Перейти к содержанию

Крук

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  990
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 272

Информация о Крук

 • День рождения 06.06.1969

Profile Information

 • Место расположения
  Чернігівська область

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Чернігівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежаки на даданівську та українську рамку
 • Порода пчел
  Українська степова

Посетители профиля

652 просмотра профиля
 1. На середину жовтня наші перекупи можуть дозріти і давати більш - менш чесну ціну. А після нового року коли будуть висновки по контрактах наших експортерів? Якщо контракти догорять тоді яка ціна буде? А так вони надіються і стараються а ми отримаємо максимальну ціну. Але точно треба знати час Ч.
 2. Я думаю что если две головы змея горынича пьют водку а третьей не дают то плохо будет впоследствии всем троим. Весь вопрос в том кто будет пользоваться деньгами а кто сидеть на пыльных бочках мёда. Да я согласен что пасечникам будет плохо из - за недополучения денег. Если уступить перекупам 5 гривен на килограмме. Это большая потеря или нет? Излишне передержав мед в у себя мы создадим излишек который нам и навредит. Тем более что за прошлый год экспортировано 67 тыс тонн. И этот мед тоже должен быть использован. В Аргентине также были проблемы с ценой как у нас сейчас и пользы пасечникам не принесло. Выбор стоит только в том ключе или мы будем пользоваться нашими деньгами или смотреть на бочки. Но мы перетерпим а на следующий 2018 год у нас будет время для манёвра. Лично мое мнение состоит в том что если наши супер - пупер воротилы бизнеса купят по 45 пусть покупают и продают куда хотят. И у наших воротил тоже будет время для маневра. Наша валюта гривна постепенно падает.Продав мед и купив доллар мы будем в более менее благополучном состоянии. А на следующую осень мы экспортеров еще немного подожмём чтобы лучше соображали. Слабые экспортеры не выдержат и отойдут. А крупные останутся потому что даже заработав 5 центов на килограмме и экспортировав десять тыс меда куш получится солидным. Мы выиграем все равно но нужно учитывать производство мёда во всем мире. Как оно меняется я не знаю точно. То что мололи наши женщины из минагропрома на форуме может быть манипуляцией. Может кто посмотрит истинную статистику. Китайцы почему то производят мёда больше всех. Аргентину уже обошли а китайцев как обойти? Может кто - то напишет что я чего то накурился или выпил то это не так. Ничего не употребляю и перекупам не продаюсь. Но голову на плечах все таки нужно иметь чтобы не запороть общее дело. А относительно будущего урожая вы наверное видите все что август и сентябрь намного суше и теплее чем раньше. Излишнее тепло высушит землю и будет стимулировать развитие разнообразных вредителей. И пестициды будут литься рекой с небес. Может быть что лишнего меда мы не получим а может и накачаем. Поживем и увидим. Каждый из нас должен сделать нелёгкий выбор.
 3. Викладаю торрент файл із виступом Нагорнюка на форумі пасічників. Кому цікаво зкачуйте і дивіться. Зкачайте файл і поміняйте розширення із doc на torrent. Запустіть торрент файл. Зкачування почнеться із мого компа якщо я в мережі. Виступ Нагорнюка.3gp.doc Особисто я вважаю що оця затримка із продажем меду оптом створить в наступному році всім нам надлишок який не кращим чином вплине на нас всіх через ціну на мед. І все із за дурної поведінки наших експортерів. На початок вересня по статистиці експортовано всього 18 тис тон. Залишок який висить доволі неприємний. Або експортери вчасно викуплять мед або будуть неприємні наслідки.
 4. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Набагато простіше намазати руки оцтом. Оцет не чіпають.
 5. Буде проводитися протестна хода проти потрав бджіл. Запрошуються небайдужі пасічники.
 6. Я сьогодні був на події Медовий форум «Україна медова і світ» Терентьєв там теж був присутній. Білоцерківська, Миронівська спілки оголосили при всіх збір на акцію протесту із 8 години ранку біля кабміну 5 жовтня. Початок протестної ходи приблизно із 10 години ранку.
