Перейти к содержанию

ЧудоПчела

Пользователи
 • Публикаций

  72
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

105

Profile Information

 • Место расположения
  Тернопільська обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Бучацький р-н.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Українські,Лежаки,Корпусні
 • Порода пчел
  Карпатка,Карніка
 1. Методи визначення породи бджіл

  Тихої заміни нероблять.... Ще Того сезону пробував крила підрізати...
 2. Методи визначення породи бджіл

  Проскануємо.... Наразі немаю можливості... Дощі у нас падають.
 3. Методи визначення породи бджіл

  Материнка внеї Карпатка... От що що а із промірами може десь і нашаманив... Я готовий до розумної крити... Адже без неї так і залишаться невірні в подальшому дані.
 4. Методи визначення породи бджіл

  таки менше(( це доведено. Але плюс в тому що я кожного року візьму 70 кг. а із кросами перший 90 кг.... а дочки 40-50 кг і може якась 30-а матка покаже ті самі 90кг.... Я за стабільність))) а де вона там і тоді і можна вже на покращенням працювати.
 5. Методи визначення породи бджіл

  https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1Q8gTg-hk2suuZqkdDZPto12ql4VO2MGP Хто має велике бажання може прострілятися)))) а хто любопитний то може просто подивитися на ТПС. Чекаю на якісь коментарі. Несудіть строго фото.... перші мої скріни... надалі підемо напокращення і скину вам досить цікаві тпс)
 6. Методи визначення породи бджіл

  Думаю цей рік має буди рушійний і вже зимою 2019р. будем бачити результати і робити висновки над проведеною робото.
 7. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Олександ, неспорте з людиною.... ви самі знаєте яка ситуація внас..... і чим рік тим більше пасічників залишають пакетну справу і починають кочувати ... і у нас масиви засіві медоносів збільшуються .
 8. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Вірно... Він великий да і соняшника на Західній почали сіяти більше... І пакетчики переходять на медовий напрямок... І це також вплив на ринок.
 9. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  З хвоста візиме тільки хвіст... Якщо ще буде чекати поки в нього вийде матка))) Просто такі взятки як сади і акація... Пролітаємо. Лишається останній липа.... А вона вибаглива жінка не завжди дає (виділяє) нектар. От і виходе що цукор нам в допомогу))) з липня місяця)))
 10. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Я все вірно сказав. Нетреба мені нічого пісказувати. До середини липня ... Так званий відводок себе непокаже.. І не про який корпус меду і мова йти неможе. Я все вірно сказав. Нетреба мені нічого пісказувати. До середини липня ... Так званий відводок себе непокаже.. І не про який корпус меду і мова йти неможе. Я все вірно сказав. Нетреба мені нічого пісказувати. До середини липня ... Так званий відводок себе непокаже.. І не про який корпус меду і мова йти неможе. Я все вірно сказав. Нетреба мені нічого пісказувати. До середини липня ... Так званий відводок себе непокаже.. І не про який корпус меду і мова йти неможе.
 11. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Я все вірно сказав. Нетреба мені нічого пісказувати. До середини липня ... Так званий відводок себе непокаже.. І не про який корпус меду і мова йти неможе. Я все вірно сказав. Нетреба мені нічого пісказувати. До середини липня ... Так званий відводок себе непокаже.. І не про який корпус меду і мова йти неможе.
 12. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  це реальна дорога Миколаїв-Кропивницьк... по якій я раз на рік подорожую до родичів у гості.
 13. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  ну якщо ви неорієнтуєстесь що означає товарний мед .... то Вам гугол в допомогу. я тільки порахував собівартість пакета на добуту від нього меду.
 14. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Ціна 3+1 (пакет) 1250 грн. ціна меду 45 грн. Середній дохід товарного меду 30 кг. 30*45= 1350 грн. ДУМАЮ ВСІМ ВСЕ ЗРОЗУМІЛО.
×