Jump to content

sitava

Пользователи
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

154

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ясногородка, Макарівський р-н, Київщина

General Information

 • Пасека в
  Ясногородка, Макаровський р-н, Київщина
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  японский вулик, лежак
 • Порода пчел
  українська степова, кавказянка (окремо)

Recent Profile Visitors

623 profile views
 1. Порадьте. Дістався майже рулон пробкової підкладки 2мм та ще трохи знятої, бу. Думаю утеплити нею деревяні вулики. Чи будуть її гризти бджоли коли поклеїти всередині? Чи може поклеїти зовні - буде вроді справжнього дерева, з корою? Вологи корок вроді як не боїться, маслом ще помащу. Що думаєте?
 2. На Київщині сьогодні теж тепло! У мене в долинці о 14-00 було +8.5 у тіні, а на сонці мабуть теж усі +14. Бджілки облітались, повзали по теплому дереву будинка (пофарбований у чорний колір), шукали щось узять по вільсі, на мерзлих котиках вербових, та ще рано. Правда одна сімейка після морозів не прокинулась, обпоносила рамки та обсипалась .
 3. Чи можуть бути саджанці або насіння Гречки сахалінської?
 4. Доречі збільшує час згортання крові, нормальзує кровотік, сердечну активність, що дуже зараз актуально(ковид-19). І взагалі якась майже чудо-трава, ще і визнана офіційную медициною... Начальная форма гипертонии – значительное улучшение самочувствия, понижение АД, устранение головной боли, головокружения, шума в ушах, бессонницы, болей и перебоев в сердце, парестезии; Гипертония – усиление мозгового кровообращения, вследствие чего наблюдается снижение АД в височной артерии и центральной артерии сетчатки; Ишемическая болезнь сердца – прекращение болей в сердце, улучшен
 5. Астрагалів в нашій місцевості росте велика кількість, в тому числі види ендеміки, тобто види не зустрічаються більш ніде крім України (наприклад А. дніпровський, А. одеський). Астрагали в більшості дуже витривалі рослини, стійко переносять нестачу вологи та добре віділяють нектар в посушливі періоди. Звичайні рослини пустель, напівпустель. Майже усі види описуються як хороші медоноси, хоча медопродуктивність в більшості детально не вивчалась. На фото А. данський, А. шерстистоквітковий. Опис деяких астрагалів, щоб мати уявлення про характер нектаровиділення виду: Астр
 6. Прошу поради. Віддали на Різдво вулик з бджолами, "не пригодився". Сімейка не велика на 5 вуличок, канді їм поклав, але не обробляли їх ніколи від кліща і бачу що його зовсім багато на бджолі. Полоски то поклав, але думаю обробити ще, тільки чим? Чи лікував хто бджолу від кліща зимою?
 7. З низенького можна назбирати і посіяти кульбабу, мати-й-мачуху. На весну супер і насіння назбирати не проблема. І око радує, красота! На осонні літом цвіте Ястребинка повзуча, яку фіг витопчеш і сама все позаймає, теж назбирати не проблемно: Якщо вологи достатньо чи є трохи тіні - яснотку розову, звичайну білу глуху кропиву, будру повзуча(дуже мені подобається будра) Перша будра, потім яснотка: Ще можна посадити Горець бульджуїнський, як "почвопокровник", правда буде залазити на вулики. Зате який взяток дає серпень-вересень.
 8. Я бачу ви тут користуєтесь популярністю місцевого петросяна. Ви не написали чому ця ідея погана(зверніть увагу я не захищаю її-ідею взагалі), а лише звинуватили мене в поганій вентиляції вуликів=низькій кваліфікації. Тобто ніякої конкретики. А тепер написали знову свої "брєдові" фантазії про памперси і т.д. Повторюсь, якщо не маєте що писати по суті то і не пишіть. А якщо бажаєте повеселити, то давайте, придумайте ще щось "забавне", хоч з недалеких людей сміятись гріх..
 9. З чого ви взяли що у моїх вуликах погана вентиляція? Вентиляція пречудова. Це на вологу погоду, коли особливо мокро та холодно, як додаток. Температура близько нуля разом з високою вологістю не найкраще переноситься. Невеличкий вологопоглинач нормально заобсорбує гр 200 води, якщо якісь будуть такі умови. І сохне дуже швидко. Вам не треба то могли б і не видписувать, обійшлися би і без вашої думки.
 10. Знайшов кілька влагопоглотітєлєй силікогельних для авто, от думаю може розкласти їх у вулики, щоб посухіше бджілкам було. Волога погода зараз стоїть. Раз в неділю просушувать... Як думаєте є смисл?
 11. Взнав про зайців. Кому цікаво: складнощів декілька, перше їм треба чималий вигул, в клітках розвивається варикоз задніх кінцівок і гинуть з дуже великим відсотком. Друге - полохливі, від сильного звуку можеть банально померти від перляку, постійно перебувають в стрессі від своєї полохливості і погано ростуть. Менш плодовиті, хоча хороша зайчиха може принести 3-4 зайченяті 3 рази на рік. Але у неї спарюванні відбувається в той же день, коли народжує. Якщо прогавив і не підпустив самця то все. Відносно повільно ростуть молодими, хоча дорослий заїць на другий рік при збалансованості корму та
 12. Ну добрий день.... Хіба! На мій смак вони набагато кращі за курячі, просто качку треба тримати в чистоті, не в болоті. Це подібне до молока коровячого та козячого, кому яке подобається. Качине яйце просто більш вразливе до сальмонеліозу, вживати яйця невідомо як вирощених качок я б не став. А ще вони крупніші, жирніші, ароматніші і поживніші :)
 13. А вони підкопи не роблять як кролики? От у мене заець-цьоголіток живе на території, то не копає. І дерева-виноград не гризе, видно трава та зерно смачніше ніж кора. Хвою соснову іноді пожує, але то не шкода. Зайців розводити чи що...
 14. Дякую усім за поради. Мені найкраще качки підходять та гуси - огорожа не висока, всього 1.2м, рабиця. Приглядяюсь до качок хакі-кемпбелів, несуться не гірше курей і погано літають. Або щось курам робити щоб не перескакували. Кури, індики чи цесарки перелітатимуть мабуть. А за огорожою ліс - лисиця, тхори, єнотовидні собаки шастають. Хоча перепелиць теж чимало бігає, якось виживають... А голів 6-8 (на яйце для себе) болота може не зроблять з 5 соток. Ще кролів може на випасі..
×
×
 • Create New...