Перейти к содержанию

Лозко Василий

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  280
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

613

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  Херсонщина

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  ТРУДОЛЮБОВКА
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак 24 р. БК 10 Гнездо 300 Магазин 145
 • Порода пчел
  риженькие

Посетители профиля

334 просмотра профиля
 1. Цвітуть садові , але бджоли не працюють-- шквальний вітер не дає, та й температура понизилась. Рапс на підході , чи буде кому носити? Пасік біля рапсу ще не видно ,через пару днів в посадках вуликів буде більше ніж дерев. "потрудились" торгаші дровами .
 2. Кожен тягне ковдру на себе , життя змушує.
 3. Дзвінок вчора - -- здавайте бо буде 36 . Думаю озвучують закупочну нового врожаю. Мед їсти не просить -- постоїть. На сьогодні в мене задача підготовить земю під посів соняха та відсіятись, провести хімпрополку озимих, догляд виноградника. Так що мед здам коли мене ціна задовольнить.
 4. Бачу картину обробітку рапсу щодня, проїздаючи до райцентру, ляють щодня незнаю щ о там можна лить , але врожай мають . Але нас бентежить щоб було мінімум хімії ,але маємо те що нам пропонуть,хочеш став пасіку чи ні.
 5. Все у нас в голові не увсіх в порядку. Чули багато чого та не всі зорінтувались в необхідну мить, не потрібно когось дорікати . кожен зробив свій вибір-- не прогнувся. У кожного своє бачення ситуації.
 6. Була пропозиція 52.5 але компанйони ,договір дорожче грошей. Тепер обєднання до ,лампочки ,до речі я теж прихильник.Я то свій знайду де здати ,є й на тепер де пристроїть .
 7. У нас в районі білье 50 не давав ніхто , і то брали малі обєми, думаю для впертих готувався "кидок". Всі з обємом до 1т здалися,а збільшими -- сидим на бочках.
 8. Особисто мені не пропонували , інший пропонував ,теж Долінський. До січня не прзвонював, можливо раніше й була.
 9. Не було такої ціни у них на закупці, можливо на базі.Таку ціну пропонував інший заготовач із Долінської. Асалтан теж пропонуе ціну ,але коли йому привезеш мед, в підсумку моїм салом по моїй шиї.
 10. + 10 безвітряно, сонячно
 11. Заготівеьник не дотримується домовленості -- це не обдурив , я від цього не втрачаю нічого , збитків від такого не несу, просто до таких людей більше не звертаюсь. Були випадки беруть аналіз --- через 10 днів повідомляють результат і співпраця чи ні, без претензій. Трапляллись і такі що після взяття аналізу вважають що мед вжже їхній і не маю права здати комусь іншому, така схема процвітала в 16 -17 рр.Товар мій і продам тому хто запропонує кращу ціну. Розмовляв і з Вами , але я не транспортую мед до складу експортера.Цього хочете Ви, Апостоово і Камянка, думаю Ви самі це знаете , хто на кого працює.
 12. В більшост івипадків трапляється навпаки, солво не дотримується закупівельником .
 13. Не актуально на цей час , мед провірений неодноразово досвідченим пасічнмком . Понти вже не проходять, навчені .
 14. На вечір роззпогодилось, виглянуло сонечко +10.
×