Jump to content

Володимир Джос

Активные Пoльзователи
 • Content count

  816
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,354

1 Follower

About Володимир Джос

 • Birthday 08/05/1968

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Херсонська обл... На самому півдні.
 • Interests
  Пасіка, акваріумістика...

General Information

 • Пасека в
  Херсонська область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Дадан 8-10-12 рамок
 • Порода пчел
  Помісі бакфаст, УС, карпатки...

Recent Profile Visitors

1,295 profile views
 1. Осінь-Зима 2019/20

  Приблизно +9+10 в тіні. Тихо, волого і сонячно... Обліт...
 2. Індія, В'єтнам, бджоли, мед і ціна

  Така ціна в них може бути в якомусь "супермаркеті". Або в магазинах навроді совкових "березок". . В нас в супермаркеті також бачив ціну на соняшник біля 100 гривень за кілограм, в пластиковому найдешевшому контейнері. А в"єтнамці в пляшки навіть налили...Цивільно все.
 3. Індія, В'єтнам, бджоли, мед і ціна

  Точніше, тому там така антисанитарія... Куди совок впхався, всюди срака... Колись на флоті служив... Туди не потрапив. народився нетолерантно. Комунякам не подобалось де. Не випускали... Наша бригада постійно там вешталась... Прививок давали повний зад, і ще купу в руку. Все рівно якусь заразу привозили, разом з каліберними тараканами. резиновими виробами , здається №2, парфюмерію та "музику". Ще запам"ятались лікери, "Мо" і якийсь з шоколадним смаком. При тотальному дефіциті спиртного, і малої(як тоді всім здавалось) кількості "шила" на душу населення на коробці, пили той лікер напрочуд великими дозами. Звичайно щасливчики, які змогли дістати. Ще цигарки якісь вонючі були в них. Цікаво, хтось із форумчан на власні очі бачив в"єтнамський мед, чи куштував його?
 4. Літом торгую медом поряд із м"ясником, який сам вирощує свиней... Казав, хоче пасіку... Потім порахувавши , прикинувши ніс до інших частин тіла, сказав, що краще буде зі свиньми возитись, а меду в мене купе. Якось жіночка напрошувалась до мене на пасіку, трішки пожити на природі... Свиновод ледь не посивів(жінок дуже любе), і кілька днів бідкався, що за всю його кар"єру по вивезенню свинячого навозу, жодна ще не просилась в свинарник. Знову захотів пасіку, уявивши себе плейбоєм на фоні вуликів, і зграї жіночок під акацією.
 5. Індія, В'єтнам, бджоли, мед і ціна

  Гарний сторож на вулику сидить.. В нас тільки полози двохметрові інколи між вуликів труться, стару шкіру скидають. Али вони червонокнижні і дуже рідкісні. Аборигенне населення знищує все живе що бачить і в змозі спіймати чи задавити...
 6. Сьогодні дзвонив по об"яві- "купим мед". Виявилось, що фірма в Кривому Розі, а не в нас. А тут є "філіал". Ціну озвучили 23 гривні. Без ентузіазму... По іншому номеру ціну не озвучили, а довго і нудно чолов"яга почав читати лекцію, про те, що якщо пасічники хочуть (не запам"ятав, чи то стати бізнесменами, чи то уявити себе бізнесменами), то вони повинні зібрати 20 тон меду в бочках, і привезти йому на склад. Від такого гешефту тоді стануть напрочуд успішними і багатими бізнесменами. А коли немає 20 тон, то і розмовляти з тими власниками "сирого" меду , йому нема сенсу, не лоросли... Ось такі пироги на сьогодні.
 7. Індія, В'єтнам, бджоли, мед і ціна

  Роєловку треба рамок на 50...
 8. Я цього року бачив. Стояло кілька бідонів ріпакового. З одного колупав потроху на продаж, слабенько, але купували. Підійшов час інших медів. Я й переклав мед з одного білона до не повного іншого... Через кілька днів заграв. Той, що не зачіпав, стоїть і досі. Колупаний та граючий пішов на вогненну воду приятелю, Бджолам згодовувати побоявся.
 9. Прожектор неефективно... Освітлення тільки на пасіці... Треба до кожної бджоли світлодіод прив"язувати, і акумулятор. Потім всіх бджіл прив"язувати до бочки, і хай з тою бочкою летять. Наповнять, на заготівельний пункт... А по дорозі хай випаровують.
 10. Осінь-Зима 2019/20

  Сьогодні вперше побачив зблизька "Удави". Навіть відкрили показати, що там... Зимють на три корпуси, верхній на теплий занос. це те що видно. Нижні, казали що також так, а весною на холодний, коли потепліє... Прикольно на вигляд. Можна було б вдома пару штук поставити...
 11. Хімія і так в більшості китайська, під різними брендами... Просто так більше не стане, а рівно стільки, щоб щось отруїти, чи удобрити... Інакше виросте велика дуля, а з неї ситий не будеш... Хімія річ дуже дорога. Просто використання хімії, і бджолярство, знаходяться в різних боках. Що одному гарно - іншому смерть.
 12. Цілком можливо. Навіть спочатку можть демпінгувати, щоб захопити левову частку ринку. А для демпінгу потрібен біль-менш якісний товар по невеликій ціні. Де ще китайцям купити справжнього меду за недорого?... Ще й кажуть, японці полюбляють соняшниковий - виводить радіонукліди...
 13. В нас сонця не видно. Сіра густа хмара висить над самим дахом...
 14. Літом хочеться посидіти в морозильній камері, трішки.. Мед можна продати хоч сьогодні, але....
 15. Холодрига... Вчора штормовий, -5... Враження, що всі -20, але холодніше... Сьогодні -2, дує трохи слабше, але все рівно холодно... Хочу літо...
×