Перейти к содержанию

Ігор 81

Пользователи
 • Публикаций

  88
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

29

Profile Information

 • Место расположения
  Тернопільська обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Лежак,дадан300+145
 • Порода пчел
  Бакфаст карніка карпатка

Посетители профиля

273 просмотра профиля
 1. Як зараз ваші корпуси?обвязку не крутить від вологості?
 2. Осінь 2017\ Зима 2018

  Я знаю що матка ШО непричому,просто матку жалко.
 3. Осінь 2017\ Зима 2018

  В мене посипалася одна сімя карніки з маткою шо без видимих причин меду майже не їли,незакристалізований,розплоду немає.
 4. Думаю зробити 8-10 рамкові типу для відводків на два відділення з 1-2 магазинами.А якщо зробити обвязку то таких проблем не буде.система вуликів 300+145.
 5. Дякую.Напевне кражче робити без деревяної обвязки,а фальці захищати скотчем.
 6. Як веде себе деревяна обвязка?взимку від вологості не крутить?
 7. Це скоч який йде на обклеювання даху навкрух комина?
 8. Конкретно мій випадок.в 2016р взяв одну неперевірену матку в Юри Вальчука.прийом дійсно трошки гірший.засіяла на третій день після прийому.за дозу сперми непитав але сіє два роки в сім'ї.В 2017р.взяв дві засіяли на третій та пятий день і взяв ще одну в кінці сезону коли був розпродаж то вона чи прийшла з травмованами кінцівками чи мої бджоли постаралися її приймали дуже погано,змінив два відводки,але все одно зачервила на четвертий день.дві матки які я відправляв на осіменіння,одну матку вбили через мою дурість(відкрив заслонку відразу коли підсаджував),а друга зачервила на другий день після того як випустили.Брав ще в Ліпатова дві одна не зачервила то він поміняв,друга зачервила десь за тиждень,поміняна на третій день.Як буде потреба та можливість буду брав тільки не перевірені і не через ціну.На рахунок незасіяла в мене були випадки що брав матку зі свого нуклеуса робив відводок чи підсаджував в сімю і вини так і не зачервили,три випадки.
 9. Нуклеус

  А у Котилевського нуклеуси такі як у вас?
 10. Можна фото упаковки від скоч фольги?бо знайшов три види і не знаю який брати.
 11. Конструкции рамок

  На даний момент мені розділювачів не потрібно так як кочувати не планую,а планок маю багато.потрібно зробити штук 100 та подивитися.на 145мм в мене похожі,а ці що на фото на300мм.
×