Перейти к содержанию

слава 1987

Пользователи
 • Публикаций

  25
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

26

Profile Information

 • Место расположения
  харкывська обл

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Балаклыйський район
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  1-2
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  звичайні смугасті
 1. Виноград

  якщо вирішили прививати раджу перегляну відео хасмуддінова
 2. Виноград

  щодо корневласного та підщепленого - Одеська область рахується зараженою філоксерою тому корневласі насадження можуть сильно страждати (підщепа має бути із філоксеростійкого, на крайній випадок толерантного підвою ) хоча існують корневласні насадження які родять і на власному корінні, також роль грає грунт на якому вирощуєте, в літературі пишуть, що філоксера погано переносить піщані груни.(нащастя з цього питання маю виключно теоритичні знання, в моєму регіоні для неї холоднувато тому мій виноградник закладено корневласними, хоча періодично зявляються сигнали про її появу на місцевих ділянках - вірогідніше за все заносять із посадочним матеіалом) щодо середньорослого - в моїх умовах на 1 кущ вистачає шпалари 2.2 висотою і 3 довжини з куща на 3 рік отримую 12-17 кг щодо арки радив би на таку арку мінімум 2 кущі з яких один кущ формував на горизонтальну частину інший кущ на вертикальну, щоб зменшити вплив полярності (коли верхні пагони ростуть сильніше а нижні слабіше.) прививка - з власного досвіду найгірше вдається чорним в чорне, найпростіше вдається прививка чорним в зелене , та зеленим в зелене в рощеп (спосіб виконання на наявному кущі вибираєте потужний зеленй пагін, щоб підходив по діаметру привоя, видаляєте бруньки можно сковирнуи ногтем, за 3-4 листком зрізаєте пагін ,якщо нема привиочного ножа канцелярський також підійде, робите розщеп, з деревяного чубака зрізаєте відрізок 5-8 см лози з почкою, заточуєте клином, вставляєте в розкол, рівняєте хочаб по одній стороні, обмотуєте полоскою плівки, герметично щоб не проступала пасока і маєте на одному кущі декілька сортів. для обмотки використував нарізані ПЕТ пакети - незручно, найбільш зручний варіант стрейч плівка, харчова, відрізаєте частину рулона 2-2,5 см шириною і ним обмотуєте. прививка краще приживається на кущі, якщо зменшити наванаження - зменити кількість лоз. раджу переглянути відео
 3. Виноград

  для зберігання лози до весни: вимочив сутки у воді повністю зануривши і прикопав у пісок в підвалі до весни(підходить для невеликої партії) весною порізав на чубуки по 3 почки, вимочив у воді на 10 л води столову ложку меду і на пророщування
 4. Виноград

  Кишмиш - в позначеннях к-ш, я б спробував під поставлену задачу Юпітер http://vine.com.ua/sorta/bessemyannye/yupiter.html
 5. Виноград

  Доброго, дня панове, закінчується виноградний сезон 2018, тижні через 3-4 можливо трошки пізніше буду обрізати свій виноградник, лозу використовую на шашлик , кому потрібна лоза пишіть - поділюсь(більше 5 в одні руки не направляю не зручно пакувати, винятки можливі). оплату приймаю у формі- дякую. всі сорти крім маркета (дрібна синя ягода) укривні, та потребують профілактичного оприскування, наявні сорти столові - велика ягода, для споживання у свіжому вигляді 1.августин 2.агат донской 3.аркадия 4.афродита к-ш 5.благовест 6.велес к-ш 7.велика 8.виктория рум 9.дружба 10.галахад 11.гелиос 12.кадрянка 13.к-ш 342 14.ливия 15.нпз 16.низина 17.преображение 18.подарок Запорожью 19.рошфор 20.рождественский 1шт.21.супер экстра 22.талисман 23.юпитер технічні - підходять для переробки дрібна соковита ягода (менш вразливі до хвороб) 25.антей магарач 26.кутузовский 27.красень 28.Каберне кортис 29.маркет 30.аврора магарач 31.ананасный раний32.ркацители магарач 33.солярис 34.цитронний магарача
 6. Нужна срочная помощь

  панове, потрібна порада, вчора переглядав сімї в лежаках, сімя на 7 повномедних 4 гніздових в кожній сімії 3 рамки печатного і по рамці засіву, розумію що це багато і вірогідніше за все що цей засів не встигне набрати жирове тіло до зими і відійне першим. звідси питання- забрати рамку із засівом (скоротвши ще сімю) чи залишити так як є бджоли самі розберуться(обножку несуть поруч заливні луки)?
 7. чому аж 2-3 місяці враховуйте ттільки дні качки меду, а все інше роблять самі бджоли, а спина болить від лежання на дивані, руки пухнуть від стукання по клавіатурі. тоді дійсно виходить класний заробіток.
 8. Нужна срочная помощь

