Jump to content
Форум на ТочкУ

askurpela

Пользователи
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

105

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Полтава
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  151-200
 • Ульи
  Рута
 • Порода пчел
  Украинка (Егошин)

Recent Profile Visitors

441 profile views
 1. Наведіть авторитетні наукові статті, можна англійською чи німецькою. Бо дурню пишете
 2. Кочувати, та ще й на соняшник? Це навіть не дурість, це типовий мазохізм
 3. Щоб здати продукцію вам по 25 під ваше чесне слово? Ні, на... такі оладушки
 4. Довели погані бариги до гріха - як льотки почистив - ще жодного разу до пасіки не підходив. А той факт, що перезимували всі вже не дуже радує. Гидко, що нас змушують працювать на вгодованих стокілограмових кліщів вароа, які кріпко сіли на шиї пасічників. Отвєтственно заявляю, що цього літа не зроблю жодного відводка та не буду ловити і одного роя. Чи качати соняшник - ще думаю, але це ж треба десь купити штук сорок бочок та ліпити сарай, бо без бочок лишилась тільки хата, нові ставити нікуди Мені 50 і я нє лох, за безцінь здавати не буду. Моя ціна - 1.85 в вічнозеленому еквіваленті, і хай стоїть хоч до другого пришестя Ісусика.
 5. В правовій державі - відбір та пломбування проб в присутності обох сторін. В Україні - ніяк.
 6. "Не б/у" відрізняється від б/у лише миттям за допомогою керхера та протиркою ізопропанолом. І етикетку здирають. Бочки добрі, можна брати, якщо хемофобії не маєте:)
 7. Шикарно живете, кулєга. Можна знизити ціну закупу ще трохи
 8. Скільки маячні люди понаписують... Правильно модифікована культура не може бути небезпечною для людини, крім окремих випадків та нічим не відрізняється від результату селекції. Пропоную противникам ГМО вживати замість кукурудзи теосинте, замість сала - кнурятину, а пасіку хай охороняє вовк на цепові //Перепрошую за офтоп, більше не буду
 9. Не здивуюсь, якщо скоро дійде до того, що мед прийматимуть гривень по десять. З пасічника, за звільнення приміщень від великогабаритного мотлоху. А на шанованих хворумах литимуть у вуха, що "самі ви не витягаєте, а вантажники за таку ціну @#*ли стільки тягать.
 10. Чом би й ні Один знайомий гуру мав при совку 2 машини і більше 100 тисяч совєцких на зберкнижці. І тримав не більше сотні.
 11. Поясніть, будь ласка про саму процедуру обміну у вас. Наприклад цікавить інф. про стан змінної тари (нові на нові, чи на вживані, чи/ є різниця в стані моїх б/в бочок і т.д.) Чи є можливість "продати" вам тару та не заморочуватися з обміном і поверненням?
×
×
 • Create New...