Перейти к содержанию

Іван Пасічник

Пользователи
 • Публикаций

  24
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

9

Profile Information

 • Место расположения
  Україна
 • Интересы
  Бджільництво України, експорт бджолопродукції, сотовий мед

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  1-2
 • Ульи
  стандартні
 • Порода пчел
  полосаті такі сіренькі, жовтенькі

Посетители профиля

234 просмотра профиля
 1. Острівні облітники України

  Яким чином? Тест кордован???
 2. Острівні облітники України

 3. Острівні облітники України

  Хороший спосіб мічення бджоломаток, заселення EWK!
 4. Острівні облітники України

 5. Острівні облітники України

  Не накаляйте ситуацію, Бджолярська Еліта місцевих популяцій після зустрічі ОМУ і так вкрай стурбована ситуацією яка склалася на теренах України. А ще як узнають що плануються законні шлюбні концерти бджоли " яка розмножується як саранча", то буде не до сміху, особливо тим хто і тямки не має - шо то за "саранча така" Чомусь думав що ті, у кого і пасіки атестовані і заслуги, явно розуміють як розвивається бджільництво на теренах Європи. А виявляється протилежне, але ж наші старші спеціалісти підковані ще радянськими гаслами і підковами, тому не сумуйте все буде добре, як в цій пісні:
 6. Острівні облітники України

  Невже самому слабо додуматися як можна заробляти, вибачайте але у нас з Вами різні підходи і бачення в даному питанні.
 7. Острівні облітники України

  Анкета - Тест Ваше ставлення до міжрасового та міжлінійного зхрещування. Стаж та досягнення в бджільництві. Ваша основна зайнятість. Освіта та спеціальність. Ваше хоббі. Область та район в якому проживаєте. Ваш вік. Відповіді надсилайте в особисті повідомлення, дякую!
 8. Острівні облітники України

  Ви мене добре розсмішили перед сном останнім реченням. Де ви бачили щоб хтось задумавши зробити якусь річ, всім і всюди розказував що він зробить те чи інше. Чому я повинен викласти план дій, і натомість мати геморой. Прийде час і вся інформація для всіх буде відкрита і бажаючі зможуть користуватися даною послугою. Щось доказувати, спорити, рівнятися силами та можливостями - марна трата часу.
 9. Острівні облітники України

  Один острів уже є, на якому облітували степову - але Ви впевнені на 100% в його ізоляції? Більшість чи меншість знає що мінімум ізоляції - 1500 м., а по факту найменша відстань 1260 м., але чомусь на це навіть натяку немає. Консультанти є, наприклад Кремер і не тільки, думаю стане більш зрозуміло. Ці бджолярі працюють в цьому напрямку не перший рік, і знають нюанси в даному питанню. Різниця тільки в площах. Можливо на форумі знайду тих, кому дійсно потрібен облітник, для цього буде тест опитування і відбір. P.S. Ціль знайдена - стріла випущена!
 10. Острівні облітники України

  Цілитися в ціль і попадати в яблучко, не так і легко, але якщо самому собі і Тому хто за плечима сказати що це не реально, і не мати на це обгрунтування, то Ми з Вами ідемо в різних напрямках, поки що. Кожен робить свій вибір, а саме найголовніше - Яка Ціль!
 11. Острівні облітники України

  Довіряй но провіряй.
 12. Острівні облітники України

  Задавши всього 4 запитання на які: Хочеться почути обгрунтовані дані по даним питанням: третє можна не враховувати, А тут зробили свіжу тему для флуду: А хто? А чого, "и кто что с того будет иметь." Яка відстань острова від материка повинна бути мінімальною? В даному випадку острів у річковому водосховищі. Яка мінімальна площа острова? 110 га. - може вистачити? На які насадження дерев, кущів, багаторічних та однорічних трав слід звертати увагу? Площа острова покрита на 80% деревами, яка оптимальна площа ( лісу і лугів).
 13. Острівні облітники України

  Якщо будуть часті вітри, то віповідно % обльоту буде набагато менший, але це не означає що не варто пробувати.
 14. Острівні облітники України

  У Європі на 300 нуків ( 15-22) батьківські.
 15. Острівні облітники України

  Шульц: Принимаем заказы на облет маток на Островном изолированном пункте. Стоимость облета одного EWK... Патриот17: И к чему вы пришли, какие выводы сделали? Зараз тема не про це. Нравится
×