Jump to content

sid

Пользователи
 • Content count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

98

About sid

 • Birthday 07/10/1975

Profile Information

 • Location
  Харьковская область

General Information

 • Пасека в
  харьковская область
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  многокорпусный
 • Порода пчел
  карника
 1. Ви привели ціну не досить коректну та визначену феєричним відео на ютуб. Навіть в цьому році можна було здавати на опт по 34 (з того ж відео 50х100х34. Що не так??? Я вже пояснив, що цифри приблизні, люди працюють на роботах в середньому за 8-12 тис.грн. на місяць, якщо окремі форумчани вважають бджільництво одним з напрямків ІТ сфери - тоді так, всі мої розрахунки не вірні.
 2. Справа не в окремих цифрах, привів приблизно, якщо пенсіонер, здоров'я ні в дугу, 50 сімей - то ті 100 тис.грн. суттєва підтримка, якщо молодий, обслуговуєш 100 вуликів - невже середьномісячний дохід 15 тис.грн. це мізер, люди за такими зарплатами в польщу на заробітки їздять. Сьогодення показує, що багато пасічників, як "джентельмени удачі" - "розширився, викачав, не здав", "розширився, викачав, не здав", "розширив, викачав, сдав все за безцінь". Романтика....
 3. Тут в сусідній темі обговорюють ціну молока, я думаю необхідно дати пораду - раз ціни від однієї корови не має, треба розширитись до 4-5, от тоді і заживуть А якщо без жартів, мабуть заслуговує на повагу людина, яка змогла з нуля самостійно дорости до немаленької пасіки, працює на ній в основному самостійно і не намагається за копійки найняти на селі п'янчужку, який від безвихідності згоден охороняти, відкачувати, тягати і т.д. Ніяк не вкладається в голові, якщо маєш основний або додатковий заробіток 5-10 т.доларів, що не влаштовує, що хочеш мати при 300, 400, 500 сім'ях? Можливо просто деякі люди не розуміють слова соціальна самодостатність та їх девіз по життю "маловато будет". Не розумію....
 4. Скоріше за все ви помиляєтесь, ціна буде падати незалежно від того, здаєте в вересні чи грудні, об"єм росте, товару надлишок. Я в минулому році писав про те, що окремі спеціалісти валять також і роздрібний ринок, не бажали здавати оптом по 36 та продавали на базарі та олх по 240 за 3л., в цьому році вони вже не бажають здавати по 25 та продають в роздріб по 180. Так хто винен, можливо деяким необхідно вгамувати свої апетити, задуматись про безперспективність щорічного розширення та задовольнятися бутербродом з маслом без червоної ікри ? Щоб не було зайвих питань - сам продавав в роздріб майський та різнотрав'я по 400, соняшник по 300-350, коли терміново були необхідні гроші на лікування - здав 300кг по 30. Дивишся ютуб і охеріваєш від кількості наших пасічників, бажаючих завалити всю європу й америку своїм медом..., а тепер вже й китай...
 5. У каждого свои причины расширения - кому-то сейчас хватает 50тысяч грн. заработка, кто-то хочет пересесть с лады на киа, а кто-то с киа на хонду и т.д. Наверное рынок и объемы производства меда стабилизируются, когда будет доступна альтернативная работа с европейской зарплатой, и тогда останутся очень крупные пасеки (от 1000 семей), для которых это уже не хобби и не бонус, а устоявшийся бизнес, ну и до 50 семей - для них 1000 дол. уже приятное дополнение. Все у кого 200, 300 не захотят корячиться за 7-8 тыс.дол. при наличии работы с достойной оплатой. Выйдут видео известных блогеров - ребята, бросайте гиблое дело, я сейчас работаю водителем (агрономом, ветеринатор и т.д.), получаю 1000 евро, все за мной.... Если же, так и будем оставаться полуколониальной страной - все будут расширяться до заветного 3г (о котором здесь писали) и нормальной цены на мед не будет
 6. Нажаль слово блокуйте рівнозначне слову вимагайте, компанія "сингента" на листи не відповідає, реально є фото та відео поливу, скоріше за все льють падалішній сонях, хімія типу гліфосат, поліція не допоможе (знаю з власного досвіду). Хто може допомогти (харківська область?)
 7. 21.09.2019, 14.00 часов, очень сильный ветер, по убранному подсолнуху бегают "стрекозы", 10 метров от поля до забора, до ульев 15, на губах появился привкус, кашель. Пришлось уехать, как бороться с этими уродами, травят не только пчел но и нас ???
 8. У нас принимают по 32 (на прошлой неделе было 33). Судя по всему многие смирились с такой ситуацией и сдают, но анализируя данные экспорта думаю что закупочная цена даже свыше квоты должна быть около 35. Если не прав- поправте (2 дол. минус 17% пошлина, минус 0.3 дол. экспортер) а если экспорт по квоте то закупка должна быть не меньше 42?
 9. Я також в минулому році намагався пояснити просту річ - роздрібну ціну легко завалити і буде дуже важко відновити. Нажаль деякі "промисловики" з минулого року кинулись продавати мед по 210-240, бо вони на коні - можуть собі дозволити. І якщо завтра опт буде 45 - вони без головняка все здадуть, а на базарі ціна за банку ще декілька років буде 250. В кінцевому результаті роздрібна ціна на мед буде прийнятною, коли пасічників залишиться не більше 30% від сьогоднішньої кількості або коли "бочкові бджолярі" не будуть цідити мед в скляний посуд.
 10. Откачка мёда

