Перейти к содержанию

hirurg

Пользователи
 • Публикаций

  11
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

30

Информация о hirurg

Profile Information

 • Место расположения
  Ладижин Винницкая область

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Винницкая область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  домашнии

Посетители профиля

84 просмотра профиля
 1. Все залежить від оплати праці, а не від захоплення і належності до чогось, якщо захоплюють бджоли заведи 5 вуликів читай та розвивайся, але май роботу яка приносить гроші, в нас наприклад 4200 можна найти зарплату сторожа, сутки через трое, меньших ніж 7 тисяч зарплат напевно не має, я бувае наймаю людину іноді, але меньш ніж 300 гр та обід домовитись нереально.
 2. Весна/Літо 2018

  я некористуюсь ганіманками... зазвичай матка неіде в магазини, просто зараз поставив дві рамки кормові побоках в магазині, раніше так неробив, тому і питаю.
 3. Весна/Літо 2018

  Вчора прийшлося розширити одну сімейку другою надставкою, стояв 12 рамковий корпус та один магазин, коли заліз картина жахлива, незнайшов ні однієї пустої чарунки, кинув в розплідний корпус 4 рамки одна вощина, крайні забрав догори в магазини. Таким чином зараз така картина внизу 12 рамок дадан, 8 з розплодом, 1 вощина, 3 сушнини. Дві надставки по краям по 2 дадановські рамки кормові, всередині в першому магазині від гнізда 2 рамки 145 сушник, 2 рамки 145 вощина, 4 рамки заповнені медом відкритим, хоча трусив не капав але не закривали вони його чомусь. В другому магазині, 8 рамок 145 заповнені медом лише одну почали трохи закривати але на палець не більше. Матка внизу двох рамок на 3 ряда чарунків посередині засіяли, яйця. В мене виникло питання чи не піде матка при такому розміщені рамок в магазини сіяти?
 4. Сот К. Джентера

  Якась відбулася в мене чудернадська ситуація в 9 годині сот простояв майже 18 годин, жодного яйця не було, а в 16.20 всі ячейки засіяні. Для себе зробив лише один висновок, можливо поставив сот не правильно, погано бджоли проходили через рішітку, В мене 12 рамкові корпуса, рамки з розділювачами, якраз плотно входить 12 рамок, але серед них попалась одна рамка без розділювачів, сот вставив але трохи з натугою, невистачає місця коли закритий решіткою, в подальшому прийдеться лишати не 11 рамок, а лише 10 щоб добре ставити рамку з сотом. Доречі більш пів рамки за сутки затягнули трутовими чарунками, вийшла будівельна рамка не нароком.
 5. Сот К. Джентера

  Допоможіть порадою, матка в соті не сіє, робив такі дії 1. Сот добре обризгав сіропом поставив в вулик на сутки 30.04 2 Підсадив в сот матку 1.05 о 10.00 3. Сьогодні ранком о 7.00 перевірив чи засіяний сот, результат сот не засіяний, матка лазить її добре гудують, побачив на всьому соті лише 2 яєчка і то не в відємних ячейках а в жовтих. 4. 9.00 02.05 чекаю поради, вечером планує ще раз їхати на пасіку...
 6. Осінь 2017\ Зима 2018

  Тиждень не був на пасіці, сьогодні лише застав сліди обльоту, та й частина бджіл вилітало але небагато. підмору на дні майже нема, може вже повикидали
 7. Весна/Літо 2018

  Так я разбирал расплод на трех рамках, рамки пчелой обсижени, кормов правда мало... просто такая картина только в етой семье, все остальние нормально расплода по ладони на двух рамках и кормов куча, а єта просто какаято не стандартная
 8. Весна/Літо 2018

  Подскажите, у меня первий раз такое семья пошла в зиму на 7 рамках, сейчас ставлю наверх холстиков клеенку, визуально пчели намного больше, где взялась пчела?
 9. Я пробував спочатку на шість гніздових ставити магазин а потім розширюватися, при такому способі недолік в тому, що в магазин або ідуть дуже кволо або дуже стрімко, якщо кормів багато в нижньому корпусі і бджоли багато, в магазин неодмінно зайде матка(так як зазвичай в магазині я використовую на весні лише одну повномедну рамку, всі інші суш, навіть якщо ставити іі в середину матка іі обходе і насіє в магазині)а ввиведення розплоду в магазиних рамках призведе до іх псування..... (якщо вивили розплід в магазині, за рамкою треба буде поухажувати, моль.... друге негарний вид рамки, падає ціна на мед, трете є кокони інший смак меду)Якщо кволо ідуть в магазин, значить бджоли недостатнь, або матка нехоче переходити на гору і до останього буде лазити на 300 рамці, при цьому нечервити, що затримує розвиток сімі, так як якщо у вас меньш 10рам значить взятку немає це рання весна, нема кому носити або нема що носити.
 10. Интересний способ, те кто говорит что семьи должни бить стльними в зиму прави, но у меня бивают случаи когда семьи идут в щиму на восьми рамках, а вот с зими вишли на три улочки. Я считаю что когда ульев мало нужно поборотся ща каждую симью. Так как обединением ви достигнете качества на одной симье и возмете ранний взяток, но основной все же подсолнух. После ранего взятка, как многие напишут сделать отводок и получить опять две семьи, но я например хочу получить три семьи, и витянув за уши слабака, которий точно не будет роится и на подсолнух вийдет полноценим и точно сильнее чем отводок более вигодно. Так что метод мне например нравится, работи с такими семьями немного на самом деле, скорее всего в етом году попробую, так как одного слабачка уже видел при подкормке канди на четирех улочках но пчел мало и подмора много (дай бог ошибся и они просто вниз на всю ширину рамки сидят), нужно попробивать спасибо автору за рекомендацию.
 11. Доброго дня! В мене вулики 12 рамкові дадани та магазини 145. Цілий рік тримаю бджіл, лише на рамці 300. Бджола - мішана карпатка. 1. Зимую магазин підниз, з сушником по кількості рамок в гнізді, 6-7. Дадановскі рамки повномедні, по середині дві рамочки тільки б бджола заципилися на два пальця не допечатані. Вулички не розширюю, користуюсь роздільниками Гофмана. 2. При ревізії весною прибираю магазиний корпус з низу і піджимаю бджіл на 5-6 рамках. Потім розширюю сушником до 10 рам. 3. Цвітіння садів ставлю на відбудівлю вощину по дві рамки в вулик, Якщо до акації дотянути не можу ставляю надставку 145. Для того щоб її добре освоїли, тупо забираю кормові рамки звужуючи гніздо до 10 рам дадана, іноді до 8 рам. Бджолам нікуди діватися, починають освоювати магазин на протязі тижня. Також замітив що вони при цьому всеодно крайні рамки дадана роблять кормовими. Після того як освоїли магазинні рамки, підставляю ще по дві вощини в гніздо та дві суші забрав кормові. Зазвичай в середньому і на гніздових рамках при такій операції лишаеться трохи меду який царапаю. 4. Після акації роблю відводки на стару матку забираючи ще дві рамки з розплодом, на їх місце ставлю вощину, після того як прийняли матку. В подальшому до сояшника, забираю ще дві рамки розплода, підсилюючи відводки, на їх місце ставлю вощину. 5. Збираючи на заму використовую лише рамки відбудовані в поточному році. Таким чином замінію гніздо повністю.
×