Jump to content
Форум на ТочкУ

Западное сияние

Пользователи
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51

General Information

 • Пасека в
  Черкаська обл.Смілянський р-н.
 • Порода пчел
  Українська степова

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Пішов сніг , -7 за вікном, змерз цвіт абрикоса, повернулися нічні морози. Бджоли окрім води з поїлки нічого не носять.
 2. Ні я трошки взяв на травень, я не матковод професіонал,дай бог виконати те,що взяв.
 3. Тема тимчасово закрита. Замовлення не приймаю, будуть лишні я сюди відпишуся.
 4. 5 кілограм думаю без тари 1500 це справедлива ціна на 1-ше травня. А ваша думка?
 5. Хтось торгує без сотовими бжолопакетами? Пишіть свої ціни як з маткою так і без матки. Потрібно 5 пакетів молодої бджоли, можна і без маток, бажано Черкаська оласть само вивозом.
 6. Шановні пасічники за цих декілька днів я тільки спостерігав як моє оголошення перетворювалося з образ в мою сторону в рекламну платформу іменитих матководів, професійних пасічників і тд тп. А щоб більше вас жаба душила хто бажає мені зла я вам бажаю всього самого найкращого. Як бог дасть так і буде, можливо через рік запустю акцію БДЖОЛО ПАКЕТИ без тари по 600-700 гривень. А бо щось в цьому дусі
 7. В чому саме ви бачите конкуренцію? Тут тільки свисни,що маток хочеш продать заклюють відразу. Ви самі вірите в те що написали? Я вірю і в літературі читав,що бджоли по породно самі районуються, їхня природа така ,що виживають ті які пристосовані від природи до даної місцевості.
 8. 1- По зовнішнім ознакам 2-Як би я робив морфометрію і аналізи я б позиціонував себе як матковод,а так я для себе в основному. В мене зявилося бажання підтримати молодих пасічників так як сам починав з нуля. Буде все добре буду продавати,не складеться так і буде 3- Породні дістати нема проблеми але коли ж я їх окуплю так як бджіл для засипки нуків я купую. Дякую за вашу критику прийму до уваги в лс
 9. Можливо і так внас тут тримають карніку,карпатку,бакфаст,українська степова переважає,це те шо знаю. А так в кожному вулику своя порода.
×
×
 • Create New...