Jump to content

Андрі

Пользователи
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74

1 Follower

About Андрі

 • Birthday 04/10/1982

Profile Information

 • Location
  Трнопільска-обл. М-Подільска

General Information

 • Пасека в
  ua кочова
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  корпусні +145м лежаки дадан
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Recent Profile Visitors

784 profile views
 1. я використовую в якості плотика солому, кормушка відеричка по 3 літра.
 2. пилок збираєте? бо в мене така сама вагана контрольному, пилок котрий вони принесли я не враховую, ставив магазини гніздо заливають, правда погодка портиться на свята то вони махом підчистять в гнізді. У вас баки а в мене карніка, головне погода медодаї а не породи мабуть.
 3. Енергетична верба

  Сергій доглядай за нею файно щоб я мав у кого взять собі пару черенків
 4. Літають, но жалко коли вітряна погода ,тоді хібащо иба рада, особено голавль.
 5. Сергій врахуй погодні умови, адже в нас інколи після травння дощів немає, хібащо поливать будеш з дністра. цього року в мене получилось з цвітіння фацелії, 1) зійшла осіння придискована, попала цвітінням на кінець цвітіння акації і до липи майже, ...3) срок цвітіння приорав за день до випадання снігу,
 6. Цікаві фото

  Я чомусь подумав що це надгробні памятники
 7. Рыболовная

  Вчора виходив на скалу, так в нас дністер не замерз лиш в затоці крига і зберега по15-10м і все.
 8. Рыболовная

  Серьога на рибалку виходив вже?
 9. Запізнення з постановков вощини в 7 днів на півдні Тернопільщини. 44 просмотра Територія від річки Золота Липа до Збруча входить в ландшафтний заповідник "Дністровський каньйон". Він займає Заліщицький, Бучацький, Бощевскій і Монастириський райони Тернопільської області. Тут ширина річки не перевищує 200 метрів. Вода пробивається по каньйоноподібній долині між Подільськими Товтрами, утворюючи природні пейзажі неймовірної краси. У каньйоні сформувався теплий приємний клімат, який суттєво відрізняється від типового західноукраїнського. Високі скелясті стіни не дають проникати сюди вітрам і затримують сонячне тепло. Тваринний та рослинний світи представлені величезною різноманітністю, але є маловивченими через порізаного рельєфу. Сам я також з цього регіону в мому смт.є Тютюнова дослідна станція котра займалась адаптацією і селекцієв американських сортів для нашого регіону, а все за того що внас міні клімат наближений до суб тропіків, що правда він займає малу територію, навідь захоплює не всі райони з вище описаних, такяк я кочую то скажу таке, за 10км від моєї пасіки можуть проходити дощі і кочова пасіка зберає нектар, а ті що в дома седять і майже голодують нема нектару і пилку бо спека і жоден дощ не випадає, а все за того що канйон нагрівшись відштовхує грозові хмари,ось так Джерело: http://faqukrsx.ru/podorozhi/naprjami/146016-dnistrovskij-kanjon-prirodni-osoblivosti-ta.html
 10. НІ в нас дійсно є плантації чорного горіха, на декотрих проводилась рубка там таблчки стоять де ясно написано чорний горіх га, і в якому році посажено. вибачаюсь за ОФ.
 11. Серж,бити на ядро однозначно не будеш, між прочім в моїй місцевості росте в лісі цілими плонтаціями по пару ге, переважно ціниться деривина, котра іде на дорогу мебиль і то переважно шпон.
 12. Подсолнух

  Сергій вчора в мене за 500м від мого кочового точка кропили сонняшник ранній, гречку правда віділяє пару гектар тютюну, і трохи нездало він зарас цвіте, а бжоли збирають з нього нектар і прополіс кропили соннях з літака, підсушують, а через ліс три дні тому кропили сонняшник так через 2 дні після кроплення комбайни повним ходом молотять, сьогодні поїду на кочовий точок вулики стягать, для переїзду додому , погодка класна холодна добре переїжать, вечером напишу як там кроплення подіяло на сімї. (скоріш за все вони збираються підсушувать)
 13. Завдяки вам вони якраз і звернули увагу, дякуюно то що всунули заводьський брак не признаютьчуть пізніше зроблю фото тієї решітки з близька, це все дрібниці, но чому наші продавці все хочуть якось щось всунуть ніби останій раз продають незрозуміло я продаю людям різні бжоло продукти , так стараюсь щоб все було добре і чисте, адже це мій клієнт+ моя репутація, напрацювати клієнта важко а от втратити можна в любий момент,+ погані відгуки на себе наробить, (при розфасовці меду стараємось щоб нічого сторонього не попало в тару, та і все даю пробувать, пробники меду, і пилку, адже в кожного різні смакові вподобання, короче стараюсь втримать клієнта). через решітки бжола проходить нормально, якщо підняли розплід у верх над решіткою то потрібно трутнів змітать ато вони забивають решітку, а правда трохи на початку запах мають решітки, но потім вивітрюється.
 14. З мого досвіду до мисок пласмасових дійсно приклеюється віск, а до відер ні,, мабуть причина в більшості з яких пласмас виготовлена ємкість, адже на харчовому пластіку написано і для гарячих страв, тому і не пристає а тазіки виготовляють переважно з вториної сировини, де присутні різні види пласмас,в мому селищі є 4 пльоночні підприємства, так от вони плівки і пластік відслуживший свій термін, перебивають на екструдерах ,а з серовини цейі роблять знову плівку но вона вже дешевша і не та якість, адже там різні види пласмас, і немає стабілізаторів., якось так.
 15. Весна/Літо 2018

  Доброго дня, також зарас кочую на гречці, різновіковій найпізнішого сроку посіву лиш розпочала вчора цвісти, а за 1км соняшник , один цвіте а другий розпочинає, сімї прийдеться пізніше обробляти від кліща + підкормлю цукровим сиропом, щось стрьомно на самому медови зимувать,на гречці і соняшнику такого пізнього посіву перший раз, навідь не знаю чи варто розраховувать на медозбір ночі теплі, зранку тумани адже рядом ліс і яри з водяними струмками, ставками ночю правда кабани, і косулі замахують, шастають з лісу в яр і наоборот а так класно, люблю я кочовки.
×