Jump to content

Лозко Василий

Активные Пoльзователи
 • Content count

  614
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,833

2 Followers

About Лозко Василий

 • Birthday 03/26/1959

Profile Information

 • Location
  Херсонщина
 • Interests
  пасіка ,виноград
 • Honey Extractor type
  6 р Электро

General Information

 • Пасека в
  ТРУДОЛЮБІВКА
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак 24 р. БК 10 Гнездо 300 Магазин 145
 • Порода пчел
  риженькІ

Recent Profile Visitors

964 profile views
 1. Сьогодні +23,похмуро але бджолли працювали ,проскакував пиллок і з рапсу , пахне рапсом в селі . З східної і південної сторони села поля рапсу.Щороку збільшуються посіви рапсу в районі, але великих взятків нема , більш за все сіються самозапильні гібриди. Візьми і вгадай на який масив підвезти бджіл. На завтра прогнозують дощ, чи буде?
 2. Весна-Літо 2019

  Ріпака в зоні льоту моїх бджіл близько 1000 га, сьогодні обстежував квітуючі поля -- на 25-30кв/м одна бджола .Рослина до плечей ,вся жовта а нектар не виділя . Можливо дощ ,як пройде, змінить ситуацію.Кочових пасік поблизу не бачив , минулого року в кожній посадці стояли. Надію не втрачаю , жду меду як і ціну на нього.
 3. +12 сонячно, обіцяють дощ .
 4. Святкова погода +26, але вітряно й літають слабо.Молода бджола облітуєтся під вечір як стихне вітрюган.
 5. Виноград

  Виноград вступив в стадію вегетації, висадив шкілку , вегетуючі садженці проходять закалку . Роботи добавляєтся на всіх "фронтах" , світовий день малий, для працюючого. Виноград розпускаєтся без випадів , перезимував добре.
 6. Весна-Літо 2019

  А далі пустеля . Все залежить від тараканів в голові . Осоисто не маю проблем з аграріями , вони (найближчі ) попередили про наміри орбобити свої поля і терміни , а мені виршіувати як діяти далі. Всі посіви обробляюттся до квітування або ж в ночі. Претензій не маю , а бджола на цей час відходить по-старості , принаймні на моїй пасіці. Потрави бувають коли оброблятся посіви авіаспособом, що потрапило під шлейф --- ляже біля вулика, таку бджолу охорона не пустить до вулика (має інший запах) Вважаю мені в цьому питанні повезло, агрономи місцеві і думаючі, не стараються насрать землякам-пасічникам в карман ,і вони впевнені що півня не побачать в жнива.
 7. Ранком +2 ,вітряно безхмарно.На тепер +7, але бджоли літають на воду активно,сонце нагоне градус і запрацюют бджілки в садах, розквітло майже все , крім яблуні .
 8. Я вже давно придержуюсь такого методу.
 9. Не погоджусь з Вами щодо відводків, раніше ми що не робили такі відводки в інших вуликах? Правда клопоту більше , але робилось. Для весняного розвитку великий плюс і літом комфортніше бджолі в вулика ППУ і ППС, .
 10. Матки, яких продають , більшість не мають тої, очікуваної, якості.
 11. НА вулиці +7 , на сьогодні обіцяють ще невеликого дощику.Поки що безхмарно,тихо.
 12. Задоволені й мешканці Херсонщини не менше.Для жителя степової зони опади - надія на врожай посіяного, посадженого.Не всі мають змогу оснаститись капельним зрошенням. Так що ми за дощ і частіше.
 13. В колодязях впала вода , -3м , та й не у всіх можна зачерпнути відром . Жаліємось на дощ і небесну канцелярію , а волога ой як потрібна всьому живому.Вередиві ми стали , всьому свій час.
×