Перейти к содержанию

Лозко Василий

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  293
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

668

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  Херсонщина

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  ТРУДОЛЮБОВКА
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак 24 р. БК 10 Гнездо 300 Магазин 145
 • Порода пчел
  риженькие

Посетители профиля

451 просмотр профиля
 1. Сонях майже відцвів , на вагах 1,2 - 1,5 . Сьогодні приступаю до відкачування. Але бачу по наповненю вуликів що урожай в мене буде менший за попередні роки, і качка лише одна. Відпишусь по шабашу.
 2. В планах -- кінець року .
 3. Сонях квітує вже тиждень . Вчора - 4.5 сьогодні 3.8 . Розпочали печатать , але не тішусь - ціни то нема пристойної. 32 на сьогодні , ще й носом крутять .
 4. Майський цього року продається по минулорічній ціні - 120 гр. На сьогодні продано 30% минулорічного обєму. Зацвів соняшник - бджоли пожвавішали після 2 недільної перерви ,бездощівя та жара - добре що хоч не зароїлись. По моєму прослідковується минулорічна картина з взятком з соняшника , потрібен дощ і не один .
 5. Продаю дома 120 - літр , врайцентрі на ринку ціна 150 . Покупців не багато . Минулого року торгівля була жвавіша.
 6. В мій район пасічники закупили більше 3 тисяч пакетів , нові пасіки по 100 - 300 пакетів, але тепер вони шоковані - надії не справдились. Рапс + акація 9 - 10 кг ,результат засухи та жари ,а також скупчення пасік і розміри 300 - 600 на точку .Пакети"Смак меду" продавав по 1400 . Мед на сьогодні рапс,минулорічний соняшниковий --31 - 32 , різнотравя -45, акація 60 - 65. Але меду поки що нема , якщо не буде дощів -- з соняшником теж може бути прольот. На стаціонарі хоч затрати відсутні в порівняні з кочівниками . До соняшника ще неділі 3 .
 7. Другий день сильний вітер, вчора ще й холодно було, сьогодні +22 на 11 годину. Бджоли переключились на різнотравя.
 8. Трійця

  Всіх зі святом ТРІЙЦІ . Здоровя, миру , добробуту, вдалого сезону.
 9. Акация є більше тонни , підгоніть бажаючого купити . На сьогодні немає бажання відбирати його в бджіл при нинішній закупівельній ціні . СМС з Кривого Рогу -- 34 . Ось так х очуть обдерти нашого б рата . Без документів і аналізів.
 10. Раніше і я так писав , а сьогодні прорвало і залило -- вода на полі і городі стоялла довгенько .
 11. У мене сьогодні свято -- пройшов довгоочікуваний дощ , спочатку злива 15 хв далі тихий помірний -- вилило все за 2 місяці бездощівя. Завтра думаюю бджоли енергійніше візьмуться за роботу , надолужать сьогодніший прогул.
 12. В зоні лоьту моїх бджілок мається й аморфія -- теж виділяє добре , квітує разом з гледичією. Шкода тільки що при жарі швидко відцвітає.У нас засуха ,а когось заливає .
 13. Південь заздрить районам з дощами,у нас сухо . Тішить тільки те що нектар поступає у вулики .
 14. Цвітуть садові , але бджоли не працюють-- шквальний вітер не дає, та й температура понизилась. Рапс на підході , чи буде кому носити? Пасік біля рапсу ще не видно ,через пару днів в посадках вуликів буде більше ніж дерев. "потрудились" торгаші дровами .
 15. Кожен тягне ковдру на себе , життя змушує.
×