Перейти к содержанию

Александр 66

Пользователи
 • Публикаций

  60
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

143

Profile Information

 • Место расположения
  николаевская

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Николаевская
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  Украинская степная

Посетители профиля

370 просмотров профиля
 1. Ситуація аналогічна все навкруги зелене від зернових подекуди ріпак.
 2. Обвал ціни на цей час на медовому ринку з подальшим зменшенням закупівельних цін потягне за собою обвал цін на пакети в 2019р. На мою думку ціна пакету діапазон 700- 900 грн. Шановні експортери граємо далі в російську рулетку.
 3. Черговий спад ціни вже на завтра як кажуть " Будем посмотреть".
 4. Хотілось почути ваш коментар на кінець місяця. Остані подій на протязі 10 днів в нашому регіоні це масова сдача меду.
 5. Не знаю кому дякувати за ту ситуацію яка склалася на медовому ринку. 1.Експортерам які розхитали як зовнішній ринок продажу меду, так і внутрішній ринок на протязі року (Діапазон гуртових закупівельних цін для соняшникового меду склав- 55-27 грн.) 2.Пасічники які в першу чергу для отримання особистої вигоди влаштовують танок смерті підтримуючи дії експортера . 3.Імпортери які користуються вакханаліею яка відбувається в державі (Моя особиста думка імпортери та експортери це одне обличчя). Висновки. Найближчим часом на протязі місяця зниження закупівельної ціни в діапазан від 35 - 40 грн. Потім взагалі під новорічні свята та січень місяць закуповувати мед не будуть. На січень місяць ціна в 27 грн. буде за щасття . Хотілось би чесної відповіді експортерів Ви все врахували ? Хоча як там у вас "бізнес є бізнес" а для пасічників це хобі.
 6. Ні не Мир меда. Мед харчові 200 літрові бочки без мішків. Аналіз брали більш розширений.
 7. Хочу подякувати Володимиру за його пораду в лютому. Зразки відібрали в кінці лютого, в звязку з погодними умовами частину меду забрали на початку квітня залишок 12.04. Хочу також відмітити що мою тару забрали в замін привезли не гіршу.
 8. Необхідно дотримуватись даних обіцянок.
 9. Я так розумію, що вас заділо це ще одна ознака невпевненості в завтрашньому дні, якщо ви так реагуєте.
 10. Активність ексортерів та заготівельників в даній темі свідчить про кінець домовленості по стримуванні цін на мед. Я так думаю що зважаючи на особливості зимівлі та інші примхи цього року, найближчим часом ми будем дуже здивованні .
 11. Прибутки імпортерів та експортерів нам не відомі ми можем тільки здогадуватись. Реальність є такою якщо в експортерів є загроза не виконнння контрактів вони збільшують закупівельну ціну і навпаки.
 12. На мою думку це одна з головних причин не реальних цін на мед та тіньових схем
 13. А як ви думаете якщо основна частина пасічників домовитьсяться умовно кажучи до 90%, та притримають мед на кінець року це якоюсь мірою вплине на вартість меду та на прибутки експортерів.
 14. Моя особиста думка, аналізуючи активність даної теми за останій час, а також активність експортерів стосовноно ціньової політики по всім рекламним оголошенням: 1. Залишки меду в цілому по Україні 10 відсотків з натягом. 2. Перехідні залишки на складах експортерів найменші за будь який час. Висновки: вірогідність того що мед буде 2 долари дуже велика. Хоча враховуючи що медовий заробіток експортера це тільки одна частина бізнесу. Кожен експортер має суміжний дохід який зглажує ризики. Протидія експортерам на даний час і в подальшому це обєднання стосово ціньової політики а також термінів збуту меду, що в свою чергу будуть порушувати всі їх плани а такаж всі (договорняки). Приклад: основна частина пасічників які мають від 50 і більше бд. родин об'єднаються стосовно вимагання справедливої ціни в 2018 році, можуть вплинути на ціну. Мед потрібно продавати як мінімум жовтень-листопад це час найбільшої ринкової конкуреції між експортерами що в свою чергу вплине на експортерів. Не виконання контрактів це дуже болісна тема для експортера.
×