  Все верно. Качаю 20 полурамок - 20 литровое ведро меда, плюс минус литр, более точно не получится посчитать - конструкция рамки разная (толщина верхнего бруска), сколько рамок ставите в корпус (как раздули) и т.п.
 11. Всім доброго дня. Питання по матках. Купив плідні Ф1, підсадка вдала, сіяли нормально, а через 3 тижні одна почала сіяти тільки трута (піврамка майже повністю засіяна тільки трутом). Чи можу звернутись до матковода з такою проблемою, чи для Ф.1 ніяких зобовязань не має, може піде на додатковий обліт? Доречі, при отриманні маток звернув увагу на дуже голосний спів (співали 2 матки так, наче вони збираються на євробачення )
 12. Дякую за поради. Питания було в тому, чи з точки зору колег-пасічників припустимі такі дії - зрозумів що так, розміщувати свої ловушки можно будь де не зважаючи на чужі вулики. Сьогодні поставлю свої . З приводу 'поговорить или договориться" зовсім не варіант, чомусь так виходить (впевнювався багато разів) що нормальні порядні пакостити не будуть, а для хамів і наглюків слова не мають значення. Більш радикальні дії призведуть тільки до неоголошеної війни з поганими наслідками для обох.
 13. Знаю этого мудака, и уверен, что если я привезу ловушки под его пасеку, скандал будет на всю деревню, и ловушки он заберёт или спалит, 100%. Я так понял что для хозяина пасеки такая ситуация неприятная, а для профессиональных роеловов это джекпот-начинающий, неопытный да ещё и нежелающий спорить.. Ах да, он не только знает про мои улья, но и спрашивал соседей, сколько их, как часто я приезжаю и т.п. Я так понял, такие действия пчеловода "это бизнес, ничего личного".
 14. Спрошу совета у знающих. Улья в деревне, отдаленно от других пчеловодов - до 3 км. В этом году один из них розставил вокруг моих ульев ловушки (до 100 метров). Я понимаю, что рой в основном через мои ошибки, но терзают сомнения по поводу порядочности таких действий. Есть ли какие-либо правила "этикета" для пчеловодства?
 15. Качал мед 06.06. - закономерно называл его майским. Цвет тёмный, коричнево-красный, мед густой, покупатели естественно хотят чтобы он не кристаллизоваться, но я сомневаюсь, боюсь побьют за обман Что же они принесли? (рапса в округе не было).
×