Jump to content

Володимир Джос

Активные Пoльзователи
 • Content count

  852
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,539

1 Follower

About Володимир Джос

 • Birthday 08/05/1968

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Херсонська обл... На самому півдні.
 • Interests
  Пасіка, акваріумістика...

General Information

 • Пасека в
  Херсонська область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Дадан 8-10-12 рамок
 • Порода пчел
  Помісі бакфаст, УС, карпатки...

Recent Profile Visitors

1,365 profile views
 1. Осінь-Зима 2019/20

  Наше село осінню міняє назв на " Задимівка". Я за бджіл тоді переживаю, том що смог над селом стоїть такий, ніби всю хат багяттями з сирих дров і сміття обклали. Ще на полях палять рисову солому. Весь південь району під таким смогом, що дим густий як туман стоїть. З паленням чекв намагались боротись, і люди в селах кіпішували, але тут багата мафія, то все до сраки. а за пал в селі треба штрафувати, і так, щоб відчутно було. А ще краще, виклик пожежників, з оплатою бензину, часу і інших витрат. але пожежники не ведуться, не їдуть... Тому місяців зо два все навколо горить. Онкозахворювань "вагон". Така собі курортна зона. Хоча в самому місті за це ганяють. а бандюки, які палять чеки, не палять, коли вітер на місто. Задихаються навколишні села. Якщо на нашу місцевість подивитись карту із супутника, інколи попадають світлини, з тими всеосяжними димами.
 2. Я кілька років назад, десь на ютубі відео цього персонажа бачив. Він себе позиціонував -"Вєдущій пчєлавод рАсії"...
 3. Китайські бджоли запилюють садочок Китайські бджоли запилюють садочок
 4. Також на підході...Але підсніжник то весняна культура, йому рано... А ось кульбабці самий час. Ще цвітуть календули, та на "дубках" цвіт висить...
 5. Буде дуже цікаво, коли зима почнеться в лютому з переходом на березень-квітень. Двадцять років назад і трішки менше, я в березні мав, як кажуть, головняк, із змітанням снігу з теплиць. Плівок таких крутих як зараз не було, а ті що були, при різких поривах вітру, різало крижинами, в які перетворювався сніг на теплій плівці. Сніг міг бути і в кінці березня. І в той же час, було пару разів, що в лютому садили картоплю.
 6. Бджоли літають...
 7. Ціна питання... можна "залетіти", скинути ціну суттєво, чогось продати і змитись... Цілком реальна ситуація. Але при такій самій ціні, як тоді була на тому ринку, вважаю, малореально продати багато того самого, що там є. Та й торгівля там повинна бути, як при совку за ковбасою А з моїми об"ємами в роздріб 500-700 кг, і в тих, в кого стаціонарні точки - 1000-1500 максимум за рік, ніякий "зальотний" за раз-два не озолотиться.
 8. Ціна на мед в роздріб... Торги трохи впали... Мізерні запаси у вигляді акації, "майського", різнотрав"я вже скінчились. Залишився соняшниковий. Продаю як і раніше - 100 гривень літр. Сам не торгую, залишаю перекупам. Мене на тому базарі знають, перекупи також кажуть, що мед від мене. Сьогодні розказували - на днях залетів якийсь "свіжий" продавець меду. З парою десятків сортів, в різноманітний тарі, і з красивими етикетками... Була в нього і липа, і коріандр, і лісовий, всіляке різнотрав"я і ще чогось купа. Під кінець торгів, злющий спакувався, та й поїхав, не продавши нічого... Мораль цього - як я завжди і кажу, репутація. Роками завойовується, і вмить втрачається...
 9. Нормальна інформація для роздумів. Розумний прийме до уваги, а ....
 10. Та ні. Іван Іванич людина грамотна. Нестримана, із своїми тараканами і неповагою, але грамотна. А це щось агресивно-нападницьке.. Мабуть свята вдались, а тепер "ізмєна)))"
 11. Їх треба на траві тримати. Калорійні корми приводять до великої засаленості. Правильно вигодований в"єтнамець, чимось схожий на дичину. Тримав колись.
 12. Це можливо, де в кінці городу річечка тече, чи якісь левади з болотами. В моєму випадку, вся птиця, сидить у закритих вольєрах. Навіть кури. Городи у всіх огорожені. Правда, в нас тих городів по пару соток. Курка, собака, чи ще якийсь диверсант, який зумів перебратись до сусіда через огорожу, поза законом. На котів, і то косо дивляться... В мене зараз песик амстаф, дуже полюбляє до сусідськлї собаки погуляти збігати. А там город скопаний, заметений і має вигляд прикордонної КСП. Падаючий з дерева листок ловиться в повітрі... А тут собака пролізла, сліди залишила... Гвалт!!! Паркан між нами був метрової висоти рабиця. Зараз поставив двометрову, знизу вкопавши старий шифер. Щодо курей, не тримаю вже років 10 мабуть. Покупні корми, неможливість вільного вигулу, і дві хвилі пташиного грипу відбили охоту тримати будь яку птицю. Нутрія також не супер вигідна. Шкури нікому не потрібні, викидаю. Кроликів тримав би залюбки, разів зо три більший вихід м"яса на одиницю корму, ніж у нутрій. Але їхні патологічні і хронічні болячки, які можуть знищити все поголів"я за пару днів, також перевили їх в зону дуже високого ризику. Колись втратили півтисячне поголів"я. Після того з"явилась купа всіляких ліків. Але все рівно, хоть і колять, періодично кролі виздихують, особливо літом. І в ямах пробували, і як завгодно, результат один - здохло. На м"ясо є попит. Зараз в нас ажіотає на баранину... Братів по розуму курортне містечко приваблює, і їхнє "поголів"я " тут росте в геометричній прогрессії. Баранина йде на ура. Але щоб їх тримати, треба або жити маючи під боком чималий шматок незасіяного степу для випасу(таких місця вже практично нема), або мати свою землю, щось на звазок фазенди в полі. Як не крути, біля скотини треба важко працювати, і жити її життям. Без вихідних, відпусток, лікарняних та інших вивихів-переломів Їм треба мікроклімат, правильна годівля , і дивитись як за дитятами
×