Перейти к содержанию

Николай Ахтырка

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  336
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

691

1 Подписчик

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Ахтырка
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  Еще не определился
 • Порода пчел
  Карпатка
 1. Отож і не здаю мед, а поки продаю сам в роздріб. Якщо пам"ятаєте я вас запитував чому саме 20 т. складає партія, так от чому я задаав це питання- грузили не 20 т. а більше ніж 28 т. а по документах на Українській митниці задекларованно 20 т. от і думку гадайте як і яким чіном деякі хекспортери дурять не тільки пасічників а і державні органи і кому вони хабарі дають щоб так працювати. Ввечері буде час напищу дещо цікавіше за казки хекспортерів.
 2. Громадянин повинен виконувати закони, інструкції, накази, постанови то для органів влади. Перший закон це конституція. В законі про бджільництво немає норм що стосуються розміщення пасіки у себе на прибудинковій території, або щеде.
 3. Дякую всіх хто мене виправив, виправдовуватися не буду чому так неуважно надавав інформацію. Але гадаю всі вже проаналізували що ціна конкурента у вигляді Аргентини на приблизно 50 центів вища за Українську.
 4. Я скоріше повірю офіційній статистикі ЕС ніж статям замовним. Ось сайт код меду 0409 вибираєте країну і вам показує скільки імпортовано і скільки єкспортовано, можете навіть подивитися по країнам ЕС по кожній.
 5. ну то поясню якщо в тонах то більше 81, тисячі тон з хвостиком, а що там наша статистика? А якщо ддодати 11 тисяч тон до штатів і в інші країни (?) то вийде що Україна експортувала близько 100 т. т. Невірю.
 6. Від чого ці відсотки? Експорт до країн ЕС тільки склав 81,581,826
 7. Щось статистика незходиця з европейською. Так що хтось обманює. За тим що їм в кишеню кладуть.
 8. Всі працюють , а ціна буде вже в осени обговорюватися.
 9. Вчора на поїльці бачів таку, думав що в мене вже у вуликах такі бджоли, аж перелякався, а воно он що.
 10. Аргентина, бджоли, мед і ціна

  За кордоном єко яйця теж золоті, а звичайні з птицефабрик коштують дешевше ніж в наших магазинах, щей подачки отримують від держави курятники наші більші ніж заплатили податків.
 11. Ви вже мед з підсніжників пропустили тому йдіть просто в ліс. А на мої питання будуть відповіді? Чі вам їх по одному задавати?
 12. С днём рождения!

  І як це я все прогавив. МИколо Романович зі святом вас, та всього вам що ви самі біжаєете, але основне то здоров"я.
 13. о блін вареник то ви мабудь конкурента топите. вже і у темі Асканії пак відмітилися. Не ну звісно вам же тільки мед подавай, не хочите не говоріть що неможливо, вас же ніхто незаставляє. А я подарував сімейку вже.
×