Перейти к содержанию

Александр 66

Пользователи
 • Публикаций

  55
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

131

Profile Information

 • Место расположения
  николаевская

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Николаевская
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  Украинская степная

Посетители профиля

340 просмотров профиля
 1. Ні не Мир меда. Мед харчові 200 літрові бочки без мішків. Аналіз брали більш розширений.
 2. Хочу подякувати Володимиру за його пораду в лютому. Зразки відібрали в кінці лютого, в звязку з погодними умовами частину меду забрали на початку квітня залишок 12.04. Хочу також відмітити що мою тару забрали в замін привезли не гіршу.
 3. Необхідно дотримуватись даних обіцянок.
 4. Я так розумію, що вас заділо це ще одна ознака невпевненості в завтрашньому дні, якщо ви так реагуєте.
 5. Активність ексортерів та заготівельників в даній темі свідчить про кінець домовленості по стримуванні цін на мед. Я так думаю що зважаючи на особливості зимівлі та інші примхи цього року, найближчим часом ми будем дуже здивованні .
 6. Прибутки імпортерів та експортерів нам не відомі ми можем тільки здогадуватись. Реальність є такою якщо в експортерів є загроза не виконнння контрактів вони збільшують закупівельну ціну і навпаки.
 7. На мою думку це одна з головних причин не реальних цін на мед та тіньових схем
 8. А як ви думаете якщо основна частина пасічників домовитьсяться умовно кажучи до 90%, та притримають мед на кінець року це якоюсь мірою вплине на вартість меду та на прибутки експортерів.
 9. Моя особиста думка, аналізуючи активність даної теми за останій час, а також активність експортерів стосовноно ціньової політики по всім рекламним оголошенням: 1. Залишки меду в цілому по Україні 10 відсотків з натягом. 2. Перехідні залишки на складах експортерів найменші за будь який час. Висновки: вірогідність того що мед буде 2 долари дуже велика. Хоча враховуючи що медовий заробіток експортера це тільки одна частина бізнесу. Кожен експортер має суміжний дохід який зглажує ризики. Протидія експортерам на даний час і в подальшому це обєднання стосово ціньової політики а також термінів збуту меду, що в свою чергу будуть порушувати всі їх плани а такаж всі (договорняки). Приклад: основна частина пасічників які мають від 50 і більше бд. родин об'єднаються стосовно вимагання справедливої ціни в 2018 році, можуть вплинути на ціну. Мед потрібно продавати як мінімум жовтень-листопад це час найбільшої ринкової конкуреції між експортерами що в свою чергу вплине на експортерів. Не виконання контрактів це дуже болісна тема для експортера.
 10. Уявіть собі, що купуєте сало на базарі. Дядько Вам і каже: "Сало у мене 50 грн підходьте куштуйте". Ви покуштували сподобалось кажете залишіть нікому не продавайте я пізніше підійду. Пізніше ви не підійшли угадайте з одного разу хто є хто.
 11. А навіщо вказувати місце росташування пасіки. Судячи з повідомлень завдання інше.
 12. Експорти тішаться від того що ми починаєм розбірки це їм на руку.
×