Jump to content

M_Oleksandr_V

Активные Пoльзователи
 • Content count

  523
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,649

3 Followers

About M_Oleksandr_V

 • Birthday 07/13/1985

Profile Information

 • Location
  097 990 1616

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  10р. 300 + 145, нуки 200х145
 • Порода пчел
  Карніка.

Recent Profile Visitors

1,288 profile views
 1. Можливо Ви і праві, але є одне але, саме ця частина території виробляє ексклюзивні меди які гарно користуються попитом на ринках в тому числі Київа, Львова це такі як: лісове різнотрав'я ....., липовий, гречаний, золотарник, вересковий можливо є ще яких я і не знаю, саме ці території мають найбільше різноманіття пилконосів, саме ці території впливають на ціну пізніх бджолопакетів. З вище перечисленого я б не був на стільки категоричний. З карти і її позначення видно які території більш підходять для виробництва пакетів, які для валового збору соняха і про які я писав. Хоча дійсно на цих територіях займаються бджолами люди в яких це не є основний дохід, а в більшості випадках це просто фанати, хоча є і такі які пристосувались і живуть в своє задоволення з пасіки. Всім гарної зимівлі!!!!!
 2. А що робити тим, у кого медозбір середній або меньше середнього, а регіон на пакети не зовсім підходить по строках??? А займаються тільки бджолою!!!
 3. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Так і є, ще дозамінював плівку то видно що клуби повністю розпалися, бджілкам є можливість (при потребі) перегрупуватись, облетітись, все добре!!!
 4. Думаю ще рановато юзати дану тему, втім напишу, в цьому році не всі продали пакети, одні не знайшли купця, інших не влаштовувала ціна, але ні перші ні другі про це не пожаліли!!! Це пасічники з Хмельницької, Вінницької, Тернопільської, Рівненської областей, які мають не меньше 100 сімей. Всі говорять рік однозначно був важкий, але тим не менш. Правда є і такі що і кинули дане ремесло і поїхали за бугор, є що на міжсезоння шукають якісь інші види доходів, є і такі, що говорять - ще один такий сезон і також стануть на лижі, так що ситуація зовсім не однозначна. Поживемо побачим, час вносить свої корективи!!!
 5. Осінь-Зима 2019/20

  Декілька днів нічних приморозків і бджола опустилась, підмітив де було більш розплоду то бджола сидить і поверх рамок, вентиляція на зиму!
 6. Микронуклеусы

  Нічого доказувати не збираюсь, можу зняти відео як заходять як виходять. Минулого року перезимували на не повномедних - правда перед весною ложив канді, корм на бокових рамках залишивсь, весною зїли. Таким способом зимував вперше мені сподобалось! Зимує в районі 3 рамки дадан, розплоду до обльоту майже не було. Можливо у Вас тепліше і більше гонять розплід ???
 7. Микронуклеусы

  ))) 8 повномедок в другому корпусі цілком вистачає і для зими і на весну, в першому маломедки і перга. Повномедка вагою + - 0.8 кг і це зовсім не означає що там чистий мед, цукровий сироп їм на підгодівлю ніхто не відміняв. От тепер можна кинути на щоти )))
 8. Микронуклеусы

  Об'єднання нуклеуса з відводком (при потребі)
 9. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Я 23 дививсь, також є сім'ї з такою кількістю розплоду на двох рамках, в моєму випадку це серпневі матки, матки цьогорічні чуть постарше такого розплоду не гонять, є і зовсім без розплоду.
 10. Осінь-Зима 2019/20

  Заходимо на погоду в сусідній країні, дивимось нічну температуру, розуміючи трішки таку рослину як гречка хоча б розділ - нектаровиділення, робимо собі висновки!!!
 11. Осінь-Зима 2019/20

  В сім'ях з рамок збір прополісу завершено !!!
 12. От і розшируйтеся, рванете кущ, саме головне бажаю Вам міцного здоров'я!!!
 13. Осінь-Зима 2019/20

  Коли вводив, не було коли. Планую зробити, хоча на зимівлею думаю крайню досочку забрати і вентиляції вистачить ( в криші вентиляція є ).
 14. Осінь-Зима 2019/20

  Цікавий факт який вартий уваги!
 15. Осінь-Зима 2019/20

  Все вірно, ще за 50000 могорича не пили, а тут знов
×