Перейти к содержанию

Андрі

Пользователи
 • Публикаций

  29
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

58

Информация о Андрі

 • День рождения 10.04.1982

Profile Information

 • Место расположения
  Трнопільска-обл. М-Подільска

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  ua кочова
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  корпусні +145м лежаки дадан
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Посетители профиля

467 просмотров профиля
 1. НІ в нас дійсно є плантації чорного горіха, на декотрих проводилась рубка там таблчки стоять де ясно написано чорний горіх га, і в якому році посажено. вибачаюсь за ОФ.
 2. Серж,бити на ядро однозначно не будеш, між прочім в моїй місцевості росте в лісі цілими плонтаціями по пару ге, переважно ціниться деривина, котра іде на дорогу мебиль і то переважно шпон.
 3. Подсолнух

  Сергій вчора в мене за 500м від мого кочового точка кропили сонняшник ранній, гречку правда віділяє пару гектар тютюну, і трохи нездало він зарас цвіте, а бжоли збирають з нього нектар і прополіс кропили соннях з літака, підсушують, а через ліс три дні тому кропили сонняшник так через 2 дні після кроплення комбайни повним ходом молотять, сьогодні поїду на кочовий точок вулики стягать, для переїзду додому , погодка класна холодна добре переїжать, вечером напишу як там кроплення подіяло на сімї. (скоріш за все вони збираються підсушувать)
 4. Товари компанії Лисонь (TOMASZ ŁYSOŃ)

  Завдяки вам вони якраз і звернули увагу, дякуюно то що всунули заводьський брак не признаютьчуть пізніше зроблю фото тієї решітки з близька, це все дрібниці, но чому наші продавці все хочуть якось щось всунуть ніби останій раз продають незрозуміло я продаю людям різні бжоло продукти , так стараюсь щоб все було добре і чисте, адже це мій клієнт+ моя репутація, напрацювати клієнта важко а от втратити можна в любий момент,+ погані відгуки на себе наробить, (при розфасовці меду стараємось щоб нічого сторонього не попало в тару, та і все даю пробувать, пробники меду, і пилку, адже в кожного різні смакові вподобання, короче стараюсь втримать клієнта). через решітки бжола проходить нормально, якщо підняли розплід у верх над решіткою то потрібно трутнів змітать ато вони забивають решітку, а правда трохи на початку запах мають решітки, но потім вивітрюється.
 5. З мого досвіду до мисок пласмасових дійсно приклеюється віск, а до відер ні,, мабуть причина в більшості з яких пласмас виготовлена ємкість, адже на харчовому пластіку написано і для гарячих страв, тому і не пристає а тазіки виготовляють переважно з вториної сировини, де присутні різні види пласмас,в мому селищі є 4 пльоночні підприємства, так от вони плівки і пластік відслуживший свій термін, перебивають на екструдерах ,а з серовини цейі роблять знову плівку но вона вже дешевша і не та якість, адже там різні види пласмас, і немає стабілізаторів., якось так.
 6. Весна/Літо 2018

  Доброго дня, також зарас кочую на гречці, різновіковій найпізнішого сроку посіву лиш розпочала вчора цвісти, а за 1км соняшник , один цвіте а другий розпочинає, сімї прийдеться пізніше обробляти від кліща + підкормлю цукровим сиропом, щось стрьомно на самому медови зимувать,на гречці і соняшнику такого пізнього посіву перший раз, навідь не знаю чи варто розраховувать на медозбір ночі теплі, зранку тумани адже рядом ліс і яри з водяними струмками, ставками ночю правда кабани, і косулі замахують, шастають з лісу в яр і наоборот а так класно, люблю я кочовки.
 7. Весна/Літо 2018

  В мене схожа картина на пасіці, з погодою медку соняшникового піднесли по корпусу 300 рака, но при перегляді погоди на тиждень, мабуть з сонняшником буде так як і з липовим, що пренесли то і спожили ,ще є надія на пізніший сонняшник і гречку но все від погоди залежить.
 8. Подсолнух

  Для піднятя льоту бжоли, кругом пасіки саме те. В дитинстві часто до одної бабулі в ягідник залазив, так от там ягідник обгородженний був сухими стеблами сонняшнику, деревяні стовпчики і 4 ряди дроту колючого натягнуто було а до него примотано дротиками мідними стебла соняху, там де торішні стебла то вашко було пробить діру, а на 3 річних чуток легше. В мене недалеко від пасіки 300м сонях на 1\4 відкрився, 180гектар правда дощі кожин день і холодно.
 9. Знаю таких пару пасічників котрі точно в таких каструлях зберігають мед.
 10. Цікаві фото

  Також був присутній, на цих зборах
 11. Фацелия

  Все правильно ви написали, для фацелії не потрібно великої глибини загортання, а відєднавши шланги насіння буде розлітатись, і попадати в ярки від сошників і автоматично загортатись на відносно не велику глибину, я 2 гектара засівав в ручну з піском но там один був плюс це участки 25-30сот легше сіяти вручну, хоча маю сівалку трахторну, а загортав насіння середніми боронами, для цього навідь підійдуть райборонки і це в один слід, фацелія зійшла шикарна
 12. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  зупинка транспорту з бжолами на 15 хвелин і не більше , перевозив саморобним прицепом но нанім є підсвідка і катафоти , менти один раз зупинили були но провірили лиш на алкоголь і дукумента на трахтор за прицеп ніслова не сказали, пізніше не один раз зустрічався зними на дорозі ні разу не зупинили поповоду дукументів, зарас придбв причеп з документами 2х5.7 метр з тормозом накату під категорію В, тягать буду трахторцем, і ще одне коли перетягаєш прицеп автомобільний трахтором то категорії В ВЕ не мають впливу, автомобільний причіп тягнуть трахторм можна , а трахторний автомобільний зась,
 13. Володимер Максимович з наступаючим НОВИМ-РОКОМ, ваш кочовий будиночок ,використовується для житла чи тільки для відкачки меду, і ще одне цікавлять розміри в середині, 3 на 2 нормальний буде для житла чи ні , планую просто робить собі, 

  1. Немолодий

   Немолодий

   Використовую в залежності від ситуації. Можна і ночувати (я далеко не кочую), можна і мед качати, можна і молодиць водити (чого я не роблю).

   Дякую за вітання. Вам теж успіхів та всіляких гараздів у Новому році. Хай щастить!

×