Jump to content
Форум на ТочкУ

Крук

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11,075

3 Followers

About Крук

 • Birthday 06/06/1969

Profile Information

 • Location
  Чернігівська область

General Information

 • Пасека в
  Чернігівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежаки на даданівську та українську рамку
 • Порода пчел
  Українська степова

Recent Profile Visitors

1,727 profile views
 1. Сьогодні прекрасний день. Бджоли гарно літають і щосили тягнуть пилок. Не дуже густо але несуть.
 2. Сьогодні і завтра гарна погода і сонце а на вихідні трохи похолоднішає а далі буде гарна весна. Ранком в мене фактично без вітру . Температура плюс 7 приблизно. Із такою погодою через тиждень - півтора треба готуватися до оранки городу. Можна посадити ранню картоплю а влітку на звільнену ділянку посадити знову і отримати два урожаї.
 3. Купити командирського протигазу і в ньому ходити. Всі ж не вмирають. Чого боятися. Все одно всіх раніше чи пізніше ушатає китайський вірус. В мене є такий протигаз. Я в ньому кабана смалив соломою і як вийшов із диму так собака свій не впізнав і трохи не покусав. А як в такому протигазі гарно йти паску святити. Ще й можна кричати - Христос Воскрес! Дешевий мед є який можна перегнати на самогон. А самогон на первак і протирати їм руки і обличчя. Можна й рот прополоскати трохи. Буде надійне виправдання. І дух благородний буде в маси йти. А взагалі щоб лікуватися треба добре здоров'я мати. І ця пандемія це ж не чума і не віспа в древні часи. Летальність не висока.
 4. Но это уже будет смерч, чтобы кирпич поднять на воздух... Я знаю одну жіночку яка купила корову і сіла її доїти. Корова махала хвостом і ця господиня прив'язала до хвоста корові цеглину. Корова терпіла укуси мух а потім як махнула хвостом! Якраз потрапила жінці по голові. Господиня полетіла шкереберть разом і відром. На лобі у господині тиждень красувалася величезна ґуля.
 5. Зараз ґрунтові води залягають на глибині 4 метри. Раніше залягали на глибині від 1 до 2,5 метрів. Колодязі по селах масово пересохли. Можна набрати води в одному - двох колодязях на все село.
 6. На першу годину дня в мене вдома прохолодно і хмарно. Потроху пролітає дрібненький сніг при температурі плюс 5. Синоптики обіцяють температурні гойдалки.
 7. Мої клієнти мед їдять і п'ють медовий напій. Всі задоволені і білої гарячки нема ні в кого. Все якісне. Оптом мед не здаю.
 8. Бджолам для ефективної роботи на медозборі із акації треба мати якнайбільшу силу сімей. Краще щоб акація розцвіла в кінці травня чим на початку. Інакше медозбір буде в прольоті. Саме тому прохолодна погода пасічникам на користь. Та й загроза заморозків цілком реальна.
 9. В теплому куточку в мене бражка грає. Переробляю соняшниковий мед в натурпродукт який ніколи не псується. Здавати за безцінок ніколи не буду. Нема ціни - нехай йдуть закупівельники лісом.
 10. Якщо людина вважає себе кращою за інших тоді так і виходить. А може це прояв відомої хвороби - манія величі називається. Ідеальних людей не буває але кожна людина вважає себе хорошою а негідником ніхто не хоче називати. Найкраще що можна зробити це взяти об'єднати найкращі риси в людях а погані пропустити.
 11. В кого будуть патрони того я злапаю як півня на сідалі. Довго просидіти на чергуванні із гвинтівкою неможливо. Дві - три доби а потім глибокий сон. Розум треба мати перед усім і створювати загони самооборони. В єдності і розумі наша сила.
 12. Тепер перед тим як робити вулики треба їх макети продувати в аеродинамічній трубі і ставити аеродинамічне антикрило на дашок.
 13. В мене вдома трохи снігу підкинуло Малувато буде Мабуть аванс. Треба замовити побільше.
 14. Сусіда професора підключіть до компанії. Як буде гарний гурт і гарна медовуха тоді справи підуть краще.
×
×
 • Create New...