Перейти к содержанию

Володимир Джос

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  431
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 701

1 Подписчик

Информация о Володимир Джос

 • День рождения 05.08.1968

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Херсонська обл... На самому півдні.
 • Интересы
  Пасіка, акваріумістика...

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Херсонська область
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадан 10-12 рамок
 • Порода пчел
  Помісі бакфаст, УС, карпатки...

Посетители профиля

657 просмотров профиля
 1. Фальсификация маток из Германии

  На "лівому" ветпаспорті вказана адреса. Також ця сама адреса вказана на сайті. Зважаючи на масштаби, "тАвАрищ" кинув не одну сотню людей. Заяви до поліцаїв - діло марне. Інтернет злочини важко довести до правильного кінця. Мав подібний досвід. Там така тягомотина, що або вже сума космічна, або ну дуже потоптались на коханом мозолі, і душа требує нірвани. Приїхати і "дати люлей", пряма дорога в клітку. Також є досвід. Але маючи адресу, гарно все обміркувавши, можна зробити все красиво, і в людини можливо пропаде всіляке бажання займатись масовими крадіжками. В "буржуїв" є гарна трактовка законів. Знав, не доніс - також злочинець. В нашому поствсовку, це "стукач". Але чому тоді всі невдоволені кримінальною обстановкою, коли більшість також співучасники? Дилема...
 2. Кто как выходит в Интернет

  В нас тут є приватна фірма. Дехто навіть спочатку відмовився від Укртелекома, та перебіг" туди... Потім повернулись назад. В нас взагалі цікаво. Задрипане курортне містечко, в "апендициті", з цінами на все як у Лас-Вегасі. Хоча колись для цікавості дивився, скільки в тому Вегасі зняти номер в дешевому готелі і у нас. Лас Вегас - глухе село .
 3. Кто как выходит в Интернет

  Укртелеком з 2005. Альтернативи тоді не було, та й зараз толком немає. На даний момент з усіма обдираннями, десь біля 220 гривень на місяць. Швидкості вистачає на фільми онлайн, але не на всіх сайтах. Також більш-менш ідуть онлайн екшенігри. На телефонах 3ж від Київстар. До вишки ...Хм, я її бачу в сусідньом містечку, кілометрів три. І те "три ж" більше немає, ніж є. В місті вільно йде на телефоні відео з ютуба практично найвищої якості... В нас тут якась чорна діра. Звичайне телебачення також ледве дихало... До війни крутили антени на Херсон, чи Крим... Зате кацапська фігня зараз, що по радіо, що на звичайну антену ловиться краще, ніж наші канали...
 4. Осінь2018\ Зима2019

