Перейти к содержанию

Александр 66

Пользователи
 • Публикаций

  67
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

166

Profile Information

 • Место расположения
  николаевская

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Николаевская
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  Украинская степная

Посетители профиля

406 просмотров профиля
 1. Якщо хтось думає що криза цінової політики на ринку закупівлі меду мене його стороною сильно помиляється . Не залежно чи ти експортер чи пасічник який має 10 вуликів чи 8000 вуликів постраждають усі. Питання і кому це треба.
 2. В нас теж фактично все під зерновими. Появились перші ластівки які продають пасіки і збираються відлітати до Польші.
 3. Добрий вечір. Перегляньте відео .Зустріч пасічників Рокитного з Віктором Іванченко яка відбулася 20.03.2016р. починаючи з 11.20 по11.30
 4. Складається враження що нам навязують думку що весь мед невідповідає закордоним вимогам, що наш мед є технічним, що собівартість його мізерна. Питання навіщо та кому це вигідно?
 5. Складається враження що нам навязують думку що весь мед невідповідає закордоним вимогам, що наш мед є технічним, що собівартість його мізерна. Питання навіщо та кому це вигідно?
 6. Я не я і хата не моя. Прогнозована відповідь.
 7. Вельми шановний Віктор хотілось почути ваш коментар на два запитання як дуже поважного фахівця .... . 1. Стосоно недотримання домовленості між експортерами та пасічниками (я думаю що ви здогадались про що я мав на увазі) . 2. Під які контакти вели закупівлю експортери в лютому місяці 2018 року, (діапазон закупівлі від 50 грн. за кг. та більше в залежності від обєму).
 8. Ситуація аналогічна все навкруги зелене від зернових подекуди ріпак.
 9. Обвал ціни на цей час на медовому ринку з подальшим зменшенням закупівельних цін потягне за собою обвал цін на пакети в 2019р. На мою думку ціна пакету діапазон 700- 900 грн. Шановні експортери граємо далі в російську рулетку.
 10. Черговий спад ціни вже на завтра як кажуть " Будем посмотреть".
 11. Хотілось почути ваш коментар на кінець місяця. Остані подій на протязі 10 днів в нашому регіоні це масова сдача меду.
 12. Не знаю кому дякувати за ту ситуацію яка склалася на медовому ринку. 1.Експортерам які розхитали як зовнішній ринок продажу меду, так і внутрішній ринок на протязі року (Діапазон гуртових закупівельних цін для соняшникового меду склав- 55-27 грн.) 2.Пасічники які в першу чергу для отримання особистої вигоди влаштовують танок смерті підтримуючи дії експортера . 3.Імпортери які користуються вакханаліею яка відбувається в державі (Моя особиста думка імпортери та експортери це одне обличчя). Висновки. Найближчим часом на протязі місяця зниження закупівельної ціни в діапазан від 35 - 40 грн. Потім взагалі під новорічні свята та січень місяць закуповувати мед не будуть. На січень місяць ціна в 27 грн. буде за щасття . Хотілось би чесної відповіді експортерів Ви все врахували ? Хоча як там у вас "бізнес є бізнес" а для пасічників це хобі.
 13. Ні не Мир меда. Мед харчові 200 літрові бочки без мішків. Аналіз брали більш розширений.
 14. Хочу подякувати Володимиру за його пораду в лютому. Зразки відібрали в кінці лютого, в звязку з погодними умовами частину меду забрали на початку квітня залишок 12.04. Хочу також відмітити що мою тару забрали в замін привезли не гіршу.
 15. Необхідно дотримуватись даних обіцянок.
×