Jump to content

Володимир Джос

Активные Пoльзователи
 • Content count

  590
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,438

1 Follower

About Володимир Джос

 • Birthday 08/05/1968

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Херсонська обл... На самому півдні.
 • Interests
  Пасіка, акваріумістика...

General Information

 • Пасека в
  Херсонська область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Дадан 8-10-12 рамок
 • Порода пчел
  Помісі бакфаст, УС, карпатки...

Recent Profile Visitors

909 profile views
 1. Весна-Літо 2019

  Приблизно 3 км. Ріпак сіють кожного року на сусідніх полях поряд. Бджоли з дому дістають на ура. Ще перші квіточки розкриваються, а вони вже повертаються з жовтими писками. Домовився про розміщення пасіки. Заврта післязавтра перевезу. Можливо залишу одного - двох найслабших вдома. Закрию, і подивлюсь, що з того вийде.
 2. PornHub рятує бджіл...

  Треба це кіно своїм трутням показати
 3. Весна-Літо 2019

  Ви праві на 100%. Газета за форматом, як і 30 років тому. Що таке провінційний район, віддалений від "цивілізації"? Це практично все місцеве начальство, сидить або старе з совкових часів, або сидять їхні діти, чи родичі. Вони всі рідні, куми, свати, брати, спільники і так далі. Обробіток в понеділок-вівторок. Чекають, поки протряхне, щоб техніка в поле зайшла. Хоча є трактори, які ходять по воді й болоті в рисових чеках. Вночі пройшов ще один сильний дощ. Тепер хто зна, коли будуть труїти. Якщо нічого не зміниться, поїду дивитись місце, куди поставити пасіку. Зараз переїзд ускладнений тим, що все навколо розмокло, завдяки практично тридобовому дощу.
 4. Весна-Літо 2019

  Там термін токсичної дії на бджіл біля п"яти діб. То коли побризкають, мабуть і різниці великої немає. Все рівно потруяться на слідуючі дні.
 5. Весна-Літо 2019

  Я далі 50 км не возив. Запарень не було. Минулого року вистрілив скат, світало. Про запаску промовчу. Тягнув на голому диску по дорозі, де колись був асфальт біля 20 км. Теж нормально. Якщо не рахувати , як раді були бджоли, коли я відкривав льотки. Попало мені тоді знатно. Бакфасти, не бакфасти, добрі, злі...Всі відмітились. Дякую. Завтра і займусь. Десь возити , зараз не дуже сприятливий момент. Хоча знайшов містечко, на другому кінці міста, але ще не гарантовано.
 6. Весна-Літо 2019

  Була розмова з директором. Обробляти будуть обов"язково. Минулого року обробляли якимочь німецьким препаратом, я вже й назву забув. Для бджіл безпечний. Цього року такого препарату нема. Вірніше він десь є, але там де треба - нема. Поясню ситуацію. Може хтось чув, що для всіх державних закладів закупівля матеріалів, техніки, посівного матеріалу, добрив , ведеться на основі тендеру? Що таке тендер, мабуть знають всі. Що таке український тендер, потрібне уточнення. Це такий собі цирк на дроті, де граються у вибір фірми. Потім виграю цю гру "правильна" фірма. І продає жертві розіграшу, все що їй заманеться. По цінах, які тільки в голову прийдуть. Купити щось деінде, компанія-жертва, не може. Тому що відраз потрапляє під кримінальне переслідування. Що цікаво, цей тендерний мафіозний синдикат тримається при всіх владах. Дуже багато від нього дзвінкої в кишені користі, "правильним" людям. Рахунки в межах країни, через цю структуру рахуються сотнями мільярдів. І з кожної гривні капає якась копійка. Рокфеллерам така шара і не снилась. Так ось, нашим державним інституцьким науковцям сказали купити Борей.
 7. Весна-Літо 2019

  В когось є практичний досвід закривання бджіл на кілька діб? Я вже думав про це. Сім"ї зараз максимум десять рамок, але почала лупитись молода бджола. Якщо під низ поставити корпус з сушшю, зверху літр-півтора сиропу рідкого, з розрахунку на пару днів. А ввечері, після заход сонця випускати на обліт. Є шанс днів хоча б чотири перетримати із закритими льотками? Жари великої нема, запаритись не повинні. Зрозуміло, що якась частина бджоли загине, але ж все таки не вся.
 8. Весна-Літо 2019

  В нас починає цвісти ріпак. І "приємна новина", будуть обробляти Бореєм. Повне спантеличення. Не знаю що робити. Поінформовані практично всі, хто мають пасіки навколо.
 9. Прийшла і до наших країв "радісна вістка" . Зацвітає ріпак. Місцева агрофірма збирається робити обробку препаратом "Борей" поля з ріпаком. Препарат вже закуплений, чекають поки протряхне після ждощів. Знають вже всі місцеві пасічники, різного рангу "крутості". Але... Агрофірма - не якийсь там зачуханий фермер, а цілий державний науково-дослідний аграрний інститут. Звучить? І їм начхати. на якісь там пасіки. " Фірма під крилом Міністерства аграрної політики, та Академії наук України. Про незнання законів, правил викоритання подібних ядохімікатів мова не йде. Директор сам тримав пасіку. Це про наші мрії, що якщо при владі будуть пасічники. або співчуваючі, то щось з потравами зміниться. Ага, тримай кишеню ширше. Бабло перемагає все. Якщо вже державні наукові підприємста труять все живе навколо, то чого чекати від пересічного селянина, який якось намагається вижити. Період небезпеки для бджіл, 5 діб. І квітуючий ріпак...
 10. Вчора перед обідом закінчився ледь не найдовший дощ за останні роки. Також вчора +8, при низьких густеньких хмарах, вилазили з вулика глянути, що ж це таке робиться, тільки "Ізмайлівські", і то не далеко. Сьогодні +12, легенький вітерець. На восьму ранку сонячно. Зараз затягує хмарами. Повітря навіть на відчуття вологе, пахне квітуюча черешня. Пасіка гуде.
 11. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Після такої реклами, черга повинна стояти до кінця форуму, а то й на сусідні перейти. Як років 30-40 назад за ковбасою.
 12. Це вже щось із совково-феодального, від охренівшого від грошей і безнаказаності індивідуума. Коли бізнесу вказують, в яких мінімальних рамках він повинен сидіти і не висовуватись, то це вже не бізнеес, а кріпосне право, або простіше - рабство. Ой ще далеко нам до тих часів, коли за подібні виступи, репутація, а з нею і бізнес оратора, піде на дно.
 13. Флешмоб «Посади медонос»

  В нас є купа воєнізованих спецслужб. Займаються бізнесом. Чесно, я не знаю, що повинно статись в цій країні, щоб тут з"явилась цивілізація. Поки що на першому місці жадібність і пофігізм.
 14. Весна-Літо 2019

  І чим вони Вам не вгодили, ті колеса? Чорний колір, невеликий рівень. Весняне слабеньке сонечко добре прогріває. Відро води влазить. Що ще треба? Пластикове корито? Так теж не суперноваторство. Що те що те, виконує свою функцію. Знайомий з баночками та курчачими напувалками грається, доливає цілий день. Але його влаштовує. Головне результат - бджоли напились, та не нишпорять деінде в пошуках води.
 15. Підготовка до озвучення "нової" ціни, від якої пасічників "кондратій" схопить". а щоб не дуже брикались , така заява повинна всіх впевнити, що меду того експортери запасли, ніякий "Вінні-пух" з"їсти не осилить.
×