Перейти к содержанию

Крук

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 230
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 684

Информация о Крук

 • День рождения 06.06.1969

Profile Information

 • Место расположения
  Чернігівська область

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Чернігівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежаки на даданівську та українську рамку
 • Порода пчел
  Українська степова

Посетители профиля

879 просмотров профиля
 1. В мене вдома на 12 годину дня невеличкий мороз і тихо. І вночі теж великого морозу не було а було всього мінус 4. Почуваюсь неначе десь на півдні. Там десь в Україні великі снігопади а десь мороз під мінус 12 - 14 а десь штормові вітри а в мене поки що погода сприятлива і для людей і для бджіл.
 2. Може стоїть снігова баба в дворі із сніговою внучкою а дід Микола сидить в теплі і задоволено визирає то на сніговиків то на вулики.
 3. Одноденний семінар

  Відповідь на вашу репліку вище. Точну статистику ніхто зібрати не зможе. Тому що якщо пасічник тримає круту породу і її вихваляє тоді йому соромно розказувати про її погану зимівлю щоб із цього пасічника не сміялися. Погане розказують в основному під градусом в дружній теплій обстановці а потім просять нікому не розказувати. Таке бачив вже не один раз. Так що прошу в мене каміння не кидати і не сміятися. Дивіться краще відео яке викладають пасічники. Там видно все але багато чого не кажуть.
 4. Одноденний семінар

  Нехай люди скажуть свою думку бо моя окрема думка це окремий факт а думка багатьох це вже статистика. Зимостійкі бджоли взимку розплід не вирощують якщо в їх все в порядку. І по тому як бджоли зимують зразу видно який буде результат навесні і хто б у відео що не казав. І до речі є багато пасічників які соромляться казати правду якщо вона поганенька або дуже гарна. А якщо вже дуже погана тоді виливають душу знайомим. Так що статистика тут не проканає ніколи.
 5. Одноденний семінар

  Точною статистикою не володіє ніхто в Україні. Єдине що можна сказати що всі хто хотів надивилися роликів на Ютубі про погану зимівлю бджіл 2017 - 2018. В цих роликах найчастіше вказувалося на італійську породу, карніку та бакфаст. Для прикладу огляд Терентьєвим своєї пасіки де на 5 хвилині 25 секунді він говорить бакфаст F1. Станом на 26 грудня матки в його вуликах сіяли що ненормально і призводить до поганої зимівлі.
 6. Сьогодні в мене вдома знову світить сонце. З ночі пройшов невеликий сніг і був вітер. Чим ближче до весни тим частіше видно ясне небо. Зараз мороз мінус 4 приблизно. По прогнозу подивився що по лінії Донецьк - Луганськ і далі в сторону рашки буде йти сильний сніг сьогодні на ніч.
 7. Одноденний семінар

  Завжди продавці маток роблять так щоб заплутати споживача і примусити купляти їх товар. Кожен прославляє своє і лає чуже. Для отримання плідних маток є батьківські і материнські сім'ї. Тільки ця комбінація генів дозволяє отримати найкращу продуктивність. Перше покоління має гіршу продуктивність а друге ще гіршу. Якщо в другому поколінні пішла надзвичайна агресія тоді покупець побіжить знову купляти племінних маток. Проте покупець не розуміє що за 3 кілометри хтось тримає середньоросійську породу яка дала ген агресивності. Крім того поля обробляються пестицидами що теж стимулює агресію бджіл. Кожна лінія бджіл виведена під певні умови медозбору і конструкцію вуликів. Є три типи сили медозбору це підтримуючий, середній, сильний і всі вони можуть бути або короткими або тривалими. Всім пасічникам бджолами не вгодиш. Тому одна лінія подобається а комусь інша. Але в сухому залишку ми маємо гібрид бульдога і носорога тому що всі купляють різних бджолиних маток від різних матководів. Також хочу додати що бджоли які мають невелику початкову агресію показують кращі результати по продуктивності. Агресія і продуктивність часто пов'язані між собою. Для того щоб розібратися яка порода і лінія кращі треба їх всі перебрати і на протязі років так 5 оцінити перше і друге покоління цих порід і ліній. Хочу наголосити що комбінацій генів у бджіл дуже багато і для прикладу тут на форумі є файл Законы наследственности. Селекции.pdf і там в таблиці 47 вказано що при доборі генетичного матеріалу по 4х ознаках в другому поколінні кількість комбінацій генів які не повторюються складає 1296. У нас на форумі ніхто стільки сімей не тримає ( не помічав) тому я не можу повністю стверджувати або заперечувати інформацію про породи або лінії бджіл. По моїх спостереженнях навіть в одного матковода є кращі матки на продаж і гірші. Єдине з чим можна погодитися це більш стабільний або менш стабільний результат.
 8. Одноденний семінар

  Вся справа в бездумній і безконтрольній селекції. Є унікуми які намагаються тупо схрещувати різні лінії та породи бджіл для отримання високих результатів продуктивності. В розумних книжках зрозуміли такі пасічники тільки одне що гібрид першого покоління дає найвищі результати. Пропоную почитати на російських форумах скарги що карпатка від Гайдара стала ЗЛАЯ КАК САБАКА. Ось цитата із російського сайту пасічників -Я в прошщлом году был в гостях у буржуя, вышел из машины, он как раз вовремя маску поднес, как налетели, думал и маску снимут crazy.gif , и это при хорошей погоде и взятке на рапсе. Оказались карпатки от Гайдара. http://apismelliferamellifera.0pk.ru/viewtopic.php?id=61 І це пишуть абсолютно сторонні пасічники. Хто хоче переконатися чи це правда чи не правда самі пошукайте. Висновок тільки один - не можна займатися селекцією пасічникам які не мають ізольованих точків і які не розуміють генетики. Хто кричить про знищення місцевої породи бджіл той її вже давно знищив. Ця місцева порода вже давно заміщена помісями карпатської та української степової. Ну і проскакує помісь середньоросійської, поліської із УС та карпатською. Наші прославлені матководи слабо займалися селекцією а тільки намагалися заробити побільше грошей. Тому порода Бакфаст і Карніка виявилася краще відселектована і показує кращі результати. Популярні породи виведені для місцевих умов Європи при безобльотному періоді 90 днів а для України при безобльотному періоді 150 днів ці породи можуть і не підійти що показала минула зима 2017 - 2018 року масовим відходом бджолосімей які не створені для наших умов.
 9. Сьогодні в мене ранком було мінус 3. Небо вияснилося і весело світить сонце на блакитному небі через слабеньку білу пелену. Один невеличкий недолік це південний вітер. Начебто і теплий повинен бути але тепло ще не дійшло. По прогнозу нас чекає сьогодні чергова порція снігу. Західна Україна вже під заметіллю а схід України отримає чергову порцію снігу завтра і максимум опадів буде по лінії Донецьк - Луганськ а потім хмари підуть в сторону рашки.
 10. До булочок не забудьте кави з молоком.
 11. Сідина в бороду а біс в ребро.
 12. Викликайте МНС і поліціянтів. Вислухають і допоможуть.
 13. Гыыы

  Нацбанк виставляє на продаж нерозрізані гривні Купони повертаються! Відрізай скільки треба і йти в магазин. https://www.epravda.com.ua/news/2019/01/12/644229/
 14. Гыыы

  Отак пішла одна кобіта на прийом до президента і поскаржилася. А тепер всіх будуть підвішувати. Мабуть треба нотаріально договір засвідчувати.
×