Jump to content

слава 1987

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  286
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

602

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Харківська область

General Information

 • Пасека в
  Балаклійський район
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак, 12 рам дадан
 • Порода пчел
  звичайні смугасті, карпатка, карніка, бакфаст

Recent Profile Visitors

1,143 profile views
 1. Ставки робити не буду, але станом на сьогодні (аналізуючи кінець літа осінь і морозне сьогодні )дуже подобається поведінка ф0 і ф1 10×10GBI 194×319 vyp Ф1 ? КАА Враховуючи дані спостереження з врахуванням весни на 2021 планую роботу для себе (прививки ) від цих ф0 та замовлення ф1 у КАА (ціна кусається, але коли хочеться хуже чим болить )
 2. Хлопці не бийте не винен я. Жарти-жартами, а градусник висить в затишку першого поверху на вікні. Тож можливу погрішність заперечувати не буду. Колись виїхав на зимові рибалки в харкові показували-6 приїхали на водойму за 20 км а там -14. Тож ХЗ
 3. Харків, на градуснику -13 здається холодно. Під ногами скрипть сніжок. Нахлинули спогади дитинства: під ногами скрип снігу, в хаті в печі тріщать дрова, розмальовані морозом вікна. ( ЕХ... СНІГ БУВ БІЛІШИЙ, ДЕРЕВА І МОРОЗИ БІЛЬШІ .С)
 4. Перший "гуманіст" пішов. А скільки ще таких буде. "Мед є, але ж вони не перейдуть" переклад цитати із відео- і на кой лят тоді вони треба у гнізді якщо толку від них нуль ? Або кормити або збирати гнізда іншого не дано, але робити то треба в кінці літа- початок осені. .
 5. Маю від Віталія іо шку 19 року скленар на пернер. Якщо коротко Ф0, медиста, восковита, смирна, усидчива, сила вище середньої, ройовий настрій не помічено, слабо прополюсує. ( працювала без обмеження в повноцінний сімї) Із мінусів довго сіяла довелось на початку листопада висмикувати рамку із середини гнізда. Ф1 - всі сімї рівні (дуже зручно працювати, не потребують індивідуальної роботи) один в один мама за виключенням: Засів виключили з припиненням приносу пилку - початок жовтня сила сімей вище , сильніше прополюсують, більше дали товарної продукці
 6. матки всієї тестових групи карпаток виводились від Матки із сім'ї 1 що згадується в посту від 29.05.2019
 7. в моїх умовах Харківська обл. Цього року обліт був 01.03. Пилок несли з обльоту, але по чайній ложці.Перший серйозний принос пилку - верболоз пішов в 20-х числах березня. Перші маточники помітив в середині травня. Розрахувавши ваші і свої строки виходить+- 75 днів потрібно сімї до досягнення піку розвитку (розмноження). Що в Ваших, що в моїх умовах строк приблизно рівний, а дати різняться в силу географії та кліматичних умов. Враховуючи викладене приходжу до висновку, що Пан Сергій має абсолютну рацію: Поскриптум.на пасіці поки маю і Карпатку, і Баків, і Карніку. В ре
 8. Я соромлюсь запитати: - яка сила сімї на момент виходу рою. - коли у вас був обліт і повноцінний принос пилку. - у Ваших умовах є взято для реалізації потенціалу раннього старту ф сили сім'ї
 9. Коли бачу такі ролики переконуюсь, що поосенні прийняв правельне рішення обєднавши всіх слабаків. І не піддався спокусі запустити в самостійний польот.
 10. Юрій Петрович, питання звісно було не до мене, але оскільки я декількома постами вище стверджував, що в літературі міститься підтвердження. Дозволив собі виставити скріншот. Ваше відео перегляну із задоволенням.
 11. Я б за канаді посміявся, але совість не дозволяє. В першу самостійну зиму довелось і мені в кінці лютого млинець меду в одну сімейку кинути. То був Мій перший досвід роботи з баками сім'я сильна та ще й виявляється ужимається капітально. А я меду залишив, як карпатці на зиму. Хто тримав одну і другу той зрозуміє мою помилку.
 12. Цьому б діячу толкового діда в наставники. Щоб разок шморгонув по вуху. Із словами: Не муч Божу комаху, дись і розому набрався б. Чесно кажучи навіть цікаво буде глянути чи дотягне до весни щось із його сімей. Якщо таки щось виживе - можна сміливо їхати купувати на плем'я. Такий тест не кожна витримає.
×
×
 • Create New...