Jump to content
Форум на ТочкУ

Ысч

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,589
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,112

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Файна Юкрайна

General Information

 • Пасека в
  якесь село
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  жовті, сині та зелені
 • Порода пчел
  Карніка

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. У нас пока еще ни к кому не приезжали. Хотя что тут ездить, все про всех и так все знают. Тем более что представитель пчеловодов в выездной комиссии сам серьезный пчеловод.
 2. Найкраща маніпуляція - 200 га рапсу й маточник на виході поставлений у хвіст в перший день цвітіння. Я не наговорюю, просто, на мою думку Пернер не пакетна бджола, клієнт зазвичай хоче бачити "м"ясо" а там його немає. Й доводиться або гарно трусити залишаючи собі куценький "хвіст" або розказувати клієнту шо то такі бджоли що їх мало а меду буде багато. Пешці з Тройзеками для пакетів підходять набагато краще, при одинакових стартових позиціях там з "м"ясом" все гаразд.
 3. Карника 65 Виходитьщо я спізнився на потяг? Скленарочка з батьком ві 65-ки готується в зиму. Як я розумію таких щасливчиків по Україні немало. Те що доктор прописав. А то коли від Пернера пакет забираєш то без сліз у вулик дивитись неможливо.
 4. Це карніка "української селекції", так би мовити, адаптована для українських умов. Виведена українськими маткарями з "Клубу карніки України" , є така організація.
 5. Наступного року планую спробувати Карніку 65. Цього року взяв ШЗ скленарку "заправлену" її трутом.
 6. Не обов"язково. У нас ветеринарка, лабораторія та держпроспоживслужба знаходяться в різних місцях. Схоже олені скрізь однакові. Була така-ж ситуація, тільки в мене була олениха. За процедурою, термін видачі 10 робочих днів з моменту подачі заявки. Зазвичай дзвонять та просять забрати раніше, на 3-5 день.
 7. ДержСпоживСлужба - шукайте у Вашому місті.
 8. Я помітив ще таку особливість - "рижиків" ранньої весни гонять навіть зимувалі матки. Припускаю що цей феномен може бути пов"язаний з весняною білковою дієтою. Також частенько молоді матки починають з "рижиків" а потім все виправляється. З чим це пов"язано не знаю. Особисто я "рижиків" пускаю на вихвалки, справляються на 100%.
 9. У моїх пернерок є схильність гнати "рижиків" - з сотні маток 3-7 дають бджіл з рижинкою. У пешців такий пунктик відсутній - всі бджоли сіренькі як мишки. Зате пешці більш схильні "чіпляти" злобливість від чужих "кобельків".
 10. Після того як викопаєте й пересадите саджанці на нове місце, стару ділянку не закидайте. З весни регулярно щедро поливайте й буде вам щастя - посадкового матеріалу тьма...
 11. Кліщ при зльоті бджолосімей як ягідка на торті, остання крапля. Насправді бджолину сім"ю до зльоту спонукає значна кількість супутніх факторів, кожен з яких сам по собі може здаватися незначним. В мене був наступний випадок: на пасіці з"явилася зла сім"я, зміна матки не допомогла. Восени злетіли. На той час я тримав два десятки сімей у кума на подвір"ї, територія була дуже обмежена. Наступної весни на місце злетілої сім"ї зробив відводок. Знову злючі як собаки. Восени злетіли. На третій рік на те ж місце зробив відводок - знову злючі. Зрозумів, що виною злобливості є м
 12. Тогда я буду вторым. Поразмышлял и подал документы на дотацию.
 13. Вырождение пасеки, длительные близкородственные связи маток-трутней, отсутствие "свежей" крови. Старое гнездо, полностью состоящее из черных рамок. Неподходящее место для расположения ульев - сырость, сквозняки, солнцепек, грызуны, птицы и.т.п. Пренебрежение дозировками препаратов для профилактики и лечения болезней пчел - (многократное "простреливание" дым-пушкой, злоупотребление сублиматором щавельной кислоты, передозировки при проливании бипином, насильное прокармливание антибиотиками "для профилактики") НО. Основной причиной слета пчелинных семей все-же является чрезм
 14. Может сорт такой?
 15. обов"язково познайомтесь з госпродарем, думаю цікава людина.
×
×
 • Create New...