Jump to content
Форум на ТочкУ

Андрі

Пользователи
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77

2 Followers

About Андрі

 • Birthday 04/10/1982

Profile Information

 • Location
  Трнопільска-обл. М-Подільска

General Information

 • Пасека в
  ua кочова
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  корпусні +145м лежаки дадан
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Recent Profile Visitors

887 profile views
 1. В 2018 році купив пару маток карніки для заміни агрисивних сімей, а для впевненості що ця порода дуже спокійна і працьовита, прикупив пару пакетів, тогож року пакети пренесли по магзину ато і по два гречаного меду на кочовці, бжолами задоволений, також багато прополюсу збираю використовуючи просту роздільну решітку, даного продавця рекомендую, пасіка гарна доглянута бжоли миролюбні.
 2. я використовую в якості плотика солому, кормушка відеричка по 3 літра.
 3. пилок збираєте? бо в мене така сама вагана контрольному, пилок котрий вони принесли я не враховую, ставив магазини гніздо заливають, правда погодка портиться на свята то вони махом підчистять в гнізді. У вас баки а в мене карніка, головне погода медодаї а не породи мабуть.
 4. Сергій доглядай за нею файно щоб я мав у кого взять собі пару черенків
 5. Літають, но жалко коли вітряна погода ,тоді хібащо иба рада, особено голавль.
 6. Сергій врахуй погодні умови, адже в нас інколи після травння дощів немає, хібащо поливать будеш з дністра. цього року в мене получилось з цвітіння фацелії, 1) зійшла осіння придискована, попала цвітінням на кінець цвітіння акації і до липи майже, ...3) срок цвітіння приорав за день до випадання снігу,
 7. Я чомусь подумав що це надгробні памятники
 8. Вчора виходив на скалу, так в нас дністер не замерз лиш в затоці крига і зберега по15-10м і все.
 9. Серьога на рибалку виходив вже?
 10. НІ в нас дійсно є плантації чорного горіха, на декотрих проводилась рубка там таблчки стоять де ясно написано чорний горіх га, і в якому році посажено. вибачаюсь за ОФ.
 11. Серж,бити на ядро однозначно не будеш, між прочім в моїй місцевості росте в лісі цілими плонтаціями по пару ге, переважно ціниться деривина, котра іде на дорогу мебиль і то переважно шпон.
 12. Сергій вчора в мене за 500м від мого кочового точка кропили сонняшник ранній, гречку правда віділяє пару гектар тютюну, і трохи нездало він зарас цвіте, а бжоли збирають з нього нектар і прополіс кропили соннях з літака, підсушують, а через ліс три дні тому кропили сонняшник так через 2 дні після кроплення комбайни повним ходом молотять, сьогодні поїду на кочовий точок вулики стягать, для переїзду додому , погодка класна холодна добре переїжать, вечером напишу як там кроплення подіяло на сімї. (скоріш за все вони збираються підсушувать)
 13. Завдяки вам вони якраз і звернули увагу, дякуюно то що всунули заводьський брак не признаютьчуть пізніше зроблю фото тієї решітки з близька, це все дрібниці, но чому наші продавці все хочуть якось щось всунуть ніби останій раз продають незрозуміло я продаю людям різні бжоло продукти , так стараюсь щоб все було добре і чисте, адже це мій клієнт+ моя репутація, напрацювати клієнта важко а от втратити можна в любий момент,+ погані відгуки на себе наробить, (при розфасовці меду стараємось щоб нічого сторонього не попало в тару, та і все даю пробувать, пробники меду, і пилку, адже в кожного різні смакові вподобання, короче стараюсь втримать клієнта). через решітки бжола проходить нормально, якщо підняли розплід у верх над решіткою то потрібно трутнів змітать ато вони забивають решітку, а правда трохи на початку запах мають решітки, но потім вивітрюється.
 14. З мого досвіду до мисок пласмасових дійсно приклеюється віск, а до відер ні,, мабуть причина в більшості з яких пласмас виготовлена ємкість, адже на харчовому пластіку написано і для гарячих страв, тому і не пристає а тазіки виготовляють переважно з вториної сировини, де присутні різні види пласмас,в мому селищі є 4 пльоночні підприємства, так от вони плівки і пластік відслуживший свій термін, перебивають на екструдерах ,а з серовини цейі роблять знову плівку но вона вже дешевша і не та якість, адже там різні види пласмас, і немає стабілізаторів., якось так.
×
×
 • Create New...