Jump to content
Форум на ТочкУ

слава 1987

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

438

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Харківська область

General Information

 • Пасека в
  Балаклійський район
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак, 12 рам дадан
 • Порода пчел
  звичайні смугасті, карпатка, карніка, бакфаст

Recent Profile Visitors

832 profile views
 1. Наслідки весни сьогодні аукнулись матка 2020 року зтрутовіла. Три рамки горбатого розалоду.
 2. Я перепрошую, але складається враження, що у Вас на меті набити пену кількість постів чи відгуків. Ви маєте бджіл? Якщо так - спробуйте по такій схемі накидати магазинів. І побачите, що з того вийде. Як виявилось - перерозширене гніздо навіть у літню пору може аукнутись
 3. 27.07.2020 Продовження попередніх постів Карпатка (дві рекордистки саме карпатки) виводив сам від матки, що приїхала з пакетом з Карпат у 2018 було в тестовий групі 6 сімей залишилось 2 повноцінні і 4 поділив на півльоту (бо ставали на крило, а взятку в цьому році не було) Саме ці 2 сім'ї, що вдалось вберегти від ройки в рекордистках відбудовано в перерахунок по 20 рам дадан на сьогодні 3 корпуса: корпус гніздовий і 2 меду у поділених не все так весело але + сім'я. І корпус -півтора меду на відводок і сімю Роблю для себе висновок по карпатці: + бджоли весною багато - роби Відводки бо полетять, на головний обєднуй будеш з медом - для відводку потрібна тара , суш, додатково вивод маток - матеріал не однорідний в кого брати маток? . Відводків треба робити два, якщо нема роботи- швидко ростуть і знову на крило. - Сім'ї відрізняються з кожною робота індивідуальна. Забирають багато часу. Карніка З неба зірок не хватають матки і сім'ї одинакові зручно працювати по корпусу принесли відбудовано 12 -14 рам на сьогодні 2 корпуси + магазин в гніздо кидав вощину бо на соняху підливають Вивод- зручна бджола, але як буде з ройкою на дворічних матка -гляну на наступний рік. Є інформаці що не все так райдужно. В принципі на 2021 залишається в роботі Баки рекордистка одна ф2 тихозмінна Від 2 матководів матеріалом задоволений їх озвучу( Котелевський і Ізмайлов) мед носять класно, але соти будують туго відстроєно тіж 12-14 рам, але відстройка основна відбувалась на соняху до обільного взятку тягли вощину вяло.так як пасіка молода - із сушкою проблеми булаб суш ... І ще по дві матки від двох матководів не витримали конкуренції Ті що слабо росли 2 штуки продав сім'ями людині - сказав що така бджоли саме для нього, телефонув щоб дізнатись як справи сказав на соняху поміняли маток в тиху 20 рам лежак 4 рам розплоду все інше мед - ХЗ я цю бджолу не зрозумів (На кожен товар свій покупець) Ще дві сім'ї вибракував почали давати перцю. Хоча на початку сезону було все добре. В одній точно поміняли матку. В другій не пойму мітки що були поставлені матководом стерлись одна із цих двох рекордистка ф2 По банкам проблема вгадати в кого брати, рулетка. Залишаю в роботу на 2021 меду взяли більше за карніку бистріше печатать, але рік не стандартний ранніх медоносів не було. ПО результату зими 2021 залишатися буде 1 порода або поділю на 2 точки якщо добре відзимують. Карпатка іде на виховалку так, як добре росте весною. Місцеву на виховалку більше не братиму.
 4. Дякую, Спробуєм підгодувати хоча рамка медово-пергова стоїть. В сімю для підсадки взяв із іншого відділення від гріха подалі.
 5. Хлопці виручайте порадою , щось у мене з крайньою закладкою в 2020 усе не слава Богу. То у виховалці трутовки обявились (ще той гемор), матки облетілись( 10 діб тому бачив айця) в одному із нуків прийшов забрати маточку- яйця є а лічинок нема - вперше таке бачу. Нук нормальної сили 2 дадан.повна рамка засіву а лічинок нема в чому причина хз
