Перейти к содержанию

Лозко Василий

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  332
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

798

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  Херсонщина

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  ТРУДОЛЮБОВКА
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак 24 р. БК 10 Гнездо 300 Магазин 145
 • Порода пчел
  риженькие

Посетители профиля

568 просмотров профиля
 1. Сетчатое дно: за и против

  Поділюсь і я своїми спостереженнями.Весною на глухому дні раніше розпочинає роботу матка , а з сіткою розплід зявляється при сталому теплі , з приносом пилку . На кінець травня по розплоду вирівнюються . По меду різниці не побачив , але на сітці печатають раніше . На сьогодні кількість розплоду одинакова в обох варіантах. Сітчасте дно на весь просьвіт не для слабких сімей. Маю днища з сіткою на третину і на всю площу , підрамочне 4 -10 см.Зимівля краща на сітці, як на мене. Ніяких нападів не спостерігав.
 2. Кожен пасічник здає мед по ціні , якою оцінює свою працю.
 3. Сьогодні звонили з Херсона 41гр.
 4. Осінь2018\ Зима2019

  Мій вислів стосовно цього. Вибачась ,якщо образив Вас.
 5. Осінь2018\ Зима2019

  Падь бува бачу і я в своїх , але коли принос нема куди складать , бджоли його не заготовлять прозапас.
 6. Осінь2018\ Зима2019

  Розжую для " неверящих" -- в гнізді взиму 2 рамки майський , 2 -3 різнотравя ,решта соняшник . Я не повідомляв ,що зимую на чистому соняшнику. Стараюсь не робити роботу ,без якої можна обійтись.Відкачав - закормив --- це не для мене .
 7. Осінь2018\ Зима2019

  Згідний стовідсотково , але є одне но -- якість бджоли ,вирощеної на цукрі поступається тій медовій. Я перейшов на зимівлю на меду після відповідних тестів протягом не одного року.Та й тепер періодично сімей 5 тестую на сиропові ,перевагу віддаю зимівлі на меду. Насухо мед не відкачую ніколи , жаба не давить.
 8. Осінь2018\ Зима2019

  Зрівнюю аналогічну пасіку , зимуючу на цукрові. На сьогодні він закормлює ,а мої з медом.Мої набирають "жирку" - сосідські зношуються на переробці сиропу. Зимівля на цукру проходить добре, але в такому кормові нема того що присутнє в медові , маю на увазі весняний розвиток. Порівняльні тести робив коли ще пасіка б ула до 50 сімей. Колега кочує ,мої на стаціонарі . Я результатом задоволений він не завжди . Я продаю пакети -- він купує щороку. Правда і я купляв , як переходив на бакфаст .
 9. Осінь2018\ Зима2019

  На заміннику меду имують краще, але сімї,які розвиваються на меду весною показують кращий результат по медозбору, принаймні в мене. Мої зимують на меду вже років 20 , на цей час ще не відкачані лишки і розплоду 3-4 рамки(в перерахунку на повну рамку) При таких закупівелльних цінах не маю бажання комусь розвивати бізнес, краще нехай мої бдолосімї розвиваються , знаю куди їх пристроїть. А цей сезон найменший по медозбору за моїми записами, доре хоч на пакетах виручив.
 10. Звонив вчора в Кривий Ріг : Нова мед і Золотий нектар -- 40, при обємі + по домовленості. Смак меду (Апостоово) - 40. Я особисто ще не збираюсь здавати, жду прийнятної ціни.
 11. Сьогодні смс Золотий нектар -40, Кривий Ріг Смак Меду - 40 , Апостолово
 12. А мені відомо за обєм пропонують 42 , тільки нікому не кажи . Так що це тільки старт.
 13. В мене ситуація така : мед в вуликах , бочок незатарених нових десяток в складі. При потребі відкачаю ,як не буде ціни -- не буду грузити себбе зайвими роботами. Зимуть мої бджоли на меду вже років 20 , і я спокійний чи вистачить корму до акації .
×