Перейти к содержанию

Николай Ахтырка

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  754
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 023

2 Подписчика

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Ахтырка
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  Еще не определился
 • Порода пчел
  Карпатка(но чет меня берут смутные сомнения)

Посетители профиля

1 174 просмотра профиля
 1. Клуб анонимных гетеросексуалов

  девушек так я тримаю, а вони вже тримають мене.
 2. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Ех бачете воно як і в шолові дурне і в руках важке, ну дурень я дурнем.
 3. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Шо в темряві не попадаєте? Чі вона як свідок була присутня?
 4. Клуб анонимных гетеросексуалов

  так то ви бичка викинули, а тут задумка вЕка що палити кинути.
 5. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Треба кидати курити.
 6. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Не мішайте, я тільки вийшов на тропу войни, а трубку миру мабудь закопаю. Не мішайте, я тільки вийшов на тропу войни, а трубку миру мабудь закопаю.
 7. Мене наприклад ніхто не може недопустити до державної будівлі, тим паче інший громадянин. Найперший закон це Конституція, от коли будете її виконувати то може щось і почнете розуміти.
 8. 51 сторінка, але початок був на фейсбуці. Якщо не хочете не відповідайте- вас возили до Києва на томаса?
 9. Бачу ви зовсім не в темі. Порушення прав громадян за Конституцією то для вас не порушення? Закон про змі то не порушення? Ігнорування навіть статуту спілки то для вас фігня? Тут мова за районування не піднімалася мною. Так що дивіться розвиток історії з самого початку.
 10. Читайте історію розвитку і самі побачите що він навіть не визнавай що він порушив, хоча і зі сторони закону порушив. І навіть сам висловився що буде і надалі порушувати права громадян і на закони йому начхати.
 11. Читайте с самого початку історії. Ви вважаєте що розділяти владу і бізнес не потрібно? Ну тоді живіть як живете. Я не піарюсь і мені воно не потрібне, просто роблю те що потрібно на користь громади і людей, навіть якщо мені то не на користь. Якщо хочете мене в чомусь звинуватити то наведіть де і що я зробив не так, ментів на місце ставлю, викриваю корупційні схеми в нашому місті, допомагаю тим хто щось робить для людей і громади, так про те ви навіть знати не повині, а не знаючи і не розібравшись в ситуації то не вам судити про мою діяльність. Бізнес не сумістний з суспільною роботою, а якщо суспільна робота заважає вашому бізнесу то не лізте в суспільні справи, якщо хочете як слуги народу у владу щоб підіймати свій бізнес і просовувати свої товари то так і будемо жити як живемо. Ситуація показала навіщо фадеєву посада в спу, але він не розумів наслідків розголосу його неправомірних дій, всі побачили як стретович (а можливо то була ініціатива самого фадеєва) використав його, всі побачили що таке і з чим істи ту спілку. Кожен зробить виводи з тої ситуації, але фадеєв і зараз готовий порушувати не тільки статут спу ай закони і навіть конституцію. Почніть оцінювати ситуації обєктивно може тоді щось зміниться. Звісно відстали. Ніхто ніде не писав що не купуйте у фадеєва нічого, а от бізнес і суспільну діяльність треба розводити по різні сторони. Читайте з самого початку історії.
 12. Як бізнесмен нехай працює, як людина яка рветься до керування суспільною організацією щоб примножувати свої прибутки то мабудь треба розділити бізнес і суспільні інтереси. А то як живомо так і будемо жити.
 13. 9 вітер стих, снігу немає.
×