Jump to content

Володимир Джос

Активные Пoльзователи
 • Content count

  659
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,758

1 Follower

About Володимир Джос

 • Birthday 08/05/1968

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Херсонська обл... На самому півдні.
 • Interests
  Пасіка, акваріумістика...

General Information

 • Пасека в
  Херсонська область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Дадан 8-10-12 рамок
 • Порода пчел
  Помісі бакфаст, УС, карпатки...

Recent Profile Visitors

1,015 profile views
 1. Після обіду дощ!!!... Доходило до +40. Зараз +28. Кайф.
 2. +36...Почорніли, але не плавимось
 3. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Підсадка буває успішною. Тільки потім, коли починає виходити молода бджола, матку вбивають і тягнуть свищі. Коли вперше таке трапилось, не знав що і думати. Садив бакфаст на карпатку. Італійка на карпатку - також приймали, але відразу тягнули тихозмінні. Якщо встиг зірвати перші, то потім вже все добре, і матки працюють нормально , скільки треба.
 4. Весна-Літо 2019

  Горошок з стручками, бджоли на синяку. Після акації на контролі -1 кг. В сильніших сім"ях на рамках острівці запечатаного меду, та трохи наприску. Слабіші їдять "з коліс". При огляді звернув увагу, що практично у всіх сім"ях була перерва в яйцекладці на кілька днів, потім знову стрімкий старт. Температура повітря +37+38 в тіні. На "жигулях" на повну потужність працює обігрів.(старенький двигун при такій теплій погоді може вхопити трясця, а йому ще треба якось дожити до осені). Великий палець на правій нозі стає схожий на "шашлик"..
 5. Весна-Літо 2019

  Тут всі "кандидати"... Хто наук, хто теорій, хто життя... Але більшість намагається займатись своєю справою з найбільшою ефективністю, і з найменшими витратами часу і своєї праці. Від цього залежить кінцевий результат і собівартість виробленої продукції. І нашом випадку меду.. В декого ще пилку, воску, прополісу, а то й настоянки з молі, якщо вгавив рамки на зберіганні. Так в житті склалось, що бачив, як робляться ті кандидатські, доХторські, та інші великі та поважні наукові ступені. Вірніше хтось грба гне та мізки напружує, інший ступені колекціонує. Нікого не хотів образити, але таке має місце. Кашковський звичайно авторитет в бджолярстві, особливо на північно-східних територіях Євразії. Лекції його також мабуть більшість форумчан бачила і слухала. Я також дивився і слухав. Цікаво. багато студентів витратили тисячі годин свого часу на його дисертації. Але в мене склалось таке враження, що рамку з бджолою він вже давно в руках не тримав. Та й навряд чи коли займався на практиці поголовною інвертаризацією рамок та їх тотальною дезинфекцією. Не в наукових цілях, а на банальній пасіці. Мета праці на якій - отримання меду.
 6. Весна-Літо 2019

  Маєте спеціальне герметичне приміщення для зберігання рамок на такий довгий термін? Чи постійно робите дезінфекцію?
 7. Весна-Літо 2019

  Водою з росинки. Можна кілька разів пробігтися. Бджілки "нап"ються" води, менший ризик запарювання. Після диму наберуть меду , і скупчаться на рамках. Тиснява, шлунки переповнені медом, спека..Результат - .
 8. Якість меду

  Гречаний ні з чим не сплутаєш, З того, що я качав, гречаний має самий різкий специфічний запах. Навіть невелика частка гречаного , перебиває всі інші запахи і смаки.
 9. Сіють.. Пожнивну. Квітує в вересні... З одного боку +мед, з іншого, замість підготовки в зиму - взяток. Матки строчать, бджола не жирок наїдає, а на поле носиться. та й для зимівлі такий мед не дуже. До весни рамкою прибити можна - камінь. Дехто його купує, але великого ажіотаж нема. Дуже різкий карамельний смак, не всім подобається. Продаю по 120 літр.
 10. Так і я про це... Ціна приємна, для мене наприклад... Але з такою ціною, я і сім"я, стільки меду не з"їмо, навіть найгарнішого акацієвого...
 11. На базарі, в кого стаціонарні точки продажу, поставили 240 літр.... Звучить звичайно приємно, але...
 12. Весна-Літо 2019

  Горобці активно ловлять бджіл. Можливо не всі, але якщо місцева популяція почне полювати, то буде цим займатись весь сезон, навіть не в гніздовий період. "Правильні" горобці - малих вигодували, і на зерно. А коли спробують бджолу, полюють до самого останнього обльоту. Це мої особисті спостереження. Хоча горобців в нас мало стало, і їх активність не викликає такого розпачу і бажання їх знищити, як приліт бджолоїдки. Ці сюркаючі винищувачі бджіл мене реально бісять. Цього року великих зграй не видно, налітають по парі штук.
 13. Весна-Літо 2019

  5 кг в день...Вночі дощ. Слідуючі два дні мінус на вагах... І за ті два дні акація обсипалась...
 14. Весна-Літо 2019

  Сьогодні дивився, немає і третьої матки. Прийняли, а потім також прикінчили... Більше експериментувати з ними не буду... І так три матки втратив...
 15. Весна-Літо 2019

  Замовляв неплідок недавно. Заздалегідь зробив відводки. Перед підсадкою виламав свищі. Підсадив. В одному відводку випустили і прибили. Переглянув. Знайшов миршавенький, виламав. Від формування відводка пройшло більше 10 днів. Поклав знову їм маточник. Вийшла матка - прибили. . Знайшов свищовий маточник з личинкою маленькою і молочком. Виламав. Вже вийшов практично весь розплід, одна бджола у відводку. Підставив ще один маточник. Накінець вийшла матка і прийняли. Загадка, де вони взяли через 10 днів те яйце, на якому потягли маточник? До речі бачив маточники на пергових чарунках, зверху залитих молочком. Також цікаво, навіщо бджоли так роблять.
×