Перейти к содержанию

ukr.bee

Пользователи
 • Публикаций

  19
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

82

Profile Information

 • Место расположения
  Лубни

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Лубни. Полтавська область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  в пошуках ідеального
 • Порода пчел
  УС. місцеві дворняги

Посетители профиля

343 просмотра профиля
 1. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  при нормальній внтиляції і вологість буде нормальна
 2. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  в приміщенні завжди зимівля краща ніж на вулиці. Навіть якщо то гараж
 3. Гыыы

  ось так скоро буде
 4. так це вже все прописане, складені інструкції, хто куди і кому дзвонити повинен, хто кого оповіщати буде, реєстрація пасічника, агрофірми і т.д і т.п. Обробіток у вечірній час, до цвітіння рослини.... Але це все не виконується (В більшості випадків). Зараз усім і на все начхати. Всі заробляють гроші любими методами
 5. Я брав Одеську вощину (Покровське). вощину було запаковано у 2 різні варіанти: у звичайний упаковочний папір і збоку на упаковці стояв штамп із даними про виробника. а така ж сама упаковка тільки додатково пачка вощини запакована у картонний ящик, ікий має заводське нанесення із даними про виробника.
 6. весь час користуюся вощиною із Гадяча "Нова Вощина". В Гадячі є два виробника. 300ї зараз не має під рукою щоб подивитися номер вальців, а на 145й пише Полумаксимум 1006 В цьому році взяв на пробу Одеської вощини ( Покровське). Вощина товстіша від Гадяцької. На вощині пише "Покровское 777" № вальців вказаний 1750. Максимум. У використанні за сезон різниці не побачив.
 7. Девушки с маленькой грудью, комплексуете ли вы? Нет, конечно нет!!! Мы самые лучшие, а вы все, коровы с выменем, ****** ненавижу,мы не комплексуем, мы самые лучшие!!!
 8. хух! почитавши повідомлення не знаю що дальші думать. спада на думки приказка "Хотеть не вредно, вредно не хотеть", але спостерігаючи тенденцію росту ціни на мед бачив (за послідні 2 роки) максимум 1,8-1,9$, потім ціна різко падала. щас із 27 до 40грн (що забирають а не обіцяють) піднялась. думаєте буде 50-54грн? якщо так то коли (на Вашу думку) очікувать?
 9. Мишка косолапый по лесу идет, Шишки собирает, песенку поет. Вдруг упала шишка прямо Мишке в лоб. Мишка рассердился, и ногою — топ! Не пойду я больше по лесу гулять! Не пойду я больше шишки собирать!
 10. да....бува, особливо коли їдуть із Сули... обігнав... потім відстав.. і знову обганяєш. а бува обігнав і тікаєш, бо страшно (щоб не приснилась).
 11. завтра дощ обіцяють, то ж є час... я, наприклад, на рибалку зібрався... тим більше 777 - щасливе число а ще колись 777 - три топора в об*ємі один літр
×