Перейти к содержанию

M_Oleksandr_V

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  240
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

677

1 Подписчик

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницька обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  10р. 300 + 145, 10р. 145, нуки 200х145
 • Порода пчел
  Карніка.

Посетители профиля

591 просмотр профиля
 1. Існує, існує ...... просто ще не знаєм яка! Про базу даних з кількістю меду знаєм, але щось швидко від 30 відкотились ( я говорив за ріпак, по 42)
 2. багатьом поприходили смс разнотравя 42 мир меда.
 3. ))) Ні, мені їх не злякати!!! Як знайомі говорили що здавали ріпак по 35 я так і писав, а згодом була пропозиція ( через 2 тижні) 42 так і пишу. І кажу при будь які ціні я його нездаватиму ...... бо його багато не маю!
 4. Всім привіт! Всіх сортових медів пасічнини недоотримали від минулого року приблизно 40 - 50% це факт! Через недільку стартане головний медозбір його величність СОНЯХ ось і буде видно реальну картину! Не памятаю де, але чув ціну 42. Пока мене ця ціна незацікавила і непридав значення, так як мед той що я викачав на даний час, я і в роздріб продам! Чекаю сонях!
 5. Подсадка НЕплодных маток

  Матка яка вийшла з маточника в бігудь (кліточку) дуже зручно мітити в перші години життя! 1. вона меньш активна. 2. після обльоту, ти точно знаєш, що це саме твоя виведенна матка ( а не якась зальотна) 3. матку я мічу і на добу лишаю в ктіточці саму в безматочні сімї мітка гарно висихає, висмерджується і довго тримається на матці і конфузів по нападу на матку (через мітку) ніколи немає. Раніш мітив тільки після обльоту і мав такіж проблеми (по нападу на матку) і ще замітив що є випадки зальоту лівих маток, або і свій поспіх і неуважність по зриву свищів, а так 100% матка точно твоя і та яку ти хотів там бачити!!!! фото минулого року!
 6. Сьогодні спілкувався з колегами з півдня, меду немає і ціни також немає, говорять за декілька тонн ріпаку виторгували 35 грн./кг. ось такий розклад Є полоса чорна а є полоса біла - будем чекати!!!!
 7. Цікаві фото

  її в такому вигляді і виставляти на продажу страшно!!!! Розберемся, ще декілька днів і піде липа, і збір буде припинено.
 8. Цікаві фото

  Це мабуть не по темі, але, якщо бджоли мають маток убрати вони і після виходу їх уберуть
 9. Цікаві фото

  В мене бувала така , але з жовтою 50/50 а це ось так! доречі як в живу на неї добре придивитись і розтерти то вона темно темнозелена!!! МАК - дуже приємний на СМАК
 10. Цікаві фото

  збір 03.06.18
 11. Вывод маток

 12. Вывод маток

  Дякую Артему Майстерчуку за відео!!! подивившись на одному з яких, я дуже багато заекономив свого часу
 13. Микронуклеусы

  Мій новий міікронуклеус в роботі!
 14. Весна/Літо 2018

  Не зможуть отримати від експортерів, а от міста міліонники медок поїдають на ура!!! правда соняшниковий мед не впріоритеті, хоча цінова політика все відкорегує
 15. Весна/Літо 2018

  Всім привіт! Садок відкачали, ріпак відкачали, акацію відкачали! ще лишилась липа, гречка, сонях!!! Чомусь закрадається думка що ті хто нездали мед в 2017 будуть на коні .
×