Jump to content

povar2702

Активные Пoльзователи
 • Content count

  343
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

236

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Ріівне
 • Interests
  радиотехника и технологии.

General Information

 • Пасека в
  г РОВНО
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  карпатка

Recent Profile Visitors

1,453 profile views
 1. У мене на рівненщині приїдете попробуєте різнотравя,на вкуси я не буду спорити з кожним,але як для мене та інших клієнтів ,яким я наполягаю на різнотравї....як для мене кращого не існує,за усіх яких тільки є на світі,хоть якийсь австралійський чи американський медозбір,чи навіть російську тайгу. Та ще під кипятку до, іван чая,або золотарника на природі)!
 2. нехай навіть так назвати,але для ..президента був би не вагомий вклад...йому зараз потрібно щось ..жирніше..для виборів,а що тут ..петиція..тут бджоли труяться,а кудиж ж тут людям.Але буде Божа воля що люди і до цієї ..трійки..адаптуються як короладські жуки також.Трохи з такого життя виїдуть...так що тут вже потрібно ...РОЗБЕРАТИСЯ І ПОЖИЛИМ В ТЕЛЕФОННИХ ГАДЖЕТАХ...молоді просто ..валять..з України.Потрібно більш любові одне до одного,щоб поважали одне одного,а то рзсварили що вже ніщо нікому не птрібно.Так я і кажу що є багато таких ..кропачів арендаторів...що ім тьма очі закрила,а чому,тому що завдяки кроплінню хочуть багато грошей заробити,тільки ж якою ціною це обійдеться для бджіл,та й для нас.Я про себе скажу,прикупмв цбого року до 50 сімей,думав хотяби на зиму нанесуть,та підуть сильні.Але серед білого дня бачу кроплять гречку,пізніше через місяцб соняшник кроплять....Так і зрозумів що мало буде толку,тому після соняшника на приліткових місцях валялися вже померші бджоли.А на осінь пізню деякі сімї коли вже кропіння пройшло розпочали тільки розвиватися,а деякі прийшлося обєднати 2-3 сімї.Так що КОЛИ ГРІМ БАХНЕ ми без всяких телефонних гаджетів,поліфонії так ..почнемо думати про себе..що аж дим курити буде..десь...А саме потрібно вже робити паспорт пасіки,а там або діалоги з ..кропачами..або суди.
 3. Зато у нас будуть ще більше брати,якісь сьогодні фермери вже такі жадні,ну хочуть більше землі обробити,так ..гліфосат..буде на ..переше блюдо-і на третє...якщо вже щоб поспіло то до молотіння все разом покропити,дожилися.Але вже це прокляте кропіння протівно дивитися,скоро будемо гліфосат жерти,як ті короладські жуки,і війни не потрібно з нами,просто збільшити ввіз гліфосатів в УКРАЇНУ.В Німці не Українці на..жаль..Ми же усі ..дружньо..проголосували за вето президента,на ввіз в УКРАЇНУ.
 4. І що,беруть?А то в нас якогось за 80 гр літр як напруть,то не можливо свого продати.Але іноді між людьми чути...ХТО ЧАСТО ЇСТЬ МЕД,той починає розрізняти смак МЕДУ...!!!
 5. Экспортного рекорда не будет

  Ще на форумі ми всі..ДУЖЕ СИЛЬНО ГОЛОСУВАЛИ...про накладення вета на гербіциди по ввозу на УКРАЇНУ.Дуже гарно проголосували,із 400000 пасічників в Україні і не набрали і 25000.Це все нагадує фільм АРМАГЕДОН,ну ждімо.Як написано ..ДА ИЩУЩИЙ НАЙДЕТ.
 6. Экспортного рекорда не будет

