Jump to content

M_Oleksandr_V

Активные Пoльзователи
 • Content count

  581
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,803

3 Followers

About M_Oleksandr_V

 • Birthday 07/13/1985

Profile Information

 • Location
  097 990 1616

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  10р. 300 + 145, нуки 200х145
 • Порода пчел
  Карніка.

Recent Profile Visitors

1,409 profile views
 1. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Хотілося б щоб, відгукнулись пасічники які отримали маток з тієї партії, або з того завозу! Якщо була ще така матка ( а це факт) значить були ще, але якщо 2 матки мають однакові вади, є ймовірність що вони отримали (ці вади) разом, а разом вони були - при відборі і при транспортуванні в Україну. .... Хотілось би почути думку по даному факту Івана Михайловича!
 2. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Щось дуже багато (совпаденій) Показую що я писав і коли, і як з цим бути дальше, маю підозру що ще були такі матки просто всі мовчать....
 3. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Все вірно, запитань виникає більше ніж відповідей, я впевнений в тому що пишу. І вважаю, що і той хто розводить, і той хто доставляє, мають знати, що десь є прогріхи в цепочку, і потрібно це врахувати, і в подальшому не допускати. Саме легше переложити факт на кінцевого споживача, але тоді (є всі шанси) що і Ви отримаєте таке ж!
 4. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  В мене на сьогоднішній день враження від Скленар G10 не дуже, але цього року хочу протестувати ще раз. Пересилав мені матку Доскоч І.М. я із ним переписувався відносно даного матеріалу, і просив передати скаргу відносно даної матки! Показала себе найгірше з усіх маток які я купував на плем'я. Хоча самі дочки від неї, в лідерах не були, але були досить не погані! Документ з яким прийшла матка на фото. Хотілось би, щоб заводчик знав про прогріхи!
 5. Осінь-Зима 2019/20

  Дешевше нікуди!
 6. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Дякую за пораду!
 7. Осінь-Зима 2019/20

  А зараз як сидять? Якщо не важко, дякую!
 8. Осінь-Зима 2019/20

  Це вони в Вас доверху від холоду втікають!
 9. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Було діло в 2015 чи в 2016 тоді я його найманим трактором тягав, нічого особливого поговорили хвилин 20 сказали їжай, після того як відпустили, пригостив їх " питним медом" саме було в машині 2 шт. по 0.5, подякували ))). Причіп коли перетягував завжди в заді супроводжував машиною! Да я їм ще сказав що завтра другого такого ж буду тягнути і тягнув, в той же час і нікого не було ( був ще 1 схожий на основі тракторного причапа - продав). Всі ми люди - і серед ДАІшників тоже люди трапляються! Казав мій дід - то було давно і не правда!
 10. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Дякую!)))
 11. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Коротенький огляд!
 12. В мене кожної зими, в столярці робочий кабінет, і ніякі ціни на це не впливають! Халяви не жду, в лотереї не граю а за станочком ..... , щей в ритму получилось
 13. Відео не моє, я просто на нього натрапив.
 14. Ауууууу, чому тут сьогодні так тихо???
 15. Ось найшов свіже оголошення на продаж бджолосімей, бджолопакетів, без бла...бла...бла, все чітко і конкретно.
×