 6. 160 літра різнотравя-липа, 150 різнотравя-липа-сонях 120 сонях. Першу позицію залишилось трохи для своїх Друга позиція іде але без ажіотажу Третя позиція Сонях - тяжко Питають щоб зимою не гуск а в мене такого в цьому році нема. В кого є акація візьму 10 літрів по сходній ціні для контрасту ціни може сонях краще піде.
 7. Автору теми висловлюю вдячність за якісну роботу. Маточка скленар на пернер 2019 року не перевірена 639 2020 рік відпрацювали в повноцінній сім'ї, розплід щільний без пропусків, усидчівість, миролюбність, медопродуктивність на висоті. Характеристики передає добре. Результатом задоволений. При вдалій інсемінації сім'я з іо працює не гірше за природний обліт.
 8. Перша мабуть і остання качка сьогодні (сади -морози, окація -сльози по вершках, липа- три каплі бо згоріла) качаю різнотравя+ cонях (все що в першому корпусі то їх) - сьогодні забрав в іо 7р печатних і 5 повномедних залишив бо печатка менше половини ф1 забрав 9- 10 і 3 -2 залишав щоб допечатали Вулики 2 корпуса дадан 12р + піврамка., в розрив кинув магазин - вощину відтягти поки підливають по вазі чи літерах не скажу облік в журналі в рамках. Чесно кажучи серед карніки рекордисток не було. Дві Рекодистки на пасіці ф1 карпатка (АЛЕ З НЕЮ Є СВОЯ БІДА хто працював з карпаткою мене зрозуміє)і тихозмінна ф2 бак. Зате у карніки всі сім'ї рівні як одна, працювати зручно. Дві сім'ї глянув і проводь відповідну операцію Іо брав у Ліпатова.
 9. Сьогодні відбирав мед у сімейки іо скленар на пернер, Оцінка5 по 5 бальній шкалі Соти будує з весни, розвиток добрий тримає силу сімї, гніздо компактне, усидчива на соті, миролюбна. Ф1 від цієї іо Сила сім'ї білеше( зпишев що мама все таки іо) По меду не гірше мами Дві відмінності: ф1 бистріше печає мед у іо чомусь мед досі не печатаний Бджоли у ф1 чомусь вийшли як одна з рижим тергітом. Єдине що на перші дні коли почав лити соняшник довелось в гніздо кинути 4 вощини бо залились в перші ж дні, що іо що ф1, пробував кидати суш матка не встига засівати заливають Цілком враження позитивні. У іо бачив у травні маточники. Сподіваюсь то були тихозмінні а не ройові.
 10. Маток завозних не бачив, бо не показували, чесно воно мені і не треба . Поглянувши в журнал роботи із сім'ями та результат роботи сімей з матками 18 і 19 років від КАА просто поїхав і взяв ще неплодок хоча по ціні можна було брати плідну карпатку. Не знаю хто у матеріала мама, папа. але матеріал достойний
 11. Цього року брав 9 шт. З моменту відправки до моменту підсазки минуло три доби. З 9 засіяло 3 інші не повернулись з обльоту. Прийняв рішення неплідок якщо і брати то тільки десь поруч.
 12. В минулому році брав у Броніславовича з умовно ізольованого б7 на 20 -матка рижа з чорним кончиком, -бджола однорідна 2-3 рижих тергіта, -миролюбність задовільно, перед дощем коли лізеш в гніздо вимагають поваги до себе чи пару клубів диму. Розвиток сімї помірно наростаючий зараз на 24 рамки бджоли гніздо тримає, по рамках не скаче Зимовка на вулиці, відводок в зиму на 7 з зими на 7, споживання кормів економне, але більше за карпатку та карніку цілком оцінка за зимовку -відмінно. Медопроуктивність- в минулому році на зиму корма заготовили, станом на сьогодні мед є, але забрати нічого. Порівнюючи з наявним матеріалом баки від Ізмайлова і Котелевського показали себе найкраще. Від цієї маточки з умовно ізольованого вивів дочок, доці однакові, але темніші за маму, потихеньку нарощують силу, що покажуть на соняху гляну. Про дочок щось конкретне зможу сказати тільки восени чи наступною весною, по результату зимовки Маткою задоволений. В цьому році також замовив у Ізмайлова із умовно ізольованого. Завтра буду підсаджувати
 13. За першу частину посту щиро дякую. Щодо -спеців по іо. поки з отриманих маток іо маю претензію тільки до однієї, по якості засіву. Щодо якості потомства скажу восени та весною наступного року.
 14. не знаю носять чи не носять але при виховалці з маткою через ганеманку - маточники у відділенні де вихоуються лічинки деколи зявляються де їх впринципі бути не могло.
×
×
 • Create New...