Перейти к содержанию

povar2702

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  282
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

190

1 Подписчик

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Интересы
  радиотехника и технологии.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  г РОВНО
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

1 114 просмотра профиля
 1. В Украине продается опасный мед

  ну,зрозуміло же сказала,дорожче на мед не дадуть.Заказуха ,ще й зрозуміла кому вигідна,да ще й пестицидами.А цікаво скільки толкнули з такими..пестицидами..
 2. Как привлечь бродячий рой

  вперше чую що на сонці і сквозняку завелась міль.Якась міль у Вас особлива,мабудь силиний покруч пішов.
 3. Как привлечь бродячий рой

  Правильно,береженного і Бог береже.
 4. Как привлечь бродячий рой

  якщо ті всі рамки запакувати,там заведеться міль.Поблизу пасіки підкришники (дахи) відкриваю на 1 см для продуху,тудою же і шастають бджоли розвідниці,ставлю чорні рамки після відкачки меду,вони добре приваблюють розвідниць.Якось таки рамки стояли в мене під стіною у затінку під деревом.Два підряд рої увішли.Рамки з верху не заложую,щоб була вентиляція проти молі.Один бджоляр на йутубі робить настойку спирт+матки старі плодки+нстойка лемонграси.Побризгав в рамки даною настойкою вокруг пасіки,розвідниці поки шниряють по вуливам,запах віразу від лемонграси за 15 чутно,буду бачити що буде.
 5. Денис,посмотрите пожалуста в личку.Я понимаю что Вы заняты.
 6. А з чого з засухи,якраз на сімї,легкий наприск.Відразу дуже гарно стартанули,а поті....Дощ після снігу був,минає ,того року засуха була при бузині,цього ще раніше.Да й у Вас ні чим порадуватися мабуть,ТАК ЩО ХОРОШИЙ МЕД ЦЬОГО РОКУ БУДЕ УЖЕ В ХОРОШІЙ ЦІНІ,не скисне,я ніколи не спішу.Краще нехай відводки зідять.На базарі був мед у діда гречка,акація ,..140-150 гр літра,а так сказати ..свіжого.. розігритого,і ціна набагато дешевшого.Ну привикли же ми у чомусь собі відказувати,мед дорого,а а ломати зуби на 100-160 гр смоктунах з есенції це в межах правильного.Ну туту кожного своя і логика.
 7. Ожина

  ну,так пора ділитися земеля
 8. залишок 100-200 кг,сорту не знаю і не цікавило,тому що купляв у тих же пасічників.В 2016 році було більше вологи, а тому і виросла кінці якої сягали до 1.75 см,в 2017 році сягали десь 1.50 см ,так як були і ранні заморозки,та засухи.Після дощу дуже гарно обсідали бджоли,особливо коли підходити за 50-100 метрів ,коли запах різкий забивав в ніс.Після молотіння два рази овіяв на млинку,залишивши важчі насінини,пробираючи мусорину за одне,та очистив на каліброваному ситі 4.5 мм.У мене вже зійшла,а зараз саме сіяти.Пізніше закину фото насінняя.Ціну прошу 25 гр/кг.Щось не зрозуміло тел.0681469710.
 9. по материнкам він також із цього списку ,чи вибране буде підправляти на пункти обльоту?Лангеог Вангерооге?
 10. Как привлечь бродячий рой

  того року у мене під літньою кухнею під стіною стояли два корпуси з викаченими рамками,в повний плотняк рамок,де трішечки були і слабомедові.Це все перезимувало та при цвітінню яблонь чую щось гуде,заселили.Забрав у вулик з рамками,коли через тижнів два знову другий ту ди ж.Дуже добре особливо після відкачки старі,ще пахнить медом.Старі матки у спирту+лемонграса добре прокапати.також ідуть.
 11. У Рівному обговорили правила поведінки на ринку меду

  правильно сказано,тут у кожного є своя логика.Ось анекдод про логику,та їхнє баченя європейських цінностей...Якось іде директор по коридору,а за дверима Вовочкін стоїть.А директор до нього,чому ж ти стоїш,а Вовочкін каже,ну дивиться директоре яка ж тут логика,я пустив ..джима..,а вчителька вигнала мене з класу.,тільки вони в класі,а я за дверима.Ось тільки на це варто дивитися з тієї сторони хто ,що хоче сказати.
 12. правильно сказано,завісті в ..хороших..сусідів вистачає.Але буває по різному,бджола вона не дурна ж,буває що і пукане такогосусіда що ще б за язика...Якось раз одна моя сусідка в сільську раду що на калюжах сидять та пьють воду весною,ну таких людей і чіпають саме частіше...ПО БАГАТЬОМ ПРИЧИНАМ (не для діалогу).
 13. Розумово що круто,не дасть пропасти ні краплі нектару.Увесь збере у свою пасіку,стільки мати потрібно бути на висоті.Одним словом метр Українського бджільнитства.
 14. Кипрей, иван-чай

  так,я ще бузини підмішаю,трішки мяти,шипшини.....а куди там магазинним дорогим братися....іноді візьмеш для проби щоб перебити апетит ..цейлонський...і то на полову попадеш.А це просто гарне слово НАШ ЧАЙ,.Самий кращий це коли прямо біля пасіки на природі завариш води на дровцятах,да прямо за спиною зірвав отого свіжого жовтенького що ще недавно сиділа бджілка,та у кипячену воду.ТАК ЩЕ НАВІТЬ НЕ ВІДДИХАЛИ,НЕ ПИЛИ САМЕ ВИЩІ СВІТУ ОЛІГАРХИ як я.Ось це чай з Іван-чай (золотарник)
×