Jump to content
Форум на ТочкУ

Сергій-апі

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  903
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,464

2 Followers

Profile Information

 • Location
  Львівська область

General Information

 • Пасека в
  Львівська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  місцева

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Забрати не потрібні рамки, поставити заставну (при потребі), забезпечити кормами, скоротити льотковий прохід, обробити від кліща. А в загальному коли пропадає матка в такий час, потрібно підсаджувати уже плідну, якщо не має своєї - купляти. Із тої що вивели у Вас не відомо чи щось получиться, якщо і в подальшому не буде толку - об'єднайте.
 2. Це все в теорії, на практиці відбувається по іншому і зазвичай жало витягується пальцями з роздавленням мішечка з отрутою, стамескою, а коли вжалила десь під штанами чи курткою, взагалі витягується в перерві між роботою або ввечері в душі
 3. Злийте точку, де можна купити 5л. відерка за 5 грн.
 4. Результат кожного року буде різний, залежить від погоди, взятку і т.д. Цього року почали в середині липня гнати трутня, в попередні роки було нормально, у мене з середини липня по кінець серпня хороший взятой йде з золотарника та сильфії.
 5. Знову ставте полоски тільки з іншою діючою речовиною.
 6. Якщо качати такі рамки, як на фото, більше 500 кг в тиждень точно не відкачаєш.
 7. Починає ефективно цвісти сильфія та золотарник, хоча останнього мало залишилось весною дві величезні плантації розорали.
 8. Клубніка в Польщі закінчилася?
 9. Цього року працюємо щоб напрацюватися та не втрачаймо надію, високосний пройде і можливо все налагодиться.
 10. Так хлопці, часи міняються, клімат міняється, потрібно бути готовим до всього і тримати руку на пульсі. Так виглядає що в майбутньому кормушка у вулику буде стояти постійно, як на матковивідній пасіці і чуть що, потрібно буде заливати сироп.
 11. У нас з точністю до навпаки, на полях болото, комбайни боксують, збирають зернові поміж дощ. Температура тільки в обід та після обіду піднімається до +22-25 градусів (якщо немає дощу). Ось така каша.
 12. Я мав на увазі, що колупав щоб встановити причину та побачити моль. Зараз починає масово цвісти сильфія, золотариник, сім'ї повинні набрати сили тай проблема з моллю пройде сама по собі.
 13. Хлопці всім велике людське дякую! Це дійсно моль. Я чуть мозгами не поїхав, думав болячка якась, а встановити не міг. Я і в літературу і інтернет.... Вчора після Ваших порад гарно "розколупав" незапечатаний розплід, бачу продукти життєдіяльності молі прилипші прямо до лялечок, в процесі колупання рамки випало три червячки молі. Така ситуація у декількох слабких сім'ях, у мене липа взагалі нічого не дала і через великий безвзяточний період окремі сім'ї дуже просіли і видно не можуть нормально справитися з моллью. Я за 20 з гаком років таке бачу вперше, щоб моль гризла розплід та й вперше за пасічний стаж давав в липні по літрі сиропу. Ще раз всім дякую!
×
×
 • Create New...