Перейти к содержанию

Кролевецький пасічник

Пользователи
 • Публикаций

  14
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  В лісистій місцевості.На платформах по 10 вуликів на кожній
 • Интересы
  Забіги на довгу дистанцію 42.2 км.Вже два марафони подолав.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Сумська обл. Кролевецький р-н.с Безкровне
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Лангстрота-Рута.Рамка на 230мм+магазини на 145мм
 • Порода пчел
  Карпатка,Українська степова

Посетители профиля

352 просмотра профиля
 1. Ви маєте на увазі те,що вони розширяються за рахунок покупки пакетів,а не діленням вже наявних сімей????
 2. Якщо на пасіці в 3000 сімей попадає гнилець то в першу чергу він перезаразить в всю 3-х тисячну пасіку і роі звичайно не полетять з таких сімей і тоді неможиво розширити пасіку до 60000 сімей,як тут пишуть і взагалі при гнильцю вона видохне і ти не розшириш до тих масштабів ,які вони мають на даний момент.Тоді виникає питання,як вони розширились до 3000 сімей при гнильцю? А якщо твоя пасіка знаходиться не в радіусі льоту бджоли то переживати нема за що.
 3. А,що за пакети? І звідки ,якщо не секрет??? На скільки я чув з Закарпаття.Але стверджувати не можу!
 4. На мою думку .Тут підіймалось питання де вони будуть брати землю під засів медосів? На скільки мені відомо вони мають в наявності 10000 га землі бо це є агрофірма. По друге навіть ,якщо вони будуть,як тут пишуть підгібать під себе закони,то ціми законами будуть користуватись всі бджолярі.По третє,так ставлятимуть точки по 100-150 сімей,але і будуть під ці точки сіяти медонос,яким будуть користуватись всі бджолярі.По четверте це виліт роів,став ловушки і розширяй свою пасіку.Я згоден ,що є і мінуси такоі пасіки великоі,але давайте шукати і плюси.
 5. Систематизация работ на пасеке

  Я вважаю,якщо ви плануєте створити промислову пасіку то і діяти вам потрібно в тому напрямку.Потрібно запроваджувати пасічний електронний журнал, буде вам набагато легше.Я наприклад вже користуюсь електронним журналом і на своєму прикладі скажу, що дуже системетизує в роботі на пасіці.
 6. Я з вами згоден. Племінною роботою плануємо зайнятись вже в 2018р так ,як хочемо розширити пасіку до 75 сімей.І маток плануємо закупити в майбутньому для впровадження промислових технологій.
 7. Так я ввожу деякі елементи,а надалі хочу перейти повністю,як пасіка виросте.
 8. Я вважаю,що не потрібно відходити від загально прийнятоі системи,якщо хочеш розвивати промислове бджільництво, то бери і розвивай,навіщо придумувати велосипед,якщо він уже придуманий. Канадська технологія одна з найкращих,хоч ,як це не виглядає,але працюючи з цією технологією канадці досягли високих результатів і багато хто використовує цю систему. Давайте робити так,щоб комфортно було бджолам,а ми пристосуємся.А якщо бджолі буде комфортно то буде і мед і сильні сім"і.
 9. Велике дякую земляче.Ось що я і хотів почути.
 10. Доброго вечора.Хотів поцікавитись?хто має досвід утримання бджіл на сітчатому дні.А то хочу наробить таких,але є невеликі сумніви.Підскажіть будь ласка.
×