Jump to content

Лозко Василий

Активные Пoльзователи
 • Content count

  621
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,859

2 Followers

About Лозко Василий

 • Birthday 03/26/1959

Profile Information

 • Location
  Херсонщина
 • Interests
  пасіка ,виноград
 • Honey Extractor type
  6 р Электро

General Information

 • Пасека в
  ТРУДОЛЮБІВКА
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак 24 р. БК 10 Гнездо 300 Магазин 145
 • Порода пчел
  риженькІ

Recent Profile Visitors

1,028 profile views
 1. Це і я стверджую, за свою округу. Бджіл на сонях навезли більш ніж потреба, хотіли приносу в 5-7 кг,але його не буде при перенасиченні бджолосімями. Принос 2-2,5 кг в мене норма, кочівники цього сезону переїздили з одного поля до іншого з надією втрапити на хороше нектаровиділення , комусь фортилло ,кому ні. Сезон взагалому не дуже вдалий. Ціна закупки охолодить гарячих на швидкі гроші . Про розширення в цьому році не чув, всі тримаються того що мають.
 2. Сьогодні завершився процес по відкачці , мед в склладі , не здавав ще нічого. На сьогодні пропонують 35 , меду проти минулого року менше % на 30 , хвалитися нема чим.
 3. Виноград

  Дозріли ультраранні сорти винограду, в суботу розпочав реалізацію на ринку. Мед майже не купують при ціні 50 за 0,5. Продавців меду більше ніж покупців, пасічники в розпачі - ужинок малий і той не йде.
 4. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Я теж очікую на ио сьогодні, жду смс з нп
 5. Мед є , нема ціни.Цикавився за майський -- усі ждуть соняшниковий , на ньому "навар" мають кращий.
 6. Другу годину лєє як з відра , давно такого дощу не було літом. Думаю посприяє гарному медозбору , хоч і так гріх скаржитись.
 7. Сьогодні +23,похмуро але бджолли працювали ,проскакував пиллок і з рапсу , пахне рапсом в селі . З східної і південної сторони села поля рапсу.Щороку збільшуються посіви рапсу в районі, але великих взятків нема , більш за все сіються самозапильні гібриди. Візьми і вгадай на який масив підвезти бджіл. На завтра прогнозують дощ, чи буде?
 8. Весна-Літо 2019

  Ріпака в зоні льоту моїх бджіл близько 1000 га, сьогодні обстежував квітуючі поля -- на 25-30кв/м одна бджола .Рослина до плечей ,вся жовта а нектар не виділя . Можливо дощ ,як пройде, змінить ситуацію.Кочових пасік поблизу не бачив , минулого року в кожній посадці стояли. Надію не втрачаю , жду меду як і ціну на нього.
 9. +12 сонячно, обіцяють дощ .
 10. Святкова погода +26, але вітряно й літають слабо.Молода бджола облітуєтся під вечір як стихне вітрюган.
 11. Виноград

  Виноград вступив в стадію вегетації, висадив шкілку , вегетуючі садженці проходять закалку . Роботи добавляєтся на всіх "фронтах" , світовий день малий, для працюючого. Виноград розпускаєтся без випадів , перезимував добре.
 12. Весна-Літо 2019

  А далі пустеля . Все залежить від тараканів в голові . Осоисто не маю проблем з аграріями , вони (найближчі ) попередили про наміри орбобити свої поля і терміни , а мені виршіувати як діяти далі. Всі посіви обробляюттся до квітування або ж в ночі. Претензій не маю , а бджола на цей час відходить по-старості , принаймні на моїй пасіці. Потрави бувають коли оброблятся посіви авіаспособом, що потрапило під шлейф --- ляже біля вулика, таку бджолу охорона не пустить до вулика (має інший запах) Вважаю мені в цьому питанні повезло, агрономи місцеві і думаючі, не стараються насрать землякам-пасічникам в карман ,і вони впевнені що півня не побачать в жнива.
×