Перейти к содержанию

M_Oleksandr_V

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  197
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

505

1 Подписчик

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницька обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  10р. 300 + 145, 10р. 145, нуки 200х145
 • Порода пчел
  Карніка.

Посетители профиля

423 просмотра профиля
 1. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Коли я в перше запланував продавати пакети, подав оголошення про продаж пакетів, через декілька днів подзвонив чоловік, ми з ним все узгодили і мали зідзвонитись в началі квітня він пропонував задаток а я такий та ні я і на слово... . Дочекався я 10 квітня він мені не дзвонить, дзвоню я, а він мені я вже знайшов поближче вибачай! Даю оголошення знов і приблизно така сама картина, тільки це вже кінець квітня, .... нервував і все таке. І все ж таки я клієнта знайшов і на той час по середній ціні я їх продав 10 травня! Але той випадок мене багато чому навчив, і на даний час працюю тільки з перевіреними клієнтами і при цьому беру завдаток, і клієнт спить спокійно що не останеться без нормальної бджоли, і я сплю спокійно що не остануся без нормального клієнта! А де незнайомі, і дешеві, і завдаток, то це розвод - я вже про це раньше писав! Бджоли в цьому році дешевої не буде, це факт!!!!
 2. Весна/Літо 2018

  Я вище на північ в 100 км. а так точно сусіди)))
 3. Весна/Літо 2018

  Не знаю як у Вас, в нас в ночі - 10 і за ніч 10 - 15 см снігу випало і зараз - 9, а бджола так і доброго обльоту не мала. Сьогодні декілька бджолярів дзвонило в них паніка , та і в самого починає потилиця підчухуватись . А є і такі кадри що бджіл винесли і вже назад позаносили (правда в них їх не багато, вони і літом їх наніч можуть в шопу ховати ).
 4. Донный пыльцесборник

  Здаеться це він, ніби голос його!
 5. Донный пыльцесборник

  Не знаю, можливо і він!
 6. Збір прополісу в темі прополіс, а тут оптова ціна прополісу, не розпорошуйте інформацію Якщо я не правий вибачте!
 7. Донный пыльцесборник

  Ні, робив Славік з Нетішина!
 8. Донный пыльцесборник

  Я вже точно не памятаю, в районі 300 грн. Можу дати № тел. хто виготовляв, ось він вам точну цифру озвучить!
 9. Донный пыльцесборник

  ))) мабуть, а може є з чим порівняти, а може і ціна де на якому рівні зразу мозок не так на настроїла
 10. То чому він не дочикався щоб подзвонити в понеділок і запропонувати 40?
 11. Донный пыльцесборник

  Цього року випробовував, взяв одного на пробу, якість виготовлення пильчика супер, але щось мені несподобалось! можливо я привик до наружних
 12. Цікаві фото

  Тут в перерахунку десь 2 - 2.5 даданівських рамки, і матки обльотуються, і мед зразу в миску носять!
 13. Весна/Літо 2018

  Булоби дивно як би було не так, ми ж територіально сусіди! А як у Вас пройшла зимівля? Розкажіть детальніше хто зимує хто літає, думаю всім буде цікаво!
 14. Весна/Літо 2018

  В моїх краях до 2013 включно, майже всі пасічники (в тому числі і я) зимували на гречаному меду + невеликий відсоток золотарника, і впринципі зимівля проходила нормально! Бджола була Укр.степ. карпатку пробував! З 2014 гречки сіють мало і невеликі площі, а з кожним роком все більше сіють сонях. З приходом соняху начав підгодовувати цукром приблизно 5 - 7 кг на сімю і проблем з зимівлею немає (точніше не було, пока не попробував рижих))) на слідуючу зиму виправлюсь! Цей розказ до того, що я впевнений, і сам років 5 зимував на гречаному меду, і не в медові тут справа! Хочу щоб мене правино зрозуміли, я не прихильник тої чи іншої породи, але не вся бджола може витримати довгий безоблітний період: в мене бджоли не літали з 20 жовтня і до 10 березня (обльоту толкового не було, літали ті кому невтерпьож) а це приблизно 140 днів, на півдні за цих 140 днів у знайомих літали 4 -5 раз (кому треба) і в них таких питань не виникає! Я також припускаю що можливо потрібно з ними якось по іншому підходити до зимівлі, можливо! Кожен пасічник завжди буде в пошуках чогось кращого, і дай Бог його знайти! ГАРНОГО ВСІМ СЕЗОНУ 2018!
×