Перейти к содержанию

Shveik

Пользователи
 • Публикаций

  76
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

135

Profile Information

 • Место расположения
  смт Велика Михайлівка

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Одеська обл.
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  дворняги

Посетители профиля

181 просмотр профиля
 1. Хоспаді, це треба було то ввсьо прочитати ще. Дайте цій людині льготу на газ, чи що там дають за врєдность?
 2. То має бути зростання гречки у ціні? Ох, може знову поля гречкою сіяти почнуть...
 3. По пакетам ціну розставить ринок, пакетчики не зможуть домовитися про ціну так само як пасчніки не домовляться про ціну на мед. А пакети в нас поки ще не імпортуються
 4. може не клліматичних, а з ким граничите? в білорусів та поляків мед дорожчий, з ким граничить Сх та Пд, море та даунбасс? У нас літра соняху на базарі 80 грн стояла тиждень тому, чи беруть не питав.
 5. Весною виводив перший раз маток, так два відводки з молодими зтрутовіли. Не міг зрозуміти що відбувається - первірив є суцільний засів яєць, через декілька тижнів думаю розширяти... а там таке решето, що скорочувати треба. Добавив печатки з донорів, знову засів, і потім знову решето. Тож може то було якраз близькородичеве схрещення, не знав такої залежності. Тож виходить, що замовляти краще лише ШО маток, а неплідок з іншої пасіки. Дякую за книгу, треба ще дочитати
 6. Так, аборт куди природніша річ, справді.
 7. Я профан, тож вибачте що не так напишу. Думаю замовити декілька ШО та з десяток неплідок для трутневого фону. Чи є різниця які лінії між собою схрещувати? Чи брати просто декілька різних трутневих ліній? Ще питання не по темі: скільки метрів лісу портібно для умовно-ізольованого обльоту?Ткніть в тему хто знає. Дякую.
 8. В Німеччині заборонять гліфосат

  Навіщо? Чи ви все знаєте?
 9. В Німеччині заборонять гліфосат

  Вибачте за флуд, але "не знали/не змогли/не вірили", це все і є прояви активності
 10. В Німеччині заборонять гліфосат

  Яке вето? Була проста петиція. Просто він був би змушений на неї прореагувати, і можливо щось пообіцяти, а нам що мало що хто обіцяв? Петиція була індикатором активності, висновок - не дуже активні, прав не відстоять.
 11. якщо не користувалися, то звідки Лежаки є, так, а ось корпусних нема пропозицій(мені не попадалися)
 12. Я з вами в різних "вагових" пасічних категоріях, тож і говоримо про різне. У вас давно вже все є, від транспорта до інструмента. Але якщо вироби на власній столярці дешевші на 50%, тоді дійсно вигідніше купувати обладнання та ліс, для створення пасіки, ніж купувати готове. Дякую.
 13. мав на увазі не великі відстані, у межах району, на рапс, на сонях. Думаю черги б великої не було, знайшлася б місцева агрофірма зацікавлена в перевізницьких послугах обєднанню пасічників, скажемо 20 сімейних пасік до 200 вуликів кожен+корпуси з сушниною, трактори з причіпами для них не проблема, але правда не знаю за скільки б вони їх перевезлиСкільки на один причіп стає вуликів на 10-12 рамок? Але тут можливо лот в 20 пасік і завеликий потрібно оптимальне відношення кількості пасік до загальної вартості-прибутку який отримає фермер. а скільки діб це займає? 1 чи кілька? тут мав на увазі найманих робітників, а не техніку. Краще мати справу з перевіреними та квалікованими помічниками, а їм в свою чергу є сенс працювати конвеєром у пасічників по 1-2-3 дні на кожного, тут може бути й черга. А якщо замовлення буде біля 50 тисяч рамок?
 14. Думаю є два шляхи : 1. Промислові пасіки, які призведуть до падіння ціни в подальшому, виб'ють сімейні пасіки з ринку, інвестори у нас відомо хто, буде лоббі в уряді-парламенті, приймуть потрібні закони, дадуть дотації. 2. Сімейні пасіки, повинні всі стати кочовими. Для зменшення витрат на кочівлю(закупка авто, причепів, погрузка-розгрузка) портібно створювати кооперативи. Кооперативи (спілки пасічників) мають виставляти тендери по осблуговуванню кочівлі, можливо допомоги при викачці, оптові закупівлі рамок, вощини і тому подібне. У нас пасічники так враження, що "сам п'ю, сам гуляю, сам стелю і сам лягаю", все роблять самотужки - купують станки, сушать ліс, роблять вулики, навіть вощину деякі, виводять маток. Хоча столярні роботи визвані зимовою паузою, звичайно. Хтось рахував скільки він заробляє заощаджуючи на столярних роботах? Це ж також рентабільність пасіки, може рентабільність пасіки вигідніше рахувати від весняного обльоту до останнього осіннього? Можливо зимою вигідніше чимось іншим займатись, ніж закуповувати станки та розпилювати ліс? Поділіться будь-ласка.
 15. Ви ще б згадали часи Київської Русі, чи ще раніше, коли за закурену чужу борть присуджували смертну кару(потрав би на полях зараз не було), тоді мед експортувався в Візантію по такій ціні, що й за сезон би вистачило. Бджільництво стара технологія+більш-менш комфортна(винаходження вулика та рамок)+багато інформації по кліку мишки(не потрібно мати знання від діда-прадіда, а чужий дід пасічник нічого тобі не скаже, та й не було такоої кількості бджолосімей)+пішов експорт(багато нових пасічників)==така ціна яка є(реально багато пропозиції і не лише в Україні, це ж по всьому світі так)
×