Перейти к содержанию

Віталій П

Пользователи
 • Публикаций

  34
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

35

Информация о Віталій П

 • День рождения 5 октября

Profile Information

 • Медогонка
  4 рам. з поворотними

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницький р-н
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  12 рам та лежаки ,10 рам з маг 145
 • Порода пчел
  Карніка, укр.степ.
 1. Все прыпрыли. Вчора за день '0' сьогодні ввечері закриваю льотки і гайда додому. Печалька.
 2. А для кого знімати решітку? Це вже назавжди.
 3. Всім привіт. Ось як ще може бути. Вирішив вчора десь о 17 годині подивитись як справи у матки що від Віталія перевірена. Подивився на першу рамку,кормова. Підняв другу з засівом, а у вулику залишився колодязь,де рамку забрав. (По рекомендації Віталія на льотках верхній і нижній стоїть сітка). Після того як оглянув рамку і мав поставити у вулик звернув увагу що щось залетіло у вулик ніби трутень масивне і сіло на дно вулика куди маю ставити рамку. Я придивився , а то матка неплодка (гарна довга). На неї відразу накинулись декілька бджіл і вона як ракета вилетіла і полетіла з пасіки. Я був в ступорі. А міг би секундою швидше поставити рамку і могла б грохнути мою племінну і я б тоді думав що таке сталося з маткою. Ну що друзі прямо фентезі. Більше коли літ маток не буду племя відкривати. В таку історію важко повірити, а я на свої очі бачив.
 4. Привіт. Приїхав вчора ввечері на поле, дивлюсь на контрольні ваги ,а там за день 0. Чуть не помер. Оказалось вага заїла. Але +1.5 кг за день тоже слабенько. Але краще так чим мінус. Надіюсь ще днів 5 потягне сонях,порадує і змотувати буду мабуть удочки додому.
 5. А у Вас хоть пасіка є? Чи Ви тут так тріпаєтесь?
 6. Напевне у Жванецького ночував такий дотепний.
 7. Привіт друзі. А в мене чи бджола неправильна ,чи вага. Бо вже 5 днів посуваю гирьку на два кг вперед в день і не більше і не меньше. Але на сонях вивіз травневі відводки (15 травня робив). Може це для них криша по приносу, що скажете?
 8. П'ятниця +1, субота +2, неділя +2, понеділок +1, вівторок +1 До соняха стою сто метрів. Чотири поля в чотири сторони + два поля гречки за чотири кілометра. Ось така жопа. А на стаціонарі по дві рамки меду в кожному вулику і все.
 9. Весна/Літо 2018

  Привіт. А хто скаже,при такій температурі як зараз то дощ то сонце варто виізджати на сонях , чи при такій погоді він не виділяє нектару?
 10. А в мене один день було на вагах +1кг, напевне чужих трутнів налетіло))) а так нулі
 11. Весна/Літо 2018

  Всі привіт. Друзі поясніть дураку. У вівторок зв'язався з представниками агрохолдингу чи можна поставити пасіку біля полів з соняхом. Сказали що можна але щоб зачекав пару днів бо у четвер будуть кропити стимулятори росту бо соняхом поганенький. Але запевнили що для бджіл небезпеки немає ніякої. Приїзджаю вчора ввечері на поле поставляти піддони під вулики,а там море техніки щоб починати кропити. Запитую чим обробляють? Агроном сказав що обробляємо гербіцидом і для бджіл ніякої шкоди немає. Але коли повернув я назад додому їхати, то на тягачі побачив багато тари з надписами глайдер, наповал. Наповал 2 клас токсичності і для бджіл шкідливий. Якщо не в тій темі вибачте
 12. А це вже з вашої сторони свинство. І Ви заводите багатьох цим постом в оману. Коли я Вам відправив зразки, ціна була 44 якщо не помиляюся. Пройшов деякий час і мені зателефонували і сказали що мій мед пройшов аналіз і Вам підходить. Я запитав ,а яка ціна зараз на мед, мені дали відповідь що 48, а для мене по 44 так як у мене на той час брали на аналіз Ви і була така ціна. Я Вам сказав що за таку ціну Вам не буду здавати. Через деякий час ми знову з Вами спілкувалися і ви сказали що мед по 48,а через два дня прийняли по 46. Я пів року корячусь біля бджілок,а мене хочете тут дурнем виставити. Дякую за увагу!
 13. Так Ви тоді оголосили ціну 48 а через два дня як я говорю що їду до Вас то ви мені говорите,ой вже по 46. І це була не найкраща ціна на той час. Я ще раз наголошую,коли йде домовленість про закупку меду вказуйте що це ціна з тарою,тоді я собі найду куда здати мед і тару мені повернуть МОЮ. А компенсацію собі залишіть на розвиток ТОВ Лумелі.
 14. Ось тобі маєш)))) вчора говорили що кошти чи тару повернуть,а показав Ваші ляпи, то відразу мені про брак тари заспівали,про покупку меду з тарою.... А чому ж тоді коли я з Вашими домовлявся про здачу меду то говорили про повернення тари на протязі місяця??? І ніхто мені не говорив що поверне мені не мою тару і вбиті в жопу. Я тільки свою пасіку розвиваю кожен рік подвоюю кількість. і як мені вам вірити і здавати мед, кожен рік купляти нову тару? Ні любі друзі будем шукати нового експортера. Дякую за увагу!
×