Перейти к содержанию

M_Oleksandr_V

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  361
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 010

2 Подписчика

Profile Information

 • Место расположения
  097 990 1616

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницька обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  10р. 300 + 145, нуки 200х145
 • Порода пчел
  Карніка.

Посетители профиля

964 просмотра профиля
 1. Всі в курсі, що А.П. рекламу тільки своїм дає і за винагороду!? (він цього і не скривав)))) Він щей ціну на пакети конкретно понизить одним із своїх відео (там де з 25 виходить 125) щось в цьому роді, але я чекаю продовження а його щось немає (.
 2. Перекупи, цьогого року, будуть спостерігати в стороні?!
 3. Цікава річ про автора даної теми. Перед новим роком робив замовлення, вчора зробив - сьогодні отримав (здивувався), декілька днів назад знову зробив замовлення і отримав аналогічний результат РЕКОМЕНДУЮ.
 4. Пасічні маніпулятори

  Дякую, і за фото і за оперативнысть!
 5. Пасічні маніпулятори

  можна пару фото самих рогів (загальний вигляд і вузли)
 6. За такі ціни, як Ви написали, прості пасічники (які продають пакети) в 90% випадках не то що в руках не тримали а навіть і не чули (факт) комплектація і сроки також мають відмінності. Пакет в наших краях 3+1 - 4рр (Хмельнниччина) на 5 травня коштував 1100 - 1300 при чому 1300 я чув декількох випадках і це з породистою бджолою, на 15 травня це було 1000 - 1200 крапка. В квітні при погоді минулого року та вприцципі і в взагалі, пакети не продаються тому що ще бджола не змінилась! Такі ціни я вважаю адекватнили (для обох сторін) і для цього року. Я неодноразово писав групуйтеся приїзджайте і вибирайте що Вам подобається (все в межах домовленостей) хватить годувати цих перекупів і бариг, нехай самі працюють і мають стільки скільки зароблять своїми руками!!! Порахуйте самі що таке зараз 800 грн. про який розвиток пасіки можна говорити, я не говору вже за заробіток. Особисто я продаю сімями зразу після обльоту, маю постійного клієнта. Веду я до того, що я з цього діалогу немаю ніякої особистої вигоди чи амбіцій і ні на що не притендую. Відносно меду 2017 року я також здавав на опт і досить не малу кількість коли була більш меньш нормальна ціна (є форумчани які можуть це підтвердити) в 2018 меду взяв на половину меньше і не здавав так як рахую що ціна не адекватна ( продаю в роздріб ну декому по бітонах), маю достатню кількість порожніх бочок, вуликів і в майстерні готуюсь до сезону! Бажаю добра і удачі!
 7. Як справи в Закарпатті з збором меду чи пилку я знаю тільки з розповідей, а як в нас я знаю, відносно пилку можете не сумніватись (пару фоток кину) і по меду в наших краях все не так і плачевно. Вважаю ціну в 800 грн. не припустиму, більш того, дану ціну вважаю насмішкою над бджолярами. Виходить, одні мають мед качати, а другі х.р сосати?! Коментувати всі фейкові сторінки і їхній маразм немаю часу і бажання, вважаю нормальний чоловік пише свою думку і від свого імені. (брєд фейків, крис, тролів мене необходять) кому це адресовано вмить зрозуміють. Всім гарної зимівлі
 8. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Чекаєм результат (хотілось би рійливість і злобливість оставити на місті)
 9. Чоловіче Вас з напарником (і всіх остальних) ніхто не силує купувати, перестань, всім а мені то точно "попід-калину" будете Ви купивати чи по 800, чи по 200, чи по 2000 чи ваші скриньки будуть пустувати і бочки в тому числі, повірте на слово я лічно тільки пилку з сімї збираю від 6 до 8 кг за сезон от і порахуйте, і нетреба рубаху рвати ... ГАРНОГО СЕЗОНУ
 10. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  В мене зимують в неопалювальному приміщенні (стоять один на одному) то я кришок 10 підняв, положив руку на холстину, підняв холстину і подививсь що в 6р. що в 8р картина така як я і описав, маю пернер, пешец, скленар все каніка зимують однаково. Як у Вас я не знаю, Вам видніше!
 11. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Карніка вся так зимує (на даний час підійшли до верху, біля льотка) сама єкономна бджола в зимівлі з якими мені приходилось працювати, гарний старт, зимує невеликими сімями 6 - 8 рамок дадан. Для мене хочеться 8 -10 но пока не зустрів, може хтось щось знає підкажіть?!
 12. Микронуклеусы

  Все так і є, два льотки відкриті трішки протяг є!
 13. Микронуклеусы

 14. Осінь2018\ Зима2019

  А інших варіантів, щоб її зібрати і немає!!!
×