Перейти к содержанию

povar2702

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  339
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

235

1 Подписчик

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Ріівне
 • Интересы
  радиотехника и технологии.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  г РОВНО
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

1 243 просмотра профиля
 1. Экспортного рекорда не будет

  Ще на форумі ми всі..ДУЖЕ СИЛЬНО ГОЛОСУВАЛИ...про накладення вета на гербіциди по ввозу на УКРАЇНУ.Дуже гарно проголосували,із 400000 пасічників в Україні і не набрали і 25000.Це все нагадує фільм АРМАГЕДОН,ну ждімо.Як написано ..ДА ИЩУЩИЙ НАЙДЕТ.
 2. Экспортного рекорда не будет

  Медозбору цього року просто не сприяла погода.Да э фермери що стали набагато більше кропити,а чому,це просто щоб більше заробити та не використовувати людську працю краще скропити гербіцидами.Та й огородина цього року більш швидше чомусь попросту почала всихати.Я не здивуюся коли на слідующий рік у нас все ще більше почне всихати.Наскільки з кожним роком в Україні споживаються хімічні продукти все більше і більше,а ВОНО МУСИТЬ КУДИСЬ ДІВАТИСЯ, а куди,ми з часом самі зрозуміємо.Так що до порозуміння з ...КРОПАЧАМИ ГАДОСТІ....будемо готові на слідующій рік.У мене цього року на прилітних валялися 2-3 жмені бджіл серед літа,кропачі кропили серед білого Божого дня гречку,так що ..ЖДІМО УСІ ЯКІСНОГО ТА ВЕЛИКОГО МЕДОЗБОРУ НА СЛІДУЮЧІ РОКИ.Пора мабуть робити паспорт пасіки,та вступати в суперечки,а то закроплять з головою.Якось один дрібний фермер розказав як його вчили кропити крупні фермери гречку до молотіння 5 днів раундапом,а потім все всихає намомент молотіння.А куди ж дінеться раундап,розумово що у насіння гречки.Ще у зернових є шкарлупа....Ми занадто розігналися з хімією,а це тільки початок АЖ 40 % ВПАВ МЕД.
 3. Інгрід Шмаранц та Івана Михайловича,та Віктора я знаю.А ось з ліва на право я попрошу Вас з іншими познайомитися,так сказати в ..очі погляну.. ,якщо Вам не в тяготу.Не маю я змоги поїхати на зібрання форумчан.
 4. может поделитесь как, уважаемый,а то все в обок,да в обок?
 5. Коли я купляю матку,а я їх купив не одну.Мені в голову не лізе суть надзвичайності,бо про надзвичайні я вже подумав коли прийняв рішення про купівлю....А коли підсажую я геть не думаю тимбільше по якісь суті технічні ,матеріальні та всякі ..надзвичайні...Для мене головне першочергові правила її правильно підселити,і я не думаю про..якісь суті надзвичайності....я суті надзвичайності буду бачити по її цього року,або на той рік по її дочкам.Для мене такого не існує,якщо мені щось подобається,я вкладую в ту матку ..душу...Для мене не має ..надвичайності якрїсь...щоб вона загинула,..як без якоїсь суті...для мене не зрозумілої.З повагою до Вас,та найкращих побажань.
 6. ну що,потрібно всім подякувати підписчикам за плідну роботу для нашого..благодатного..бджільницства,а особливо тим людям яким не байдуже настояще бджільницство.Коли дивишся відео,слухаєш діалоги таких людей котрі народилися долею займатися бджільницством.Ніхто так не зможе розкати як ті люди котрим не байдуже бджільницство,котрі не придавлять бджілку,уважно та охайно відносяться до затраченої ..однієї гривні..котрі ніколи не сплутають бізнес з бджільницством.Адже бджола від Бога,а настоящі пасічники її оцінять.
 7. А у Вас своя логика,на те вона і своя...Не можу переварити Ваші слова,у Вас що євро багато,щоб ..нічого дадзвичайного у ній не бачити...А то купимо 1 матку і носимося з нею як з писаною торбою.
 8. Сайт працює,але по часу ..кірдик... 21 000 думає як мед реалізувати.
 9. я две недели заглядываю каждый день,(за настроением пчел нет ли злодейки,подкормка для настроения пчел,иные методы,но вечерком в даное время) а когда уж под изолятором на соте я нигде не ежжу от них,и тем более на всех рамках пока не смениться пчела ,в души техкает все же год ждеш и деньга не малая.А Вы на недельку,две....
 10. Инвертированный сироп

  якщо правильно приготувати,розумово що інвертирований сіроп свій краще.Якщо там дається не меньше 5 літр меду.Отого відкаченого останнього що чім тільки не занесли,перемішали,та нехай проходить інвертацію.
 11. Золотарник

  так,нехай їдуть на Рівненщину та Хмельничину....тільки багаато товарняків беруть з собою.Але зараз та під кінець серпня як рзквітає у нас попід лісом,це настояща краса.Усе жовте щось як мимоза,а чай відразу же на природі прикочуванні який хвайний,а ще Івану-чаю добавити...Я не один раз думаю--НЕХАЙ ПОЗАВІДУЮТЬ МЕНІ ОЛІГАРХИ,ТА ВСЯКІ ДЕПУТАТИ--І дешево,та ..благодатно..
 12. Подсолнух

  Все сказано правильно,потому как в прошлом году заглянул в корпус полный,а в этом году по рамке стегаеш с каждой семьи,да и ночи прохладные,так что ..медок будет медком..
 13. Подсолнух

  драбину потрібно вже готувати,бо через місяць ще виросте трохи.
×