Jump to content

Крук

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,908
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9,758

3 Followers

About Крук

 • Birthday 06/06/1969

Profile Information

 • Location
  Чернігівська область

General Information

 • Пасека в
  Чернігівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежаки на даданівську та українську рамку
 • Порода пчел
  Українська степова

Recent Profile Visitors

1,372 profile views
 1. Кияни знову пережили найтеплішу ніч за 139 років https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/13/7231823/ Саме тому Вам пане ДобровоЛ спекотно. Кочегари не винні що така аномальна погода.
 2. Щось Ви трохи не те пишете. Якщо продовжувати логічну послідовність тоді виникає питання. Чому в Молдові цього року трапилась така сильна посуха? Набагато сильніша чим в Україні. Який народ така і влада. Здуру вибрали - здуру платимо. Набридне - поміняємо більшістю голосів.
 3. Пойняв !!! Якщо побачу цуцика із JPS то зрозумію хто це. !!!
 4. Тю! І щоб оце характерник та й блукав шляхами та ще й по ЖеПееС! Сонця не було видно чи був густий туман???
 5. Будемо надіятися на зимові опади. Хоча така ситуація дуже складна. Багаторічні медоносні рослини на грані загибелі а однорічні не виростуть. Залишається акація і липа? Якщо на дрова не пішли. Якщо вчасно не поміняти місце проживання тоді ця земля може не коштувати без поливу практично нічого. Я так розумію що у Вас південь Вінницької області? Молдова теж потрапила в посушливий пояс разом із Одеською областю. Розум відмовляється розуміти а очі бачити таку картину.
 6. Є два типи психічних розладів це неврастеніки і шизофреніки. Неврастенік знає що два на два це чотири і це його дуже засмучує так що просто жаль. А шизофренік знає що два на два це чотири і це його так злить що він готовий все рознести навкруги. Нажаль Ви є нащадком славних козаків чи може на щастя? Вище голову! Погода гарна, Ви молодий і розумний. І все ще попереду.
 7. Штатам легше, там в Каліфорнії тепло - є куди тікати від зими, дороги чудові і все застраховано. Так що на випадок чого наслідки не дуже турбують і не дуже засмучують.
 8. До січня місяця повинно бути тепло а потім будуть приходити холодні маси повітря із Сибіру і ставати аномально сильним антициклоном над Волгою. Тим самим морози мінус 15 - 20 градусів можуть триматися двома або трьома періодами тиждень або два. Із заходу будуть приходити вологі маси які будуть зупинятися і охолоджуватися тим антициклоном і відповідно в Україні може місцями навалити багато снігу. Погода буде як гойдалка від плюсів до мінусів. Добре що бджоли 13 листопада облітаються. Легше перезимують.
 9. І шо за вітер? Південно-східний? В бік Києва можливо йде??? Треба зарядити мобілку а то як вітрюган буде налітати ближче не знаю чи хто попередить.
 10. Осінь-Зима 2019/20

  Мій гурт теж має свій точок із виходом льотків на схід сонця і на захід і з зручним круговим розворотом для легковика із причепом. Дорога прохідна в будь - яку погоду. Теж навідуюсь коли треба і не охороняю. Ставлю тільки тоненькі лозинки на дорозі або вішаю щоб їх легко було збити це так звані маркери які показують чи були тут чужі люди.
 11. Осінь-Зима 2019/20

  Якщо в лісі нема покриття оператора можна використати іншого оператора або завантажити вдома в телефон ту ділянку лісу де плануєте бути. В лісі поставити позначки на супутниковій карті а вдома подивитися. Є правила і є обхідні шляхи правил. Було б тільки бажання.
 12. Осінь-Зима 2019/20

  Викиньте свій старий навігатор. Сучасні телефони беруть в лісі із вікна машини геолокацію чітко і точно. Сам особисто в лісі кочую і була та сама проблема. Новий телефон показав як треба працювати старому навігатору.
 13. Осінь-Зима 2019/20

  От в мене наприклад є більша частина пасіки бджоли якої після 10 вересня перестають вирощувати розплід. Коли така лінія проявилася я був занепокоєний а потім зрозумів що це на краще. Такі бджоли зимують так наче і зими не було. На дні жменька підмору. А сусід завів якусь лінію карніки. Скаржився восени що поїли корми і довго вирощували розплід. Навесні всі вулики були обпоношені. В цьому році купив в липні місяці племінну матку Єгошина. Виявилося що ці бджоли теж у жовтні вирощують розплід а мої не роблять цього. Відпрацюють літо а на зиму якщо буде пізній розплід тоді цю матку заміню. Весь час борюся за те щоб матки мали генетичну ознаку вересневого припинення вирощування розплоду бджолами. Проводжу навіть паровку маток у кінці серпня - початку вересня для того щоб не було сторонніх трутнів. Ставлю трутневу вощину в племінні батьківські сім'ї. В лісі на початок вересня трутнів аж в очах рябіє. Молоді матки перестають сіяти десь в кінці вересня а наступного року до кінця вересня розплоду нема зовсім. Читав що таку ознаку мають бджоли лінії бакфаст В-204. Добре що надмірної агресії не проявляється вже більше чим 7 років.
 14. На схід від України утворився і посилюється аномально сильний антициклон який розжене хмари над Україною. Середа 13 буде вдалим днем. Буде гарно світити сонце і будуть облітуватися бджоли.
 15. Пізня гроза - пізня зима. Можливо нам світить пізня весна. В мене зараз теж захмарилося і йде дрібний дощ. Температура плюс 8.
×