Jump to content

Zinkevych19

Пользователи
 • Content count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68

1 Follower

About Zinkevych19

 • Birthday 08/19/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Хмельницька обл

General Information

 • Пасека в
  Хмельницкая обл
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Корпусна система, 10 рамочні, 300+145
 • Порода пчел
  Бакфаст

Recent Profile Visitors

647 profile views
 1. Весна-Літо 2019

  Сьогодні на вагах +200грам, квітує верба, напевно дні зо два, як почала квітувати абрикоси і алича, сьогодні перший цвіт появився на черемшині, масово виходить молода бджола, поки погода і взяток дозваляє, розшираю вощиною, тягнуть на ура
 2. Втулки продані, прошу закрити тему
 3. Продам втулки для рамок із латунним напиленням(Втулки магнітяться!) Купував для себе із китаю, але перейшов на технологію натяжки рамок за допомогою пневмостеплера. В наяаності є 10 упаковок-по 100грам. Віддаю по 60грн за упаковку, в одні руки 550 за всі( пріоритет).Відправити можу Укр пошта, Нова Пошта, Інтайм за рахунок покупця. Замовлення у приват.
 4. Після зміни щоток циркуляркою майже не користувався, побачив , що почала іскрити і більше не користуюсь, по двигуну раніше не замічав, щоб він грівся, сморід горілої ізоляції відсутній 100%,при заміні щіткотримачі були якісно вичещині, хоча вони і так були не грязні, оберти не впали, вал пилки крутиться легко і без сторонніх звуків, по колектору і редуктуру відповісти не можу, я не зовсім розбираюсь в даних питаннях, лише поверхнево.
 5. коли міняв оригінальні щотки, то одна із них була сильно стерта, а інша була рази в 2 а може і більше довша, а про симптоми Ви праві, спочатку при виключенні диск довго прокручувався і на оригінальному диску він більший від СМТ , були відчутні *дьоргання двигуна*. Отож вирішено, міняти щотки на оригінальні!
 6. дякую за поради! по щоткам і те що вони стираються неодинаково-замітив, а по диску, є два варіанти смт для поперечного на 64 зуби і для продольного на 24( точно не пам*ятаю) но мені розпилювати доску 40мм трохи заважко, для цієї задачі використовую стандартний бошівський, а всі інші задачі, виключно на смт! ще раз дякую за поради!
 7. Дякую, буду звертатись до спеціалістів!
 8. щотки не оригінальні, перед заміною почали іскрити, поміняв на ті, які знайшов у магазині, напевне проблема у неорегінальних щотках, дякую за консультацію, попробую замінити щотки на оригінальні!
 9. щотки поміняв тиждень назад
 10. Питання до користувачів Bosch PTS 10, при включені-виключені видно, як іскрить двигун, в чому може бути проблема? буду вдячний за відповідь
 11. по сітці, найкращим для мене варіантом є варіант,який опис Андрій Баскевич, універсальне дно, мені сподобалось + просто виготовляти!
 12. Осінь2018\ Зима2019

  Сьогодні в мене вже був перший цьогорішний, можна так сказати повноцінний обліт, обліталися всі і масово, температура +10 в 14:00 в холодку, переглянув декілька сімей, які викликали сумніви, майже у всіх є розплід, з 34 сімей лише одна опоносилась сильно, і у 2 каплі поносу на передній зовнішній стінці вулика, на рамках не видно! Вже,як камінь з душі!
 13. Осінь2018\ Зима2019

  в мене теж сьогодні одна обліталась 100%, трохи запізно приїхав додому, лише 14:30, і якісний обліт був лише у ШО Б11хБ19, я вирішив переглянути її, то вже є закритий розплід, з лодоню + засів, теж поміняв рамку на повномедну!
 14. Вітаю форумчан, є необхідність придбати верхні бруски для рамок в к-сті 350-500шт, ціну пропонує продавець! По розмірам довжина 47см, ширина 2,5см, товщина бажано 1.8см, без еврозамків! Пропозиції в о.п!
 15. І 300 і 145 збиваю 40 скобою, тримає нормально
×