати поки-що не планую. 2. Дача біля лісу. 3. Зі слів місцевих в радіусі 1км є акація і липа, соняшника не має. 4. Сусід заявив, що в нього алергія на бджіл, тому в пріоритеті дуже мирні - не хочеться ні з ким сваритися. На початок планую придбати 4 пакети весною 2019. Якщо я зрозумів правильно, то замовляти потрібно вже зараз.
 8. 1. Сайт використовує незахищене з'єднання (http замість https), Це не секьюрно, тобто передача персональних даних, а тим більше паролів, є небезпечною і може бути легко перехоплена зловмисниками. 2. При реєстрації за замовчуванням вибрана Росія - а це як мінімум не патріотично.
×