Перейти к содержанию

M_Oleksandr_V

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  280
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

813

2 Подписчика

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницька обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  10р. 300 + 145, нуки 200х145
 • Порода пчел
  Карніка.

Посетители профиля

751 просмотр профиля
 1. А з Ваших спостережень, які лінії краще працюють на соняху, і в яких лініях самий бурхливий старт?
 2. Что цветёт сейчас

 3. Вощина

  кремень )))
 4. Весна/Літо 2018

  Сезон дйісно провальний! (Потрава обійшла боком) у нас різниця 100 км на пряму результат 20 - 25 кг на зимувалу сімю в середньому, і це всього 25% від минулого року! А що у Вас означає "не так погано"? Тому, що я, вважаю особистий результат провальним хоча докладав максимум зусиль! Чим багаті тим і раді, дякую Богу і за те!!!!
 5. Я в пості чітко прописав за яий мед ішла мова, я також здивувався і перепитав. - Можливо різнотравя? на що почув відповідь - яке нах... різнотравя , а що воно було? Ми відкачали недавно сонях от і за його ціну питали!!!!
 6. Ні не довго! сьогодні спілкувався з пасічниками вони вчора заїзжали на БАРТНІК і намісці вже ціна соняха 35 грн. ( з їх слів) думаю обманювати не стануть - знаю давно! А по телефону можливо і ще 27 Договорняк договорняком, а бізнес є бізнес - склади то пусті
 7. В кожного вони свої! прочитав і зробив висновок!
 8. Денис связні мабуть так собі, я телефонував до тебе вони передзонювали мені, через днів 10 я знову телефонував до тебе - спілкувались! записаний був на резерв, до сьогодні так і ніхто не передзвонив, і з вище написаних постів розумію, що вже і не передзвонить! Якось так, ну і ладно, можливо на слідуючий сезон буду в перших рядах!!!! ?
 9. Сьогодні в газеті вичитав, що на жовтень місять мають придоставити додаткову квоту на 2.5 тис.тон меду до ЄС! і там же писало що експорт скортився на 47%. Можна робити висновки!
 10. Запоминаєм дані цифри і чекаєм! Да наступне, вкурсі, що контракти по експорту ріпаку, акації (раньо-літньої) поставки не виконані і нарахована неустойка яку переложили також в ціну 27, можна рахувати і прораховувати сотню раз, але що ціна 27 висосана з палця це факт! При ціні 43 - 45 під кінець року, сядем і прорахуєм один раз
 11. Всім привіт! Маю інформацію, що за сезон 2017, пасічників і частково заготовачів наші експортери вирішили проучити (так як по одному місці бити нас не можуть) проучують гривнею! Ціна контрактів 2.1 - 2.3 євриків, так розміри контрактів меньші, але не настільки меньші як меньший медозбір! Більшість розуміє що в цьому році в декого контракти будуть не виповнені! Нам вже приготовленні на жовтень, листопад 1.6 - 1.7 зелених! але я думаю що в цьому році заповітна ДВІЙОЧКА буде реальна, правда пасічників це не спасає, так як меду при тих же затратах більш як вдвідчі меньше!!!!
 12. При нормальній кількості і зараз проскакує така ціна! Але я на таку ціну не згідний і непогоджусь однозначно!!!!
 13. Весна/Літо 2018

  Ось така картина після першого соняха, скачуємся, 5 день на вазі +0.5 пора на лижи! Товарного викачаного меду дуже мало, погода не дала бджолам реалізувати свій потенціал!, якось так, в двох словах!
 14. Всім доброго дня! Вирішив висловити подяку Віталію за його роботу!!! ВІТАЛІЙ ДЯКУЮ приємно спілкуватись і працювати з відповідальною людиною! Матки першої партії прийшли гарні крупні, матка останньої партії (як на моє око) прийшла чуть по меньше, але за два дні прийнята бджолою! На першому фото одна із маток на яку я був записаний на 11 червня, отримав 7 червня. засіяла через 10 днів! На другому фото одна із її дочок! Буду перевіряти на зимівлю і маток ШО і її дочок. По якості матеріалу все проясниться по закінченні сезону 2019,
 15. Весна/Літо 2018

  Мав цього року, після липи, схожу ситуацію! Сусід гладив своїх бджіл проти шерсті (качав)))) а інші сусіди до мене бігали бо в мене бджіл більше!!!
×