Перейти к содержанию

Крук

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  528
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 379

Информация о Крук

Profile Information

 • Место расположения
  Чернігівська область

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Чернігівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежаки на даданівську та українську рамку
 • Порода пчел
  Українська степова

Посетители профиля

308 просмотров профиля
 1. Весна/Літо 2018

  Є відселектована особливість коли бджоли не сидять зверху на рамках а є такі що рамки густо обліплюють і не дають рамку поставити назад не подавивши бджіл. Димар розпалюю кожен раз але користуюся акуратно і злегка щоб зігнати бджіл якщо заважають. Якщо хто сильно продимлює гніздо тоді забрус буде копченим.
 2. И как вы планируете свои дела на такой жаре?
 3. А що буде влітку? Градусів так на 10 більше. Як би не ляпнути в ящик. Від бджіл на льоту будуть кліщі відпадати.
 4. Не махлювати, не збивати ціну один поперед одним втихаря, не переманювати клієнта, тримати єдину ціну. Мабуть щось подібне.
 5. Весна/Літо 2018

  І тату і мамі і тим що в ямі. Буде безкоштовне і швидке збільшення сідниць, губ, грудей і деяких інтимних частин тіла за бажанням. Нехай господар записує пацієнтів на певні години прийому. Грошей може і не заробить зате буде весело.
 6. Акация белая

  Лесники акацию очень любят. К лесничему с важным видом пришли бизнесмены и предложили купить семена акации на посев. Лесничий был удивлен. Хуже сорняка в лесу и не придумаешь.
 7. Весна/Літо 2018

  Тут нужно смотреть какой силы семьи. Если там 5 рамок тогда будет 3 рамки расплода. Старые матки тоже хуже сеют чем молодые. Нужна полная информация о пчелосемьях.
 8. Весна/Літо 2018

  Можливо якийсь специфічний запах чи від корови чи від поросят, щось є. Сусідку не чіпають це головне.
 9. Весна/Літо 2018

  Пчелы могут наводиться на какой-то запах. Какой - то элитный дезик или дорогие духи. Как надухался кто - то да еще и собачку погладил так пчелы и пошли лечить.
 10. Акация белая

  Он веселый, неправда но порядок любит. Яблони могут вырасти на южную сторону и затенять его участок. Я к примеру не люблю тех кто за мой счет хочет шары. Если на меже что-то садить тогда нужно вежливо спросить разрешения.
 11. Весна/Літо 2018

  Это только начало. Дальше будет веселее. Особенно весело будет когда люди будут работать на огородах. Будут пляски, танцы, шутки и прибаутки.
 12. Акация белая

  Я прочитав що є цікавий медонос який цвіте довше чим акація і не так сильно залежить від примх погоди. Еспарцет піщаний ідеально міг би підійти до ваших умов. Ось посилання. https://uk.wikipedia.org/wiki/Еспарцет_піщаний
 13. Якби не подобався наш мед то й не брали б. А то купляють, їдять нормально і з року в рік нарощується експорт нашого меду. Тільки експортери носом крутять. Хотілось би експортувати елітні сорти українського меду але його небагато і йде він напряму на базар. А платити по цінах близьких до базарних ой як не хочеться. Ну просто як в байці про лисицю і виноград.
 14. Весна/Літо 2018

  Сьогодні в мене дома гарний день і бджоли несуть обніжку із американського клену і абрикоси. Порівняв ефективність роботи пилковловлювачів. Отой білий і широкий вироблений в рашці якогось там Курського заводу. Наші бджоли не хочуть лізти в отвори. Сидять і просто страйкують. Зате поряд виробництва Апіс йдуть як брехня по селу легко і красиво.
 15. Весна/Літо 2018

  Я помітив що бджоли починають сипатися із початком цвітіння садів. В цей час обробляють озимину проти шкідників інсектицидом суцільної дії та гербіцидами. Якщо обробляють вдень або у вітряну погоду тоді із кожного вулика зникає 1 - 2 рамки бджіл. Обробляти треба вночі і в безвітряну погоду а у фермерів графік обробки а все інше їм не важливе. Помічав що бджоли сиплються і від гербіцидів хоча на упаковці не вказано що препарат шкідливий для бджіл. В цьому році до початку цвітіння садів буду тікати в ліс. Там до поля відстань 5 кілометрів. І після цвітіння соняшника в нас теж бджоли гинуть від гербіцидів. Мінус 2 - 3 рамки бджіл на зиму менше йде. Вже помітив цю картину тому теж тікаю в ліс до 20 вересня.
×