Jump to content

Крук

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,553
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8,037

1 Follower

About Крук

 • Birthday 06/06/1969

Profile Information

 • Location
  Чернігівська область

General Information

 • Пасека в
  Чернігівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежаки на даданівську та українську рамку
 • Порода пчел
  Українська степова

Recent Profile Visitors

1,128 profile views
 1. Посієш вітер - пожнеш бурю. Хтось буде травити бджіл а хтось буде необережно користуватися цигарками та сірниками. Беззаконня породжує насильство. Хочеться жити в цивілізованій країні. Так вже ці буревії дістали - погода, фермери а ще й експортери затиснули. Ситуація ще гірша чим між молотом і ковадлом.
 2. 5 маток в сім'ї

  Може бути що ходить плідна і на тиху заміну вивелись матки. Тепер будуть бої амазонок поки не залишиться одна молода яка потім полетить на паровку. Маток треба мітити тоді питань буде менше. Відберіть якщо встигнете матку або дві на відводки. Будуть запасні матки на пасіці. Не зрозуміло чи у вулику є плідна чи вона вже полетіла? Розбирайтеся але поспішайте тому що бджоли все роблять швидко.
 3. Весна-Літо 2019

  Якщо гарно бродить... На південному сонечку гарна реакція буде.
 4. На форумі нема такого значка щоб поставити співчуття всім кого погода примушує страждати. Мені дуже шкода всіх хто постраждав і може постраждати. Тримайтеся пасічники. Перевозьте пасіки по можливості в інші більш вищі і сухі місцевості. В мене із 22 травня теж дощі і може повезе якщо не будуть такими сильними як на Львівщині та Хмельниччині.
 5. Тут є про Новоград-Волинський і про Житомирщину. І це ще тільки травень.
 6. Цікаво чи після цього скандалу Яську хоч трохи соромно ходити по виставці серед пасічників і знати що про його темні справи знає вся Україна???
 7. В мене вдома встановлюється типово літня тепла і суха погода. Зараз без дощу, плюс 25 на 1 годину дня і бджоли за 4,5 кілометрів дістають ріпак. Пора тікати до лісу.
 8. Кто как выходит в Интернет

  ADSL модем від Укртелекому. В запасі лежить СДМА модем від Інтертелекому. Із Укртелекомом вийшла суперечка. Підняли абонплату до 290 грн в місяць. Подав заявку на відключення. Був категоричним і сказав що переходжу в Інтертелеком на 150 грн в місяць. Після чого мені запропонували відмовитися від послуг телефонії і надали знижку в Укртелекомі до 150 грн в місяць. Тепер абонплата Укртелекому 150 грн в місяць і не підвищують. Але швидкісний інтернет через ADSL модем залишився. Швидкість зкачування 10 мегабайт в секунду ( не мегабіт) . Для мене вистачає щоб повноцінно працювати.
 9. Казав сліпий побачимо, сказав сліпий почуємо, сказав синоптик - прогноз рече, прогноз рече... Що погода непередбачувана. Спати вночі погано буду. Хіба можна таке на ніч писати???? Щоб вам ворони на машину грошей наклали.
 10. Весна-Літо 2019

  До лісу не дістають але скоро вивезу. Кульбаба цвіте, каштан і всяка всячина. В лісі вже розцвітає глід і барбарис так що голодувати не будуть. Цвітіння цих кущів забезпечує підтримуючий взяток.
 11. Весна-Літо 2019

  Працював по господарству і навідався до вуликів посеред дня. Бджоли летять туди не знаю куди і носять то - не знаю шо. Але не ріпак це точно.
 12. Мені із великою долею імовірності згідно прогнозу здається що Одещину добре поллє. Головне встигнути Вам посіяти фацелію.
 13. У мене вдома пройшов вчора гарний дощ і був невеличкий град. Сьогодні погода спокійна і без дощу. Бджоли пішли брати воду із самого ранку. Звикли до напувалки і в калюжах не беруть. Дивився прогноз, західна Україна знову буде щедро полита починаючи із вівторка 14 травня. Львів, Луцьк, Тернопіль, Рівне, Івано-Франківськ а потім і Житомир із Вінницею будуть попадати під рясні зливи. Починаючи із 15 травня буде формування нового антициклону і дощові хмари будуть витіснятися із України із сходу на захід. Тримайтеся друзі! Скоро буде гарна погода.
 14. Майданчик не асфальтований, туалети страшні, охорони майданчика і стоянки машин нема, освітлення путнього нема, відведення дощової води нема, продуктів нема де купити, доїхати через ремонт дороги важко. Недоліків безліч але гроші потрібно заплатити гарні. І для чого таку тривалу виставку зробили??? В четвер повинен бути заїзд а виставка повинна починатися в п'ятницю так як і раніше. Чи не для того щоб більшу платню отримати від учасників??? За такі умови потрібно містове зменшити і набагато.
 15. Сьогодні ранком було сонце і було гарно. Бджоли йшли на каштан, кульбабу. Гудів від бджіл цвіт горіхів. Після 16 години налетіла хмара і пішов рясний дощ. Потім ще одна хмара. На городі були калюжі і вода не встигала йти в землю. Чудова погода для городів. Гарно росте трава на сінокосах. Тільки стане на погоді можна косити перший укіс на сіно. Дощі ще потрібні тому що ґрунтові води занадто далеко.
×