Перейти к содержанию

Старий Друже

Пользователи
 • Публикаций

  35
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Старий Друже

 1. До обговорення... Автор - Старий Друже. ЯКИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ ВІД ВАРРОА НАЙКРАЩИЙ В ІСНУЮЧИХ УМОВАХ? Джерело - http://pershyyrik.blogspot.com/2017/11/blog-post.html
 2. Дальневосточные пчёлы

  А що там про кубанських було? Ви видалили?
 3. РУТ Амос

  І що ж саме "винайшов" Амос Рут? Можете розповісти? Більш того, якщо ви використовуєте багатокорпусні вулики, то, швидше за все, у вас теж одна з модифікацій вулика Лангстрота. Вулика Рута не існує, то вигадка "російських вчених".
 4. РУТ Амос

  Про Переваги Вулика Лангстрота Прошу звернути увагу, що ці рядки написані тим самим Амосом Рутом, якому деякі люди приписують створення власного вулика. Запам’ятайте! Амос Рут не створював вулика. «Вулика Рута» не існує. Це вигадка "російських вчених". Амос Рут займався промисловим виготовленням обладнання для бджільництва, був винахідником, видавцем, мав багато інших чеснот. Але! Він виробляв Вулик Лангстрота. Та і став би він писати про «переваги вулика Лангстрота», якби виробляв і продавав власний вулик? ПРОДОВЖЕННЯ СТАТТІ - Про Переваги Вулика Лангстрота
 5. Це блог. Поки лише так.
 6. ЩО ЗНАВ ДАДАН ПРО ПЕТРА ПРОКОПОВИЧА?
 7. ЧОМУ ЗНИКЛА ШКОЛА БДЖІЛЬНИЦТВА ПЕТРА ПРОКОПОВИЧА
 8. ЧОМУ ПЕТРО ПРОКОПОВИЧ НЕ ЗАЛИШИВ ОПИСУ СВОГО ВУЛИКА
 9. РАМКОВИЙ ВУЛИК, ЯКИЙ ВИНАЙШОВ ПЕТРО ПРОКОПОВИЧ
 10. 1. Ну то чому ви досі не в спілці? Не бажаєте протестувати? Чекаєте доки це зробить хтось інший? 2. До якої спілки я належу? Де я про це писав?
 11. Одну шину ви можете підпалити і самі. Для цього спілка не потрібна. Чому досі не підпалили? Чекаєте поки хтось за вас все зробить?
 12. Скоріше хтось хто відповідає за комах-запилювачив.
 13. Я про себе не розповідаю. За діяльність Стретовичу запитайте людей які є членами спілки і можуть це вам підтвердити. Або його самого, це ще краще. Згоден.
 14. Ви член СПасУ? Звідки така обізнаність у тому, що зробив чи не зробив Стретович для членів спілки?
 15. 1. Дійсно. Лише 2500 серед 400 000. 2. Скільки саме потрібно спалити шин? Транспортування якої кількості ви можете забезпечити?
 16. 1. Згоден. Але дурнів більше. 2. Головна помилка у ваших висновках - Стретович не є головою пасічників України. Він не міністр Бджільництва. Він голова спілки. Члени якої обрали його головою. Він повинен піклуватися лише за членів спілки. Вас ввела в оману назва СПасУ...)))
 17. Але ви зрозуміли, що "ділити" там нічого. Стретович там як волонтер.
 18. Реформування галузі бджільництва. Дорожня карта - Офіс ефективного регулювання.html
 19. Хто вам заважає створити власну спілку в районі? Там буде все справедливо, прозоро, ефективно. До речі, про "общак", який ділить Стретович і десяток його наближених ". Рахуємо "общак "- щомісячний внесок в СПасУ становить 10 грн (120 грн на рік). У СПасУ 2500 членів, тобто бюджет на місяць дорівнює 25 000 грн. І якщо його поділити на 10 осіб, то це складе 2500 грн на людину. Так, за такі гроші варто боротися... )))
 20. А хто каже, що буде легко? Але це єдиний дієвий спосіб. Це працює.
 21. 1. Згоден. 2. СПасУ, то приклад. Це може бути спілка (кооператив) на рівні району, селища. Об'еднаним пасічникам легче координувати зусілля. І так, потрібно докласти зусиль.
 22. А навіщо палити зернові? Чому не соняшник?
 23. Компенсація виплачується або за рішенням суду, або за мировою угодою. "За фактом" ніхто нічого не заплатить. Скрізь повинні бути оформлені документи. Тобто я не можу говорити "про всіх". Кожен випадок вимагає окремої розмови. Але ми зараз говоримо про те, що треба зробити, щоби це не повторилося в 2019 році. Упевнений, що до 2019 року пестициди не встигнуть заборонити. Що робити? Продовжувати срач на форумах?
 24. СКІЛЬКИ КОШТУВАЛО НАВЧАННЯ В “ШКОЛІ БДЖІЛЬНИЦТВА” ПЕТРА ПРОКОПОВИЧА
 25. Є приклад від зворотного. З усіх постраждалих, в Україні, від потрав пасічників в цьому році, тільки три члена Спілки пасечеіков України (СПасУ) постраждали, але вони отримали юридичну допомогу Спілки. Компенсація буде. Членство в Спілці захищає? Масовий мор бджіл в Україні
×