Jump to content

M_Oleksandr_V

Активные Пoльзователи
 • Content count

  537
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by M_Oleksandr_V

 1. Осінь-Зима 2019/20

  Десь день чи два незад тут читав, що впіймані рої позлітали, - Я здивувався! Так ось сьогодні - на міні сходці бджолярів (біля місцевого пасічного магазину) два бджолярі також розповіли про таку саму історію, що впіймані рої позлітали, біпінили вони їх у вересні, а до кінця жовтня бджіл не стало (корма залишились). - Значить це не поодинокі випадки!!!
 2. Осінь-Зима 2019/20

  Я так і зрозумів ))), візьму до уваги, так раніш і робив ( все для цього є) лінивий!!! Думаю де жарт Ви зрозуміли.
 3. Осінь-Зима 2019/20

  виготовлення корпуса до нуклеуса!
 4. Все правильно я також проти, але є багато громадян які продадуть ( ті які виїхали за кордон на п.м.ж, ті які виїхали в міста на п.м.ж. ті в яких виникли дуже складні сімейні обставини, і ті які живуть одним днем) в цих категоріях дуже великий відсоток насправді. На обробіток землі в хужу сторону думаю не вплине так як то буде їхня земля, вони і так зараз роблять з землею що забажають (сівозміни, отрутохімікати) і ні на кого ніхто не звертає уваги
 5. В даному випадку коврики липучки (миші стала і прилипла) а взагалі потрібно щоб вулики були в нормальному стані, а не гниляки!
 6. Відносно з іншої планети, є трохи))), але відносно велосипеда, і батрачення + сирєвий придаток він правий 100*! Пока в середині не буде порядку ми нікому не потрібні + ставлення відповідне!
 7. Все в Ваших руках, Ваші бджоли Ваші ціни
 8. Продам прополіс 850 грн/кг. біля 10кг. Прополіс зчищенний з рамок, зкатаний, не екстрагований, такий як на фото, тел 097 990 1616
 9. Осінь-Зима 2019/20

  Мед з золотарника і що з нього виходить!!!
 10. Цікаві фото

 11. Микронуклеусы

  кому цікаво!
 12. Осінь-Зима 2019/20

  потрохи заглядую у столярку....
 13. Можливо Ви і праві, але є одне але, саме ця частина території виробляє ексклюзивні меди які гарно користуються попитом на ринках в тому числі Київа, Львова це такі як: лісове різнотрав'я ....., липовий, гречаний, золотарник, вересковий можливо є ще яких я і не знаю, саме ці території мають найбільше різноманіття пилконосів, саме ці території впливають на ціну пізніх бджолопакетів. З вище перечисленого я б не був на стільки категоричний. З карти і її позначення видно які території більш підходять для виробництва пакетів, які для валового збору соняха і про які я писав. Хоча дійсно на цих територіях займаються бджолами люди в яких це не є основний дохід, а в більшості випадках це просто фанати, хоча є і такі які пристосувались і живуть в своє задоволення з пасіки. Всім гарної зимівлі!!!!!
 14. А що робити тим, у кого медозбір середній або меньше середнього, а регіон на пакети не зовсім підходить по строках??? А займаються тільки бджолою!!!
 15. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Так і є, ще дозамінював плівку то видно що клуби повністю розпалися, бджілкам є можливість (при потребі) перегрупуватись, облетітись, все добре!!!
 16. Думаю ще рановато юзати дану тему, втім напишу, в цьому році не всі продали пакети, одні не знайшли купця, інших не влаштовувала ціна, але ні перші ні другі про це не пожаліли!!! Це пасічники з Хмельницької, Вінницької, Тернопільської, Рівненської областей, які мають не меньше 100 сімей. Всі говорять рік однозначно був важкий, але тим не менш. Правда є і такі що і кинули дане ремесло і поїхали за бугор, є що на міжсезоння шукають якісь інші види доходів, є і такі, що говорять - ще один такий сезон і також стануть на лижі, так що ситуація зовсім не однозначна. Поживемо побачим, час вносить свої корективи!!!
 17. Осінь-Зима 2019/20

  Декілька днів нічних приморозків і бджола опустилась, підмітив де було більш розплоду то бджола сидить і поверх рамок, вентиляція на зиму!
 18. Микронуклеусы

  Нічого доказувати не збираюсь, можу зняти відео як заходять як виходять. Минулого року перезимували на не повномедних - правда перед весною ложив канді, корм на бокових рамках залишивсь, весною зїли. Таким способом зимував вперше мені сподобалось! Зимує в районі 3 рамки дадан, розплоду до обльоту майже не було. Можливо у Вас тепліше і більше гонять розплід ???
 19. Микронуклеусы

  ))) 8 повномедок в другому корпусі цілком вистачає і для зими і на весну, в першому маломедки і перга. Повномедка вагою + - 0.8 кг і це зовсім не означає що там чистий мед, цукровий сироп їм на підгодівлю ніхто не відміняв. От тепер можна кинути на щоти )))
 20. Микронуклеусы

  Об'єднання нуклеуса з відводком (при потребі)
 21. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Я 23 дививсь, також є сім'ї з такою кількістю розплоду на двох рамках, в моєму випадку це серпневі матки, матки цьогорічні чуть постарше такого розплоду не гонять, є і зовсім без розплоду.
 22. Осінь-Зима 2019/20

  Заходимо на погоду в сусідній країні, дивимось нічну температуру, розуміючи трішки таку рослину як гречка хоча б розділ - нектаровиділення, робимо собі висновки!!!
×