  Медозбору цього року просто не сприяла погода.Да э фермери що стали набагато більше кропити,а чому,це просто щоб більше заробити та не використовувати людську працю краще скропити гербіцидами.Та й огородина цього року більш швидше чомусь попросту почала всихати.Я не здивуюся коли на слідующий рік у нас все ще більше почне всихати.Наскільки з кожним роком в Україні споживаються хімічні продукти все більше і більше,а ВОНО МУСИТЬ КУДИСЬ ДІВАТИСЯ, а куди,ми з часом самі зрозуміємо.Так що до порозуміння з ...КРОПАЧАМИ ГАДОСТІ....будемо готові на слідующій рік.У мене цього року на прилітних валялися 2-3 жмені бджіл серед літа,кропачі кропили серед білого Божого дня гречку,так що ..ЖДІМО УСІ ЯКІСНОГО ТА ВЕЛИКОГО МЕДОЗБОРУ НА СЛІДУЮЧІ РОКИ.Пора мабуть робити паспорт пасіки,та вступати в суперечки,а то закроплять з головою.Якось один дрібний фермер розказав як його вчили кропити крупні фермери гречку до молотіння 5 днів раундапом,а потім все всихає намомент молотіння.А куди ж дінеться раундап,розумово що у насіння гречки.Ще у зернових є шкарлупа....Ми занадто розігналися з хімією,а це тільки початок АЖ 40 % ВПАВ МЕД.
 7. Інгрід Шмаранц та Івана Михайловича,та Віктора я знаю.А ось з ліва на право я попрошу Вас з іншими познайомитися,так сказати в ..очі погляну.. ,якщо Вам не в тяготу.Не маю я змоги поїхати на зібрання форумчан.
 8. может поделитесь как, уважаемый,а то все в обок,да в обок?
 9. Коли я купляю матку,а я їх купив не одну.Мені в голову не лізе суть надзвичайності,бо про надзвичайні я вже подумав коли прийняв рішення про купівлю....А коли підсажую я геть не думаю тимбільше по якісь суті технічні ,матеріальні та всякі ..надзвичайні...Для мене головне першочергові правила її правильно підселити,і я не думаю про..якісь суті надзвичайності....я суті надзвичайності буду бачити по її цього року,або на той рік по її дочкам.Для мене такого не існує,якщо мені щось подобається,я вкладую в ту матку ..душу...Для мене не має ..надвичайності якрїсь...щоб вона загинула,..як без якоїсь суті...для мене не зрозумілої.З повагою до Вас,та найкращих побажань.
 10. ну що,потрібно всім подякувати підписчикам за плідну роботу для нашого..благодатного..бджільницства,а особливо тим людям яким не байдуже настояще бджільницство.Коли дивишся відео,слухаєш діалоги таких людей котрі народилися долею займатися бджільницством.Ніхто так не зможе розкати як ті люди котрим не байдуже бджільницство,котрі не придавлять бджілку,уважно та охайно відносяться до затраченої ..однієї гривні..котрі ніколи не сплутають бізнес з бджільницством.Адже бджола від Бога,а настоящі пасічники її оцінять.
 11. А у Вас своя логика,на те вона і своя...Не можу переварити Ваші слова,у Вас що євро багато,щоб ..нічого дадзвичайного у ній не бачити...А то купимо 1 матку і носимося з нею як з писаною торбою.
 12. Сайт працює,але по часу ..кірдик... 21 000 думає як мед реалізувати.
 13. я две недели заглядываю каждый день,(за настроением пчел нет ли злодейки,подкормка для настроения пчел,иные методы,но вечерком в даное время) а когда уж под изолятором на соте я нигде не ежжу от них,и тем более на всех рамках пока не смениться пчела ,в души техкает все же год ждеш и деньга не малая.А Вы на недельку,две....
 14. Инвертированный сироп

  якщо правильно приготувати,розумово що інвертирований сіроп свій краще.Якщо там дається не меньше 5 літр меду.Отого відкаченого останнього що чім тільки не занесли,перемішали,та нехай проходить інвертацію.
×