Jump to content
Форум на ТочкУ

M_Oleksandr_V

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  650
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by M_Oleksandr_V

 1. А я вже за таким заскучав(((
 2. Відео ще можна було б назвати, постараємося вижити!
 3. І не хвалюся, і не плачуся, а показую як воно може бути!
 4. Що саме Ви маєте на увазі! Фото з медовою печаткою?! На виїзному точку все в ажурі, доцвітає ріпак і відкачка, але біда в тому що матковивідний точок в дома а біля дому ріпаком і не пахне, і навіть підгодівлі не допомагають. Сьогоднішнє фото з виїзного точка
 5. Точно підмічено, прийом г..., обліт г..., короче повне г.....
 6. В нашому регіоні, бджоли які не діставали ріпаку, просто голодують!
 7. Людина хоче купити - я запропонував, а Вас шановний не вчили в чужі розмови не встрівати? Той смайлик якраз Вам і підходить!
 8. Продам матку від О.Тарасова СТ1075 2019р. Купував за 1000 грн. Якщо цікавить пропозиція пропонуйте свою ціну ... .
 9. А чому в шоці? Хто готовий нехай продає, а хто не готовий нехай підготовлюється! Якщо люди не збираються їхати їх купувати Ви хоч по 200 запропонуйте і вони не приїдуть!!! Потрібно було вулики і рамки клепати, а не зараз на телефон насідати! Всім добра!
 10. З якою метою запитуєм?
 11. Це правда! Такі реалії сьогодення! А що з цього вийде, час покаже!
 12. На меду і пакетах життя не закінчується! А це - до Вас!
 13. Останнім часом підмітив, що на форумі - дописувачі (в основному) одні МАСТЕРА, (відноситься не тільки до даного посту) як бабки біля під'їздів (поумнічати, обгадити, себе вознести, підсміятися), і таких МАСТЕРІВ багато - маю думку, що в таких МАСТЕРІВ "пчели в улье дождутся" Займіться ділом, гарного дня!
 14. Гарна пасіка, молодець!
 15. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2508113652776094&id=100007324511645
 16. Те що наш пасічник бідний це наглядно видно по інвентарю, цехах і т.і., але якщо Ви дійсно вважаєте що там кращий мед, я Вас засмучу! Мед в них кращий тому що він їхній, і вони так вважають, і як я бачу, і Ви так вважаєте! Там сиропу намішано врази більше чим Ви собі можете уявити, але вони при будь яких розкладах підтримують свого і своє! А ми? А ми друг друга готові з гам..м змішати за одного СКАТА, на вищому рівні, гидко читати ....
 17. ))) Переглянув сьогодні десь 40% пасіки, таких сімей нарахував штук 20, основна маса 6-7 р. є трохи і на 5 але то пізніші відводки з молоденькими матками. Сильніші сім'ї ті які в очі не бачили соняха, а під осінь паслись на золотарнику! Розплоду не багато, але місця підготовленого під засів і яєць вдосталь!
 18. Всім продуктивного дня!
×
×
 • Create New...