Jump to content

lemko

Пользователи
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76

1 Follower

Profile Information

 • Location
  west UA Самбір

General Information

 • Пасека в
  west UA
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  300+145
 • Порода пчел
  карпатка невідомого походження

Recent Profile Visitors

310 profile views
 1. Я не продаю пакети, але як економіста за освітою, мені непонятно в якому бізнесі інвестиції окупаються за один цикл ( рік)
 2. А де написано, що інвестиції повинні окупитися за один рік чи цикл? В тих Європа, на які всі так дивляться, нормальною вважається рентабельність 10-20%. А Ви ж вийшли на багато більшу рентабельність.
 3. Живопліт на пасіці

  Туї краще садити з саджанців, з насіння спадковість передається погано і проростає воно дуже довго. І не такі вони вже й догорі. Живоплід з Туї це щей непогана інвестиція, мі сусід мав на подвір'ї туї західні смарагд 7ми річні, породав по 250 долярів- приїхали люди, самі викопали і погрузили....
 4. А нічого, що тут явне порушення законодавства. Чи у нас можна забашляти і продавати що завгодно? Щасти вам!
 5. Да буде срач!!!! Шановний а чому ви порушуєте чинне законодавство? У вас є погодження та дозволи на ввіз цих порід? . Увезення на територію України бджоломаток, бджолопакетів бджолосімей здійснюється згідно з Планом породного районування бджіл України ( z0736-00 ) за згодою Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України та Міністерства аграрної політики та продовольства України. { Пункт 5 в редакції Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства N 478/88 ( z1432-13 ) від 02.08.2013 Тож чи в правовій ми державі живем? І тошнить дивитись в ютубі блогерів які роками розхваляють своїх заморських бджіл а потім плачуть що недобросовісні аграрії їх потрапили. Получається, що потрапили то, що зоборонене бути в Україні. З повагою Олег!
 6. А які ви проекти допомоги хочете. В очах держави у пасічників ітак все нормально. Погляньте самі, коли реєструють пасіки то значно занижують кількість сімей, мед здають на сусіда, кума, брата, свата, бо субсидії пропадуть. А той молодик в відділі статистики, який рахує всякі середньостатистичні цифри-далекий від бджільництва, поділить офіційну к-ть експортовано меду на оф к-ть зареєстрованих бджолородин і отримає, що качають з сім'ї по 300 кг меду. І навіщо такій надприбутковій галузі дотації. З.І. Це моя особиста точка зору.
 7. Голубика

  Думаю також Дюк і Чендлер.
 8. Голубика

  Вітаю вельмишановне панство! Планую посадити тисячу кущів лохони, вона ж голубіка, вона борувка американська. Чи хтось мав справу з цією рослиною, зокрема як її бджілки відвідують?
 9. Роение

  Щойна знімав рій . так як на Львівщині дощить уже який день я завчаснолготувався до виходу роя. Поставив два привої з темною сушкою щей вулик порожній поставив з сушниною . Вийшов рій і де ви думаєтте він привився ? на привоях? на деревах ? у вулику? Ага , почав прививнатись на стовпчику від паркану (труба 125-ка) . Як тепер визначити з якого вулика він вийшов , у всіх (двох ) незамітно щоб бджоли поменшало і літ нормалний ? З.І. Рійок обсиджує 4 рамки
 10. Весна-Літо 2019

  але вуйко втяв понашому фест)
 11. Самбір +7 в тіні , сонячно , пішов обліт
 12. на упакуванні не вказано який це мед а просто написано "Крісталічний Прима Мед є бархатистою м'якою і легкою спеКраїна походження Україна. Упакований в Данії." Тут суть в тому ,що ніхто не встидається , що мед з України . І чисто українських медів на прилавках супермаркетів немало , ось ще
 13. 8 місяців на рік працюю в Фінляндіїї , завжди друзям ( він фін вона росіянка ) привожу мед . Ось вчора вона мені пише Купила мёд сегодня Стране изготовителю не изменяем))Немного странно конечно, что мёд из Украины, упаковывают его в Дании, а продают в Финляндии На банці чітко вказно,що мед з України .І як пояснити таку "многоходовочку" . Значить наш мед не є технічним, раз ним не розбавляють європейські меда.
 14. Нужна срочная помощь

  Вітаю! Допоможіть початківцю. В вересні загодував сім'ї сиропом , приблизно по 12кг цукру на сім'ю. Скажіть бджоли повинні запечатати такий корм , бо рамки не запечатані?
×