Перейти к содержанию

Zinkevych19

Пользователи
 • Публикаций

  25
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

34

Информация о Zinkevych19

 • День рождения 19.08.1996

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Хмельницька обл

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницкая обл
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Корпусна система, дадан 12р
 • Порода пчел
  Бакфаст, місцева

Посетители профиля

303 просмотра профиля
 1. Забрав сьогодні бджоломатки, дуже ретельно запаковані! Дякую Юрію Петровичу за оперативність!
 2. Матки доїхали, всі живі, дуже жваві! Дякую!
 3. Нужна срочная помощь

  Доброго дня, цікавить питання, де можна купити льотки загороджувачі на ewk?
 4. Цікавий випадок

  Сталася ось така ситуація: зробив відводок приблизно 9-10 днів тому на чотири рамки 3 з.р, кормові і 2 струс, , 2 дні назад вирішив розривати маточніки, але було трохи пізно, зірвавши декілька,я натрапив на маточку, яку і сам випустив із маточніка, не хотів її вбивати, і вирішив її залишити, спостерігати за неї, розмірами вона була чуток більше звичайної бджоли( видно на фото) учора, тобто на наступний день, проходивши мимоволі того вулика із відводок, почув дивний звук, вирішив подивитись обстановку, відшукавши на звук, зрозумів"пищала матка", я зразу ж її помітив, сьогодні при плановому огляді усіх сімей вирішив заглянути і в цей відводок, перше враження зникла левова частка бджоли, раніше було 4 рамки плотно обсижуваних, а зараз можливо 1.5-2 рамки з натяжкою, при перегляді стільників, знайшлась нова матка не мічена! Може у кого что є припущення відносно пропажі міченої матки і частини бджіл?
 5. Отримав і я своїх 5 пакетів, ще у неділю, але все руки не доходили написати відгук! Якістю пакетів дуже задоволений! Сім`ї були піджаті вощиною, так що матка активно сіяла лише на 3 рамках, розплоду на рамках не менше 75-80% + невелика к-сть на 4 кормовій рамці! Так, як сім'ї були у шести рамочному вулику, Юрій просто стрісав усю бджолу у пакети. Тепер напишу про його Приморський бакфаст, сподобалась така характеристика, як усидчивість на сотах, бджола не агресивна, стартує на моїй пасіці раніше усіх. Матка сіє від бруска до бруска, щільно, зробив фото, але не можу загрузити ( На мою думка вартість цього пакета у 60$ повністю оправдана! Дякую, Юрію, за якісні бджолопакети!
 6. Весна/Літо 2018

  я для цього дійства використвою настоянку м*яти перцевої, розбавляю із теплою водою + росинка, і проблем, ще не було
 7. бачив схожі у себе на пасіці, малі розміров, і з довгими вусиками
 8. Найшов Summer 40 плотності, але нажаль він йде марки ТФ, питання до експертів, чи можна працювати із ним такий як він є, чи потрібно "вирівнювати" до гладкої поверхні внутрішні сторони корпуса?
 9. Якщо 22 березня у День сорока святих стоїть гарна погода, значить, ще 40 днів можна не хвилюватися, що повернуться холоди. - Холодна погода в День сорока святих означає, що наступні 40 днів весна може боротися із зимою, можливі різкі зміни погодних умов. - Якщо птахи в'ють гнізда на сонячній стороні в День сорока святих, значить літо буде холодним і врожайним. - Якщо 22 березня вам пощастить побачити шпака, значить, літо буде дуже теплим. - Якщо ж таки 22 березня випав сніг, пасхальний тиждень буде дуже холодним. Судячи по цьому народному прогнозу, морозів вже не буде)
 10. У вас пінопласт, а я думаю робити із екструдованого пінополістирола, він кращий від пінопласт + не накопичує вологу
 11. Для бокових утеплень і криші
 12. Батько звонив, вже теж є обліт) нарешті)
 13. Хто замовляв даний матеріал? яка ціна його доставки? наприклад упаковка стандартна 40 листів 120х60х2? Цікавить Нова Пошта! Просто хочу замовити Carbon Eco, але у Хмельницькому не можу його знайти(
 14. Хтось пробував робити з такого пенополістирола, як XPS CARBON ECO? як він себе показав?
×