Jump to content
Форум на ТочкУ

Сергій-апі

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  859
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,372

2 Followers

Profile Information

 • Location
  Львівська область

General Information

 • Пасека в
  Львівська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  місцева

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. У мене до сусіда алкоголіка також дойшла цивілізація у вигляді газонокосарки електричної, купив в цьому році і в полудрємі від алкоголю косить цілими днями, косить все подвір'я, город, кропису за стайнею і.т.д. Ну і коли він пів дня ходить у себе по заду з косаркою (ширина покосу 25-30 см.) з рота запах перегару як з гуральні, від самого "пахне" як від старого цапа та й косарка гудить без перестанку, мої бджоли починають приводити його до пам'яті. То він тоді приходить до мене за лицьовою сіткою і не упускає можливості сказати, що у мене бджоли якісь агресивні стали. Кажу йому - покоси зранку коли льот не такий інтенсивний, відповідає - зранку трава мокра і газонокосарка забивається, кажу - а яка є потреба в косінні кропиви за стайнею газонокосаркою? відповідає - вигляд естетичний.
 2. Хотів би я побачити як виконавча служба буде пасіку забирати. Я б їм навіть допоміг, один корпус чи магазин поставив на пасажирське крісло біля водія...
 3. Сьогодні лиє 5-й день і по прогнозу по вівторок включно буде падати. Дівки висять на льотках, на рамках... я вже навіть маточне молочко перестав збирати, планував на цих вихідних другу викачку меду, а получився пшик... Добре хоч годувати не потрібно.
 4. Той, що запечатаний - не біда, гірше де не повні чарунки занесені і бджоли його не печатають.
 5. Цікаво, як би не була мічена, сказав би що поміняли, а так ...
 6. Двортерєр з бакфастовським корінням
 7. Дайте їм два рази протягом тижня по пів літри цукрового сиропу або сити і поставте бокове утеплення (або два бокових утеплення щоб рамки з бджілками були напроти льотка). Якщо є ще на пасіці сім'ї, дайте рою рамку печатного розплоду, бо толку з того роя на дві рамки з неплодкою буде небагато, принаймні в цьому році.
 8. На завтра на ранок прогнозують + 1 і пишуть що можливі заморозки у повітрі до -3, думаю може варто картоплю пригорнути землею, бо другого морозу може не пережити.
 9. Це тільки 4-ри сім'ї із десяти потягнули маточники, які знаходяться в апібудиночку (звідти пакети не продавались) на решту частині пасіки молоді матки обороти наберають.
 10. У мене часина пасіки вже два рази тягнули ройові маточники, потім самі згризали. Зараз йде дуже хороший взяток з глоду. Минулої суботи відкачав ріпак, вчора подивився, по магазину знову занесли.
×
×
 • Create New...