Перейти к содержанию

povar2702

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  332
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

230

1 Подписчик

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Интересы
  радиотехника и технологии.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  г РОВНО
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

1 186 просмотров профиля
 1. Сайт працює,але по часу ..кірдик... 21 000 думає як мед реалізувати.
 2. я две недели заглядываю каждый день,(за настроением пчел нет ли злодейки,подкормка для настроения пчел,иные методы,но вечерком в даное время) а когда уж под изолятором на соте я нигде не ежжу от них,и тем более на всех рамках пока не смениться пчела ,в души техкает все же год ждеш и деньга не малая.А Вы на недельку,две....
 3. Инвертированный сироп

  якщо правильно приготувати,розумово що інвертирований сіроп свій краще.Якщо там дається не меньше 5 літр меду.Отого відкаченого останнього що чім тільки не занесли,перемішали,та нехай проходить інвертацію.
 4. Золотарник

  так,нехай їдуть на Рівненщину та Хмельничину....тільки багаато товарняків беруть з собою.Але зараз та під кінець серпня як рзквітає у нас попід лісом,це настояща краса.Усе жовте щось як мимоза,а чай відразу же на природі прикочуванні який хвайний,а ще Івану-чаю добавити...Я не один раз думаю--НЕХАЙ ПОЗАВІДУЮТЬ МЕНІ ОЛІГАРХИ,ТА ВСЯКІ ДЕПУТАТИ--І дешево,та ..благодатно..
 5. Подсолнух

  Все сказано правильно,потому как в прошлом году заглянул в корпус полный,а в этом году по рамке стегаеш с каждой семьи,да и ночи прохладные,так что ..медок будет медком..
 6. Подсолнух

  драбину потрібно вже готувати,бо через місяць ще виросте трохи.
 7. Подсолнух

  И это было везде,а інакше кажучи як холодить так холодить,а як жарить так жарить,а парноти (варки і не було,парникового) всюди.Так що ще отруєння...то меду цього року і європа чи наїстя як того року. медком пахне.-Ляпота то какая-як говорив Грозний.
 8. Подсолнух

  У нас в Рівному зі сходу привезли за 89 гр л.На Волині побалакували що мед 190 гр л.Меду цього року не буде стільки як того..два рази...Так що ще соняшник піде по 51 гр кг.
 9. ОСЬ ЦЯ ВСЯ ПИСАНИНА НІЧОГО ВІДРАЗУ НЕ ДАСТЬ ГЕТЬ НІЧОГО,НАВІТЬ НЕ ВІРЮ.Коли хтось зажирається,уже по проханню тяжко перевести ..на дієту...Потрібні більш рішучі кординаційні рішення,потрібно співпряця між спілками обласних....Та чим швидше ,тим краще для нас самих,не тільки для бджіл.Це все напоминає...армагедон...Ви ж представляєте скільки в одному селі є ..кропачів..а скільки їх же травить воздух самі ж собі.Тут і війни не треба,дадуть хімії та потравлять сами ж себе,ТА СВОЇХ ДІТЕЙ,а потім будуть думати що пасічники від них щось хочуть.В НАС НА УКРАЇНІ ВЖЕ НІХТО НЕ КОНТРОЛЮЄ НІ ОДИН ОРГАН ЩО ДАЮТЬ У ПОМІДОРИ ОГІРКИ ЗЕРНОВІ,,,,,ВСЕ НА ХІМІЇ.Така країна з такими землями,да так з цих земель все видушити що не кажучи що повтікали на заробітки не буде молодого покоління в Україні .....А бджолу ми на жевемо,тільки не всі цього форуму навіть не хочуть зерегеструватися ..про заборону пестецидів...Які ж ми всі по своєму різні.Зараз у багатьох тільки як ..скосити побільше грошей....а як воно буде,покаже завтра.
 10. коли грім бабахне,......
 11. Охотно понимаю,а более сказать я преклоняюся Вашему молодому уму столько тянуть идей,своей работы в пасеке....улей,маток,да еще литературы.Ну,у Вас мозг в хорошем смысле,как для людей.Пусть Бог Вам сопутствует Вашем целестремлению бизнеса ...как хорошего наследника идей вашего отца.А насчет трех ..связных..да уж очень даже хорошо.Онихорошо ведуть диалог.
 12. Як не секрет,ціна мінімальна оптова...а доставка?
×