Jump to content
Форум на ТочкУ

Асканія-Пак, Віктор

Пользователи
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

265

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://ascania-pack.com.ua, http://ascania-pack.com

General Information

 • Пасека в
  Київ
 • Стаж
  я не пчеловод

Recent Profile Visitors

1,062 profile views
 1. Читаю ваші роздуми про ОМФ і диву даюсь. Начебто поважні пасічники, а і самі не розумієте, що таке ОМФ, і про що він говорить. Що тоді говорити про журналістів. Насправді, з ОМФ все досить просто. Сам по собі ОМФ не такий вже і шкідливий, і він дійсно є, і в значних кількостях, у багатьох продуктах. Щодо меду, то ОМФ виступає всього на всього індикатором його нагріву і якості зберігання. Чим вище ОФМ, тим довше зберігався мед, або тим сильніше він нагрівався. В свою чергу мед при тривалому зберіганні, а тим більше при нагріванні, хто б там і що не говорив, втрачає своє корисні властивості, амінокислоти - в першу чергу (вітаміни, доречи, теж ніхто не радить гріти). При ОМФ вище 40, мед - це просто солодка суміш
 2. Я так понимаю, вы активно участвовали в этом рассталкивании, что так уверенно утверждаете. Возможность толкаться за счет прибыли или издержек окончательно закончилась еще год назад. Дальше пошли или убытки, или не совсем честные методы работы
 3. СТОП ФАЛЬСИФІКАТ. МЕД АБО НЕВЕСЕЛІ РОЗДУМИ ПРО ТЕ, ЩО БІЛЬШІСТЬ НЕ ПОМІТИЛА, АБО НЕ ЗАХОТІЛА ПОЧУТИ Сюжет на 1+1 про фальсифікацію меду дійсно вийшов неоднозначним. І, схоже, за цією неоднозначність більшість не розгледіла головного, а саме: В УКРАЇНІ Є ФАЛЬСИФІКОВАНИЙ МЕД! Європейські і американські покупці вже декілька років звинувачують Україну в неможливості підтвердити вітчизняну медову статистику (кількість пасічників, кількість бджолородин, медозбір), що тільки підтверджує їх підозри в існуванні в Україні фальсифікації меду. Проведене дослідження, нажаль, підтвердило всі ці підозри – в Україні мед фальсифікується, і фальсифікується як на рівні пасічника, так і на рівні експортера. Більше того, це дослідження поіменно показало, хто цим займається. Що буде, якщо фальсифікація меду не припиниться? З початку сезону 2017 року (липень 2017) ціна експортних контрактів неухильно знижується: середня ціна експорту за сезон 2017 - $ 2,161; за сезон 2018 – $ 1,865; за першу половину сезону 2019 (липень – грудень 2019) - $ 1,792; за січень 2020 - $ 1,75; а за лютий 2020 – вже $ 1,62… Сьогодні вже є контракти на постачання меду в Європу по ціні $ 1,48… Підняти ціну з цього дна на наступний сезон я перспектив не бачу. А отже, чесному пасічнику і чесному експортеру на цьому ринку місця не залишиться… Чи бачу я вихід із цієї ситуації? Тільки один – чесному пасічнику співпрацювати лише з чесним експортером, і спільно відстоювати свої інтереси. P.S. І ще одну проблему проявило це дослідження. Україна просто не готова до нових викликів на ринку меду! Країна, яка займає одне з провідних місць в світі за обсягами експорту: · Не має власного атласу пилкових зерен, · Не має власної акредитованої лабораторії по дослідженню пилкового складу, · Не має лабораторії з дослідження фальсифікату, · Не має відповідальності за виробництво фальсифікату
 4. Подвоювати виробництво соняшника немає ніякого сенсу. Навіть просто збільшувати...
 5. Вага банки 250 грам. Продажі залишають бажати кращого. Це м"яко сказано. Але "дорогу одолеет идущий". Ми йдемо далі
 6. А, вообще, друзья, удивляет две вещи. 1. Очень активно на этом форуме обсуждается тема, какая у пасечника тяжелая работа, спину разогнуть некогда, голову поднять не когда (с тем, что работа тяжелая, я, кстати, не спорю, знаком не понаслышке)... Но 20 человек сидят на этом форуме и активно, регулярно выдают десятки сообщений. Друзья, откуда у Вас столько времени, сезон то еще не закончился? А может вы как раз-то и не пасечники... 2. Каждый второй (если не чаще) из тех, кто делится своим опытом продажи в розницу, рассказывает о том, как хорошо продается липа-акация- разнотравье, и о том, как плохо продается в розницу подсолнух... Почему тогда немец или американец должен купить наш подсолнух за 2 евро (я сейчас не привязываюсь к цене, вопрос в принципе)?
 7. Вы не правы. Такие расчеты лично я приводил, и не один раз. Если Вы посмотрите мое выступление на любой из встреч пасечников и экспортеров, Вы увидите детальную информацию о стоимости экспорта - бочка, анализы, и т.д. Если это - Ваша правда, говорите ее от своего имени. А то как-то очень интересно получается, Ваше мнение, но приписываете его мне.
