Jump to content
Форум на ТочкУ

Николай Ахтырка

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,044
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,644

4 Followers

General Information

 • Пасека в
  Ахтырка
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  Еще не определился
 • Порода пчел
  Карпатка(но чет меня берут смутные сомнения)

Recent Profile Visitors

1,705 profile views
 1. И че вы все так паритесь? Все равно суррогат прут. Или еще рассказать как с ндс крутят?
 2. Больше всего в пастуха доярок будет выгоднее и приятнее.
 3. Ипполит Сухомлинский Дякую людям , що долучилися . На картку надійшло близько 400 гривень . Купив два виду крапель для очей . Лікарі кажуть , повинно уповільники протікання хвороби . Але .. З самого початку я не хотів цього .. Є люди , яким допомога більш доцільна . Дякуаю ще раз за ініціативу
 4. Номер картки сина Руслана, так як соєї в нього не має з деяких причин- 4149 4390 1822 1600. Сторінка Руслана в фейсбуці- https://www.facebook.com/profile.php?id=100035275534210
 5. Хлопці прошу допомоги не для себе, а для людини яка була в ато и зараз знаходиться в скурутній ситуації. Потрібна операція на очах, на це лікарі сказали потрібно приблизно від 6 до 7 тисяч гривень. таких грошей він в даний час не може заробити так як зараз карантин , тай треба годувати сімью. Якщо хтось захоче допомогти то я напишу номер його кредитної картки. Якщо хтось тут є з Опішні то можливо захочете самі з ним поспілкуватися, то пишіть в приватні повідомлення мені і я надам його контактні дані.
 6. Вы еще скажите что трактора и мототехника не заходит как запчасти или металлолом, вы еще напишите что ткань не растамаживается по заниженным ценам, то что брендовые вещи ни завозят как секонд. Все у нас как в странах третьего мира, даже пестициды какие хотят такие и завозят.
 7. Че тут цену не сложите? А чудо мед как заходил контейнерами так и заходит, хекспортерам пофиг мед натуральный, разве что на подмешивание.
 8. Эх давайте лучше обсудим по чем семьи с уликами продаются, как раз для начинающих это как раз интересно, а то пакет за 1000 = улик 800, а тут как бы за 1500 все вместе и еще поторговаться .
 9. От не пойму у нас коронавирусом заражены начиная от президента заканчивая штатным секретаршей в органах местной власти, так это выходит что их всех нужно на карантин и желательно стадион Лобановского и укольчик дать от бешенства.
 10. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/213/95-вр/conv Щось треба пояснювати? Стаття 6. Власність на води (водні об'єкти) Води (водні об'єкти) є виключно власністю Українського народу і надаються тільки у користування. Український народ здійснює право власності на води (водні об'єкти) через Верховну Раду України, Верховну Раду Автономної Республіки Крим і місцеві ради. Окремі повноваження щодо розпорядження водами (водними об'єктами) можуть надаватися відповідним органам виконавчої влади та Раді міністрів Автономної Республіки Крим. Стаття 47. Право загального водокористування Загальне водокористування здійснюється громадянами для задоволення їх потреб (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин, забір води з водних об'єктів без застосування споруд або технічних пристроїв та з криниць) безкоштовно, без закріплення водних об'єктів за окремими особами та без надання відповідних дозволів. На водних об'єктах, наданих в оренду, загальне водокористування допускається на умовах, встановлених водокористувачем, за погодженням з органом, який надав водний об'єкт в оренду. Водокористувач, який узяв водний об'єкт у користування на умовах оренди, зобов'язаний доводити до відома населення умови водокористування, а також про встановлені обмеження загального водокористування на водному об'єкті, наданому в оренду. Якщо водокористувачем або відповідною радою не встановлено таких умов, загальне водокористування визнається дозволеним без обмежень. Стаття 51. Користування водними об'єктами на умовах оренди Надання водних об'єктів у користування на умовах оренди здійснюється за наявності паспорта водного об'єкта. Порядок розроблення та форма паспорта затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища. Водні об'єкти надаються в користування на умовах оренди без обмеження права загального водокористування, крім випадків, визначених законом. Орендарі водного об'єкта зобов'язані передбачити місця для безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство тощо). При визначенні таких місць перевага надається традиційно розташованим місцям масового відпочинку. У межах населених пунктів забороняється обмеження будь-яких видів загального водокористування, крім випадків, визначених законом. Заборона загального водокористування водними об'єктами, наданими в користування на умовах оренди, та їх нецільове використання є підставою для розірвання договору оренди.
 11. Сеть магазинов АТБ 250 грамм меда за 41 с копейками продают под видом ТМ своя линия.
×
×
 • Create New...