Перейти к содержанию

Крук

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  860
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 693

Информация о Крук

 • День рождения 06.06.1969

Profile Information

 • Место расположения
  Чернігівська область

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Чернігівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежаки на даданівську та українську рамку
 • Порода пчел
  Українська степова

Посетители профиля

551 просмотр профиля
 1. Весна/Літо 2018

  Якщо зробити із основної сім'ї два відводки на маточник тоді імовірність буде 150 відсотків.(75+75)
 2. Весна/Літо 2018

  Срезание маточников в семье вошедшей в роевое (бездеятеное ) состояние только увеличит время простоя Зачем эти отводки если взяток кончится И когда начнут лупиться пчёлы от этих маток ? Серпневі матки навесні активно працюють і не рояться весь наступний рік. Сам виводжу маток в серпні і іншим раджу. А ослаблена відводками сім'я при наявності місця для відбудови рамок і достатньо молодих маток (рік - півтора) може вийти із ройового стану. Старі матки треба залишати а молоді у відводках спаруються і буде все добре після заміни старих плідних на молодих в основних сім'ях. Але всіх маток в майбутньому році треба замінити на породистих від знаних матководів. І буде вам щастя.
 3. Весна/Літо 2018

  Кому супермедовики а кому суперройовики.
 4. Весна/Літо 2018

  Ну і куди ви ото будете отой мед здавати??? Оптом не піде бо по кольоровості занадто темний. На базар не піде бо занадто багато соняшнику. Як геморой - ні людям показати ні собі подивитися. А якщо ви бачите маточники значить пообрізайте старим маткам крила щоб не тікали. А зрілі маточники можна вирізати і сховати в кліточку Гайдара. Там є спеціальний відділ. Потім виведуться матки і із вулика можна робити відводки де спаруються молоді матки. Оберете собі матку до вподоби. Щоб такого не було треба маток міняти вчасно і не чекати поки припече.
 5. Весна/Літо 2018

  Якщо сою обробили солодким прилипачем із препаратом значить хімію тягнуть.
 6. Весна/Літо 2018

  Сьогодні був в лісі біля вуликів і перевірив пастку яку поставив для шершнів. Знайшов порожню стару пляшку яка доволі таки висока. Зверху обрізав лійку і перевернув всередину. На дно пастки налив суміші пива і малинового варення в пропорції один до одного так щоб утворився шар на дні сантиметрів так зо два. Головне в роботі пастки щоб шершень бажаючи шари заліз через лійку. Через два дні бачу таку картину. П'янички напилися так як треба. Лежать на дні і сплять. Бджіл більше не турбують.
 7. Весна/Літо 2018

  Отак як цей хлопець побачив книгу Кобзар так і ви даєте волю своїй уяві. Куди вона вас заведе - хтозна.
 8. Весна/Літо 2018

  це Ви про яких? Тих що в землі? Чи тих шо під шифером? Про тих в кого є криша і в кого її нема.
 9. Весна/Літо 2018

  Всі хочуть жити але одне головне питання - із кого почнемо і де закінчимо. Може в суд подати? Хай там вирішують або депутатам. Люблю дивитися як депутати б'ються між собою. От якби побачити відео депутатської бійки із участю Стретовича.
 10. Весна/Літо 2018

  Починати відкачку... вся рідня в радісних чувствах Переганяйте мед в самогон. Я підкажу трирівневу технологію очищення від сивухи. При міцності 82 % багато місця не займе. От тоді рідня буде в таких чувствах...
 11. Бджільництво України затисло між молотом і ковадлом. Із одного боку низькі закупівельні ціни на мед а з другого надмірна хімізація полів і посуха. Одна слабка надія на внутрішній ринок. А гроші пасічникам треба буде на осінь. Цукру купити, обробку проти кліща зробити і дітей в школу відправити.
 12. Весна/Літо 2018

  Якщо можливо тоді треба матці підрізати одне крило. Буває таке що бджоли мають сильне зараження кліщем. Їх знімаєш, саджаєш на рамки а вони все вилітають на дерево.
 13. Весна/Літо 2018

  Цей вид ос дуже корисний і малоагресивний. Вони дуже гарно збирають на городі гусінь із капусти. Не чіпайте таких ос ніколи і буде вам щастя.
 14. Весна/Літо 2018

  Як будуть так надмірно травити поля тоді утримання бджіл теж буде утопією.
 15. Весна/Літо 2018

  Цими днями спостерігаю обробку полів із авіації та наземних обприскувачів. Травлять кукурудзу, зернові обприскують гербіцидами щоб швидше засихали і були готові до збирання. Тим самим для бджіл залишається все менше і менше місця для життя внаслідок надмірної хімізації полів. Особисто я вважаю якщо не провести масові протести на місцях та в Києві із метою заборони обробки полів під час цвітіння соняшника та в радіусі 5 кілометрів навколо населених пунктів тоді нас може чекати поступове і послідовне зменшення кількості пасік та бджолосімей. По відео дивився що в минулому році у Нагорнюка (зам голови СПУ) пасіку 200 вуликів було потравлено під Каневом. Але ніяких позитивних рішень не відбулося. Задумайтеся що нас чекає далі.
×