Перейти к содержанию

Zinkevych19

Пользователи
 • Публикаций

  34
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

40

Информация о Zinkevych19

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Хмельницька обл

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Хмельницкая обл
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Корпусна система, дадан 12р
 • Порода пчел
  Бакфаст

Посетители профиля

367 просмотров профиля
 1. Доброго дня, цікавить наявність скоб до 20мм, і ціна!
 2. О корме и кормлении пчёл

  Чи можна частково закормлювати в зиму медом 1:1?
 3. Инвертированный сироп

  Це температура навколишнього середовища чи самої суміші?
 4. Доброго дня, можна зарезервувати 10упаковок? гроші скину у п*ятницю?
 5. Инвертированный сироп

  цей препарат по 450грн на оф сайту компанії, сам би спробував, але описі товару не вказано як змішувати данай препарат, із цукром
 6. Обов'язково,на наступний рік, відпишусь Вам, стосовно B7, просто зробив міні-експеремент на основі Ваших маток, брав у Вас плідні, які облітались на трутневому фоні бакфаста, але не 100% ізольований, і брав не плідні, кілька з яких поїхали на елітного трута, а кілька облітались на місцевому трутневому фоні) цікаво буде спостерігати за ними на наступний рік!
 7. В плані пошкодження, можливо, моя неохайність, у неї була пошкоджена передня ліва лапка, по неплідкам, поки ще в дорозі до " елітного трута") на Федотову косу!
 8. Пройшло вже більше місяця, як Леонід Олександрович відправив мені плідних маток, із 5 прийняли 4, одна була із пошкодженням, сподобалась щільність розплоду, сіють щільно без пропусків(видно на фото), декілька днів назад почалась лупитись бджола, більшість риженьких, але є і сірі. На даний момент матеріалом задоволений! На наступний рік подивлюсь яка буде зимівля і медозбір! Дякую Леоніду Олександровичу за якісних маток!
 9. Я свої 5 ІО неперевірені заселяв в EWK, 1 матку зразу ж вбили, 4 залишились у живих, матки отримав 11червня, 12 підселив, 5 днів стояли у погрібі, після виставки у кожухи, 1 засіяла 20.06, дві разом в один день 2.07, і остання засіяла сьогодні, а це 24дні з моменту заселення в EWK, отож поки остання засіяла, у першої вже у відводку потроху печатують розплід) Ще раз дякую Юрію Петровичу за маток!
 10. Забрав сьогодні бджоломатки, дуже ретельно запаковані! Дякую Юрію Петровичу за оперативність!
 11. Матки доїхали, всі живі, дуже жваві! Дякую!
 12. Нужна срочная помощь

  Доброго дня, цікавить питання, де можна купити льотки загороджувачі на ewk?
 13. Цікавий випадок

  Сталася ось така ситуація: зробив відводок приблизно 9-10 днів тому на чотири рамки 3 з.р, кормові і 2 струс, , 2 дні назад вирішив розривати маточніки, але було трохи пізно, зірвавши декілька,я натрапив на маточку, яку і сам випустив із маточніка, не хотів її вбивати, і вирішив її залишити, спостерігати за неї, розмірами вона була чуток більше звичайної бджоли( видно на фото) учора, тобто на наступний день, проходивши мимоволі того вулика із відводок, почув дивний звук, вирішив подивитись обстановку, відшукавши на звук, зрозумів"пищала матка", я зразу ж її помітив, сьогодні при плановому огляді усіх сімей вирішив заглянути і в цей відводок, перше враження зникла левова частка бджоли, раніше було 4 рамки плотно обсижуваних, а зараз можливо 1.5-2 рамки з натяжкою, при перегляді стільників, знайшлась нова матка не мічена! Може у кого что є припущення відносно пропажі міченої матки і частини бджіл?
 14. Отримав і я своїх 5 пакетів, ще у неділю, але все руки не доходили написати відгук! Якістю пакетів дуже задоволений! Сім`ї були піджаті вощиною, так що матка активно сіяла лише на 3 рамках, розплоду на рамках не менше 75-80% + невелика к-сть на 4 кормовій рамці! Так, як сім'ї були у шести рамочному вулику, Юрій просто стрісав усю бджолу у пакети. Тепер напишу про його Приморський бакфаст, сподобалась така характеристика, як усидчивість на сотах, бджола не агресивна, стартує на моїй пасіці раніше усіх. Матка сіє від бруска до бруска, щільно, зробив фото, але не можу загрузити ( На мою думка вартість цього пакета у 60$ повністю оправдана! Дякую, Юрію, за якісні бджолопакети!
×