Перейти к содержанию

M_Oleksandr_V

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  240
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент M_Oleksandr_V

 1. Існує, існує ...... просто ще не знаєм яка! Про базу даних з кількістю меду знаєм, але щось швидко від 30 відкотились ( я говорив за ріпак, по 42)
 2. багатьом поприходили смс разнотравя 42 мир меда.
 3. ))) Ні, мені їх не злякати!!! Як знайомі говорили що здавали ріпак по 35 я так і писав, а згодом була пропозиція ( через 2 тижні) 42 так і пишу. І кажу при будь які ціні я його нездаватиму ...... бо його багато не маю!
 4. Всім привіт! Всіх сортових медів пасічнини недоотримали від минулого року приблизно 40 - 50% це факт! Через недільку стартане головний медозбір його величність СОНЯХ ось і буде видно реальну картину! Не памятаю де, але чув ціну 42. Пока мене ця ціна незацікавила і непридав значення, так як мед той що я викачав на даний час, я і в роздріб продам! Чекаю сонях!
 5. Подсадка НЕплодных маток

  Матка яка вийшла з маточника в бігудь (кліточку) дуже зручно мітити в перші години життя! 1. вона меньш активна. 2. після обльоту, ти точно знаєш, що це саме твоя виведенна матка ( а не якась зальотна) 3. матку я мічу і на добу лишаю в ктіточці саму в безматочні сімї мітка гарно висихає, висмерджується і довго тримається на матці і конфузів по нападу на матку (через мітку) ніколи немає. Раніш мітив тільки після обльоту і мав такіж проблеми (по нападу на матку) і ще замітив що є випадки зальоту лівих маток, або і свій поспіх і неуважність по зриву свищів, а так 100% матка точно твоя і та яку ти хотів там бачити!!!! фото минулого року!
 6. Сьогодні спілкувався з колегами з півдня, меду немає і ціни також немає, говорять за декілька тонн ріпаку виторгували 35 грн./кг. ось такий розклад Є полоса чорна а є полоса біла - будем чекати!!!!
 7. Цікаві фото

  її в такому вигляді і виставляти на продажу страшно!!!! Розберемся, ще декілька днів і піде липа, і збір буде припинено.
 8. Цікаві фото

  Це мабуть не по темі, але, якщо бджоли мають маток убрати вони і після виходу їх уберуть
 9. Цікаві фото

  В мене бувала така , але з жовтою 50/50 а це ось так! доречі як в живу на неї добре придивитись і розтерти то вона темно темнозелена!!! МАК - дуже приємний на СМАК
 10. Цікаві фото

  збір 03.06.18
 11. Вывод маток

 12. Вывод маток

  Дякую Артему Майстерчуку за відео!!! подивившись на одному з яких, я дуже багато заекономив свого часу
 13. Микронуклеусы

  Мій новий міікронуклеус в роботі!
 14. Весна/Літо 2018

  Не зможуть отримати від експортерів, а от міста міліонники медок поїдають на ура!!! правда соняшниковий мед не впріоритеті, хоча цінова політика все відкорегує
 15. Весна/Літо 2018

  Всім привіт! Садок відкачали, ріпак відкачали, акацію відкачали! ще лишилась липа, гречка, сонях!!! Чомусь закрадається думка що ті хто нездали мед в 2017 будуть на коні .
 16. Нужна срочная помощь

  Падіння активності рівно до поки матка не вийде, тобто сутки, максимум двоє! І при гарному взятку падіння активності взагалі небуде!!!!
 17. Нужна срочная помощь

  Якщо можна розтолкуй, нарахунок ослаблення! " А куди будуть нести? - нектар зазвичай носять в соти, ну в мене так!
 18. Нужна срочная помощь

  Матку душиш і через 4-6 год. даєш маточник на виході! (час має принципове значення, коли вічули сирітство, але ще не потягнули маточники).
 19. Что цветёт сейчас

  Зацвіла садова малина, через недільку і лісова зацвіте!
 20. Вывод маток

  З карнікою працюю 5 років, бджола просто супер!!!!!
 21. Весна/Літо 2018

  Стан сімей на 3.05.2018 Погодацього року не така як зазвичай (кінець березня -20 кінець квітня +30) ріпак зацвів на тиждень раньше, акація вже починає цвісти (сьогодні бачив) а це на 2тижні раньше. Через тижднь почнеться роїння, хто роєловить, біжіть на дерева прививайтесь! Одного не розумію що бджоли будуть носити з 15.05 по 15.06 ріпак, акація перецвіте, а гречка тільки сіється!!!! Всім ГАРНИХ МЕДОЗБОРІВ!!!!!
 22. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Побачив дане відео і не зміг не поділитися! Довго міркував в яку тему його закинути, думаю любителям даної теми буде найбільш цікаво, своїх героїв потрібно знати в лице! https://vk.com/beekeeper.ukraine?z=video219551291_456239287%2Fd906892c93913a3809%2Fpl_post_-34594015_14830
 23. Что цветёт сейчас

  Цвіте все : вишня, груша, кульбаба, яблуня і ..... і головне ріпачок починає!!! Дай Боже погоди!!!!
 24. Нуклеус на гнездовой рамке

  Випадок зльоту я вже бачив підчас весняної ревізії! як би бачив з осені то щось дай придумавби )))) Варіантів для маніпуляцій безліч.
 25. Нуклеус на гнездовой рамке

  Відсоток обльоту в середньому 8 - 9 неоднократно і обльотувалися всі (необлетілась - обєднав, є матки розєднав і знову на обльот). По розміщенні клубу в зимовий період, буває по різному - більш слабка пристроюється навпроти більш сильноі! якщо всі хто рядом нормальної сили то клуб формують один. Є випадки коли при останньому обльоті один нук залітає на інший (тоді втрачаємо 2 одиниці, ну одна та що злетіла, а інша та куди злетіла, так як перенасичення бджолою викликає ранній розплід, ну і наслідки зрозумілі) за мою практику таке спостерігав 2 рази. Є і весняні зльоти коли бджіл перезимувало дуже мало, також спостерігається не часто. За зиму втрати моток не перевищують 20% при моєму підході!
×