Перейти к содержанию

Zinkevych19

Пользователи
 • Публикаций

  53
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

63

1 Подписчик

Информация о Zinkevych19

 • День рождения 19.08.1996

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Хмельницька обл

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницкая обл
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Корпусна система, 10 рамочні, 300+145
 • Порода пчел
  Бакфаст

Посетители профиля

573 просмотра профиля
 1. Осінь2018\ Зима2019

  Сьогодні в мене вже був перший цьогорішний, можна так сказати повноцінний обліт, обліталися всі і масово, температура +10 в 14:00 в холодку, переглянув декілька сімей, які викликали сумніви, майже у всіх є розплід, з 34 сімей лише одна опоносилась сильно, і у 2 каплі поносу на передній зовнішній стінці вулика, на рамках не видно! Вже,як камінь з душі!
 2. Осінь2018\ Зима2019

  в мене теж сьогодні одна обліталась 100%, трохи запізно приїхав додому, лише 14:30, і якісний обліт був лише у ШО Б11хБ19, я вирішив переглянути її, то вже є закритий розплід, з лодоню + засів, теж поміняв рамку на повномедну!
 3. Вітаю форумчан, є необхідність придбати верхні бруски для рамок в к-сті 350-500шт, ціну пропонує продавець! По розмірам довжина 47см, ширина 2,5см, товщина бажано 1.8см, без еврозамків! Пропозиції в о.п!
 4. І 300 і 145 збиваю 40 скобою, тримає нормально
 5. Номер телефону є, передзвоніть до них!
 6. Я вже не пам'ятаю, в них є сайт і там ціни повинні бути
 7. Нужна срочная помощь

  Справа у тім що маломедки я ставив за заставну, і бджоли рамки обсиджували не погано, після того як вночі в нас нижче нуля, бджоли позформовували клуб, і добре ужались, от і деякі рамки не обсиджували, які я позабирав, а бували такі, в яких ще був розплід, теж їх замінив на більш повномедні! По маткам, все добре, пішли у зиму 7-8 рамок!
 8. Нужна срочная помощь

  дякую за породу!
 9. Нужна срочная помощь

  Вітаю форумчан, є до Вас питання, при скороченні гнізд, позалишались рамки із медом( можливо із сиропом) , є і не запечатані, чи потрібно їх відкачувати? чи можна залишити до весни?
 10. Summer брав у Ферозіті на Заводській, а еко борд є у Епіцентрі, но з власного досвіду для вуликів рекомендую саммер, бджоли його не гризуть
 11. Нужна срочная помощь

  Вітаю форумчан! склалась дивна ситуація із однією сім`єю, розплоду відкритого немає зовсім, лише на виході, матку не бачив, підставив рамку із червою, на наступний день черва пропала, залишилось лише декілька яєць, хто підскаже що це може бути?
 12. Теж сталась подібна ситуація, маленький безматочний ройок налетів на нуклеус, спочатку думав що грабіж, але все ж таки рій, після того як все втихло, вирішив глянути, матку брали в клуб, поставив її у клітку і через день випустив, все впорядку.
 13. Фацелия

  який у Вас періо посадки і цвітіння, якщо пам*ятаєте
 14. Фацелия

  Вітаю форумчан! Питання для тих хто вже садив фацелію,як медонос! Є 3га родючих хмельницьких чорноземів, чи вартує їх засієти фацелію, з розрахунком на взяток перед ГВ? чи вартує воно тих зусиль? орієнтовно 25 сімей + в окрузі стільки ж,
 15. Инвертированный сироп

  о це по ділу, багато кому буде корисне Ваше відео
×