 7. Знаете, я когда то дружил с исконно русским мужиком и он временно жил в Украине. Кто то из друзей на пьянке крикнул - геть москву, слава Украине. А он перенял и вместо песни когда шел пьян домой периодически кричал эти слова. И это после украинской горилки. Что будет с ипонцем даже представить страшно. У их смертельная доза от спиртного в несколько раз меньше нашей. Как бы невзначай он не стал Украинцем выйдя из зала заседаний экспортеров.
 8. Спочатку писав неймовірні речі на доволі низькому рівні а тепер знайшов свою тему і пише доволі таки цікаво. Є що почитати. Якісь поняття проскакують неначе від науковця із кафедри марксизму - ленінізму.
 9. Так він писав коротко але не всім доходить. Жалілися що дуже заплутано, стисло і нічого не зрозуміло.
 10. Я вважаю всім пасічникам подобається життя бджіл. Як там все організовано, розкладено чітко по своїх місцях. Бджоли викидають із вулика старих, хворих і не потрібних. Це гарантія їх виживання на протязі віків. Людське суспільство набагато складніше і гуманніше чим родина бджіл. Але є одне але. Ніхто закони бізнесу не відміняв. В бізнесі виграє тільки той хто може зробити дешевше, швидше і з меншою затратою ресурсів. Якби на вас навісити проблеми десятка відсталих пасічників - сусідів і примусити їх вчити і закривати їх економічні діри тоді що б ви заспівали. Але в наших експортерів кругова порука, договірні однакові ціни, найдешевший мед на експорт. І це все за наші з вами гроші. Особисто я вважаю що серед експортерів є ефективні господарі свого бізнесу які не просто тупо вивозять мед до Польщі і здають бартнику по дешевій ціні а шукають збут по всіх країнах. Наприклад в Японії, Канаді. І підтримувати відсталих бізнесменів це тупо. Хто не може вести свій бізнес ефективно нехай їде за кордон працювати а не знищувати бджільництво України.
 11. Без своєї власної мережі реалізації меду в європейських країнах наші експортери приречені здавати мед оптом із поклоном крупним європейським імпортерам. Харчовий ланцюжок занадто довгий і траву(пасічників) дикі тварини (експортери) змушені (обдирати) виїдати до коріння щоб леви наїлися бо їх занадто багато розплодилося.
 12. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Це означає що ви пасічник вихідного дня і вихідних у вас дуже мало. Чужі бджоли пішли в напад і пограбували ваших. Зараз меду нема, сил на переробку сиропу нема. Треба підставляти запечатані рамки з медом. Спитайте в друзів і знайомих в кого є то треба купити. Іншого виходу нема.
 13. Ми нормально йдемо. До ціни 50 залишилось 8 гривень.
 14. Ніякого розвалу експорту не буде. Святе місце порожнім не буває. Повинен настати в бджільництві новий період цивілізованого капіталізму а період злочинного накопичення капіталу зникнути назавжди. На порожнє місце прийде іноземний капітал який звик працювати за набагато менший відсоток прибутку. Ви всі бачите ігри із ціною. Такий стан речей пасічникам не буде подобатися ніколи. В минулому сезоні ми отримали першу невелику перемогу. В цьому році перемога буде теж за нами. Цей форум нас згуртував і зробив розумнішими. Із часом ми будемо отримувати достойну оплату нашої праці а не ці крихти із панського столу які нам милостиво подають щоб не вмерли із голоду. Поки ми не досягнемо мети я теж не авторизуюся.
 15. Правильно, в кожного своя голова на плечах. Ті хто сидить в темі не біжать здавати з під медогонки, тоді питання- на кого вплинули пости Володимира??? Володимир писав що по таких цінах здач меду не буде, то чому вішають собак на нього? не розумію. Давайте відійдемо від особистостей а просто уявимо давню картину коли по вулиці водили артисти або слона або ведмедя. А знаєте як на це дійство реагували собаки... Я знаю точно якщо на когось гавкають собаки значить він кудись іде. Ніхто не знає точних даних про кількість бджолосімей, меду і ціну контрактів точно. А значить в цій ширині похибки фантазія може малювати будь які картини. А також не треба забувати що ми намагаємося обіграти потужного і розумного противника. Щоб слон зацікавився і не стояв байдужим треба ще одного слона або як мінімум відро моркви або іншої їжі. Вивчайте міжнародні ринки меду, вишукуйте вартість контрактів, збирайте дані про кількість пасічників і виробленого меду і ставайте всі експертами в галузі медового експорту. Бажаю всім економічного і розумового росту. І не нервуйте бо нервові клітини погано відновлюються.
×