Перейти к содержанию

Крук

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 392
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 131

Информация о Крук

 • День рождения 06.06.1969

Profile Information

 • Место расположения
  Чернігівська область

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Чернігівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежаки на даданівську та українську рамку
 • Порода пчел
  Українська степова

Посетители профиля

1 020 просмотров профиля
 1. Весна-Літо 2019

  Насилля породжує насилля. Треба домовлятися. Треба щоб аграрії розуміли що сьогодні вони потравлять а завтра не буде кому запилювати ріпак, соняшник та інші культури. Тим самим вони понесуть збитки. Якщо організувати зустріч із аграріями що було розпорядженням мінАПК ще в минулому листопаді і розказати тоді самі аграрії теж будуть допомагати пасічникам розслідувати потрави.
 2. Весна-Літо 2019

  Я думаю що це потрава бджіл яка виникла внаслідок денної обробки озимини піретроїдами. Якщо обробляють вдень навіть нешкідливими препаратами для бджіл тоді внаслідок прольоту бджіл через хмару аерозолю буде загибель льотних бджіл. Не можна обробляти посіви під час сильного вітру тому що це призводить до забруднення довкілля. Така потрава може бути вузьколокальною коли бджоли із конкретної пасіки летять через поле озимини а сусідні пасіки за три кілометри не постраждають. Однозначно такі дії агровиробника привели до порушення закону про захист рослин. Якщо пасічник або інші люди бачать що проводиться обробка полів і аерозоль летить за вітром і накриває село тоді викликається поліція і складається протокол про порушення законодавства. Потім справа направляється до суду. Також не можна мовчати якщо через населений пункт летить авіація і осідає аерозоль. В будь - якому разі такі порушення призведуть до ваших втрат від загибелі рослин, тварин та комах. search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JF3JL00A.html Ось по цьому посиланню можна перейти і вивчити закон про захист рослин.
 3. Весна-Літо 2019

  Цікаво було б почути вашу версію цього процесу. Краще вчитися на чужих помилках щоб не робити свої. Для цього ми й пишемо на цьому форумі.
 4. Біля Ніжина приблизно в 13.40 почав налітати дужий поривчастий північний вітер із дощем. Синоптики передбачали близько 15 метрів в секунду.
 5. Весна-Літо 2019

  Особисто я вважаю що взимку не настільки холодно щоб ховати до зимівника бджіл тим більше в умовах півдня України. У мене вулики стоять льотками на південь. І у випадку крайньої необхідності бджоли можуть облітатися навіть у лютому по снігу. Звучить звичайно трохи дивно але це допомагає врятуватися бджолам у випадку крайньої необхідності. По моїх спостереженнях якість зимівлі залежить від температури у вулику, породних особливостей бджіл і вище перелічених мною факторів.
 6. Весна-Літо 2019

  Та і з плівкою зимують добре. Спробуйте на наступну зимівлю просто накрити гніздові рамки шматком пінопласту у плівці. По боках заставні а далі по боках рамок бути не повинно. Спочатку спробуйте а потім будемо сперечатися. Вулики в мене із дошки 35 міліметрів.
 7. Пасіки підуть в збитки. Пасічники знайдуть іншу роботу і використають зароблені гроші на годівлю бджіл цукром. А взагалі із таким оптимізмом бджіл утримувати не можна. Треба уважно слідкувати за погодою і правильно направляти продуктивність пасіки.
 8. Весна-Літо 2019

  Жанр фільму драма і жахи. Господар бджіл дуже економна людина. Вулики втулив дуже тісно щоб економити місце. Підставки під вулики практично готові мурашники і приманка для злодіїв. У відео напхав реклами побільше щоб заробити. Нормально переглянути неможливо. Довелось відео зкачувати щоб дивитися. На вуликах плівка яка призводить до високої вологості у вуликах. Чорні рамки додають проблем ще більше. Така мала кількість бджіл які перезимували це наслідок багатьох причин. 1. Відкачувати мед треба на початку серпня і зразу обробляти проти кліща. Треба контролювати осипання кліщів. 2. Бджоли на полі попадають під обробки полів гербіцидами у вересні. Треба примушувати місцевих фермерів не обробляти поля під час льоту бджіл. Якщо цього не зробити тоді із кожного вулика гине 2 або 3 рамки бджіл. 3. Треба залишати 4 повномедних рамки із кормом який не кристалізується. Остачу догодувати сиропом. Тим самим бджоли не зносяться на переробці сиропу. 4. Не допускати псування сиропу в годівницях і їх часто мити. Інакше зимовий корм буде заражений мікробами які призведуть до зараження бджіл взимку через невеликі пошкодження кишечника бджіл ноземою. Щоб боротися із інфекцією бджоли будуть напружувати всі сили і вирощувати зимовий розплід. 5. При зимівлі не можна використовувати плівку щоб перекрити весь переріз вулика. Допускається тільки накрити зверху гніздові рамки. Заставні дошки повинні бути і гніздо повинно бути трохи утепленим зверху і збоку. Не можна надмірно утеплювати вулики інакше матки будуть сіяти і витрачати корми. Таким методом я готую бджіл до зимівлі надворі в умовах півночі України.
 9. Погода у мене зараз прохолодна, щільна висока хмарність і слабенький північно-західний вітер. Вчора бджоли трохи літали але в основному сидять. Ліщина фактично відцвілася і низькі температури не дозволили бджолам взяти цей пилок. Прогноз погоди обіцяє стійке потепління після 30 березня яке буде сприяти розвитку бджолосімей.
 10. Я своїх половину обслужив поки що. Як добре що земляки допомагають один одному. Навіть пасіки поділили.
 11. Ще вчора прогноз погоди був поганеньким. На теплого Олексія взагалі ставили холодну погоду. Але така погода не могла бути по причині того що вся природа вже точно видно що йде поперед звичайного графіку на 2 тижні. Так і думалось що синоптики трохи помиляються. Так воно і вийшло. Прогноз погоди сьогодні поміняли і наступного тижня вже буде справжнє весняне тепло. А після 10 квітня може настати справжнє літнє тепло.
 12. Немає часу вовтузитися коли треба город саджати, копати та худобу порати. Швиденько висипав до подвійного кулька і в морозильну камеру. Через рік рано навесні розморозив і бджолам віддав. Вони знають що робити.
 13. Єх! Дійсно помилився . Сьогодні їхав на велосипеді 10 кілометрів і проти вітру. Приїхав додому і майка була мокрою. Але не одному мені було важко. Вгорі на висоті метрів так 500 летіли дикі гуси і намагалися тримати напрямок на південь а їх зносило вітром на північний схід. А потім обрізав сад до темна і точно не примітив звідки був вітер.
 14. У мене вдень був доволі сильний південно-східний вітер і 13 градусів у тіні. Бджоли потроху літали і жадібно забирали поставлене мною минулорічне обніжжя яке зберігалось рік в замороженому стані.
 15. Інтернет бреше і я брешу що завтра в понеділок буде тепла погода і бджоли будуть гарно літати а потім знову похолодання. Наче б то до 10 квітня приблизно буде холодно а потім різко літня температура плюс 20 - 22.
×