Jump to content

Кролевецький пасічник

Пользователи
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

2 Followers

Profile Information

 • Location
  В лісистій місцевості.
 • Interests
  бджоли,спорт.

General Information

 • Пасека в
  Сумська обл. Кролевецький р-н.с Безкровне
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Лангстрота-Рута.Рамка на 230мм+магазини на 145мм
 • Порода пчел
  Карпатка,Українська степова

Recent Profile Visitors

470 profile views
 1. "Бджільництво Слобожанщини 2019".

  until

  Дуже цікава і потрібна подія для кожного бджоляра.Особисто мені дуже сподобалось. Дуже радує те,що бджолами цікавиться багато молоді,якої доречі на виставці було дуже багато.Подяка організаторам.
 2. Ви маєте на увазі те,що вони розширяються за рахунок покупки пакетів,а не діленням вже наявних сімей????
 3. Якщо на пасіці в 3000 сімей попадає гнилець то в першу чергу він перезаразить в всю 3-х тисячну пасіку і роі звичайно не полетять з таких сімей і тоді неможиво розширити пасіку до 60000 сімей,як тут пишуть і взагалі при гнильцю вона видохне і ти не розшириш до тих масштабів ,які вони мають на даний момент.Тоді виникає питання,як вони розширились до 3000 сімей при гнильцю? А якщо твоя пасіка знаходиться не в радіусі льоту бджоли то переживати нема за що.
 4. А,що за пакети? І звідки ,якщо не секрет??? На скільки я чув з Закарпаття.Але стверджувати не можу!
 5. На мою думку .Тут підіймалось питання де вони будуть брати землю під засів медосів? На скільки мені відомо вони мають в наявності 10000 га землі бо це є агрофірма. По друге навіть ,якщо вони будуть,як тут пишуть підгібать під себе закони,то ціми законами будуть користуватись всі бджолярі.По третє,так ставлятимуть точки по 100-150 сімей,але і будуть під ці точки сіяти медонос,яким будуть користуватись всі бджолярі.По четверте це виліт роів,став ловушки і розширяй свою пасіку.Я згоден ,що є і мінуси такоі пасіки великоі,але давайте шукати і плюси.
 6. Систематизация работ на пасеке

  Я вважаю,якщо ви плануєте створити промислову пасіку то і діяти вам потрібно в тому напрямку.Потрібно запроваджувати пасічний електронний журнал, буде вам набагато легше.Я наприклад вже користуюсь електронним журналом і на своєму прикладі скажу, що дуже системетизує в роботі на пасіці.
 7. Я з вами згоден. Племінною роботою плануємо зайнятись вже в 2018р так ,як хочемо розширити пасіку до 75 сімей.І маток плануємо закупити в майбутньому для впровадження промислових технологій.
 8. Так я ввожу деякі елементи,а надалі хочу перейти повністю,як пасіка виросте.
 9. Я вважаю,що не потрібно відходити від загально прийнятоі системи,якщо хочеш розвивати промислове бджільництво, то бери і розвивай,навіщо придумувати велосипед,якщо він уже придуманий. Канадська технологія одна з найкращих,хоч ,як це не виглядає,але працюючи з цією технологією канадці досягли високих результатів і багато хто використовує цю систему. Давайте робити так,щоб комфортно було бджолам,а ми пристосуємся.А якщо бджолі буде комфортно то буде і мед і сильні сім"і.
 10. Велике дякую земляче.Ось що я і хотів почути.
 11. Доброго вечора.Хотів поцікавитись?хто має досвід утримання бджіл на сітчатому дні.А то хочу наробить таких,але є невеликі сумніви.Підскажіть будь ласка.
×