Перейти к содержанию

Демків Юра

Пользователи
 • Публикаций

  69
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Сообщения, опубликованные Демків Юра


 1. 21 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

  А чому про цю акцію я, наприклад, дізнаюсь оце тільки зараз?!:blink::hmm:

   Отож до організаторів: Вчіться інформувати людей, шановні, якщо хочете хоть чогось добитися у цьому житті -

  Хто володіє інформацією, той володіє і світом!

  про цю акцію відомо більше 2х місяців ( в бухті обговорювалось в калагарівці в зарваниці) а чому ви не чули не знаю  може треба хоть один раз в рік поїхати на зібрання пасічників?

  • Like 6

 2. В 04.09.2018 в 17:02, miro сказал:

  прошу форумчан зголошуватись на екскурсію підприємства з експорту меду яка буде 15.09 в 14:15 до 18:00

  +Котедж 5а повним складом

  • Like 2
  • Thanks 1

 3. 1 час назад, Крук сказал:

  Бджоли явно не встигають наростити свою кількість. Погода серйозно пригальмувала весняний розвиток бджолосімей. Третина бджолосімей загинула, третина вийшла із зимівлі серйозно ослабленою. Ріпак зацвіте через 4 тижні а бджоли тільки міняють старих на молодих. Вийде печатний розплід і молоді бджоли через 2 тижні почнуть вирощувати розплід який вийде через 3 тижні. В сумі виходить 5 - 6 тижнів а треба льотну бджолу через 4 тижні. Тому оптом ріпаку буде здано мізер. Особисто я роблю ставку на акацієвий мед який в Києві зможу продати по 180 - 200 грн за літр якщо в людей будуть гроші. Ріпаковий мед має оптову ціну приблизно 60 грн за літр. Із таким штучним обвалюванням оптових закупівельних цін до 39 грн за кг на оптовиків я і мої знайомі пасічники працювати не збираються.

  ріпак зацвіте через 7-10днів сьогодні був у полі на ріпаку вже є бутони 20.30 у нас+18 тихо і спкійно

  • Like 10

 4. 13 часов назад, Крук сказал:

  Погода зараз сприяє дальнім польотам бджіл. Бджоли завдяки теплій погоді активізувалися і погода покращує всім настрій. Але наші пасічники таке творять що острах бере. Ну хлопці, ну спеціалісти! Якщо поряд є сильні пасіки тоді ваших бджіл нападь просто рознесе. Приваджуйте і далі. А якщо прилетять заражені бджоли гнильцем, аскоферозом або іншими хворобами? Якщо ви обробили проти кліща вароа а прилетять бджоли погано оброблені тим більше що зараз кліщі передають вірусні хвороби які приводять до колапсу бджолиних сімей. До речі кліщі переносять 18 видів вірусних хвороб бджіл. Ви своїми руками  створюєте собі проблеми.  Можна поставити на рамки стельову годівницю а надворі нічого такого бути не повинно. Або просто із чайника налити тонкою цівкою медову ситу напряму в стільники. Цукровий сироп використовувати не  бажано. Не ставте багато і під низ рамок  підгодівлю інакше при холодній погоді бджоли такі корми не візьмуть.

   

  12 часов назад, vovchik v сказал:

  Скажімо так : акція одноразова . Великих пасік навколо не має .

  А лотарейний білет може виявитись щасливим,найкраща допомога це не втручатись. Весною такі процедури потрібно виконувати беспосередньо в середині вулика.

  • Like 6
×