  - ні сусіди не завжди винні, (якби людині було наплювати на мене, молодого зеленого - навіть не позвонив би, у людини, сусіда, такий метод ведення пасіки - кожен кілограм меду це його заробіток, а для мене хоббі.), я йому вдячний що хоч попередив. за пораду щодо пошуку помилок у власних діях дякую, (але через брак самостійного досвіду це складнувато, тому з великою повагою звертаюсь до Вас), свого часу коли робив відводки, що співпало із безвзяточним періодом і підготовкою рядом стоящої пасіки до виїзду, відбору у них меду, - перелічене моя помилка. Порада від Пана Анатолія (Tolik2362) допомогла врятувати відводочки, за що йому велика подяка. щодо того що мої ж сімї грабували один одного - не став би виключати цю можливість, але: на моїй пасіці маю цьогорічні придбанні пакети карпаточки ,вся пчола сіренька (жодної без жовтизни) - я як зелений кожного тижня листав рамки і з 100 % впевненістю стверджую, до появи сформованого відводка, на придбаній маточці, жодної бджоли із жовтизною на моїй пасіці не було. Виходячи із викладено бджіл із власної пасіки із підозри виключив(можливо вони і були але іх помітити, відрізнити було неможливо ) всім вдячний за підказки. до попередніх заходів додав два положка(шмат тканини) якими накриватиму вулики при огляді, залишатиму вікно під 2 рамки, медові рамки поки залишив у сильній сії відводку дам у вересні,
 9. Помогите советом

  власного досвіду не маю, але натикався на виступ екпортера, який розповідав про якість меду, з його слів пасічник не використовував антибіотики, а аналіз показує його наявність, імовірне джерело антибіотику: ферма тварини, кури, водойма де лікували рибу (виступ був в Харкові, точно стверджувати не берусь але здається на каналі Булатов 100)
 10. Нужна срочная помощь

  Панове, потрібна підказка, зателефонував сусід, що привозить свою пасіку, щоб я вжив заходів для зменшення нападу на свої сімї. (у сусіда пасіка 100+) Як правило сусід після привозу починає загодовувати, бджоли лізуть скрізь де тільки можливо. маю велику занепокоєність по відводку, я на вихідних підкину йому 4 повномедних рамки готую до зимівлі, чи не зробив я ведмежу послугу цими діями. сімї планую пускати в зиму на меду, весною мрію роширитись тому медові рами залишені з надлишком - для зменшення нападу оглянув вулики на предмет "шелей", - скоротив льотки до 4 -5 см., верхні льотки зарешотив. - розклав ганчірки змочені в солярку - огляди проводитиму тільки в вечірній час. (сусідсідські бджоли дуже придприїмчеві мають жовтеизну, сусід перед виїздом на сонях відкачав мед, як результат у мене висушений нуклеус, добряче потрьопані відводочки, сімї вроді відбивались, але під прильткою було багато битої бджоли ) які заходи слід вжити додатково, напаред вдячний за пораду.
 11. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  можливо, отримаю на горіхи, але запитаю, які мали бути мої дії щоб не допустити заміни матки. Я розумію, якби я помітив маточник та не прибрав його (коли я відкрив вулик була тільки одна мисочка із стоячим яйцем, тобто суточний засів, а матка вже лежала під прильоткою), своєї провини не відкидаю хочиться зрозуміти де дав маху. Баки сподобались- іздив до товариша на пасіку був вражений працелюбністю та віддачею(хоча яб не сказав що в них немає жала за власну легковажність скуштував медку. ).
 12. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Маю і я гіркий досвід із підсадкою матки бакфаст на карпатку, матка класна закохався з першого погляду, підсади в безсотовий пакет, бджоли прийняли матка добре сіяла на 21 день після пісадки знайшов мертву матку під льотком . Відкрив вулик 3 рамки печатного от бруска до бруска 1 рамка свіжого засіву і по центру рамки мисочка з єйцем. Тобто матку прибрали одразу після відкладення яйця в мисочку шкода - фактично втрачено відводочок - доведеться розформувати.
 13. Нужна срочная помощь

  Так взяток є - цвіте сонях, далеченько але несуть, 2 вощини відтягують за 5-6 днів. спробую за вашою порадою струсити бджолу на прильотку і підкинути рамку розплоду на вході, а сімї в якої заберу закритий поставлю рамку із відкитим розплодом із відводочка. Дасть Бог до осені неберуть силу, буди підкидати розплід із інших сімей. Чи варто в день коли зтрушуватиму бджолу матку посадити під ковпак?.
 14. Нужна срочная помощь

  так матка, є вона такого розміру, що не помітити її вкра складно, порівняно із матками карпаточки ця набагато крупніша тому і запереживав.
 15. Нужна срочная помощь

  панове, виручайте порадою , одна із маток у відводку (матка підсажувалась куплена) в одну ячейку відкладає по 5-6 яєць при цьому розмір засіву на пів рамки, далі не на рамі не засіває- (оговорка відводок слабенький- буде підсилений розплодом на виході на цих вихідних) З чим це може бути повязано слабкістю відводка чи дефектом матки? (інша матка в таких же умовах сіє по всій рамці по 1 яйцю в сот) - чи варто боротись за відводок з маткою що сіє декілька яєць в одному соті чи плюнути на нього і потужніше розвивати відводок в якому нормально сіє матка?
×