  В людини на відео, серед зими стоять полоски від кліща. Взагалі, навіщо читати інструкції до препаратів? Дивні ті виробники, рекомендують якийсь місяць всього полоски тримати..."А ми кліща будемо знищувати і серед зими".
 5. Якщо немає навиків автослюсара, краще не треба. Переваги - всюдихідність, універсальність, дешеві запчастини...Чуть не забув - зимою, коли під капотом, то перші хвилини тепло. Тепер мінуси - вік, "задроченість", постійна увага(як не вилизуй, обов"язково щось зламається", розхід пального, навіть на газу мало не покажеться. Постійне шприцювання передньої підвіски. Хоча у продавців авто з подібними двигунами розхід смішніший за Таврію. Мав свого УАЗа, пару Волг... Що можна сказати? Як колись висловився один американський мандрівник:- "мілітару бруталу кар, родом з 50-х, минулого сторіччя...". Але вирішувати Вам. Якщо пробіги невеликі, і вдастся знайти в не дуже "вбитому" стані, то можливо й можна брати. Особливо, якщо ще буде щось подібне "Тавріії", як розгонна машина.
 6. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Карпатка з Карпат привезена. А яка вже вона там, таку й купляє...
 7. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Так за чотири роки вони вже з ким тільки не облетілись... Маток виводив , як тепер кажуть "ф2, ф3, ф4", відбором від кращих... Жовтизна збереглась, що у маток, що у бджіл, іноді проскакують сіренькі. Хоча одна матка бакфаст, від самого початку була темніша за інших, брав так званих Ф1. Також купляв неплідок від племінних. Зуби в них не виросли, на пасіці можна спокійно ходити, що людям, що тваринам. Від сусіда сітка рабиця, метр двадцять висотою, і вулики в двох метрах від межі. Жодного нападу, не рахуючи одного разу, десь у винограднику впала за комір, і то не факт, що моя. Страшилкам про бакфаст, вже років з 5 точно є. За цей час в Україні вже населення повинно вимерти від укусів бджіл монстрів бакфаст, якщо ці страшилки збулися б. А чим Вам не "бакфаст", все те, що тримають люди десятиліттями на пасіках у себе вдома? Районування? Що тоді сказати за сотні тисяч пакетів гірської карпатської бджоли, в засушливі рівнинні степи півдня України? Чи кавказянки? І що вийде від їх змішування? Що тоді казати про темну поліську бджолу? Коли при відкачці меду сусіди за півсотні метрів з хати вийти не можуть? Цікаве відео про плювальщика ... Він як збирається всіх обпльовувати? Форум збирати, чи віртуально, через інтернет?
 8. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Це ж який "гад" людині таких монстрів замість бакфаста продав?... Особливо страшно стало на фразі про "перекушені навпіл перчатки, та мільйони бджіл, горящих в вогні... АААА, бджоли зомбі.... В мене на пасіці бакфаст від Паланочки є, і від Броніславовича. Також дочки і внучки від їхніх маток. Чого в тих нащадках намішано, мабуть не дізнається ніхто... Влітку пасіку обслуговую в шортах. Маску одіваю обов"язково, ТБ так сказать.. Так само і мед качаю. Є УС, трохи зліша, але також терпимо. Сусід по точку тримає карпатку, кожного року купляє десяток пакетів. Пасіку обслуговує в костюмі, який після робіт схожий на їжака. Та й біля його платформи в десятку метрів пройти, не отримавши пару ін"єкцій в лисину, нереально... Де форум по "боротьбі з карпаткою"
 9. Що говорять про бакфаст в Youtube

  То і є нормально. А не збирати форуми, щоб конкурентів відходами життєдіяльності обкидати... Дивно, що вони так на карніку не кидаються, як на бакфаст... Карніководи відкати дають?
 10. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Гайдар вже мабуть так не каже. Рекламує вулики від Фадєєва, та свої наробки показує... Пішла, так сказать, здорова конкренція
 11. Що говорять про бакфаст в Youtube

  А нею хтось ще торгує? Наскільки я зрозумів з інформації про цю бджолу на даний час, від кавказянки на наших теренах залишились тільки спогади про вкрадений у сусідів мед, та викинуті весною опоношені рамки...
 12. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Мабуть не купляєте пакети карпатки...
 13. Осінь2018\ Зима2019

  А я думав дахи знизу фольгоізолом підбити. Щоб не тулити туди пінопласт. А виходить клуб з осені зверху під ним сяде? А якщо повітряний простір під фольгоізолом? Можливо треба буде пару штук протестувати.
 14. Острівні облітники України

  Острів великий... Все залежить від того, де там розміститись... Чи на дальному кордоні лісництва, в східній частині острова, чи в сторону Лазурного. На кордоні прісна вода б"є з під землі, і озерця навколо не дуже солоні... З водопоєм для бджіл простіше. Так само і біля бухти Глибокої... Є прісна вода. Але багато відпочиваючих навколо... А далі на схід острова вже солончаки і солоні озера, але менш "обжита" територія... Крім браконьєрів звичайно... Ті всюди... Ще й огорожу якусь треба мудрувати від диких тварин... Стада оленів, ланів, муфлонів..Всюдисущі єнотовидні собаки. Ті взагалі куди завгодно залізуть, якщо є пожива.
 15. Осінь2018\ Зима2019

  Минулої зими теж одна сильна сім"я майже всю зиму вовтузилась. До кінця зими злопали практично весь мед, підгодовував... При першому обльоті передивився, а там матки нема... Вони й нервувались...
×