Jump to content

Сергій-апі

Активные Пoльзователи
 • Content count

  555
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,495

2 Followers

Profile Information

 • Location
  Львівська область

General Information

 • Пасека в
  Львівська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  місцева
 1. Я пишу про свій регіон
 2. І так зробить більшість, зараз в мене почнуть кидать тапками але пакети це не мед що його обов'язково треба продати, бо буде стояти мертвим грузом. Не проданий пакет все одно працює на тебе... і як правило принесе більший прибуток ніж коли проданий, правда потрібно попрацювати, але без цього нікуди, без роботи тільки в центрі зайнятості можна получити гроші.
 3. Істинна правда, весною більшість колег по району не продали пакети по ціні 800 грн. і ніхто не шкодував, 800 грн це дві трьохлітрові банки меду в роздріб.
 4. Розумні слова сказані. На західній більшість меду продається в роздріб, тому байки про дармові пакети по 500 - 600 грн. так і залишаться байками. Хіба якийсь пенсіонер купиться на ці копійки. На сьогодні мед в роздріб 150 - 160 за літр.
 5. Мед в пластиковой упаковке

  Судячи по кольору меду з акації, то я також можу такий ЗВАРИТИ і він не зацукриться.
 6. Мед в пластиковой упаковке

  "в бутылочке есть дозатор, вы не пачкаетесь, не нужно пользоваться ложкой. Взяли необходимое количество — и закрыли», Аж цікаво стало як через такий дозатор видавити закристалізований соняшниковий чи ріпаковий мед.
 7. Осінь-Зима 2019/20

  Те, що не чіпав вуликів з бджолами, питання часу... Пневматика Вам в допомогу. А розводити зеленого дятла для боротьби з шкідниками на сосні, все одно що боротися з колорацьким жуком шляхом відстрілу його з рогатки.
 8. Осінь-Зима 2019/20

  при черговому потеплінню до +, весною може не бути що об'єднувати
 9. Осінь-Зима 2019/20

  приблизно так в первом они под верхом, во втором по центру рамок, но пчелы всё равно как-то мало В такому випадку краще об'єднати.
 10. Осінь-Зима 2019/20

  Якщо в першій сім'ї 3 рамки (чотири вулички), то в другій сім'ї одна рамка (дві вулички) - я правильно зрозумів?
 11. Тара для меду

  Нехай перекупи з фіскачем чи краном приїзджають
 12. Тара для меду

  З такою оптовою ціною на мед, можна просто на городі викопувати ями 50/50 чи 80/80 см і зливати мед прямо туди, після кристалізації ці кубики здавати по 25 грн/гк.
 13. У нас сьогодні цікава (не стандартна) погода, термометр вже цілу добу показує -2, але мороз тільки в повітрі, вода не замерзає на дорозі та на поверхні грунту, синоптики пояснюють, що це через сильний вітер
×