
sitava
Пользователи-
Content Count
110 -
Joined
-
Last visited
Community Reputation
154Profile Information
-
Gender
Male
-
Location
Ясногородка, Макарівський р-н, Київщина
General Information
-
Пасека в
Ясногородка, Макаровський р-н, Київщина
-
Стаж
4-7 лет
-
Kоличество семей
6-10
-
Ульи
японский вулик, лежак
-
Порода пчел
українська степова, кавказянка (окремо)
Recent Profile Visitors
623 profile views
-
Порадьте. Дістався майже рулон пробкової підкладки 2мм та ще трохи знятої, бу. Думаю утеплити нею деревяні вулики. Чи будуть її гризти бджоли коли поклеїти всередині? Чи може поклеїти зовні - буде вроді справжнього дерева, з корою? Вологи корок вроді як не боїться, маслом ще помащу. Що думаєте?
-
Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра, прогноз) 2.
sitava replied to ДобровоЛ's topic in Уход за пчелами
На Київщині сьогодні теж тепло! У мене в долинці о 14-00 було +8.5 у тіні, а на сонці мабуть теж усі +14. Бджілки облітались, повзали по теплому дереву будинка (пофарбований у чорний колір), шукали щось узять по вільсі, на мерзлих котиках вербових, та ще рано. Правда одна сімейка після морозів не прокинулась, обпоносила рамки та обсипалась . -
Чи можуть бути саджанці або насіння Гречки сахалінської?
-
Доречі збільшує час згортання крові, нормальзує кровотік, сердечну активність, що дуже зараз актуально(ковид-19). І взагалі якась майже чудо-трава, ще і визнана офіційную медициною... Начальная форма гипертонии – значительное улучшение самочувствия, понижение АД, устранение головной боли, головокружения, шума в ушах, бессонницы, болей и перебоев в сердце, парестезии; Гипертония – усиление мозгового кровообращения, вследствие чего наблюдается снижение АД в височной артерии и центральной артерии сетчатки; Ишемическая болезнь сердца – прекращение болей в сердце, улучшен
- 1 reply
-
- 1
-
-
Астрагалів в нашій місцевості росте велика кількість, в тому числі види ендеміки, тобто види не зустрічаються більш ніде крім України (наприклад А. дніпровський, А. одеський). Астрагали в більшості дуже витривалі рослини, стійко переносять нестачу вологи та добре віділяють нектар в посушливі періоди. Звичайні рослини пустель, напівпустель. Майже усі види описуються як хороші медоноси, хоча медопродуктивність в більшості детально не вивчалась. На фото А. данський, А. шерстистоквітковий. Опис деяких астрагалів, щоб мати уявлення про характер нектаровиділення виду: Астр
- 1 reply
-
- 2
-
-
-
Прошу поради. Віддали на Різдво вулик з бджолами, "не пригодився". Сімейка не велика на 5 вуличок, канді їм поклав, але не обробляли їх ніколи від кліща і бачу що його зовсім багато на бджолі. Полоски то поклав, але думаю обробити ще, тільки чим? Чи лікував хто бджолу від кліща зимою?
-
З низенького можна назбирати і посіяти кульбабу, мати-й-мачуху. На весну супер і насіння назбирати не проблема. І око радує, красота! На осонні літом цвіте Ястребинка повзуча, яку фіг витопчеш і сама все позаймає, теж назбирати не проблемно: Якщо вологи достатньо чи є трохи тіні - яснотку розову, звичайну білу глуху кропиву, будру повзуча(дуже мені подобається будра) Перша будра, потім яснотка: Ще можна посадити Горець бульджуїнський, як "почвопокровник", правда буде залазити на вулики. Зате який взяток дає серпень-вересень.
-
Я бачу ви тут користуєтесь популярністю місцевого петросяна. Ви не написали чому ця ідея погана(зверніть увагу я не захищаю її-ідею взагалі), а лише звинуватили мене в поганій вентиляції вуликів=низькій кваліфікації. Тобто ніякої конкретики. А тепер написали знову свої "брєдові" фантазії про памперси і т.д. Повторюсь, якщо не маєте що писати по суті то і не пишіть. А якщо бажаєте повеселити, то давайте, придумайте ще щось "забавне", хоч з недалеких людей сміятись гріх..
-
З чого ви взяли що у моїх вуликах погана вентиляція? Вентиляція пречудова. Це на вологу погоду, коли особливо мокро та холодно, як додаток. Температура близько нуля разом з високою вологістю не найкраще переноситься. Невеличкий вологопоглинач нормально заобсорбує гр 200 води, якщо якісь будуть такі умови. І сохне дуже швидко. Вам не треба то могли б і не видписувать, обійшлися би і без вашої думки.
-
Знайшов кілька влагопоглотітєлєй силікогельних для авто, от думаю може розкласти їх у вулики, щоб посухіше бджілкам було. Волога погода зараз стоїть. Раз в неділю просушувать... Як думаєте є смисл?
-
Взнав про зайців. Кому цікаво: складнощів декілька, перше їм треба чималий вигул, в клітках розвивається варикоз задніх кінцівок і гинуть з дуже великим відсотком. Друге - полохливі, від сильного звуку можеть банально померти від перляку, постійно перебувають в стрессі від своєї полохливості і погано ростуть. Менш плодовиті, хоча хороша зайчиха може принести 3-4 зайченяті 3 рази на рік. Але у неї спарюванні відбувається в той же день, коли народжує. Якщо прогавив і не підпустив самця то все. Відносно повільно ростуть молодими, хоча дорослий заїць на другий рік при збалансованості корму та
-
Ну добрий день.... Хіба! На мій смак вони набагато кращі за курячі, просто качку треба тримати в чистоті, не в болоті. Це подібне до молока коровячого та козячого, кому яке подобається. Качине яйце просто більш вразливе до сальмонеліозу, вживати яйця невідомо як вирощених качок я б не став. А ще вони крупніші, жирніші, ароматніші і поживніші :)
-
А вони підкопи не роблять як кролики? От у мене заець-цьоголіток живе на території, то не копає. І дерева-виноград не гризе, видно трава та зерно смачніше ніж кора. Хвою соснову іноді пожує, але то не шкода. Зайців розводити чи що...
-
Дякую усім за поради. Мені найкраще качки підходять та гуси - огорожа не висока, всього 1.2м, рабиця. Приглядяюсь до качок хакі-кемпбелів, несуться не гірше курей і погано літають. Або щось курам робити щоб не перескакували. Кури, індики чи цесарки перелітатимуть мабуть. А за огорожою ліс - лисиця, тхори, єнотовидні собаки шастають. Хоча перепелиць теж чимало бігає, якось виживають... А голів 6-8 (на яйце для себе) болота може не зроблять з 5 соток. Ще кролів може на випасі..