Перейти к содержанию

Сергій-апі

Пользователи
 • Публикаций

  31
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

68

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  Львівська область

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  місцева
 1. У Вас липа ще не цвіла? Було б що качати, вчора поміж дощ трохи переглянув, так липового меду дуже скудно.
 2. Ловушки для ловли роёв

  Я фарбую акриловою фарбою без різкого запаху
 3. Весна/Літо 2018

  Може бути і те і інше.
 4. Про "палити поля" маю гіркий але дієвий досвід. Гіркий тому, що мало бракувало щоб мене разом з будинком спалили після спаленого поля, а дієвий тому, що після інциденту фермер завжди повідомляє про обробки полів + змінив напевно хімічні препарати, бо падежу бджіл немає. Вже 5 років живемо в злагоді
 5. Я тиждень тому також був радий сильному зливовому дощу, але станом на сьогодні дощ лиє п'ятий день, перший тиждень цвітіння липи була жара, другий тиждень дощ...
 6. Весна/Літо 2018

  Із злих сімей матки не виводив, але рої із злих сімей, як і сама сім"я після роїння залишаються злими. У мене є пяток злих сімей, окрім того, що злі більше мінусів немає, одні плюси: меду повно, роїння практично немає, зимують супер.
 7. А давайте порахуємо

  В кожному регіоні свої ціни, можна звичайно купити вулик в інтернет магазині по кращій ціні, але пересилка також тягне кошти. Отже на даний час у моєму регіоні наступні ціни: (по мінімуму) вулик - 750, рамка (300-та) 8грн, вощина 220 грн/кг, пакет бджіл 1100, решту дрібниці: дріт, цв'яхи, стамеска, ніж, сито, тара для меду, сітка, рукавиці, цукор для годівлі на зиму, препарати від кліща, димар, ящик для переносу рамок, кормушка - 1000 грн. Розрахунок витрат на одну бджолосім'ю оріентовно 3 - 3,5 тис. грн. Чи наносить така сім'я за перший рік 20 кг. меду це питання залишається відкритим і залежить від регіону, погоди і інших чинників. Також залишається відкритим питання про медогонку, місце для пасіки, приміщення для зберігання інвентаря та меду, охорону пасіки. Нюансів багато і в кожному окремому випадку буде по різному.
 8. У мене соняшника немає, та й пасіка не велика, я роблю ставку на пакети весною, а потім мед в роздріб по 120 грн за літру. В кого соняшник -така тактика не підійде.
 9. Сьогодні бачив у Львові на ярмарці "Козацький мед" наступні ціни: (за літру) акація біла 170, липа 150, сади + ріпак 140, соняшник 90, лісовий 160...
 10. Це я розумію ціна.... У нас по 140 за літру
 11. Вчора від 19:30 до 21:00 пройшла сильна гроза, на подвір'ї все плавало. До обіду переглянув вулики, і незважаючи, що "липи гудуть" меду немає (не те щоб зовсім немає, дуже слабо).
 12. Короткі Ради-поради пасічникам

  Забрати печатний розплід це добре, але залишіть максимум два маточники, а краще один. Бо цього року виходили рої навіть із сімей з яких продані пакети...
 13. У нас сьогодні пасмурно, трохи моросів дощик, липи гудять... Але як казав Вінніпух -"этот жжжжжжжжжжжж не спроста, дерево жужать не может, если дерево жужжит значит в нем есть пчелы"
 14. Короткі Ради-поради пасічникам

  Ми відхиляємось від теми, але все ж таки відповім: у Вашому випадку на 90% рій буде. Попробуйте залишити тільки один маточник, але переконайтеся що він "живий"
×