 8. Юрій, Ви з нашою компанією не один день знайомі, навіть здавались нам. Я не можу відповідати за весь ринок, можу відповідати тільки за себе. Асканія-Пак не купує мед в бананових ящиках, пакетах, тазиках, нехарчовій тарі. За бочку ми платимо дорожче в тій мірі, як це сьогодні дозволяє економіка. Асканія-Пак не купує мед з сиропом, з антибіотиком, минулорічний (з омф). Не купує ні дешевше, ні ще дешевше, ні за яку ціну. Знаю ще компанії, які працюють з такими ж принципами. Дуже сподіваюсь, що ринкова ситуація змусить нас всіх і експортерів і пасічників дотримуватися цих правил. Ви знаєте хто? Маєте докази? Надайте, будь-ласка. Посприяю їх передачі в Держпродспоживслужбу, і докладу всіх зусиль, щоб цей факт мав наслідки.
 9. Юрій, Ви праві, це питання не тільки до мене, а і до моїх колег, і до Вас пісічників, і до Ваших обєднань... Одним речінням не відповім. Буде бажання/час - телефонуйте, подискутуємо.
 10. Доброго ранку. Наскільки ж сильно в нашому суспільстві сидить віра в доброго царя, і в те що всі навкруги мудаки, і всі мене бідного хочуть надурити. Ми всі працюємо в вільному ринку, подобається це вам, чи ні. Ми або можемо відповідати вимогам ринку, або ринок спокійно обійдеться і без нас. Ви так і не зрозуміли, про що я Вам намагався сказати. Не подобається поточні умови здачі меду, спробуйте їх змінити! Оптом, можливо, рядові пасічники здавати мед за кордон і не їздять. А от кооперативи з цією метою створюють. Створюють обєднання, які знову ж таки можуть реалізувати функцію спільної закупівлі інвентарю / препаратів / тощо, тобно зменшити собівартість виробництва, а з іншого - організувати спільну здачу великої партії... Що з цього зробили ви? Обєднуватися ви не хочите. Спілки - формальні. На нормальну тару переходити ви не хочете. Реєструватися, отримувати паспорти пасік, здавати мед на одні документи, а не на десять родичів ви не хочите... То як тоді ви хочите, щоб щось змінилось в плані ціни. Ви хочите знати, яке ставлення до України і українського меду в світі? За посиланням - звіт про світовий ринок меду, який лежить на столі у кожного імпортера, і яким тикають кожному українському експортеру. Витратьте час, почитайте. Він англійською, але через гугл-перекладач все можно цілком зрозуміти. http://www.goreybees.com/wp-content/uploads/2018/09/THE-CURRENT-SITUATION-OF-THE-HONEY-MARKET.pdf Четверта сторінка, ліва колонка, останній розділ - якраз про нас. "Asian countries have responded to the growing global demand for honey with massive exports of low-priced products. A group of five countries (China, India, Ukraine, Vietnam, and Thailand)... These honey export increases have occurred without parallel growths in the number of hives, and it is impossible to attribute that change to improvements in hive productivity." Ви розумієте, що нас записали до азіатських країн, і поставли за культурою виробництва в один ряд із Кітаєм, Індією, ... Що основне питання до нас, а звідки в України стільки меду. І це все відбувається по тій причині, про яку я писав вище - реєстрація, тара, ... Друзі мої, не буде кращої ціни - поки ми не змінемося! У нас уже була краща ціна, яку ми використали на нарощування обсягів, без нарощування якості. Так що тепер спочатку зміни, а потім - ціна. І, нажаль, ніяк інакше. Все що міг сказати з цього приводу, сказав вище.
 11. Доброго дня. Не знаю, про яких наших "прихильників", тим більше "на зарплаті" іде мова. Я, як співробітник Асканії тут присутній, присутній під своїм ім"ям, інших не знаю. Так що, якщо є питання до нас, задавайте мені, якщо ні - задавайте питання адресно. А то так Ви не дуже відрізняїтесь від того, кого звинувачуєте у хамстві. З приводу прогнозів. Моє бачення ринкової ситуації на краще не змінилось. Здавати чи ні - Ваше право, поради - не вдячна справа. Єдине, дозволю собі декілька коментарів, які писав тут вже не раз. 1. Скажіть, будь-ласка, кого з Вас експортер змусив займатися бджільництвом? Комусь експортер обіцяв пожиттєвий контракт і високу ціну? Ви зайнялись цією справою з власною волі. Ви звинувачуєте експортерів в тому, що їх стало занадто багато... А чим пасічники відрізняються від експортерів? Ви побачили в 2014 ціну в $1,5 (а в 17-му ще 1 1,7), бобачили можливість заробляти живу копійку, і всі кинулись заводити / розширяти пасіки... Все логічно, правильно, але чому Ви зараз в усіх негараздах звинувачуєте експортерів? Ви замислювались, кому Ви будите продавати свій мед, якщо ціна експортерів Вас не влаштує? 2. "у експортерів договорняк", "експортери не вміють торгуватися"... Слухайте, то що Вам заважає, домовитись 20 пасічникам, зібрати партію в 100 тонн, поїхати в Німеччину, і домовитись про продаж свого меду за 2,5 євро? Якщо у вас на ринку не продається мед, покупців не влащтовує ціна, чи його на ринку багато, Ви теж обговорюєте кожного "невдячного" покупця, чи щось робите? P.S. На відповідь не розраховую. Поділився власними думками. У Вас вони свої, у мене - свої. А до конструктивного діалогу, кому він цікавий, завжди відкритий.
 12. Асканія ні Вам, ні кому іншому нічого подібного не говорила. Не перекручуйте, будь-ласка.
×
×
 • Create New...