Перейти к содержанию

Старий Друже

Пользователи
 • Публикаций

  35
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

18

Profile Information

 • Место расположения
  Київ

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Київ
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  1-2
 • Ульи
  Лангстрота
 • Порода пчел
  Тубільці

Посетители профиля

66 просмотров профиля
 1. До обговорення... Автор - Старий Друже. ЯКИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ ВІД ВАРРОА НАЙКРАЩИЙ В ІСНУЮЧИХ УМОВАХ? Джерело - http://pershyyrik.blogspot.com/2017/11/blog-post.html
 2. Дальневосточные пчёлы

  А що там про кубанських було? Ви видалили?
 3. РУТ Амос

  І що ж саме "винайшов" Амос Рут? Можете розповісти? Більш того, якщо ви використовуєте багатокорпусні вулики, то, швидше за все, у вас теж одна з модифікацій вулика Лангстрота. Вулика Рута не існує, то вигадка "російських вчених".
 4. РУТ Амос

  Про Переваги Вулика Лангстрота Прошу звернути увагу, що ці рядки написані тим самим Амосом Рутом, якому деякі люди приписують створення власного вулика. Запам’ятайте! Амос Рут не створював вулика. «Вулика Рута» не існує. Це вигадка "російських вчених". Амос Рут займався промисловим виготовленням обладнання для бджільництва, був винахідником, видавцем, мав багато інших чеснот. Але! Він виробляв Вулик Лангстрота. Та і став би він писати про «переваги вулика Лангстрота», якби виробляв і продавав власний вулик? ПРОДОВЖЕННЯ СТАТТІ - Про Переваги Вулика Лангстрота
 5. Це блог. Поки лише так.
 6. ЩО ЗНАВ ДАДАН ПРО ПЕТРА ПРОКОПОВИЧА?
 7. ЧОМУ ЗНИКЛА ШКОЛА БДЖІЛЬНИЦТВА ПЕТРА ПРОКОПОВИЧА
 8. ЧОМУ ПЕТРО ПРОКОПОВИЧ НЕ ЗАЛИШИВ ОПИСУ СВОГО ВУЛИКА
 9. РАМКОВИЙ ВУЛИК, ЯКИЙ ВИНАЙШОВ ПЕТРО ПРОКОПОВИЧ
 10. 1. Ну то чому ви досі не в спілці? Не бажаєте протестувати? Чекаєте доки це зробить хтось інший? 2. До якої спілки я належу? Де я про це писав?
 11. Одну шину ви можете підпалити і самі. Для цього спілка не потрібна. Чому досі не підпалили? Чекаєте поки хтось за вас все зробить?
 12. Скоріше хтось хто відповідає за комах-запилювачив.
 13. Я про себе не розповідаю. За діяльність Стретовичу запитайте людей які є членами спілки і можуть це вам підтвердити. Або його самого, це ще краще. Згоден.
 14. Ви член СПасУ? Звідки така обізнаність у тому, що зробив чи не зробив Стретович для членів спілки?
 15. 1. Дійсно. Лише 2500 серед 400 000. 2. Скільки саме потрібно спалити шин? Транспортування якої кількості ви можете забезпечити?
×