Перейти к содержанию

M_Oleksandr_V

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  300
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент M_Oleksandr_V

 1. Неможу нічого зрозуміти! Зимівля тільки розпочалась а тему бджолопакетів все активніше і активніше юлозять! Що там чути, пакети з закарпаття на канаду поїдуть чи ні? Весною казали що поїдуть, то що там вони їздили чи не їздили хто що чув?
 2. Можливо! В наших краях меду в цьому році мало, для експортерів здавало небагато, але факт що багато взагалі немали що здавати, гарно цього року іде мед на Київ, в Львів та ін. базарники купують на роздріб, особливо добре ідуть не стандартні меди ( ліс, гречка, золотарник. ....) цього року і ріпак іде не погано. Всім гарної зимівлі.
 3. Рейсмус

  Не бачу потреби щось комусь обясняти! Кожний сам собі лікар! Я доволі бідний, щоб купувати дешеві речі .
 4. Рейсмус

  Проютюбив, там дійсно стоять двосторонні ножі (про заточку ніде ніслова) коли руки дойдуть буду знати що і як!
 5. Рейсмус

  Чесно, ще незнаю, ще руки до нього недойшли. Можливо ти в цьому щось знаєш то напиши? можливо і неточаться!
 6. Нужна срочная помощь

  Ну з стаціонарних вуликів особливо меду (в нашому регіоні) не візьмеш, (ну буває і таке).
 7. Рейсмус

  Макітою користуюсь четверту зиму, проробив біля 18 куб. доски без фуганка, на цю зиму потрібно підточити ножі, нарікань ніяких, більше 1мм. незнімаю! сосна.
 8. Нужна срочная помощь

  ))) я зрозумів, я притримуюсь іншої думки! Почекаю, до весни надіюсь, можливо хтось розкаже про свої напрацювання в даній системі 30 - 36 рам дадан! (цікавить все, в даній системі). Доречі в неті ніде незнайшов (тахнології, напрацювань) про роботу в таких вуликах!
 9. Нужна срочная помощь

  Різниця є, адже 20 - 24 з моєї практики занадто малі, я від них відмовився ще 8 років назад, а коли у вулику мало місця то біля нього багато роботи.... ну то згодом. Такі вулики часто зустрічаються на прикарпатті, закарпатті це дійсно стаціонарні скрині!
 10. Нужна срочная помощь

  , є цікава ідея - якщо спробую обовязково поділюсь! Невже на форумі немає пасічників які користувались чи користуються такими конструкціями?
 11. Нужна срочная помощь

  Всім привіт! Не початківець! Підкажіть з практики 1.Як поводять себе вулики із верби, і з вільхи, бажано в корпусній системі! 2. Хто має практику роботи з лежаками на 32 рамки дадан?
 12. Яка ціна? знайомий пасічник правий - а чому він їх не забрав?
 13. Наша лінія

  8000 тис. дол. то помилка (я так зрозумів) тихо тихо)))
 14. Наша лінія

  Поперше Ви лізете не туди куди Вас просять! Тут іде розмова виробника інвентаря і пасічників! А Ви відноситесь до третьої ланки і як би у Вас і ваших колег був меньший апетит і краще вміння домовлятися з європейським покупцем нашого продукту, а це і є Ваша безпосередня робота яку Ви виконуєте поганенько..... так що займайтесь своєю справою і не тикайте носа куди Вас не просять, виробник інвентарю займається своєю справою, а я і такі як я мають справу безпосередньо з бджолою і я займаюсь своєю справою. Я надіюсь нікого не образив, якщо когось образив ВИБАЧТЕ, але по іншому я не знав як донести свою думку!
 15. Наша лінія

  так добре! тому що виробник з тих країн не буде учитись виробництву за Ваш рахунок там при найменьшому браку всю партію відзивають, а ми думаємо як в нас добре, ай як добре!!! до Ю.М. Гуслія немаю ніяких особистих претензій. Але факт остається фактом. Відчизняний інвентар купують по одній причині це ціна! тому що в пасічників не вистачає коштів на якісний інвентар з наведеної в приклад Польші, яка в європі не є взірцем якості. Можливо відхиляюсь від теми, але напишу: неякісний інвентар, препарати, - неякісний мед: неякісний мед - мала ціна: мала ціна - неякісний інвентар і т.д. .... якось так!!!! НАБРИДЛО!
 16. По СГ (відносно бджільництва) Гречку в 16 році приймали по 13000 грн/т. в 17р по 6500 в 18р. по 5500. повіз я 2 тижні назад здавати з 5500 мінос на вологість, мінус на засміченність, мінус на ДП на дорогу і в чистоган получилось 4000 грн/т. Ось і бізнес, а ми купуємо по 15 грн/кг. Наврядчи хто гречку буде сіяти 1000 га на наступний рік. Середня врожайність гречки з 1га - 1.5 - 2 т. При такі ціні ДП краще його не палити!!!
 17. а що не зрозуміло по 27 не здають по 42 не здають по 37 не здають, от як поставлять ціну по 12 - 18 всі наложать в штани і почнуть здавати чучуть юморку і все буде
 18. Останні тиждень почастішали обдзвони бджолярів (раніш гуляли смс) а що? а як? а скільки ще є? а за скільки готові продати? ..... і т д. В попередні роки так низько не позволяли собі .....! Все буде добре, але не для всіх! Всі чекають ціну в діапазоні 12 - 18 грн. і зразу почнуть здавати
 19. Ви цим займіться і зразу Вам все стане ясно!
 20. Давно в даній темі не писав, але проявився даний порив! Скільки спостерігаю заданою темою все переливається з пустого в порожне, всім зрозуміла позиція експортерів і я вважаю її правильною " пока люди ведуться чому б їх не водити" - це можна висловити і по іншому ...... ! Відносно бджолярів - багато з бджолярів "подивившись як живуть експортери" і собі в смиту включають в ціну меду і обновлення автопарку і відпустку на яку всі заслуговують а ніхто не хоче оплачувати, правда не багато цього року тих хто включає в смиту розширення пасіки! Правда рядовим пасічникам до того парку та відпочинку до якого привикли вже наші експортери ще ооооой як далеко!!!! Думаю в найблищі років 5 нас чекають великі переміни! Вважаю і експортерам і пасічникам прийдеться сідати за стіл переговорів. За цей час виникнуть проблеми яких ні експортери ні пасічники поодинці вирішити не зможуть, ми ще побадаємся років 3 , а от після цього коли стане всім вже ну дуже хреново ми і почнем думати! На даний час ціна на мед це не ціна і вона не заслуговує на таке бурхливе обговорення!!! ВСІМ ДОБРА!
 21. А з Ваших спостережень, які лінії краще працюють на соняху, і в яких лініях самий бурхливий старт?
 22. Что цветёт сейчас

 23. Вощина

  кремень )))
 24. Весна/Літо 2018

  Сезон дйісно провальний! (Потрава обійшла боком) у нас різниця 100 км на пряму результат 20 - 25 кг на зимувалу сімю в середньому, і це всього 25% від минулого року! А що у Вас означає "не так погано"? Тому, що я, вважаю особистий результат провальним хоча докладав максимум зусиль! Чим багаті тим і раді, дякую Богу і за те!!!!
 25. Я в пості чітко прописав за яий мед ішла мова, я також здивувався і перепитав. - Можливо різнотравя? на що почув відповідь - яке нах... різнотравя , а що воно було? Ми відкачали недавно сонях от і за його ціну питали!!!!
×