Перейти к содержанию

Ысч

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  296
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 135

2 Подписчика

Profile Information

 • Место расположения
  Файна Юкрайна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  якесь село
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  жовті, сині та зелені
 • Порода пчел
  мабудь карніка
 1. матка

  Я тоже получил своих "девушек легкого поведения" - карник свободного спаривания от Сергея Рауша. Пешец и Тройзек 1075. Мамки у них именитые а вот о папках история скромно умалчивает.
 2. Общался с заготовачем "УкрМеда", говорит 22-го зайдут деньги на закупку и будет обьявлена цена.
 3. Каким образом определяется "хитрость" заготовача и в каких действиях выражается этот бойкот?
 4. Партия в 20 тонн гомогенизованого, фасованного в соответствующую тару , плюс все соответствующие ветеринарные и товаро-транспортные документы? Маловато будет. Наверное выгода от сдачи местным перекупам будет несоразмерна с количеством дополнительных финансовых,трудовых и моральных затрат чтобы совершить такую сделку. Скорее всего выйдете в ноль. НО. Тропинку нужно топтать. В перую очередь для того чтобы перекупы понимали что мы и сами с усами. С репутацией появится и более "вкусная" цена. Я как-то просчитывал рентабельность подобных сделок. У меня получилось что хороший интерес заниматься такими сделками появляется, если цена у получателя (европейской фирме) будет колебаться в районе 1,9-2,0 евро. Тогда разница в цене с местным перекупом будет составлять 5-7 гривен. И ЕЩЕ важный момент - денежка придет в валюте, что есть очень гуд. Удачи в нелегком начинании.Пусть у вас все получится.
 5. Весна/Літо 2018

  Маловато бочек. Я бы еще пяток добавил. Удачного медосбора.
 6. Весна/Літо 2018

  Днепровщина. Вчера катался, смотрел подсолнух. Дней через 4-5 буду переезжать. Пока что все глухо. Вот-вот должно начаться массовое цветение. Под селом, где находится стационар, дня три цветет небольшой клаптик - гектара четыре, потихонечку брызгают, но там все село пасется, поэтому на один зубок.
 7. Подсадка маток

  Нужно поменять маток в отводках. 10 суток назад старых маток изолировал в клеточке. Открытого расплода нет. Если сейчас забрать старую матку, потом вытрусить пчел на сходни и когда они будут заходить в улей по сходням дать "в толпу" другую плодную матку они ее примут? Еще как вариант - при вхожденеии в улей побрызгать из росинки слабеньким сиропчиком с какой-нить пахучкой.
 8. Я понял стратегию - палить поля до тех пор пока аграрии не устроят майдан с требованием защитить пчеловодов от потрав.
 9. Весна/Літо 2018

  Ваг немає, але в вулики вчора заглядав. У деяких сухо аж торохтить. Ні краплини. Хоч сироп давай. Дніпровщина. Зате по сусідству цвіте з гектар гарбуза, деякі рамки вщерть затрамбовані темно-помаранчевим пилком.
 10. А в нас взагалі у владних структурах є людина яка відповідає конкретно за бджільництво? Чи аграрний міністр у нас повинен перейматися й озимими і яровими й конями із джмелями, садами, помідорами та тюльпанами? Мені здається що повинен бути якийсь спеціальний підрозділ по комахам - бджоли, джмелі, листорізи, шовкопряд наприклад. А то якщо в нас міністр як той човняр що повинен перевезти в одному човні козу, вовка й капусту то вигоди з нього як з козла молока.
 11. Бачу що розмова починає вливатися в конструктивне русло. Добре. Вставлю й свої п"ять копійок. Вважаю що найлегше й найефективніше шукати спільної мови й доходити згоди саме в межах території де є компактне розташування пасік та сільгоспугідь. Село, громада, район. Хоча район це вже дуже велика територія а чим більша територія тим важче координувати дії та приходити до згоди. Треба починати спілкування в межах території де "всі всих та всі про все знають". Просто сісти всим цим людям за стіл і почати тверезо говорити. Краще якщо ця розмова буде проходити десь на території владних структур та представники влади виступатимуть арбітрами, бо якщо почати розмову десь на ставочку під горілочку з шашличком то діла не буде. Треба обізначити, так сказати масштаб проблем та разом шукати способи їх, в першу чергу недопущення, а вже потім , в випадку якщо сталася нештатна ситуація, цивілізованого вирішення. Що може спонукати до таких дій? Преценденти вже є, ми їх бачимо - весняні потрави бджіл призводять до палаючих влітку полів. Кому це вигідно? Нікому. Вважаю що цього достатньо щоб всадити за один стіл аграрія та бджоляра. Заборона пестицидів та всі інші більш (на мою думку) недосяжні цілі при цьому не повинні скидатися з рахунків. Цим можно й потрібно займатися паралельно. Тиснути на владу всіма можливими способами, щоб заборонити в сільському господарстві використання небезпечних для довкілля пестицидів.
 12. Принаймні в районі розташування моєї пасіки я бачу що ця система оповіщення може спрацювати, та суттєво знизити ризики потрав бджіл.
 13. Це звучить як слова з іншого всесвіту. Як Ви гадаєте, коли і головне, яким чином це може статися? На мою думку в ситуації подібній до тої в якій ми знаходимося зараз, ми ще будемо знаходитися довго. Мінімум 3-5 років. В яблучко!
 14. Система оповіщення про хімічні обробки - https://www.grand.expert/ Думаю пасічникам це цікаво. Питання в тому як зацікавити фермера зареєструватись та своєчасно заносити дані про обробки.
 15. Ох, Старий Друже... Поліз ти в осинне гніздо... Зараз зажалять тебе... Палити одне одному поля та пасіки.
×