Jump to content

Крук

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,674
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8,658

2 Followers

About Крук

 • Birthday 06/06/1969

Profile Information

 • Location
  Чернігівська область

General Information

 • Пасека в
  Чернігівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежаки на даданівську та українську рамку
 • Порода пчел
  Українська степова

Recent Profile Visitors

1,213 profile views
 1. Сьогодні ранком плюс 12. Вчора після обіду ледь побризкало і розмазало пилюку на машині. Наступний дощ із 22 липня. Сезон потроху закінчується і починається тепла погода. На полях зацвів золотарник. Із 5 серпня починається новий пасічний сезон підготовкою на зиму.
 2. Весна-Літо 2019

  Я таке саме говорив вже не раз але в легшій формі. Ображаються і не розуміють. В цьому році дійшло нарешті.
 3. Весна-Літо 2019

  У мене вища ветеринарна освіта і про дезинфекцію мені відомо. Ефект від оцту подобається тим що в спеку можна менше вдягатися. Але така потреба виникає не завжди. Інколи в димар вкидаю прополіс. Теж гарно діє.
 4. Весна-Літо 2019

  Мої знайомі карніку обклали в три поверхи лайкою і замінили на місцеву українську степову. Взимку погано зимує а влітку погано переносить спеку. Місцеві бджоли обігнали по продуктивності оту карніку. Висновок: Порода повинна підходити до погодних умов даного регіону.
 5. Весна-Літо 2019

  При відкачуванні меду і агресивній поведінці бджіл запах стоволового оцту миттєво припиняє їх атаки на відкриті ділянки тіла.
 6. Весна-Літо 2019

  Якщо намазати руки столовим оцтом тоді бжоли сідають і начебто намагаються жалити але зразу злітають.
 7. Вирішив подивитися в інтернеті хто із синоптиків набрехав правду. https://narodna-pravda.ua/2019/06/06/ukrayinu-chekaye-anomalne-lito-sinoptik-ozvuchiv-tsikavij-prognoz/ БАЦ! В молоко! https://narodna-pravda.ua/2019/05/03/lito-bude-piznim-i-korotkym-synoptyk-zasmutyv-ukrayintsiv-prognozom/ БАЦ! Ще краще! https://www.obozrevatel.com/ukr/society/vlitku-v-ukraini-speka-do-37-i-doschi-zyavivsya-detalnij-prognoz-pogodi.htm Нічого собі! Це ж якого треба мати лоба і які треба очі щоб все перелупати. А ми все слухаємо і читаємо і вуха все довші і довші стають і все більше і більше лапші там вісить. А правди як не знали так і не знаємо.
 8. Синоптик відрізняється від мінера тим що помиляється один раз але кожний день.
 9. Понеділок важкий день. Похмурий ранок, інколи мряка. Температура плюс 16. Ранком ввімкнув телевізор але цифрове телебачення працює із значними перешкодами. Дізнався що цей понеділок буде для деяких людей важчим чим завжди тому що на Землю насувається сильна магнітна буря (так передали по новинах). По прогнозу перша половина тижня волога. Будуть невеликі дощі.
 10. Вам не треба килим прибирати тому що погано прополоскали.
 11. У мене вдома теж колись попи із іконами ходили - ходили, ходили - ходили і не допомогло. Тепер вже не ходять ніколи. Зрозуміли що не потрібно ганьбитися. Все одно не допоможе.
 12. Весна-Літо 2019

  Універсальні ліки. Та ще й самогон. Ви хоч уявляєте як самогон подіє на організм тварини. Одне діло "козу" споювати а інше це лікувати тварину. Ота кізка на припоні отримала велику порцію бджолиної отрути що є сильним навантаженням на печінку. Залити самогон із гарним вмістом сивухи отруєній тварині це те саме що вбити.
 13. Весна-Літо 2019

  Треба колоти дексаметазон як протизапальне по одній ампулі в день днів так чотири. Рибоксін та кофеїн-бензоат для підримки серця теж колоти. Для знеболення кетанов по одній ампулі два рази на день. Контролювати скорочення передшлунків.
 14. Весна-Літо 2019

  Можливо є статистика по користувачах які найбільше були забанені??? Хто чемпіон? В кого друге і третє місця. Чемпіона здається вже читали всі поки не набридло.
 15. Весна-Літо 2019

  Таку інформацію сказали мені фермери. Тепер я розумію які вони спеціалісти. Але від гібридного соняшника намагаюся тримати бджіл подалі тому що користі все одно не буде нічого.
×