Jump to content

Крук

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,791
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9,197

2 Followers

Profile Information

 • Location
  Чернігівська область

General Information

 • Пасека в
  Чернігівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежаки на даданівську та українську рамку
 • Порода пчел
  Українська степова

Recent Profile Visitors

1,286 profile views
 1. То лише самотні мерзнуть. І то ще не закалені. А самотні зі строком (хоча б такі як я) вже звикли й до холодної ковдри. В лісі ночую по три ночі бувало сам і не мерз і від страху не трусився. Неприємно тільки коли над головою починають кричати сови. Люблю коли гарна погода і поруч бігають і гавкають косулі. Це означає що все в порядку і чужих нема. Можна спати спокійно. Так роблю коли виводжу маток або качаю мед. Намет хоч і сітчастий але зверху прикритий а з боків через сітку дощ не заливає. На шар ялинових гілок покладу бувало матрац і старий плед і ковдру із утеплення вулика забираю. Ковдра запашна і спиться під нею дуже добре. Як можна бути в лісі самотнім коли зі мною мої бджоли. Я теж самотній із великим строком і до самотності звик. В лісі мені набагато спокійніше чим в Києві. От в місті дивись на всі боки і не втрачай пильності. Але мед продавати треба.
 2. Треба поливати і копати інакше на холоді морква лопається. Тоді буде гірше.
 3. Осінь-Зима 2019/20

  Обпоносяться, будете мене згадувати. Такий цукор непридатний.
 4. Категорично проти тому що навіть первісні люди відходили вбік від печери. Менше турбот і органічне добриво йде в діло а не в асенізаційну машину. Особливо гарно коли надворі мінус 20 або 25. Отак сидиш і дивишся на зоряне глибоке небо без місяця і думаєш про безмежний всесвіт. Не відморозив собі до цих пір нічого. Та й морози вже зараз не ті що були раніше. Бувало як ушкварить мінус 33 то сарай де худоба стоїть весь інеєм із середини вкривався і добре коли там кабан і корова. Тоді їм разом тепліше. А поодинці вже більше замерзало інею. Вхід в погріб взагалі із середини перетворюється на казкову печеру
 5. Якщо хворе серце і до того ще й поїсти на ніч тоді кошмари точно будуть. Тим хто в порядку це не загрожує. Хіба що насниться кошмар коли йдеш в туалет і пісяєш, пісяєш а випісятися не можеш. А потім бац! Розумієш що спиш і треба точно бігти надвір. А потім радієш що нічого не намочив. І добре коли надворі нема сильного дощу і сильного морозу і не треба вдягатися або гарячково шукати плащ або парасольку. Справляти нужду в хаті не можна. Так робить тільки худоба в сараї. Тому я теж намагаюся на ніч нічого не їсти і не пити.
 6. А почему нельзя подогреть до 40 градусов и размешивать? Пускай даже немного и расплавится. Воск отдельно а сыта отдельно.
 7. Нє. Ви не умрьотє! Ви будете кушать вот ето с великим удовольствием.
 8. Колись в 2010 році купив диск із передбаченнями після 2012 року. Кому цікаво качайте і дивіться. Багато чого сходиться. Якщо спочатку подивитися оці відео тоді інформація у відео краще засвоюється і швидше настане розуміння. https://www.youtube.com/channel/UCfdm50FHq-NGNuPYdpAKNfg/videos Предсказания 2009.avi.torrent
 9. Якщо накрити цю ділянку чорною плівкою тоді за два - три місяці ваточник зникне. Цього літа якби не ваточник тоді довелось би годувати бджіл цукром і псувати товарний мед. Погода була спочатку дуже спекотною і липа виділяла зовсім мало нектару. Потім було прохолодно і знову ваточник виділяв нектар. А ваточниковий мед смачний і слабко кристалізується.
 10. То добре, що ще не снігом... У Карпатах сьогодні був сніг. По ящику передали. Сьогодні вдень всього плюс 10. Сприятлива погода топити віск і рубати дрова на зиму.
 11. Это у Вас, у нас всего 2 нормальных дождя было , после того как снег Весной растаял и усё. Землі південніше лінії Чернівці - Донецьк поступово будуть перетворюватися на пустелю. Мабуть всі бачать що в колодязях кожен рік падає рівень ґрунтових вод. Пересихають дрібні річки. Приблизно до лінії Брест - Новгород-Сіверський буде зона посушливого степу. Будуть родючими тільки поливні землі і землі в долинах крупних та середніх річок. Бджільництво буде існувати тільки там де є вода. Зміни клімату і погоди будуть швидкими і несподіваними. Кількість ураганів і торнадо збільшиться. Пустельні землі без поливу не будуть коштувати майже нічого. Люди своїми нерозумними діями запустили механізм незворотних змін клімату землі. Зараз буде наростати рівень вуглекислого газу в атмосфері. Буде танення вічної мерзлоти яке вивільнить багато метану. Метан в 10 разів має більшу степінь парникового ефекту в порівнянні із такою самою кількістю вуглекислого газу. Для того щоб протистояти цим змінам треба організувати насадження ваточника який виділяє нектар при температурі вище плюс 30 градусів. Розмножувати і висаджувати дерева гледичії. Треба організувати полив і вирощувати посухостійкі сорти рослин. Орати і саджати городи на початку квітня або і раніше.
 12. Та з них же ніякого толку не буває нам, пасічникам... Хіба що волошки та сокирки у житі й пшениці... Шановний! Ви давно в полях бували??? Волошки і сокирки перетворилися на ваточник.
 13. Весна-Літо 2019

  Жену хотят порадовать... У пасічників реакція на бджолоужалення відсутня. Там треба джмеля або шершня, осу на крайній випадок. Мабуть краще вживати настоянку воскової молі і трутневий гомогенат. Більше користі буде.
 14. Весна-Літо 2019

  Ви поміняли 80 маток???
 15. Або сорочка коротка, або .... Нєфік виводити машину , яка скручена дротами. Моя машина вся перебрана власними руками до останнього ґвинтика, кузов і ходова капітально відремонтовані і виглядає на свої 43 роки доволі таки непогано. Ви мабуть і не розумієте елементарних причин типу неякісної запчастини. Логіка проста - лікар сказав в морг значить в морг. Сьогодні я насолоджувався останнім літнім теплом. Завтра вже почнеться похолодання і нарешті ми почнемо відчувати осінь.
×